Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Na nogama forum sada,

vatrometi na sve strane,

nije više samo nada

čekali su svi da svane!

Lenočka nam testić radi

sa njega se crte smeju-

"Dve su,dve su",viču svi,

i Lenino srce greju!

Čestitamo,draga naša!

Srce nek je puno sreće!

Od svih sada forumaša

radost u plusiće kreće!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joka, svaka cast za pesmicu:-)))))

bas je inspirativna:-)))))

ja sutra treba da dobijem, sve je ouobicajeno. nista vise ne merim, niti se zagledam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, hvala vam svima...sad samo da vidim šta će da mi kaže doca...

Joko, divna je pesmica! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da Tiko ti si me sanjala :wub:

Hvala vam još jednom svima...hvala vam još stotinu puta!!!

Tiker će još malo da sačeka, da se vidim sa doktorima...

Za razliku od ranijih meseci kad su mi se stalno pričinjavali neki "simptomi" ovog puta skoro ništa, samo me grudi boluckaju već desetak dana, nadute su, bradavice osetljivije i što me 2 dana stomak boli kao da ću da dobijem, pa 2 dana ništa, pa opet sve u krug...i nervoza, ja sam mislila da je pms, pa i vama sam pisala o tome, kako me drma...

Sve isto kao kod mene, samo sto je meni kasnilo skoro 2 meseca, ( posle spontanog),

cestitam od srca, da nam budes cila i vesela trudnjacica :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke princezi Lenocki i jedva cekamo malu princezicu ili princa da stignu na ovaj svet! :rolleyes:

:wub:

P.S. Ne smes da se sekiras zbog onih lekova, zene piju mnogo gore stvari u trudnoci pa sve bude u redu! Ustvari, ti sad ne smes da se nerviras oko bilo cega! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

LENO CESTITAM!!!!!!!!!! :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Mnogo se radujem zbog tebe. Nemoj mnogo da brines, razumem te sto sumljas u test, ni ja nisam mogla da verujem dok nisam otisla na uz (oba puta) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na čestitkama!!!

Jekić, evo sad ću da napišem za mužića...ispratila sam goste, pa sad imam vremena...nisam se još skroz smirila, mislim i da neću dok mi par ginekologa ne kaže da nije strašno to u vezi ovih antibiotika...postavila sam pitanje i Enavinom suprugu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenočka, mila moja, čestitam od srca!!!

t4801.gift4801.gift4801.gift4801.gift4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitamoooooo!!!Nemoj da brines sto je ona druga crtica na drugom testu slabija moja je bila jos svetlija pa sad imam ovu moju azdajicu :)))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

d9q-DSC033.jpg

Neka ti je sa srecom, da nam budes zdrava i zadovoljna trudnica...t8308.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pridruzujem se cestitkama!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

LENOCKA, CESTITAM TI OD SRCA !!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

d9q-DSC033.jpg

Cestitamoooooo....konacno si docekala svoje II crtice. Sad uzivaj da spremno docekas bebca :*****

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: draga lenočka,od srca ti cestitam,znala sam da ce biti 2 crtice,kad sam tek usla na forum a ti mi poželela dobrodošlicu,rekla sam ti da ti drzimo 3 para figa,eto sad ja masem tebi a moje bebe tvojoj :lol: :lol: pusa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam!!! Sve ste mi donele sreću...da potvrdi dr i da mi kaže da je sve u redu, nadam se, pa ću i ja da prašim moje čekalice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam!!! Sve ste mi donele sreću...da potvrdi dr i da mi kaže da je sve u redu, nadam se, pa ću i ja da prašim moje čekalice...

potvrdit ce ako ti prije od nervoze ne padnes u nesvijest ;):P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pregnant-cinderella1-300x210.jpg Lenocka cestitam od srca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

potvrdit ce ako ti prije od nervoze ne padnes u nesvijest ;):P

Joj, jedva čekam da odem kod dr, da ga sve ispitam, najviše ovo oko lekova što sam pila...ali ne znam da li će uopšte nešto da se vidi na uz...od kad se beše vidi? Sve sam pozaboravljala, kad ste pisale o tome, čitala sam, ali sad kad sam ja na redu, ne znam ništa :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka cestitam od srca!

Hvala ti! :)

Jao, jao, jaoooo!!! Super!!! Sva sam se uzrujala, ne mogu da se smirim uopste, ovo su tako lepe vesti!!!

CESTITAM!!!!!!!!!!!!!!!

Ne mogu da verujem da sam posle svog cekanja zakasnila na projekciju, ali je ishod toliko dobar da je bilo vredno cekati! :wub:;)

Ti ne možeš da se smiriš, a zamisli kako je meni, ne znam gde mi prođe ceo dan, ništa nisam mogla da radim, ni da učim, skroz sam :wacko:

Jesi zakasnila malo, ali važno da si stigla :lol: Hvala ti :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

obicno od nedelju dana kasnjenja pa dalje se nesto moze videti ta gestacijska kesica-tvoja bebica...mene nije htela da primi pre 7.nedelje.....ja mislim da si ti sad punih 5 nedelja u 6.si tako da se to vec lagano vidi...:**

Hvala ti na odgovoru...sutra će da bude nedelju dana kako kasni, a 3 nedelje od ovulacije...otići ću, najpre po savet, pa ako se vidi super, ako ne, sačekaćemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, jedva čekam da odem kod dr, da ga sve ispitam, najviše ovo oko lekova što sam pila...ali ne znam da li će uopšte nešto da se vidi na uz...od kad se beše vidi? Sve sam pozaboravljala, kad ste pisale o tome, čitala sam, ali sad kad sam ja na redu, ne znam ništa :unsure:

ja sam napravila test nakon sto mi kasnila 2 dana,za jos 2 dana otisla lekaru vidio je malu točkicu i rekao mi da dodjem za 1 tj tad sam postala sluzbena trudnica,mada mi je odmah taj dan rekao da je to to,jel ides sutra????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i daj lenočka nemoj da brines zbog tih ljekova,nemas razloga vijerujem da ce ti svaki lijecnik reci isto,bitno je da se sada kad znas pazis i osluskujes svoj organizam,ma sve ce biti ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam napravila test nakon sto mi kasnila 2 dana,za jos 2 dana otisla lekaru vidio je malu točkicu i rekao mi da dodjem za 1 tj tad sam postala sluzbena trudnica,mada mi je odmah taj dan rekao da je to to,jel ides sutra????

Sutra ću da zovem da zakažem kod moje doktorke u Domu zdravlja, ali ću otići i kod nekog privatnika, ako može odmah da me pregleda...obavestiću vas o svemu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Javljaj sto pre i ne moj da brines, bice sve super

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!! Cestitam ti od srca!!!

Joj, placem vec 5 minuta (od srece naravno), ne mogu da stignem da isprocitam sve ove cestitke pa da i ja dodjem na red da cestitam!!! Sto kaze Jekic ne mogu ni da smislim recenicu :lol:

Leno, ulepsala si mi dan!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.