Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Joooj,ma divno! Ulepšala si mi dan. Kako je tm?

Izgubljen, samo se smeje, kao blenta neki, ljubi me...i njemu ovo znači mnogo znam...a on jadničak još se i brinuo zbog ovih njegovih problema sa prostatom da je to sad veliki problem i prepreka...samo malo da se smirim, da bude potvrđeno i da se posavetujem sa doktorima, pisaću vam na onoj temi Kako ste dragom saopštili lepu vest, bio je mnogo smešan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Леночка драга честитам ти од срца, немаш појма како си ме обрадовала, ово је заиста једна дивна и прелепа вест, плаче ми се колико сам срећна, колико сте ви мени девојке прирасле за срце то је страшно.

Немој ни секунду да се мислиш ово је није права цртица, немој ни много да се секираш због лекова што си пила, сигурна сам да не шкоди и видећеш кад ће то и доктор да ти каже, јер сам чула да у првим недељама ништа не шкоди.

Љубим те пуно, пуно и заиста улепшала си ми дан.

Hvala Jekić! Ja sam baš mislila na tebe, kad ćeš da dođeš da ti kažem, jer smo od početka zajedno u svemu ovome, u isčekivanju...sad je tvoj red, u to sam ubeđena!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, ja nisam iskoristila onu vaginaletu što mi je dala dr da stavim kad završim sa antibioticima, da ne bih dobila gljivice, Lomexin...bolje da sačekam da vidim šta će da mi kaže ginekolog, šta mislite? U uputstvu piše "iako je resorpcija preko vaginalne sluzokože slaba, ne preporučuje se u trudnoći"...bolje da sačekam...

Ja uopšte nemam osećaj da sam trudna...smešna sam samoj sebi, čak mi smešno zvuči i kad kažem te dve reči zajedno "ja trudna" :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма биће и мој ред, али данас је твој дан па о нашим чекалачким проблемима нећемо да причамо, него ћемо само да се радујемо са тобом, претходну поруку сам толико изгрешила па сам је 3 преправљала јер није имало смисла шта сам хтела да кажем :lol::blink: јер сам се одмах укључила да видим шта је са тобом и видим најлепше вести које сам могла да видим.

Стварно сам драга пресрећна због тебе, пошто смо заједно у свему од почетка неко ми ово даје наду :wub: :wub: :wub:

Ja čvrsto verujem da će biti i kod tebe uskoro, jer osećam da nam je to nekako povezano, zajedno smo se prijavile, isto čekamo, videćeš...hvala ti što se raduješ zbog mene, hvala vam svima...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Yaista prelepa vest Lenocka nista se nesekiraj vec uzivaj u ovoj sreci :D

Ja sam svoj testic sacuvala za uspomenu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka,CESTIIIITAAMMM od srca!!SAd mazi stomacic i uzivaj!!Kakve su samo to dve crtice!!t8303.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, ne znam šta da vam kažem...ja nisam pri sebi...hvala vam što ste se nadale za mene...ja sam sad skroz izgubljena, ne zamerite mi ako pišem nepovezano...100 pitanja mi prolazi kroz glavu, ne znam šta da mislim...svašta hoću da vam kažem ali ne znam odakle da počnem, a plus ruke mi toliko drhte da jedva kucam...

Juče nisam stigla da vam se javim, a ni da uradim test, rekla vam je Suncokret kakva je bila situacija, a plus se i mm razboleo pa smo bili kod lekara...celu noć sanjam da sam trudna, pa nisam, pa jesam...sanjala sam i Mališu, kao sad je zatrudnela i ja tu sa njom, na uz kod dr...od 7 sati se vrtim po krevetu da li da ustanem da uradim test ili ne...i oko 10 ajde rekoh da ga odradim( najviše zbog vas, ja bih inače čekala još nekoliko dana, možda i celu nedelju)mada znam da nema ništa...ispiškim se, ubacim štapić, kad se pojavljuju dve crtice istovremeno, ja ne mogu da verujem!!! Gledam test, gledam uputstvo, kao da prvi put radim test, nisam sigurna šta to znači, možda je greška...a crtica za trudnoću jaka kao i kontrolna, ako ne i jača, onda pozovem mm-a(prvo mu napravim malo iznenađenje koje planiram od kad smo počeli da radimo na bebi, posle ću da vam kažem)...crtice se vide jasne kao dan, ali ja onda pomislim da nije od onih lekova lažno pozitivan test, pa potražim po netu i koliko sam videla antibiotici ne mogu da izazovu pozitivan test...sad samo želim što pre da odem kod ginekologa da mi kaže da li je sigurno ili nije, a najviše da mi kaže nešto u vezi onih lekova, antibiotika što sam pila, koliko je to štetno, još se brinem oko toga...

