Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

To je žuti iscedak koji se uglavnom pojavljuje u trudnoći, zovu ga "sunčani" jer je baš jako žute boje.

Zene,moj lici na ovo....??????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,moj lici na ovo....??????

Pa super onda! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa super onda! ;)

E sad ste me bacile u rebus....

Kako sad da mirna cekam dva dana?a ja mislila da mi nesto ne valja tamo dole zbog tog sekreta..uf...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,moj lici na ovo....??????

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka, poljubac od mene!

My heart, sad cemo za tebe da navijamo da radis test, a mi znamo da budemo jaaaaako dosadne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Мени каснила овулација овај месец а лунарни прериод ми је увек 14 дана, тако да ја мислим да ћу да добијем тек око 8 или 9 новембра а не као сад што пише 4.

Mislis da ne dobijes :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka, poljubac od mene!

My heart, sad cemo za tebe da navijamo da radis test, a mi znamo da budemo jaaaaako dosadne :D

t4801.gif

Da, da, ako je vi ne nagovorite, niko neće, ja najbolje znam! :lol:

Мени каснила овулација овај месец а лунарни прериод ми је увек 14 дана, тако да ја мислим да ћу да добијем тек око 8 или 9 новембра а не као сад што пише 4.

Misliš NEdobiješ, tj. tad čekamo test od tebe...a možda i ranije kako te znamo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka, poljubac od mene!

My heart, sad cemo za tebe da navijamo da radis test, a mi znamo da budemo jaaaaako dosadne :D

Znam... :P ako nema nista do ponedeljka radim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kako se dospeva na taj spisak? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene,moj lici na ovo....??????

:) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Да, недобијем погрешно сам се изразила, наравно да ћу раније да урадим тест, ви мислите да сам толико непрофесионалана да чекам менструацију, молим вас :P

Pa,bas da ga ne uradis ranije... :P jekic profi :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A kako se dospeva na taj spisak? :rolleyes:

Upises se..

al sam ti i objasnila... :unsure:

pa idi da odgovoris na taj post pa se upisi kad treba da ne dobijes ili kopiraj spisak u tvoj post...razumela???

ovo ni ja nisam razumela.ajde neko vestiji nek joj objasni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahah dobra si :rolleyes: Razumela sam :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo lista...kazem da ima i pre mene,ali se niko ne oglasava...mislim da je ovo bilo poslednje azuriranje,al nisam sigurna...

Dacika - ?

Maja m.m. - ?

Tajci79 - 10.11.

Jacka - ?

Lenočka - 17.10.

Maybe - ?

LunaMi - 23.10.

Mian - 25.10.

Bimbi - 25.10.

Red_Butterfly - 26.10.

Kikiriki - 26.10.

My heart - 27.10.

Yora - 28.10.

Milina mama - 29.10.

Anchy07 - 04.11.

Jekic - 04.11.

Venera - 04.11.

Ljubinka - 12.11.

IvanaV - 12.11.

Trmalja - 14.11.

Upisah se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahah dobra si :rolleyes: Razumela sam :rolleyes:

eto,ja me ne bih razumela,garant...sve sam upetljala...al dobro,bitno je da si ti razumela,upisi se sad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana nisam videla da si se vec bila upisala pre moje poruke :lol: potpuno su me omele sa suncanim iscetkom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t4801.gif

Da, da, ako je vi ne nagovorite, niko neće, ja najbolje znam! :lol:

Ајде,ајде,видиш да ти је наше наваљивање добро донело ;)

Е мислим да то треба да нам буде нова тактика,од сад на све које треба да раде тест да навалимо док не уради,тј.док не буде позитиван :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej a sad nešto razmišljam, jel' treba da stavim odprilike dan kad treba da dobijem, ili najkasnije? Posto meni moze da se desi do 31 dan da ne dobijem? Hehe izvinite što smaram sa glupostima :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej a sad nešto razmišljam, jel' treba da stavim odprilike dan kad treba da dobijem, ili najkasnije? Posto meni moze da se desi do 31 dan da ne dobijem? Hehe izvinite što smaram sa glupostima :rolleyes:

Staviš dan kad bi trebala da dobiješ, kad ti je bila prošli mesec ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa da, znam da malo možda iritira ovo moje paničenje, ali neka se svako stavi na moje mesto, pa bi video da nije baš svejedno...

Da sad je tvoj red, čekamo vesti od tebe :rolleyes: Pa ne znam da li ja već mogu da prašim, da sačekamo da se vidi bar nešto jasno, da krene srculence...možda nisam još kvalifikovana :unsure:

I gde je ona lista, izgubile smo uvid kad je čiji red, ajde brzo da se podsetimo...

Ma kakvi... Secam se da sam ja izjavila cim sam videla svoj pozitivan test da od sad pa do kraja zivota necu prestati da se brinem. Sigurna sam da to vazi za sve mame na svetu, makar one normalne ;)

Lenocka, poljubac od mene!

My heart, sad cemo za tebe da navijamo da radis test, a mi znamo da budemo jaaaaako dosadne :D

radi testugly_irre.gif raditest ugly_irre.gif radi test ugly_irre.gifradi test ugly_irre.gif

�#8221;а, недобијем погрешно сам се изразила, наравно да ћу раније да урадим тест, ви мислите да сам толико непрофесионалана да чекам менструацију, молим вас :P

:lol: Ovo treba u izjave za ponoviti!

