Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Bibi libi, jel to neki privatnik?

I koliko dugo pravite bebu kad vam predlaze VTO?

Mozda njegovi nalazi budu dobri.

nije privatnik, nego državni dom zdravlja. do sada sam išla kod jedne u dz, ali ne na mojoj opštini a sada sam promenila i docu i dz, ova je super, ona prethodna me je zavlačila , pa, sigurno godinu dana, kao mladi ste, pa imaš nešto kod grlića... i tako i više od godinu dana....

a ova čim sam joj rekla da nema kod nas ništa već 3 god, odmah VTO.... mada najveći razlog za VTO je spermogram: prvo nije bilo nikakvih spermića, pa su se posle mesec dana terapije sa vitaminima pojavili ali u veoma malom broju, i tako da prirodno nema šanse da zatrudnim.... bitno je da su se pojavili.... sad skoro nismo radili spermogram da vidimo broj, jer se borio sa bakterijama i pio antibiotike....

sad čekamo spermokluturu da vidimo da li ima bakterija....

ono što mi je doca rekal je da je olakšavajuće to što JA nemam bakterija, jer se mnogo teže leče kod žene, i da je uspešnost VTO veća kod žena koje su zdrave.....pa sad ćemo videti.... za sada nisam imala nikad problem sa bakterijama, papa mi je uve II grupa, a koliko znam nemam problem sa hormonima, mada to ćemo tek da vidimo kada krenu ostale analize..... nadam se da će sve biti ok...

malo nam je otežavajućaa okolnost što smo mladi (tako kaže doca) jer ko zna kad bi došlč na red za vto... inače ja imam 27, mm 32.....

ja sam nestrpljiva, i jedva čekam da sve krene pa da imam nečemu da se nadam, čak sam mislila da se upišem na ovu našu listu, ali nema svrhe, jer ja znam da ću sigurno dobiti.....

zato vas sve molim, da koja god nije ostala u drugom stanju duže od 6 meseci, muža pod ruku i oboje na analize... da samo znate koliko sam suza isplakala...

a inače jutros čitam kako doktori predlažu da čim nema začeća kod parova duže od godinu dana odmah predlažu vto....eeeee pa mislim da bi i doktori u domovima zdravlja trebali to da znaju :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zato vas sve molim, da koja god nije ostala u drugom stanju duže od 6 meseci, muža pod ruku i oboje na analize... da samo znate koliko sam suza isplakala...

a inače jutros čitam kako doktori predlažu da čim nema začeća kod parova duže od godinu dana odmah predlažu vto....eeeee pa mislim da bi i doktori u domovima zdravlja trebali to da znaju :D

Ovo i ja stalno govorim.....

Bravo za odluku,tu sam da te podrzim i odgovorim na sve sto znam o VTO...samo opusteno i optimisticno, to je najbitnije za uspesnost ovog postupka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bibi libi samo napred!!! Drago mi je što si ovaj put imala sreće sa doktorkom, što ste se lepo razumeli, to je mnogo važno...

Meni stigli gosti, tetke mm-a iz Beograda i Skoplja, nemam ništa protiv njih, ok su, samo nešto mi nije bilo do gostiju...ceo dan sam čistila, da im spremim sobe, ribala, prala prozore, zavese, pa peglala i kačila(što inače baš ne volim), glancala parket, prala presvlake...znate kako je kad dođe rodbina muža, sve zagledaju ili se nama bar čini da zagledaju, pa neću da dam povod za priču...inače rekla sam mm-u da bih i ja tako dočekivala goste kao njegovi, da im drugi sve sredi i kad treba da dođu, a i za njima kad odu, jer one lepo dole sede preko dana sa svekrom i svekrvom, a podrazumeva se da gore spavaju, to me i ne pitaju, samo kažu sutra stiže taj i taj, što znači da sve ja treba da uredim oko toga...a baš sam nešto nervozna i ovo učenje i ovo oko kašnjenja menstruacije, pa sam još i umorna od čišćenja...ma katastrofa sam <_<

Dan mi je ulepšala moja maca :rolleyes: Omacila je mačiće, ali ih je krila, ja sam je 2-3 dana kao molila da mi ih pokaže, pričala kao neka ludača sa njom, a ona me kao gleda...i danas popodne, ja da izađem napolje, kad došla ona i pored nje jedno malo skroz crno mače :rolleyes: Ja se prvo uplašila da li će da mi da da ga uzmem, ali nije bilo problema...malo posle dovela je još jedno, prvo je bilo samo da me testira :lol: ...stavila sam im kutiju sa krpama da tu spavaju i dala malima mleko...inače od nje imam 2 mačora, Đoleta i Duška, sve me slušaju i sad su malo ljubomorni... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih, ja mislila da ću da uspem da vas "zamajem" sa tetkama i mačićima :lol: Sutra ću da idem do grada da sredim nokte posle ovog ribanja, pa ću da kupim test i kad uradim javljam...ali nemojte mnogo da se nadate, ja se ne nadam...radim ga samo zato što ste me nagovorile :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih, ja mislila da ću da uspem da vas "zamajem" sa tetkama i mačićima :lol: Sutra ću da idem do grada da sredim nokte posle ovog ribanja, pa ću da kupim test i kad uradim javljam...ali nemojte mnogo da se nadate, ja se ne nadam...radim ga samo zato što ste me nagovorile :P

Nema veze, uradi ga ti, samo ga uradi, šta se dešava, još nisi dobila, simptomi neki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema veze, uradi ga ti, samo ga uradi, šta se dešava, još nisi dobila, simptomi neki?

