Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Divnooooooooooo

Cestitam svim novopecenim mamama...mamama....mamama....hahaha

Kako ste me obradovale!!!!!

Sretno i uzivajte u trudnoci :rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

anchy, jos mi je cudno ali mi je lepo kad pomislim da je tamo dole nesto moje :-)

Natasa, devojcica oseca nesto:-)

koliko pokusavate?

i ja sam se dugo razmisljala kada da pocnemo sa drugim detetom jer je ovaj moj decak preaktivan. do pre 3-4 meseca jednostavno nisam ni u teoriji mogla da zamislim sebe trudnu ili sa bebom u rukama a on ne prestaje da trci i ne gleda kuda ide. padao je, ne znam ni ja koliko puta.

2x su mu sili glavu..ma strasno sta sam s njim prezivela.

Suncokret, hvala ti:-))))))))))

Red butterfly, drzimo pesnice za ponedljak.

to je tako kratko, ali verujem tebi predugacko.. 3 danaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

anchy, jos mi je cudno ali mi je lepo kad pomislim da je tamo dole nesto moje :-)

Natasa, devojcica oseca nesto:-)

koliko pokusavate?

i ja sam se dugo razmisljala kada da pocnemo sa drugim detetom jer je ovaj moj decak preaktivan. do pre 3-4 meseca jednostavno nisam ni u teoriji mogla da zamislim sebe trudnu ili sa bebom u rukama a on ne prestaje da trci i ne gleda kuda ide. padao je, ne znam ni ja koliko puta.

2x su mu sili glavu..ma strasno sta sam s njim prezivela.

Suncokret, hvala ti:-))))))))))

Red butterfly, drzimo pesnice za ponedljak.

to je tako kratko, ali verujem tebi predugacko.. 3 danaaa

He he oseca vec duze,jer uvek sam je i pripremala na to,kad budes mala batu,seku...al kako je starija vise ocekuje ,trazi.Pokusavamo dve i po god.

Mada vec postajem sigurna da smo smotani,da to ne umemo.Sinoc saam zaspala besna sto mi je muz rano zaspao pa nije bilo nista,a plodni dani se priblizavaju,besna sam sto je on tako opusten i ne misli puno,a ja necu da mu stavim do znanja da vec ludimmm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sada sam bila da preuzmem Betu. 577 je:-) ja sam samo cula da je 500 i nesto ahhah.

zena ne zna da sam ja zvala juce da pitam za rez preko telefona. gleda u rezultat, gleda mene, pa me pita da li zelim da uzmem rezultat? mislim se u sebi, pa naravno da hocu da ga uzmem, daj mi moju betu hahhaha. a ona ne zna sta da misli, da li ja zelim da sam trudna ili ne.

rekla sam joj da ne bih izdrzala sigurno ceo jedan dan da cekam rez, zvala sam ja juce :-))))))samo sam dosla po dokaz:-)))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sada sam bila da preuzmem Betu. 577 je:-) ja sam samo cula da je 500 i nesto ahhah.

zena ne zna da sam ja zvala juce da pitam za rez preko telefona. gleda u rezultat, gleda mene, pa me pita da li zelim da uzmem rezultat? mislim se u sebi, pa naravno da hocu da ga uzmem, daj mi moju betu hahhaha. a ona ne zna sta da misli, da li ja zelim da sam trudna ili ne.

rekla sam joj da ne bih izdrzala sigurno ceo jedan dan da cekam rez, zvala sam ja juce :-))))))samo sam dosla po dokaz:-)))))

Haha, dobra si... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

my heart, mene su hormoni picili samo tako ali sam to potiskivala jer nisam zelela da se opet razocaram. svaki mesec sam imala te simptome, i bol u krstima, bol u grudima, cak me je ?jedna? bradavica nekoliko puta u toku proslog meseca zapekla, kao u prvoj trud, a ona druga br je promenila boju, bila je ladno tamnija. ma ja sam bila sebi u glavi vec pecena trudnica, kad ono..prc..

izdrzi jos par dana, nadamo se svi tvojim dvema crticama :):)

nadamo se za sl.mesec. ;)

Anchy rece, cini mi se da voli da cita kako pises, i meni se svidja.

a tek kad cujem na tv jezik, fantazija. bas lepo govorite, zene pogotovo, tako nezno, meko:-)

Nije Anchy,ja sam rekla,ne znam da li mi se i jedan jezik svidja kao taj,zaista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CESTITAM SVIM NOVOPECENIM MAMAMA :D !