Ali pre toga, čekam još jednom da mi se pripiški, pa da odradim još jedan za svaki slučaj...još ne verujem i ne znam da li da se radujem...

Hvala vam što ste se toliko interesovale za mene...ne zameriti još jednom, skroz sam pogubljena :wacko:

A jel sad to posle :D Bas sam radoznala i nestrpljiva

I da...zna samo mm i vi, pa vi vidite koliko ste mi važne i koliko vas volim :wub:

:wub: obostrano je, da ne kazem stostrano :lol:

I još ovo (već sam rekla ne zamerite, pogubljena sam, misli mi dolaze i odlaze): izgleda da su mi devojke sa Bebca bile talične, jer ovo se desilo posle viđenja i druženja sa njima... :D

Hi hi hi i ja sam to pomislila... moracemo cesce da se druzimo izgleda da utice na plodnost ;)

E,pa nisam te ja džabe sanjala!!!

Veruj mi,suze su mi krenule! Mnoooogo sam srećna!!! Ne znam kako da ti opišem!

Normalno je što si izgubljena...Ponavljam ti,ja sam ostala trudna kada sam imala ureaplazmu (to je opasnije od ešerihije),i mi smo tada imali ja mislim samo 2 odnosa...

Veruj mi,tako to ide.

Tvoja bebica je konačno došla na red.

Tiko, nemoj da se uplasis, ali kolko nocas bih te vec posetila u snu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiko, nemoj da se uplasis, ali kolko nocas bih te vec posetila u snu :lol:

Hahaha....Baš bih se obradovala da mi se pojaviš... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jel sad to posle :D Bas sam radoznala i nestrpljiva

:wub: obostrano je, da ne kazem stostrano :lol:

Hi hi hi i ja sam to pomislila... moracemo cesce da se druzimo izgleda da utice na plodnost ;)

Tiko, nemoj da se uplasis, ali kolko nocas bih te vec posetila u snu :lol:

Pisaću obavezno, samo malo da mi se srede misli, staviću vam i sliku da vidite :lol:

Čula sam se sa Yorom, pustila sam joj poruku da ode na forum, a ona me zvala jer kod kuće nema internet i neće moći sledećih nedelju dana, pa sam joj rekla i rasplakala sam se dok sam joj govorila...nisam plakala kad sam videla crtice, ni kad sam rekla mm-u, ali jesam kad sam njoj rekla, eto koliko mi je jaka veza sa vama...poslala sam joj i mms da vidi...čula sam se i sa Suncokret preko poruka, ona je otišla na svadbu, pa ne može da se javi ovde...a Woman je u nekog gužvi, ali njoj još nisam rekla, kad dođe ovde videće...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenočka od srca ti čestitam, nemoj da brineš za one lekove, moja drugarica je koristila svakakve lekove + AB pilule do 19 nedelje trudnoće jer nije znala da je trudna, a rodila je zdravog dečaka :)

Želim i svim ostalim čekalicama da se što pre pridruže Lenočki i ostalim devojkama iz I trimestra!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Yaista prelepa vest Lenocka nista se nesekiraj vec uzivaj u ovoj sreci :D

Ja sam svoj testic sacuvala za uspomenu :D

Ja sam moje slikala i stavila sam ih u kutiju, sutra ću da ih pokažem doktoru prvo, da vidi i on, za slučaj da kaže da nema ništa...:lol:

Lenocka,CESTIIIITAAMMM od srca!!SAd mazi stomacic i uzivaj!!Kakve su samo to dve crtice!!t8303.gif

Hvala! I ja sam se iznenadila koliko se dobro vide, uvek sam očekivala kad vidim tu drugu crticu da će to prvo biti neka bleda, kad ono :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenočka od srca ti čestitam, nemoj da brineš za one lekove, moja drugarica je koristila svakakve lekove + AB pilule do 19 nedelje trudnoće jer nije znala da je trudna, a rodila je zdravog dečaka :)

Želim i svim ostalim čekalicama da se što pre pridruže Lenočki i ostalim devojkama iz I trimestra!

Hvala, nadam se da će i kod mene biti sve u redu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

d9q-DSC033.jpg

t9305.gift9305.gif

Jaooooo ne mogu da verujem... Lenočka, rasplaka me!!! STIGLA RODAAAA!!!

t8306.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t9305.gift9305.gif

Jaooooo ne mogu da verujem... Lenočka, rasplaka me!!! STIGLA RODAAAA!!!

t8306.gif

Ni ja ne mogu da verujem još uvek!!!

