Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ženske relax, sa Lenočkom je sve u redu, malopre smo se čule, nije stigla da se javi, u gužvi je ceo dan, gosti su joj zaposeli kuću, na sve to mora i da uči, nije uradila test, sutra će, pa vam javlja rezultat, sve vas puno pozdravlja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženske relax, sa Lenočkom je sve u redu, malopre smo se čule, nije stigla da se javi, u gužvi je ceo dan, gosti su joj zaposeli kuću, na sve to mora i da uči, nije uradila test, sutra će, pa vam javlja rezultat, sve vas puno pozdravlja :)

sad mi je lakse....strpljivo cekamo.......... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako nisam juče deset puta bila do ove teme, e nisam ni jednom ...evo i sad strpljivo čekam da nam ona okači sliku svog pozitivnog testa :) Hajde Lenočka deset je već, gde si se izgubila? :* Daj tetkama karte za bioskop :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako nisam juče deset puta bila do ove teme, e nisam ni jednom ...evo i sad strpljivo čekam da nam ona okači sliku svog pozitivnog testa :) Hajde Lenočka deset je već, gde si se izgubila? :* Daj tetkama karte za bioskop :P

ja sam milion puta ulazila juce na ovu temu cekajuci projekciju,a projekcija otkazana.....al sad opet cekam i virkam svaki cas....sad ce se ona javiti verujem u to....

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

d9q-DSC033.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

d9q-DSC033.jpg

Jeeeeeeeee!!!!! Jesam ti rekla da si zabebila! Uh, sto sam heeepiiiiiii, ju evo zaplakah!!!! Mm me pita sta mi je.. :lol: :lol: :lol:

t8307.gif t9304.gif

I da nas sve prasis...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

d9q-DSC033.jpg

Majko moja, evo me placem... Kakav savrsen primerak dve crtice! Sad bih te tako jako zagrlila da je dobro sto si stotinama km daleko t4614.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

d9q-DSC033.jpg

Cestitam od srca,neka ti trudnoca bude laka i dosadna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, ne znam šta da vam kažem...ja nisam pri sebi...hvala vam što ste se nadale za mene...ja sam sad skroz izgubljena, ne zamerite mi ako pišem nepovezano...100 pitanja mi prolazi kroz glavu, ne znam šta da mislim...svašta hoću da vam kažem ali ne znam odakle da počnem, a plus ruke mi toliko drhte da jedva kucam...

Juče nisam stigla da vam se javim, a ni da uradim test, rekla vam je Suncokret kakva je bila situacija, a plus se i mm razboleo pa smo bili kod lekara...celu noć sanjam da sam trudna, pa nisam, pa jesam...sanjala sam i Mališu, kao sad je zatrudnela i ja tu sa njom, na uz kod dr...od 7 sati se vrtim po krevetu da li da ustanem da uradim test ili ne...i oko 10 ajde rekoh da ga odradim( najviše zbog vas, ja bih inače čekala još nekoliko dana, možda i celu nedelju)mada znam da nema ništa...ispiškim se, ubacim štapić, kad se pojavljuju dve crtice istovremeno, ja ne mogu da verujem!!! Gledam test, gledam uputstvo, kao da prvi put radim test, nisam sigurna šta to znači, možda je greška...a crtica za trudnoću jaka kao i kontrolna, ako ne i jača, onda pozovem mm-a(prvo mu napravim malo iznenađenje koje planiram od kad smo počeli da radimo na bebi, posle ću da vam kažem)...crtice se vide jasne kao dan, ali ja onda pomislim da nije od onih lekova lažno pozitivan test, pa potražim po netu i koliko sam videla antibiotici ne mogu da izazovu pozitivan test...sad samo želim što pre da odem kod ginekologa da mi kaže da li je sigurno ili nije, a najviše da mi kaže nešto u vezi onih lekova, antibiotika što sam pila, koliko je to štetno, još se brinem oko toga...

Ali pre toga, čekam još jednom da mi se pripiški, pa da odradim još jedan za svaki slučaj...još ne verujem i ne znam da li da se radujem...

Hvala vam što ste se toliko interesovale za mene...ne zameriti još jednom, skroz sam pogubljena :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I da...zna samo mm i vi, pa vi vidite koliko ste mi važne i koliko vas volim :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam od srca jako sam se obradovalaaaaaaaaaaaaaa :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

d9q-DSC033.jpg

Iz aviona se vide...ČESTITAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

t8311.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

d9q-DSC033.jpg

bas divne vesti!!!! cestitam od srca!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

d9q-DSC033.jpg

PEPELJUGICE CESTITAM OD SRCA :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima!!! Ja još ne smem da se radujem mnogo, sutra zakazujem kod mog ginekologa u DZ, a i idem kod privatnika, moram da čujem mišljenje što više njih oko onih lekova i to što pre...