Ja sam juce dobila :( ... Neznam vise sta da radim... Muka mi je vise i od doktora i od bolnice i od svega... Kazu mi sve je u redu, a zasto onda nema bebe :( ... A bas sam se ponadala ovaj mesec, gledajuci sve ove lepe vesti na forumu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dacika - ?

Maja m.m. - ?

Tajci79 - 10.11.

Jacka - ?

LunaMi - 23.10.

Mian - 25.10.

Bimbi - 25.10.

Red_Butterfly - 26.10.

Kikiriki - 26.10.

Yora - 28.10.

Milina mama - 29.10.

Anchy07 - 04.11.

Jekic - 04.11.

Venera - 04.11.

Ljubinka - 12.11.

IvanaV - 12.11.

Trmalja - 14.11.

Maybe - 16.11.

My Heart-27.11.

Upisah se ja opet..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CESTITAM SVIM NOVOPECENIM MAMAMA :D !

Ja sam juce dobila :( ... Neznam vise sta da radim... Muka mi je vise i od doktora i od bolnice i od svega... Kazu mi sve je u redu, a zasto onda nema bebe :( ... A bas sam se ponadala ovaj mesec, gledajuci sve ove lepe vesti na forumu...

Bice i kod tebe lepih vesti, samo ne gubi nadu ;)

Upisah se ja opet..

Difinitivno je krenulo? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Upisah se ja opet..

I ja cu,mozda se posreci s tim,samo da provalim kako. 17. 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E devojke, znate šta? Pričala sam sa mm, rekla koliko sam nestrpljiva, dogovorili smo se i upravo dolazim iz laboratorije, rezultati će biti oko 14h. Eto, da i vas i sebe rešim neizvesnosti. Samo ne znam zašto sam ovoliko pozitivna, već se osećam blaagosloveno....Ljubim vas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Red butterfly, drzim ti figeee, navijam za tebe iz sve snage:-)))))

ko ce do 14h izdrzatiii, ufffff :)

e nek si ga uradila:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E devojke, znate šta? Pričala sam sa mm, rekla koliko sam nestrpljiva, dogovorili smo se i upravo dolazim iz laboratorije, rezultati će biti oko 14h. Eto, da i vas i sebe rešim neizvesnosti. Samo ne znam zašto sam ovoliko pozitivna, već se osećam blaagosloveno....Ljubim vas.

E sjajno, navijamooo h13088.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E devojke, znate šta? Pričala sam sa mm, rekla koliko sam nestrpljiva, dogovorili smo se i upravo dolazim iz laboratorije, rezultati će biti oko 14h. Eto, da i vas i sebe rešim neizvesnosti. Samo ne znam zašto sam ovoliko pozitivna, već se osećam blaagosloveno....Ljubim vas.

Aj ljubim te, javljaj odma', necu biti tu celo popodne, ko da izdrzi do veceras :unsure:

:( :( :(

Skroz znam kako se obe osecate ... ali glavu gore, idemo dalje, ako nije bilo ovog meseca, bice sledeceg!

Ja vam pricam kako ja sebe sada savetujem - necu da dozvolim da me glupa vesticara samelje i spusti!!!

Razmislite - ipak to nije bas tako lako, napraviti bebicu. Mi fakticki imamo jedan dan u mesecu, 24h, da to ucinimo - i sve ostalo mora da se poklopi u ta 24 sata, i tresnjice, i raspolozenje, i ... sve i svasta ... Ne treba previse da spopadamo muzeve, ne treba premalo, treba biti opusten, treba biti uporan, bla, bla, bla ...

I cak i kada se SVE to poklopi - sanse su samo 20% da ce doci do zaceca! :o

Meni je isto "sve kako treba" ... pa bebe nema ... onda sam uzela da pratim sta, kada i koliko - i uvidela da od svih silnih meseci koje cekam, sve se poklopilo u mozda 5-6 ... sto ustvari nije nista!

To nam dodje ko lutrija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace, ja se ne nadam nista za ovaj mesec, s obzirom na to kakav smo sex imali (na silu), tesko da ce nesto da bude od toga. I uopste se ne opterecujem, ne pricinjavaju mi se simptomi, i bas mi je fino :D

Al ipak mora da padne jedan test u ponedeljak ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka, divna ti je mrvica, bas lici na tebe :lol:

Za rh faktor ne brini, ako ste oboje negativni nemaju od cega da se stvaraju pozitivna antitela.