Dacika - ?

Maja m.m. - ?

Tajci79 - 10.11.

Jacka - ?

Maybe - ?

LunaMi - 23.10.

Mian - 25.10.

Bimbi - 25.10.

Red_Butterfly - 26.10.

Kikiriki - 26.10.

My heart - 27.10.

Yora - 28.10.

Milina mama - 29.10.

Anchy07 - 04.11.

Jekic - 04.11.

Venera - 04.11.

Ljubinka - 12.11.

IvanaV - 12.11.

Trmalja - 14.11.

Svecano brisem Lenocku sa spiska! jedva cekam da vas sve pobrisem ;)Maybe kad ti je premijera?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

draga Lenocka....tako sam sretna zbog tebe...znam da si zabrinuta,to je normalno i ne moj ni pomisljati da si iritantna,vjeruj mi i da nije bilo tih lijekova opet bi ti se po glavi motale svakakve brige,svima nam je tako,jer od trenutka kad vidis te dve crtice samo ti je to čedo bitno i normalno da si u sto strhova.Vijeruj mi ta točkica ce vec za 3 tjedna biti točka pa točketina i vrlo brzo ce se razviti u pravu bebicu,kako ce ona napredovati tako ce tvoji strhovi jenjavati jer ces svojim okom na utz vidijeti kako se normalno razvija

osijecat ces da ce sve biti u redu a i mi smo tu da te uvijeravamo :lol: joj vidit ces sad kad hormoni podivljaju,ja sam postala placljivica samo takva....uzivaj draga u svakoj sekundi svog stanja u tebi raste mala bebica,samo pomisli na to,naj divniji osjecaj koji postoji....veliki cmok tebi i točkici(tako sam ja zvala svoju bebicu dok nismo saznali da su zapravo dvije točketine,hi hi hi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenockaaaaa,ja sam se malo povukla,tj citam vas i bodrim,ali malo odmaram od pisanja,racunam mozda ce mi prijati da malo ohladim glavu......ali za ovakve vesti moram da se oglasim i kazem ti sreca,sreca,radoooost.....jako mi je drago zbog tebe,neka je sa srecom do samog kraja trudnoce,a onda ide i najlepsi ali kao sto Ljubinka kaze i najtezi deo.....ali vredi :rolleyes:

Svima vam zelim ubrzo pozitivne testove......Jekic da krene od tebe :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako je lepo i veselo na ovoj temi.

Iako su neizvesnost i iščekivanje nešto najgore kada je situacija.. biti ili ne biti trudna..., ovolika podrška i pozitivna energija od svih su FANTASTIČNE!

Od srca svima želim što skorije dve crtice i prelazak i prvi trimestar.

Šaljem Vam podršku do neba :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kakvi... Secam se da sam ja izjavila cim sam videla svoj pozitivan test da od sad pa do kraja zivota necu prestati da se brinem. Sigurna sam da to vazi za sve mame na svetu, makar one normalne

Svecano brisem Lenocku sa spiska! jedva cekam da vas sve pobrisem ;)

To valjda ide u rok službe :lol: Aaa, znači obrisa me...e pa neka si, pa skoro svaki dan po jedna da se briše sa ovog spiska, zbog lepih vesti ;)

draga Lenocka....tako sam sretna zbog tebe...znam da si zabrinuta,to je normalno i ne moj ni pomisljati da si iritantna,vjeruj mi i da nije bilo tih lijekova opet bi ti se po glavi motale svakakve brige,svima nam je tako,jer od trenutka kad vidis te dve crtice samo ti je to čedo bitno i normalno da si u sto strhova.Vijeruj mi ta točkica ce vec za 3 tjedna biti točka pa točketina i vrlo brzo ce se razviti u pravu bebicu,kako ce ona napredovati tako ce tvoji strhovi jenjavati jer ces svojim okom na utz vidijeti kako se normalno razvija

osijecat ces da ce sve biti u redu a i mi smo tu da te uvijeravamo :lol: joj vidit ces sad kad hormoni podivljaju,ja sam postala placljivica samo takva....uzivaj draga u svakoj sekundi svog stanja u tebi raste mala bebica,samo pomisli na to,naj divniji osjecaj koji postoji....veliki cmok tebi i točkici(tako sam ja zvala svoju bebicu dok nismo saznali da su zapravo dvije točketine,hi hi hi)

Kako si lepo napisala :wub:

Lenockaaaaa,ja sam se malo povukla,tj citam vas i bodrim,ali malo odmaram od pisanja,racunam mozda ce mi prijati da malo ohladim glavu......ali za ovakve vesti moram da se oglasim i kazem ti sreca,sreca,radoooost.....jako mi je drago zbog tebe,neka je sa srecom do samog kraja trudnoce,a onda ide i najlepsi ali kao sto Ljubinka kaze i najtezi deo.....ali vredi :rolleyes:

Svima vam zelim ubrzo pozitivne testove......Jekic da krene od tebe :rolleyes:

Hvala ti i ja tebi želim isto :)

Inače mm ima veći osećaj nego ja, meni je još sve čudno, a on sve hoće da mazi stomak, tj.njegovu bebu kako kaže, i kad ja kažem da to još nije beba, da je to mrvica mala, on mi kaže "nemoj da si bezobrazna da vređaš moju bebu, to je velika beba moja" :lol: skroz je pošašavio :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.