Čekamo plusiće

Plusići   304 votes

1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

• Da
      136
    • Ne
      168

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

MEXI cestitam !!! Bravoo.. javlja betuu

@miliccam Da li si povracala za ovo vreme ? I kad su pocela kad sad popustaju u 11. 

Ja sam usla u 7 .. i konstantno mi naduven stomak, muka .. glava mi puca , kao nizak pritisak.. ne povracam .. stvarno se nadam da necs tako do 11.

Mexi i lex volite ovo

Objavljeno

Meni mucnine pocele jos u 6.nedelji , oko 5+2 sam bila ali evo vec nedelju dana mi je lakse. Nisam ni ja povracala, ali sam sve drugo sto i ti imala. U prvoj tr mi je bilo jos gore, od 6. do pred kraj 12.nedelje i sada sam se psihicki spremala na duze ali je iznenada pocelo da mi bude bolje. Obicno i traju do tada, do 12.nedelje dok posteljica ne preuzme sav teret.

Drzi se @Jokic20 , procice i to. 

lex, Mexi i Jokic20 volite ovo

Objavljeno

Hvala vam na cestitkama :D nadam se da niko nece ostati na ovu temu za kratko vreme ocekujemo da sve cekalice ugledaju || crtice, sad je nas vise da bacamo prah ;) 

@lex navijamo za tebe i cekamo januar :D 

Koala, miliccam i lex volite ovo

Objavljeno (Izmenjeno)

Hvala vam na cestitkama :D nadam se da niko nece ostati na ovu temu za kratko vreme ocekujemo da sve cekalice ugledaju || crtice, sad je nas vise da bacamo prah ;) 

@lex navijamo za tebe i cekamo januar :D 

šta si sve koristila ovog meseca? Otkrij nam tajnu :D

Izmenjeno od strane tiaa
Koala, lex, Mexi i 1 ostali volite ovo

Objavljeno

šta si sve koristila ovog meseca? Otkrij nam tajnu :D

Nisam pratila plodne dane, a odnose nismo imali svaki drugi dan nego bas retko, i nisam se puno nadala ali stvarno nisam se uopste nadala, dok se nije priblizavao dan za ne dobijanje tek onda sam pocela da mislim o tome. Ja nisam sigurna ali mozda je i od one tablete sto mi je doktor dao za snizenje prolaktina, mozda se od nje snizio pa sam ja "zakacila" :D 

a mozda sam i sebicno skupljala sto vise praha :) u svakom slucaju sad ja bacam prah i vi ga hvatajte :angel:

Koala, Jokic20, mmaka i 1 ostali volite ovo

Objavljeno

Ja svoj deo praha prepustam nekoj drugoj cekalici, kod mene je vestica stigla sa 3 dana kasnjenja :(

Aleksiss24 i lex volite ovo

Objavljeno

Ja svoj deo praha prepustam nekoj drugoj cekalici, kod mene je vestica stigla sa 3 dana kasnjenja :(

Bas mi je zaooo :(:(:( bila sam sigurna da ces nas i ti iznenaditi

Koala i lex volite ovo

Objavljeno

Bas mi je zaooo :(:(:( bila sam sigurna da ces nas i ti iznenaditi

i ja sam bila isto, ali neka, sve se desava sa razlogom :) ugledacu i ja moje ll :wub:

cim prodje krecemo u akciju

miliccam i lex volite ovo

Objavljeno

Upravo bas tako samo pozitivno :wub: 

Koala i lex volite ovo

Objavljeno

i ja sam bila isto, ali neka, sve se desava sa razlogom :) ugledacu i ja moje ll :wub:

cim prodje krecemo u akciju

Moj savet ti je vidi sa ginekologom da pijes klomifen.. Evo ja sam pila klomifen od 4.dana ciklusa do 9.dana i evo danas pozitivan test za koj dan bice jaca crta.. I uzmi tracice ca Ovulaciju..Ja cim su mi se pojavile II crte na testu za O taj dan smo inali odnos oko 18h i sutra dan uvece oko 21:30 kad se pojave dve crte jake u toku je ovulacija a ne za 24h ili 48h.. Veruj mi evo ja sam uspela :) 

Koala, lex i Mexi volite ovo

Objavljeno

:wub::wub::wub:

Ja  ih vidim sada, i to sam ih odmah i ugledala

Vidi se bas jako 11dpo isto se videla ali basss bleda a test je od 25mlu koji otkriva tek na dan ocekivane a meni otkrill 4 dana pre :wub:

lex i Mexi volite ovo

Objavljeno

Aleks i ja vidim slabu crticu a u negativu se ne vidi, rano je za cestitanje cekam da ponovis test pa cu ti onda cestitati:wub::D

sta vi mislite? Kad treba otici ginekologu, koliko dana posle kasnjenja menstruacije? Ja bih odma da mi dr potvrdi ali sam citala da je najbolje 2 nedelje nakon kasnjenja mece 

Aleksiss24 i lex volite ovo

Objavljeno

20181211-201841.jpg

Ovo je test koji sam radila malopre. Uradicu sutra ujutru.