Bez brige, ukoliko tm ima Rh+ ili - to nece uticati na bebu, samo je potrebno da posle porodjaja dobijes inekciju da ne bi antitela uticala na sledecu bebu. Moje dve najbliskije zenske osobe su Rh- i bez problema su iznele sve trudnoce, snaja cak 4 i sva su deca zdrava i normalna. Uostalom tvoj dr ce ti sve objasniti i reci sta i kad je potrebno.

Љубинка, опрости ми што сам те неправедно изоставила са списка нисам знала за твоје додатне активности.

Заслужујеш да уђеш у групу тест манијака и да нам будеш вођа, ипак си највећи тест манијак са искуством.

А шта кажете девојке да отворимо тему са позитивним тестовима и како која постави слику, одмах да убаци и тамо. Па неко кад има неку недоумицу да оде да погледа.
Киара имаш част да ставиш свој тест као први, отворила сам тему

A neee, odricem se vodjstva u tvoju korist. Za neke 2 nedelje nameravam da uradim svoj poslednji test u sledece 2 godine ;)

E devojke, znate šta? Pričala sam sa mm, rekla koliko sam nestrpljiva, dogovorili smo se i upravo dolazim iz laboratorije, rezultati će biti oko 14h. Eto, da i vas i sebe rešim neizvesnosti. Samo ne znam zašto sam ovoliko pozitivna, već se osećam blaagosloveno....Ljubim vas.

Ma najbolje tako, zagusicemo forum u 14h :D

Skroz znam kako se obe osecate ... ali glavu gore, idemo dalje, ako nije bilo ovog meseca, bice sledeceg!

Ja vam pricam kako ja sebe sada savetujem - necu da dozvolim da me glupa vesticara samelje i spusti!!!

Razmislite - ipak to nije bas tako lako, napraviti bebicu. Mi fakticki imamo jedan dan u mesecu, 24h, da to ucinimo - i sve ostalo mora da se poklopi u ta 24 sata, i tresnjice, i raspolozenje, i ... sve i svasta ... Ne treba previse da spopadamo muzeve, ne treba premalo, treba biti opusten, treba biti uporan, bla, bla, bla ...

I cak i kada se SVE to poklopi - sanse su samo 20% da ce doci do zaceca! :o

Meni je isto "sve kako treba" ... pa bebe nema ... onda sam uzela da pratim sta, kada i koliko - i uvidela da od svih silnih meseci koje cekam, sve se poklopilo u mozda 5-6 ... sto ustvari nije nista!

Meni je velika uteha sto sve ove nase cekalice koje su i docekale svoju drugu crticu, nisu uradile nista posebno bas taj mesec kad su zatrudnele... Radile su sve isto sto i prethodnih meseci, a neke i godina, i eto zatrudnele zato sto je dosao njihov red a da nisu bile ni opustenije a ni vrednije u branju tresnjica (Lenocka imala samo 2 berbe), niti su bile na nekim terapijama za poboljsanje plodnosti. Tako ce i sa ostalima, samo da se strpimo dok ne dodje red na nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Red Butterfly navijam za tebe i jedva čekam vesti!!!

Kiara, divan ti je test i beta! Meni je bila tamnija crtica, ali zato što je meni više kasnilo nego tebi, meni je taj dan bio 6. dan kašnjenja, pa verovatno zato...A neko je pitao koja je marka onaj prvi test, to je onaj što ga je Jekić otkrila Reci mi, meni se baš sviđa, štapić je, lepše izgleda, praktičniji je da se uradi a i za čuvanje, veća mu je osetljivost nego kod Baby rapid-a, a jeftinije je od njihove pločice...njega sam radila sa prvim jutarnjim urinom zato je tu tamnija crtica, posle 2 sata sam uradila Baby rapid trakicu da proverim, i zato je tamo crtica svetlija, jedva sam se ispiškila za drugi put :lol:

Žao mi je što je kod nekih došla veštica... :(

I hvala vam u ime moje mrvice, što kažete da je lepa :wub: A i za odgovore u vezi toga u kojoj nedelji počinje da se čuje srce i u vezi krvnih grupa...mnogo mi značitet4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka,

kakav odgovor, hahah jeste, u pravu si skroz.

a taj test Reci mi sam i ja uzela prosli put, 2kom, i on me je izneverio hahah, na njemu se crta pojavila pa nestala, zato nisam htela da ga uzimam opet.