Nisam još dobila...odakle znam za simptome, meni se čini kao pms...grudi su mi osetljive i dalje, naduvene, to traje već desetak dana, ali me sad manje bole, stomak kao što sam rekla, boleo me kao da ću da dobijem par dana, pa onda par prestao, pa me juče i prekjuče boleo opet, danas ništa...nemam pojma, trudim se da ne razmišljam toliko o tome, jer sam do sad uvek pronalazila svakakve "simptome"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih, ja mislila da ću da uspem da vas "zamajem" sa tetkama i mačićima :lol: Sutra ću da idem do grada da sredim nokte posle ovog ribanja, pa ću da kupim test i kad uradim javljam...ali nemojte mnogo da se nadate, ja se ne nadam...radim ga samo zato što ste me nagovorile :P

Lenocka nikada cesce nisam bila na ovoj temi.Volim te puno i cekam sutra.Svako vece mislim na tebe kad perem zube. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Па где чекалице да забораве на тест... јао Леночка и теби свашта пада на памет :lol: Ајде само ти лепо сутра пожури кући да урадиш тест немој да се пуно задржаваш у граду ;) цмокић

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka nikada cesce nisam bila na ovoj temi.Volim te puno i cekam sutra.Svako vece mislim na tebe kad perem zube. :wub:

Baš kad pereš zube? :lol: :lol: :lol: Hvala ti za podršku :wub:

Ja sam ovaj put mnogo čudna, stvarno, niti se nešto nadam, niti znam šta želim, na šta li će to da izađe, videćemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baš kad pereš zube? :lol: :lol: :lol: Hvala ti za podršku :wub:

Ja sam ovaj put mnogo čudna, stvarno, niti se nešto nadam, niti znam šta želim, na šta li će to da izađe, videćemo...

Drzim ti palceve za jedan velikiiiiiii +

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baš kad pereš zube? :lol: :lol: :lol: Hvala ti za podršku :wub:

Ja sam ovaj put mnogo čudna, stvarno, niti se nešto nadam, niti znam šta želim, na šta li će to da izađe, videćemo...

Ne znam zasto,al uvek kad perem zube setim se sta li bi sa lenockom. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisi grozna, sve smo mi cekalice takve...

Samo hrabro! Ako si se odlucila za intervenciju to je zato sto znas da je tako najbolje za tebe i najsigurnije za buducu trudnocu!

Obavestavaj nas sta se dogadja!

t48108.gift70051.gif

Jesam, ali nikako da pronađem pravog lekara, nemam sreće. Još uvek sam u potrazi.

E pa drage moje, od danas vam se i ja pridruzujem :D

Proslo je 3 ipo godine od kako se Mila rodila i konacno smo skupili hrabrost da se odlucimo na jos jednog bebca.

treba da (ne)dobijem oko 29.10 pa cemo da vidimo da li smo bili dovoljno "vredni":D

Dobro nam došla!

Hvala ti na savetima a poslednju recenicu sam morala da boldujem...sjajna je, moze da nam dodje kao mantra :)))))

Može,može...mada više mi se sviđa sledeća rečenica koju je odabrala Lenočka.

Za sve nas čekalice... ;)

299300_286111324746705_100000435200204_1

Big like!

Миле моје чекалице,ево коначно сам дочекала УЗ синоћ и доца ми је отклонио сумњу да ли сам трудна или не, СРЦУЛЕНЦЕ КУЦААААААААА :D 8.сам недеља,за сад је све у реду,надам се да ће тако бити и даље. Ето,морала сам са вама ово до поделим ипак сте увек биле ту,подршка и добра позитивна енергија,ХВАЛА ВАМ :wub: И желим да што пре и ви све забебите. И радите те тестове,шта сте се успавале? Љубим вас пуууууунооооо

Divno! Čestitam! To je mnogo lep osećaj kada čuješ kako kucka srculence.

........ <_< .......... dobila sam ......... <_<

Nemoj se draga nervirati, biće bolje.

LENOČKA, baš čitam ovo navijanje oko ideje da uradiš test, nadam se da će te ovaj put obradovati dve crtice. Kad se najmanje nadaš onda se i desi. Ljubac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih, ja mislila da ću da uspem da vas "zamajem" sa tetkama i mačićima :lol: Sutra ću da idem do grada da sredim nokte posle ovog ribanja, pa ću da kupim test i kad uradim javljam...ali nemojte mnogo da se nadate, ja se ne nadam...radim ga samo zato što ste me nagovorile :P

Nećemo da se nadamo, jer najlepše stvari se dešavaju baš kad se ne nadamo! :)

:wub:

A je l' smemo bar da držimo palčeve, tek onako? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih, ja mislila da ću da uspem da vas "zamajem" sa tetkama i mačićima :lol: Sutra ću da idem do grada da sredim nokte posle ovog ribanja, pa ću da kupim test i kad uradim javljam...ali nemojte mnogo da se nadate, ja se ne nadam...radim ga samo zato što ste me nagovorile :P

Eh, ja sam u pripravnosti i cekam rezultat. :D;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh, ja sam u pripravnosti i cekam rezultat. :D;)

I ja i ja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

izgleda da smo svi tu samo lenocke nemas0636.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Leno, Lenoooo pa ti si se uspavala, daj postavi nam sliku tog tvoj pozitivnog testa :lol: pa da se radujemo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja i ja i ja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka ajde obraduj nas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: E dobre ste žene, dok vi čekate, ona t2230.gif ili t1103.gif sa gostima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ona uopste ne misli na nas :D hajde da vicemo sve u glas, mozda nas cuje :)

L E N O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka ovo nije lepo od tebe b0426.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka ovo nije lepo od tebe b0426.gif

da nije lepo,javi se više

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

leno gde si???ja sam uzbudjena kao da ja treba da radim test....a ona nas drzi u neizvesnostim1731.gif.........LEEEEENNNNNNNNNNOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenoooo daj bre javljaj set1940.gift2424.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.