Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ljubav na prvi pogled ... :wub:

:lol: :lol: :lol:

Vala baš :lol:

A ja dve noći za redom sanjam ovakav test, i pomislim mozda tu ima nešto, možda bih trebala da uradim, kad ono cvrc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prokletinja stigla i kod mene...

Ovaj mesec sam se najmanje nadala ali sam se cini mi se najvise i razocarala.

Sta da se radi, idemo dalje...

Idemo dalje draga moja!!!

plusic :huh::huh::huh:

CESTITAM! Divno!!!

E pa to su sjajne vesti! Bolje ranije nego da cekas a plusica nikako nema. Troje dece, divno! Danas su mi bila moje troje nerodjene deca, kako ih ja zovem (od mog rodjenog brata su), i ovo moje jedno rodjeno dete. Bila sam sama sa njima jer je mm na putu, i mogu vam reci da mi je lakse sa njih cetvoro nego samo sa jednim iako je bucnije. Paze jedni druge, igraju se, svadjaju ali su i poslusni kad su u gomili, kad je jedno onda ono zahteva da bude po njegovom. Daj Boze svim cekalicama bar cetvoro :D za pocetak!

Moze, moze, super si to rekla.

Kako sam se nocas uplasila. Nije mi se spavalo pa sam gledala neke filmove i odem u wc oko 3h, piskim i vidim na toalet papiru da sam dobila. 6 dana ranije! Nikakva najava, ma bas nista, samo krv na papiru. Bas me je preseklo. Nisam se smorila jer nisam ni stigla da se nadam, kao prosli mesec kad mi je kasnila 6 dana, a dobro je sto mi se lunarna i ova po ciklusu ovulacija ovaj mesec preklapaju zbog ovog ranijeg dolaska vestice. Hihi kako se presla, ko drugom jamu kopa...

Hihihi, GOTOVA JE!!!!

Devojke moje ne stižem da vas čitam, ali čitaću čim mi se ova gužva raziđe. Inače sada hvatam momenat dok ne dođu drugarice....danas mi je bday :)

Htela sam sam da vam javim da sutra rano ujutru krećemo za ns kod onog specijaliste kod koga nisam mogla da idem prošli put jer sam dobila dan pre pregleda.

Inače, od mm sam dobila najlepši poklon, brali smo trešnjice posle više od mesec dana apstinencije :))) i dobiću tatto.

Evo stigli gosti.......

:D Sve najbolje i da ti se sve zelje i zeljice ispune!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

А Љубинка она мислила да те зезне, кад се она сама зезнула, али ипак ми је жао што ти је дошла, без обзира што ти се полкапају за следећи месец.

Ево тек сам сад дошла, ево резултати бете су 6 iu/l што значи да је трудноћа постојала овај месец, није нека чим су ове вредности толкико ниске али је ипак трудноћа, онда ти ја зовем лепо моју докторку и полудим, она није хтела да ме прими док ми се не заврши крвављење, рече ми вредност је толико ниска да нема потребе да идем пре него што ми се менструација заврши јер је плод сигурно отишао са менструацијом :angry: мислим нисам ни ја дебил, знам да нема шансе да се задржао и на крај је молим да ме прими сутра, чисто да ме прегледа колико може и да ми каже нешто шта се самном дешава. Она пристане али да дам и бету, ја сам данас опет вадила крв и сутра ујутру око 9 су резултати па идем код докторке. Вероватно због мале вредности сам имала оне јесу-нису цртице, али сад ми је и лакше, потврђена ми је прва биохемијска трудноћа.

Draga, mislim da se od sada stvari krecu na bolje!!!!

Питаћу је.

Него да не гушим тему са мојим проблемима, више ме и срамота, задњих недељу дана ја, ја, ја...

Причаћемо о лепим стварима а ја ћу да вам јавим шта је са мном.

Идемо даље до коначне победе.

Samo ti nas gusi, pa zar nismo sve u istom sosu?!!!!

Ево ме, Бета од јуче кад сам дала крв, је 0,35 што занчи у трговима.