Moram još nešto da vam kažem, ovo mi je 13. ciklus kako pravimo bebu, da li je srećan ili baksuzan...i ovog meseca smo mm i ja imali samo 2 odnosa, kad mi je prestala menstruacija, pa sam ja otišla za Bg na par dana, pa onda kad sam se vratila posle nekoliko dana i onda su posle 2 dana krenule tegobe i otkrili mi Ešerihiju, pa onda terapija i ništa od trešnjica...a svih ovih meseci te prati plodne dane, te svaki drugi dan, razne taktike...i ovaj mesec sam osetila ovulaciju i imali smo tad odnos, to je bio 17. dan, to 2 dana pre nego što je otkrivena Ešerihija, ali opet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CESTITAM.....sad sam uzbudjena kao da sam ja trudna..........sve najlepse ti zelim....crte su tamne tako da nema sumnje.....SVAKA CAST............Dan mi je ulepsan....HVala ti za to....Veliki poljubact48125.gif i zagrljajt4614.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I još ovo (već sam rekla ne zamerite, pogubljena sam, misli mi dolaze i odlaze): izgleda da su mi devojke sa Bebca bile talične, jer ovo se desilo posle viđenja i druženja sa njima... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam svima!!! Ja još ne smem da se radujem mnogo, sutra zakazujem kod mog ginekologa u DZ, a i idem kod privatnika, moram da čujem mišljenje što više njih oko onih lekova i to što pre...

Moram još nešto da vam kažem, ovo mi je 13. ciklus kako pravimo bebu, da li je srećan ili baksuzan...i ovog meseca smo mm i ja imali samo 2 odnosa, kad mi je prestala menstruacija, pa sam ja otišla za Bg na par dana, pa onda kad sam se vratila posle nekoliko dana i onda su posle 2 dana krenule tegobe i otkrili mi Ešerihiju, pa onda terapija i ništa od trešnjica...a svih ovih meseci te prati plodne dane, te svaki drugi dan, razne taktike...i ovaj mesec sam osetila ovulaciju i imali smo tad odnos, to je bio 17. dan, to 2 dana pre nego što je otkrivena Ešerihija, ali opet...

nema razloga za sikiraciju sve ce biti ok...a nije dobro da se trudna zena sikira.....uzivaj....ljubim te

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leno, mnogo, mnogo se radujem zbog tebe!!! Verujem da si sada totalno zbunjena i pogubljena :) ,ali jedva čekam sutra da ti dr potvrdi tu radosnu vest, da ne brineš više. I mislim da će ova noć za tebe i tm biti Noć bez sna :D jer je moja takva bila, čak sam tu noć imala nenormalnu mučninu, a do tada ništa :D ma nisam oka sklopila i jedva sam čekala jutro da odem na UZ. Javljaj nam sve! Ljubim te

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam :rolleyes:

Evo sad sam odradila još jedan, onu trakicu Baby rapid i to sa mm-om...druga crtica je bleđa nego na prošlom, ali prvi test je bio sa jutarnjim urinom, a za ovaj sad sam se jedva ispiškila :lol: ali tu je druga crtica, vidi se, odmah se pojavila...znači dva testa, različita marka, u razmaku od 2 sata...

aao-DSC033.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E,pa nisam te ja džabe sanjala!!!

Veruj mi,suze su mi krenule! Mnoooogo sam srećna!!! Ne znam kako da ti opišem!

Normalno je što si izgubljena...Ponavljam ti,ja sam ostala trudna kada sam imala ureaplazmu (to je opasnije od ešerihije),i mi smo tada imali ja mislim samo 2 odnosa...

Veruj mi,tako to ide.

Tvoja bebica je konačno došla na red.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam :rolleyes:

Evo sad sam odradila još jedan, onu trakicu Baby rapid i to sa mm-om...druga crtica je bleđa nego na prošlom, ali prvi test je bio sa jutarnjim urinom, a za ovaj sad sam se jedva ispiškila :lol: ali tu je druga crtica, vidi se, odmah se pojavila...znači dva testa, različita marka, u razmaku od 2 sata...

aao-DSC033.jpg

Sad mjenjaj tiker! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

d9q-DSC033.jpg

sad sam se rasplakala od srece!!!

cestitam, stvarno divne vesti!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da Tiko ti si me sanjala :wub:

Hvala vam još jednom svima...hvala vam još stotinu puta!!!

Tiker će još malo da sačeka, da se vidim sa doktorima...

Za razliku od ranijih meseci kad su mi se stalno pričinjavali neki "simptomi" ovog puta skoro ništa, samo me grudi boluckaju već desetak dana, nadute su, bradavice osetljivije i što me 2 dana stomak boli kao da ću da dobijem, pa 2 dana ništa, pa opet sve u krug...i nervoza, ja sam mislila da je pms, pa i vama sam pisala o tome, kako me drma...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joooj,ma divno! Ulepšala si mi dan. Kako je tm?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.