Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Миле моје чекалице,ево коначно сам дочекала УЗ синоћ и доца ми је отклонио сумњу да ли сам трудна или не, СРЦУЛЕНЦЕ КУЦААААААААА :D 8.сам недеља,за сад је све у реду,надам се да ће тако бити и даље. Ето,морала сам са вама ово до поделим ипак сте увек биле ту,подршка и добра позитивна енергија,ХВАЛА ВАМ :wub: И желим да што пре и ви све забебите. И радите те тестове,шта сте се успавале? Љубим вас пуууууунооооо

d9q-DSC033.jpg

Uradila sam test danas, DVE CRTICE SU SE ODMAH POJAVILE. Jos sam u soku I nisam svesna. Sad cu da uradim I Betu da vidim kolika je ona

DIVNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!

PREDIVNO, CESTITAM DAME MOJE!!!!!!

Srecna sam zbog vas, ispustih suze, pa me mm cudno pogleda :-)

Ах добро ако баш морам, ја то мрзим да радим али ако сте се ви удружиле онда ћу морати један у понедељак ;):lol:

Hihihi, Carice!!!!

Pre svega zelim da vam se izvinem zbog zapostavljanja. Moj mm i ja smo se preselili, jer je on presao na drugi projekat, pa smo uspeli da pronadjemo neku kucicu blize koridoru 11. A tamo, za sada, nema interneta. Nadam se da cemo uspeti da isti sredimo u toku naredne nedelje. Divno je, ne, predivno je jer smo sada sami, nema s&s, nema nerviranja, tako da nam je leeeeeeeeeepo.

Ona grozna nam svima, posetila me je tacno u sekund, pa nisam znala da li da placem sto je dosla ili da budem srecna sto mi ciklus radi kao svajcarski sat. Bila sam i kod ginekologa, koja je rekla da je sve u savrsenom redu, brisevi odlicni, a cak mi je rekla da imam i odlican izlaz za bebu u trudnoci, kaze savrsen za radjanje. Eh, mislim se ja, jos samo da dodjemo dotle :-((((

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Луна Ми, па где си ти, шта има код тебе.

Hvala ti sto mislis na mene.

Za sada, na ovom jabitnijem polju, jedno veeeliko nista, smrc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde je tabela koja prati nase NE dane???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Анчи и ја се баш забринуле што те нема, али видим разлог је и више него леп, твоја кућица- твоја слободица.

Јбм му миша за вештицу :( битно је да је све у реду, сад сте сами сигурна сам да ће те брзо рода посетити.

Iz tvojih usta u Bozije usi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali u slucaju da su proradili crveni plodni dani onda mi je vec 9-10. dan... Kuku gde to rekoh sad ce one dve da se raspevaju

:lol: :lol:

Pa nisam se obukla, bas sam se raskomotila

:lol: :lol: I baš si sexy :lol:

Nemoj dva puta da ponavljaaaaas ... pocela sam da se zagrevam

Jos nisi uradila, zato smiley5599.gif ...

smileys_057_01_tns.png

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo tabele; valjda je ok.

Dacika - ?

Maja m.m. - ?

Jacka - ?

Maybe - ?

Mian - ?

Bimbi - ?

Red_Butterfly - ?

Kikiriki - ?

My heart - ?

Yora - ?

Milina mama - ?

Anchy07 - 04.11.

Jekic - 04.11.

Venera - 04.11.

Tajci79 - 10.11.

Ljubinka - 12.11.

IvanaV - 12.11.

Trmalja - 14.11.

LunaMi - 16.11.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo tabele; valjda je ok.

Dacika - ?

Maja m.m. - ?

Jacka - ?

Maybe - ?

Bimbi - ?

Red_Butterfly - ?

Kikiriki - ?

My heart - ?

Yora - ?

Milina mama - ?

Anchy07 - 04.11.

Jekic - 04.11.

Venera - 04.11.

Tajci79 - 10.11.

Ljubinka - 12.11.

IvanaV - 12.11.

Trmalja - 14.11.

LunaMi - 16.11.

Mian - 18.11.

Evo ja se prijavila, upravo sam ispratila vesticu.

Cestita svim novim trudnicama!

Ako je verovati sestom culu mog sina i ja bi trebala uskoro da kacim slicice na novoj temi ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au, Jekic, ti i ja sledece na listi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Да, сутра пада један тест, сад сам ишла да купим тестове, купила сам два, па сутра један који ће наравно бити негативан и један у среду. Па ћу опет да купим још ако не доијем до суботе.

Jekic, nadam se da ce ovaj drugi biti suvisan ili makar da potvrdi dve crtice sa prvog ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Да, сутра пада један тест, сад сам ишла да купим тестове, купила сам два, па сутра један који ће наравно бити негативан и један у среду. Па ћу опет да купим још ако не доијем до суботе.

Jeee, projekcije sutra! Ja sam juce kupila jedan, ne znam kako sam izdrzala danas da ne uradim :D

A otkrila sam apoteku u kojoj jos nisam kupovala testove, potpuno sam zaboravila na nju ;)

A ne znam uopste zasto radim testove kad nemam ama bas nikakve simptome :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

luna hvala na cestitkama.. :)

red b, zao mi je zbog rezultata. drzim ti palceve da cela prodecura prodje u najboljem redu.

anchy, kad treba da dobijes?

ja sam imala neke blesave simptome jos prosli mesec 7 dana pre nego sto cu dobiti.

idem u cetvrtak kod dr pa da vidim sta kaze, kolika je trudnoca. ne mogu da docekam.

po beti je 4 ned bila. ispade da se nesto zakuvalo jos pre nego sto cu kod lekara otici na pregled kad mi je onako curkalo bezveze ali nije nista mogao da vidi jer je bilo prerano.

mislim na sve vas i zelim vam plusice sto preeee :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa oko 4.