Одох код ње, однесем јој бету, она погледа и каже да је бета била и у петак мала, али јесте дошло до оплодње, поче она да ми набраја да се то дешава, да биохемијске или хемисјке како она рече, сад не знам како се правилно каже, нису уопште ретке и да је у ствари ово позитиван знак, да могу да затрудним и да је добро да је тело одбацило плод је јер је навећи узрочник тих биохемијских нека генетска грешка, кад ми се заврши менстуација идем на прави преглед, сад ме је гледала само преко стомака на уз, каже нема ништа, и рекла ми да ће највероватније да ми да да пијем од овулације утрогестан,ја мислим да се тако зове лек, то је ваљда прогестерон, он служи за очување плода и тако.

Биће ваљда све у реду и да ће ово да ми помогне.

Procitala sam negde (bas cu se potruditi da pronadjem) da preko 80% zena ima biohemijsku trudnocu i da toga nisu ni svesne. Posto si test manijak (moj covek) ti si uspela da je "uhvatis".

Sve se plasim da ces da se poradjas sledeceg leta :D jedino ako ces da dodjes u Srbiju da to "obavis". Onda nece ni biti problem za izgovor, ti sa bebcem u setnju a mi za tobom ;) Moraces malo sporije da hodas jer cemo tada nas tri da budemo pred porodjaj :D

Nadam se da ce bas tako biti. Volela bih da vas uslikam i postavim ovde (nadam se da cu i ja tada imati solidan stomak)

Ah da, meni je moja svekrva juce dosla sa brojem telefona nekog doktora :angry:

Nisam ljubitelj s&s. Nemam dobro iskustvo :-(((

Мејби од тебе нисам очекивала да га бациш у канту после 5 минута ццццц

Нетипично за тестманијаке, мислим да си трудна, једино то може да објасни ово потпуно несхватљиво понашање.

Potpisujem!!!

Ja svuda vidim DVE CRTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, biće i kod vas svih, znam!!! Sad kad krenem da vas prašim, nema da omane ;)

:lol: :lol: yupiii sad ce da bude....

cestitke jos jednom :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jestel vi cule za vitex ili imale iskustva sa njim???

znal neko nesto o ovome :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Izvini, Lilla, ne znam :(

A sada moram sve da vas pozdravim, sutra moram da radim, pa zato moram i da spavam (ili bar da probam, uzasno sam nervozna :unsure:) ...

Laku noc!

Laku noć :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

laku noc mabye

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

konacno da i ja skontam kako ovaj ticker ide :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

konacno da i ja skontam kako ovaj ticker ide :P

Super ti je ticker :rolleyes:

Imas temu na kojoj je sve objasnjeno.

Ja rekoh laku noc jos odavno a jos sam tu... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super ti je ticker :rolleyes:

Imas temu na kojoj je sve objasnjeno.

Ja rekoh laku noc jos odavno a jos sam tu... :huh:

ma znala sam ja ovo odavno da radim samo nisam znala koji kod odgovara za ovaj portal..pa evo skontala sam :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke.

Da li je za danas zakazana premijera za Maybe?????

Mogla bi ona jos jedan testic-danas ce sigurno biti tamnija crta, pa da se nasladjujemo :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:(

Meni vec danima traje premijera, oduzila se ... a nikako onu pravu da docekam.

Danas sam jedva stigla da odradim test pred odlazak na posao, uradila sam samo jedan, opet onaj crveni - nisam primetila da se pojavila druga crtica na njemu ni danas. Onaj plavi cu da ponovim tek sutra, da probam da ustedim :rolleyes:

Nisam stigla da slikam (sta cu, kada ne funkcionisem bas najbolje odmah ujutru, hehe) ... ali ga nisam bacila u djubre, slikacu i postaviti kada dodjem kuci sa posla, da cujem vase misljenje :)

Znam draga moja da traje danima, i zao mi je sto nisam bila tu da gledam. Na onim prethodnim, plavim se vidi tanka crtica, pa tipujem na njih!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da, nijedan test ne vazi nakon 10 minuta. Ma drugacije su ti ove sad crtice, debele a blede :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe, sinoć sam gledala neku seriju i na kraju epizode se vidi taj Clear blue test sa plusićem, tako se završava epizoda. Meni si odmah pala ti na pamet i želim ti za dan-dva takav jedan testić! ;)

Evo, kako sam obećala, doza prašinice za danas!

