Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ih, ja mislila da ću da uspem da vas "zamajem" sa tetkama i mačićima :lol: Sutra ću da idem do grada da sredim nokte posle ovog ribanja, pa ću da kupim test i kad uradim javljam...ali nemojte mnogo da se nadate, ja se ne nadam...radim ga samo zato što ste me nagovorile :P

Znala sam da ima neka fora sa macicima i tetkama...znala sam...ali nisi nas zamajala...

Lenocka ovo nije lepo od tebe b0426.gif

Stvarno nije lepo...i ja cekam....

Mi cekamo.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idi begaj, nje jos nema! Ccc... to neje vepoooo....No, no....t2616.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma sad ce ona, dok sredi nokte... :rolleyes:

Kako ce da radi test sa ruznim noktima :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepo je rekla da ide prvo da sredi nokte pa ce tek onda da radi test... Pa Leno nije ti ovo greb greb, znas, dovoljno je samo da ti se piski :D

Ja mislim da ga je vec uradila pa se raduje sa njm (i tetkama :lol: ) a mi kad dodjemo na red ili drugi scenario - dobila je pa joj nije ni do cega, ali mi je to manje verovatno jer se ionako nadala da ce ovaj mesec dobiti. Znaci raduje se... Jel da Leno?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage dame i mi zelimo bebca (prvog) pa sam resila da vam se pridruzim :rolleyes: Pozdravljam vas puno i unapred se radujem druzenju sa vama, pa da se i sretnemo na onom drugom forumu trudnoca i to, heh ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja otisla na rekreaciju i reko sad se vec javila kad ono nista.........javljaj se zeno...........ja se pojede ziva.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage dame i mi zelimo bebca (prvog) pa sam resila da vam se pridruzim :rolleyes: Pozdravljam vas puno i unapred se radujem druzenju sa vama, pa da se i sretnemo na onom drugom forumu trudnoca i to, heh ;)

DӨBЯӨDӨƧᄂΛ! A sad tutanj u zadnje redove i nadji slobodno mesto za premijeru, sve se nadamo da ce danas jedna da ode sa ove teme! Taman da ti oslobodi mesto ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au, jos je nema?

IvanaV, dobrodosla!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

А ја већ мислила да сам закаснила на премијеру,нешто сам сва успавана и успорена данас,кад оно још Леночка није дошла из града,а мора да је данас тако велика гужва код маникира...баш данас... <_< Ајде Ленооооооооооооо!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zenske jeste li vi sigurne da je danas subota???il je lenocka nas zaboravila????????s1010.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na dobrodoslici :rolleyes: Evo i ja drzim fige za slobodno mesto :D Moze li neko da mi kaze gde da zalepim link sa ovim slicicama za odbrojavanje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na dobrodoslici :rolleyes: Evo i ja drzim fige za slobodno mesto :D Moze li neko da mi kaze gde da zalepim link sa ovim slicicama za odbrojavanje?

imas pitanja o forumu i tamo temu tikeri....sve je objasnjeno i ja sam tamo nasla kako....dobrodosla.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nigdje nase Lenocke...A ja cijeli dan visim na ovoj temi i cekam, i cekam, i nikako da docekam....m1525.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t3823.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala maybe :) Od skoro pokusavamo tako da tesko da cu skoro otici, ali ko zna mozda imam neku ludu srecu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

LENNNNNOOOOOOOOOOOOO javi se............mi cekamo..................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja i goste ispratih, nikako da odu, i odmah sam dosla da vidim ima li Lenocke... pih... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se sada iskreno brinem :unsure: ... Nadam se da je Lenocka ok, da je mozda samo zzzz internet. Samo da je ona dobro, docekacemo mi premijeru i sutra!

ja malopre iskucam nesto ovako i odustanem reko da ne unosim nervozu,al i ja sam zabrinuta....nadam se da je problem u internetu........ :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage dame i mi zelimo bebca (prvog) pa sam resila da vam se pridruzim :rolleyes: Pozdravljam vas puno i unapred se radujem druzenju sa vama, pa da se i sretnemo na onom drugom forumu trudnoca i to, heh ;)

Dobrodosla i sto pre otisla u prvi trimestar..

I Lene ladno jos nema..cccc....valjda je sve ok....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

LENOCKA JAVI SEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se sada iskreno brinem :unsure: ... Nadam se da je Lenocka ok, da je mozda samo zzzz internet. Samo da je ona dobro, docekacemo mi premijeru i sutra!

E da znas da sam i ja pomislila da mozda nesto nije u redu jer javila bi nam se makar da nas zzzz, a da je uradila test do sad bi vec podelila vest kakva god da je... Lenocko, aj nam makar namigni da se ne brinemo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:o:huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Je l' moguće da niko nema njen broj?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.