cena mu je nesto smesna, manje od 200din.

trakica mi je i prvi put donela srecu pa sam je ponovo trazila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I hvala vam u ime moje mrvice, što kažete da je lepa :wub: A i za odgovore u vezi toga u kojoj nedelji počinje da se čuje srce i u vezi krvnih grupa...mnogo mi značitet4801.gif

Ma hvala tebi što postojiš t4855.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zaboravih da ti kazem, tiker ti je divan:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka,

kakav odgovor, hahah jeste, u pravu si skroz.

a taj test Reci mi sam i ja uzela prosli put, 2kom, i on me je izneverio hahah, na njemu se crta pojavila pa nestala, zato nisam htela da ga uzimam opet.

cena mu je nesto smesna, manje od 200din.

trakica mi je i prvi put donela srecu pa sam je ponovo trazila.

Ma znam da si sad zbunjena pa si verovatno zaboravila da je meni dugo kasnila, pa se pitaš zašto mi je tamnija crtica...skroz te razumem, ja sam još uvek u bunilu, kao da se sve ovo dešava nekom drugom i samo mi je na pameti kako jedva čekam da prođu ovih desetak dana do sledećeg uz-a da vidim raste li moja mrvica, kucka li srce, je li sve u redu...još uvek nismo svima ni rekli, da ne baksuziramo, zna samo porodica i dve moje najbolje prijateljice...a i vi, to se podrazumeva :rolleyes:

Ma hvala tebi što postojiš t4855.gif

Ljubim te draga moja, najdražat4843.gif I jedva čekam da završiš sve te analize i pripreme, pa da nas obraduješ!!!

zaboravih da ti kazem, tiker ti je divan:-)

Hvala, morala sam da ga stavim, da se ne uvredi moja mrvica :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aloa je super, ne moze da odmogne nikako.

folnu sam i ja pocela piti od pre 2 meseca. dr mi je rekao da pomaze u zacecu.

pila sam aloju prvih par meseci u prosloj trudnoci pa kad sam videla kuda to vodi-u bankrot :) , onda sam prestala.

zena koja ju je prodavala mi je rekla: nasa deca-(tj majke koje piju u trudnocu aloju) su jako pametna, ma nemoj mi reci, nemoj mi te fore

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo da vam kazem ja sam za negativne testove krivila casicu od rakije koju je mm ukrao od sveki dok smo bili kod njih...kad smo se odselili poneli smo je sa sobom, i ja sam u nju umakala, svaki put kad uradim test on negativan ja mislim daje zbog te glupe case, ali nikao da je bacim, onda sam je frknula u smece i ostala trudna :D kao da ju je ucarala :D

Mogu da vam kazem, da je mm smrsao tih mesei oko 10 kg( jer se bas bio udebljao mnogo), i da je pio mnogo aloevere i ja sam pocela sa folnom ne znam ima li ikakve veze, ali eto kod nas se poklopilo...

Joj dobra si :lol:

Ja sam folnu pila skoro stalno poslednjih godinu dana, što zbog anemije zajedno sa gvožđem, što ovako...ali znate šta je mm-u palo na pamet pre neko veče? Kaže on meni, kako je nešto preračunao i da ispada da sam ostala trudna sledeći ciklus pošto je on ostavio cigarete, pa mu je palo na pamet da možda i to ima veze...jeste da mu je spermogram bio dobar pre, ali taj put kad smo ga radili mi smo malo sumnjali da li je dobro urađen jer smo napravili pauzu u odnosima preko 10 dana, a znam da ne sme preko 7... ne mogu da se setim zašto je tako bilo, da li je neko bio prehlađen ili nismo bili na vreme informisani, ali kad smo to rekli tom dr, koji je trebao da ga radi, on je kao rekao da nema veze, može...ali meni je uvek to bilo čudno, jer sam baš čitala da onda spermogram nije verodostojan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Милице где има да се купи та Алоевере, јел то ко сок или сируп.

to prodaju zene kataloski, kao avon ili sl.

ima brdo proizvoda, za svaku boljku u organizmu postoji preparat za to. prilicno je skupo. kanister mali od 750ml je oko 2500 din, cini mi se. davno sam je uzimala.

a treba da se pije sto vise. preporucena doza je mala casica rakije dnevno, tj ujutru na prazan stomak da aloja oblozi zeludac.

pila sam i neko ajkulino ulje isto od njih, kao i tabletice voca i povrca-tu je bio obezbedjen dnevni unos istih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.