Jewel252DOriginal2520Baby2520Dust.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe, sinoć sam gledala neku seriju i na kraju epizode se vidi taj Clear blue test sa plusićem, tako se završava epizoda. Meni si odmah pala ti na pamet i želim ti za dan-dva takav jedan testić! ;)

Evo, kako sam obećala, doza prašinice za danas!

Jewel252DOriginal2520Baby2520Dust.gif

Hehe, "Gossip Girl", i ja gledala!

Hvala za prasinicu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet ja prva! :wub:

Ostale bi mogle da budu malo azurnije, inace nista nece da ostane za njih ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stvarno nema nista, Maybe, ma bice, imas jos par dana fore :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opet ja prva! :wub:

Ostale bi mogle da budu malo azurnije, inace nista nece da ostane za njih ;)

Ma samo se ti guraj, ima da te se brzo otarasimo pa ce biti vise za nas

Ma nesto mi palo na pamet da uporedim, da se podsetim kakvi su ovi fals testovi bili, cisto da sebe jos malo ubedima da ipak mozda jesam trudna :rolleyes:

Bezveze cekas da postavim slike testa, samo sam stigla da uradim jutros crveni, a na njemu ama bas nista ... <_<

Hvala draga! I ja cu da se posluzim, iako se Anchy stalno gura da bude prva :P:)

Ma to tebi ni ne treba, sve mi se cini da prelazis u prasilice. Ili to ili kompletni uvoz clear blue testova u Oman ne valja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Мејби једва чекам да видим тест када га усликаш, ма ти црвени ништа не ваљају, ови плави ако се одмах нешто појави то је то. А што гледаш старе тестове, то је било за тад и прошло је доста времена пре него што се појавиле.

Jekic je u pravu. Ako neko zna to je sigurno ona oko tih testica!

Maybe, sinoć sam gledala neku seriju i na kraju epizode se vidi taj Clear blue test sa plusićem, tako se završava epizoda. Meni si odmah pala ti na pamet i želim ti za dan-dva takav jedan testić! ;)

Evo, kako sam obećala, doza prašinice za danas!

Jewel252DOriginal2520Baby2520Dust.gif

Cek i ja malo da zahvatim :-)

Ma samo se ti guraj, ima da te se brzo otarasimo pa ce biti vise za nas

Ma to tebi ni ne treba, sve mi se cini da prelazis u prasilice. Ili to ili kompletni uvoz clear blue testova u Oman ne valja.

Kakav si ti super lik. Ljubac za tebe t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, kako sam obećala, doza prašinice za danas!

Jewel252DOriginal2520Baby2520Dust.gif

I ja ću malčice da se poslužim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeeej za srculence!

Maybe, ček bre ženo još koji dan pa će da se vidi na svim testovima ako je prava stvar. Ovako samo sebi stvaraš nervozu i stres. Mislim znam da ja bih bila na iglama, i rećićete mi opet da njamke ali to ti je sad najpametnije.

A inače na plavom se crtica lepo vidi...debela bleda ali vrlo jasno vidljiva. Tako da ja ti svim srcem navijam da ti je to to :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas bi bilo lepo da si u pravu, meni je zelja ogromna, naravno :rolleyes:

A za testove - pa to i hocu da vidim! Ako opet sutra i kasnije budu nesto pokazali a na kraju se ispostavi da nema nista - vise necu clearblue testove da kupujem, bar ne ovde na ovom trzistu.

A, ako je dobro pokazao svi prelazimo na clear blue... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro je, da znam da ce bar nekog sutra biti na forumu :wub: - meni je radni dan, a vama svima dan za odmaranje i uzivanje :)

Ta naravno, cekamo bwe (a ja pri internetu, pa to mogu da kazem). Nadam se da ce slikovanje da bude u pre podnevnim casovima, posle se vrcem sa mm u nasu iznajmljenu kucicu gde jos nemamo internet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe drzim ti palceve da bude ona prava crtica, a ne laznjak!

Ja sam resila da u ponedeljak kupim test i utorak radim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.