Nisam te razumela sta se zakuvalo? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Iskreno se nadam da je to to sto se tice doktora - dobro je sto nisi slusala razne sestre vec si lepo direktno pozvala. Obavezno da nam javis sledece nedelje kada ti je zakazano i kako ti se na kraju dopada sam lekar :)

Javiću vam sve. Samo mi ne ide u glavu kako mogu tako javno preko telefona da ti kažu da ideš privatno i to baš na koju kliniku i pri razgovoru sa tobom da se predstave imenom i prezimenom. Kako ih niko ne kazni? Otkud ona zna ko je sa druge strane žice, zar se ne boji za svoj posao?

Divno je, ne, predivno je jer smo sada sami, nema s&s, nema nerviranja, tako da nam je leeeeeeeeeepo.

Supe što ste sami, sigurna sam da ćete biti mnogo opušteniji, pa da ćeš uskoro da nas obraduješ sa dve crtice. Uživajte :)

Dacika - ?

Maja m.m. - ?

Jacka - ?

Maybe - ?

Bimbi - ?

Red_Butterfly - trebala sam dobiti 26.10., ali nisam, a nisam ni trudna, kada ću dobiti ponovo ne znam.

Kikiriki - ?

My heart - ?

Yora - ?

Milina mama - ?

Anchy07 - 04.11.

Jekic - 04.11.

Venera - 04.11.

Tajci79 - 10.11.

Ljubinka - 12.11.

IvanaV - 12.11.

Trmalja - 14.11.

LunaMi - 16.11.

Mian - 18.11.

red b, zao mi je zbog rezultata. drzim ti palceve da cela prodecura prodje u najboljem redu.

Hvala :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

anhy, trudnoca se zakuvala pre proslog ciklusa po beta hcg :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dacika - ?

Maja m.m. - ?

Jacka - ?

Maybe - ?

Bimbi - ?

Red_Butterfly - trebala sam dobiti 26.10., ali nisam, a nisam ni trudna, kada ću dobiti ponovo ne znam.

Kikiriki - ?

Yora - ?

Milina mama - ?

Anchy07 - 04.11.

Jekic - 04.11.

Venera - 04.11.

Tajci79 - 10.11.

Ljubinka - 12.11.

IvanaV - 12.11.

Trmalja - 14.11.

LunaMi - 16.11.

Mian - 18.11.

My heart - 25.11.

Ja sam se vec bila upisala,ali evo opet,jer sam na proslom upisala 27.11,a treba 25.11.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dacika - ?

Maja m.m. - ?

Jacka - ?

Maybe - ?

Bimbi - ?

Red_Butterfly - trebala sam dobiti 26.10., ali nisam, a nisam ni trudna, kada ću dobiti ponovo ne znam.

Kikiriki - isto kao red butterfly...izgleda da se meca jos nije ustalila, radila sam tri testa i svi su bili negativni, cak sam gledala i kroz osvetljeni prozor i nema ni traaaga crtici a vestice jos nema. Verovatno ce da se pojavi kad krenemo kuci. <_<:angry:

Yora - ?

Milina mama - ?

Anchy07 - 04.11.

Jekic - 04.11.

Venera - 04.11.

Tajci79 - 10.11.

Ljubinka - 12.11.

IvanaV - 12.11.

Trmalja - 14.11.

LunaMi - 16.11.

Mian - 18.11.

My heart - 25.11.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeee, projekcije sutra! Ja sam juce kupila jedan, ne znam kako sam izdrzala danas da ne uradim :D

A otkrila sam apoteku u kojoj jos nisam kupovala testove, potpuno sam zaboravila na nju ;)

A ne znam uopste zasto radim testove kad nemam ama bas nikakve simptome :blink:

Да, сутра пада један тест, сад сам ишла да купим тестове, купила сам два, па сутра један који ће наравно бити негативан и један у среду. Па ћу опет да купим још ако не доијем до суботе.

Navijam za lepe vesti :)t0234.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Navijam za lepe vesti :)t0234.gif

:D Hvala! Ma to je samo zagrevanje, rano je da se bilo sta vidi ali ja bas volim da radim testove :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Да, сутра пада један тест, сад сам ишла да купим тестове, купила сам два, па сутра један који ће наравно бити негативан и један у среду. Па ћу опет да купим још ако не доијем до суботе.

Sto ih volela da se ovaj mesec zavrsi sa II :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D Hvala! Ma to je samo zagrevanje, rano je da se bilo sta vidi ali ja bas volim da radim testove :D

drzim figeeeeeee :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Сутра не очекујем плус сигурно али ето радим га из рекреације, мало сам луда :P

И ја бих волела али како буде ;)

Ma to ti radis da nas ne slusas kako ti pjevamo :P .

I ja se nadam da ce da ti bude pozitivan, daj Boze. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Red Butterfly, kolika ti je bila vrednost bete? Bas me zanima zbog te blede crtice a i zato sto jos ne dobijas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Red Butterfly, kolika ti je bila vrednost bete? Bas me zanima zbog te blede crtice a i zato sto jos ne dobijas.

1.1 JU/L ili JN/L ne mogu baš dobro da raščitam šta je od ta dva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Od danas su počela krsta da me bole i stalno bih jela nešto slatko, a to me asocira na mecu. Mada ako nije došla do sada, neka sačeka još koji dan da stignem da odem u ns po mišljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kada sam zvala laboratoriju sestrica je rekla da je dovoljno da prođe 14 dana od začeća da bi se trudnoća ustanovila putem krvi. Mi smo poslednji odnos imali 2.10. jer mm ima neki problem. Tako da ako je suditi po datumima, da sam trudna već bi se moralo videti po beti. Šta vi mislite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.