Nisam mogla da izdržim poslala sam Woman mms, sliku testa, evo je sad će da dođe ovde...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

d9q-DSC033.jpg

Леночка драга,па овакву пројекцију је вредело чекати, ЧЕСТИТАМ од срца, нека ти трудноћа буде пријатна, и да све буде у најбољем реду. Јако сам се обрадовала кад сам видела,а имала сам осећај да ће бити.Јао јаааааааааако ми је драгоооооооо !!!! Уживај мила,иде родица

t8308.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

d9q-DSC033.jpg

Čestitam draga, mnogo si nas sve obradovala! Uživaj u predstojećim mesecima, želim ti lepu i laku trudnoću! I sledeći put da poslušaš našu intuiciju pa da ne čekamo pet dana. Ljubac!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

YES!

TATATATIRA!!!!

Cestitke i ovde ovako javno, neka sve ide kao po loju pa kad dodje vreme da popijemo koju :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Леночка драга,па овакву пројекцију је вредело чекати, ЧЕСТИТАМ од срца, нека ти трудноћа буде пријатна, и да све буде у најбољем реду. Јако сам се обрадовала кад сам видела,а имала сам осећај да ће бити.Јао јаааааааааако ми је драгоооооооо !!!! Уживај мила,иде родица

t8308.gif

Čestitam draga, mnogo si nas sve obradovala! Uživaj u predstojećim mesecima, želim ti lepu i laku trudnoću! I sledeći put da poslušaš našu intuiciju pa da ne čekamo pet dana. Ljubac!

Hvala...pa da znate, najviše sam uradila test danas zbog vas, znači vi ste me nagovorile, inače ne bi danas bilo ništa od projekcije... :lol:

YES!

TATATATIRA!!!!

Cestitke i ovde ovako javno, neka sve ide kao po loju pa kad dodje vreme da popijemo koju :lol: :lol: :lol:

Hvala!!! Nadam se i ja da će tako biti! :P

E sad me izvinite, moram malo da odem, da se smirim, da se izduvam napolju inače ima da mi pukne glava...a i tetke se spremaju za odlazak, a ja celo jutro sa vama na kompu :lol:

Hvala svima još jednom, pa se kuckamo posle...t4801.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

d9q-DSC033.jpg

Jaoooo Lenockaaaaaaaaaa !!!!!! Fantasticna vest ! Divna , najlepsa !!!!

ZELIM TI NAJLEPSIH DEVET MESECI U ZIVOTU A POSLE TOGA I KRUNU ISTIH!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Rode su definitivno posetile nas grad ipak one vole jug ;) ;)

Svim cekalicama preporucujem sedmodnevnu posetu nasem gradu kako bi ugledale svoje plusice sto pre.Ovde u vazduhu osim osiromasenog uranijuma postoji jos nesto ....plusici na svakom koraku :P :P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

LENOCKAAAA

Jaaaako mi je drago zbog tebe, najezila sam se kad sam videla da si trudnaaaa:-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

sve najlepse, da ti trudnoca bude laka i da ti lepo prodje:-)))))))))))))))

nije me bilo par dana, ovo su DIIIVNEEE vesti, najlepse sto sam mogla da procitam:-)))))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

d9q-DSC033.jpg

Kakve crte..Leno,cestitam ti,nemas pojma koliko sam se obradovala,kao i sve devojke sa Bebca,stvarno su mi krenule suze,kao da je neko koga zaista poznajem u drugom stanju-tako se osecam,bas mi je drago.Znala sam da je to-to...

Ja uopšte nemam osećaj da sam trudna...smešna sam samoj sebi, čak mi smešno zvuči i kad kažem te dve reči zajedno "ja trudna" :P

Ne zvuci smesno,zvuci savrseno-lena nam je trudna.... Cestitam ti jos jednom od srca,zaista. :wub::wub::wub: uzivajte i ti i tm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka danima ovde iscekujem.I sada ne mogu da verujem,mnogo sam srecna zbog tebe.Srecna sam sto si konacno postala trudnica i sto ces za 9 meseci drzati svoje cedo u narucju.Uvek sam te gledala kao briznu majku i kao nekoga ko zaista to zasluzuje.Potajno sam se nadala sda ces doci uskoro i eto.

Sve ce biti uredu,uzivaj u trudnoci.Volim te puno! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

d9q-DSC033.jpg

I da...zna samo mm i vi, pa vi vidite koliko ste mi važne i koliko vas volim :wub:

Jaoj, Leno :wub: cestitam ti od srca!

95a-hurray.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

d9q-DSC033.jpg

Leno!! Mila!! Cestitam ti iz sve snage!!! Nisam ni posecivala temu ovih dana, sad dodjem i puf!! Lenocka trudna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jako si me obradovalaaaaaaaaaaaaa!!!!! Beba mi spava na rukama, nisam ni mislila da cu pisati :lol: Ali ovako nesto se mora proslaviti!! Sad sam i ja pogubljena, svasta lepo bih ti napisala, ali mi se misli vitlaju po glavi, ko ce ih sad smirivati? :P Saljem ti puuuno poljubaca u stomacic...

p.s. Ispuni se moja zelja da postanes debelica :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.