Ovo je test uradjen 19 dpo :) vidi se bolje nego onaj uradjen 17 dpo a oba su radjena uvece :D zelim svima da ugledate vakvu srecu 

Draga čestitke od srca!!!! :wub::baby: da ti bude divna i laka trudnoća :babymommy:

lex, Mexi i Aleksiss24 volite ovo

Objavljeno

Draga čestitke od srca!!!! :wub::baby: da ti bude divna i laka trudnoća :babymommy:

hvala punoo :wub::wub::wub: kako si ti? 

Lily0508, Aleksiss24 i lex volite ovo

Objavljeno

Aleks i ja vidim slabu crticu a u negativu se ne vidi, rano je za cestitanje cekam da ponovis test pa cu ti onda cestitati:wub::D

sta vi mislite? Kad treba otici ginekologu, koliko dana posle kasnjenja menstruacije? Ja bih odma da mi dr potvrdi ali sam citala da je najbolje 2 nedelje nakon kasnjenja mece

Evooo nije bas slaba crta kako je radjen test 1 dan pre M.. Sutra ce jos jaca da bude :) IMG-f5097c4c942a9ef2a8624095627ac855-V.j
Jokic20, mmaka, Koala i 4 ostalih volite ovo

Objavljeno

Ja moram odma da cestitam!!

Presrecna sam zbog tebe!!! Uzivaj u trudnoci :wub: tursija te je odala :D

sad mozes ti da nam ispises kao mexi sve simptome koje si imala da se mi, preostale cekalice, vodimo time ^_^

lex, Aleksiss24 i Lily0508 volite ovo

Objavljeno

Ja moram odma da cestitam!!

Presrecna sam zbog tebe!!! Uzivaj u trudnoci :wub: tursija te je odala :D

sad mozes ti da nam ispises kao mexi sve simptome koje si imala da se mi, preostale cekalice, vodimo time ^_^

Hvalaaa dragaaa i ja tebi zelim II :wub:

Pa ovako, bol u krstima cas imam bol cas nemam, gusto beli sekret kao kremast jedan dan imam drugi nemam,umor,tursijaa (tera me kiselo da jedem), grudi me bole vise nego u PMS-u sto bole i bradavice su mi ogromne :)

Urin mi bas svetle boje tako da nema veze dal je nekoj zeni potameno pa po tome da gleds da li je trudna... Svaka zena je drugacija :) 

Lily0508 i lex volite ovo

Objavljeno

Hvalaaa dragaaa i ja tebi zelim II :wub:

Pa ovako, bol u krstima cas imam bol cas nemam, gusto beli sekret kao kremast jedan dan imam drugi nemam,umor,tursijaa (tera me kiselo da jedem), grudi me bole vise nego u PMS-u sto bole i bradavice su mi ogromne :)

Urin mi bas svetle boje tako da nema veze dal je nekoj zeni potameno pa po tome da gleds da li je trudna... Svaka zena je drugacija :) 

znaci isto kao u pms-u, jer sam i ja imala sve te simptome(sem tursije :D )

Cestitam ti jos jednom :wub:

i obavezno nam salji slike testova, volimo da gledamo ll :babymommy:

lex i Aleksiss24 volite ovo

Objavljeno

Pa aleksis čestitam,  drago mi je da ste uspeli. Crtica se vidi.:wub:

lex voli ovo

Objavljeno

Evooo nije bas slaba crta kako je radjen test 1 dan pre M.. Sutra ce jos jaca da bude :) IMG-f5097c4c942a9ef2a8624095627ac855-V.j

Divna crtica I jako se lepo vidi! Bravo! Cestitam! :baby:

Aleksiss24 i Koala volite ovo

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Sve o vantelesnoj oplodnji
      Započeo/la Dzindzer · Objavljeno
      Ja sam isto iz Pančeva ali sam pred postupak promenila prebivalište na Beograd i potpuno sve uradila besplatno u trošku grada/države.. Radili smo u Jevremovoj, hvala Bogu uspešno. Isto tako znam da i bez promene prebivališta možeš sigurno u Novom Sadu u Feroni takođe o trošku države ceo postupak.. Mislim da ispod 3-4.000€ ne izađe ceo postupak nažalost, ali to nagađam, nemam informaciju
    • Sve o vantelesnoj oplodnji
      Započeo/la Kezebeka · Objavljeno
      Dobar dan!  Ja i moj muz se spremamo za vantelesnu preko pokrajine ! Posto smo iz Panceva radili bi u Bg zbog blizine.Molim vas preporuku za kliniku , dvoumimo se izmedju Jevremove , Specijalne bolnice Beograd, Bis intermedikus ili Teofanovic. Od pokrajine smo dobili 200.000 za postupak, koliko ce nam jos trebati za doplatu?
    • Porodiliste "Narodni Front" - Beograd
      Započeo/la Vesko · Objavljeno
      Najgore moguce iskustvo. Kazu da ima da nas nema pa tako ce i biti. Ko moze nek se seli iz zemlje a ko mora a moze nek ide u ino da se porodi. Doktor ginekolog Relja Lukic, na najgori moguci nacin nam je prezentovao zdravstveni sistem Srbije.   Pod 1, placali smo ga privatno. Pod 2, dao da mi zenu operise neki pripravnik pa je rez izgledom kao da je to radio mesar. Pod 3, rekao da mi zena nece biti manekenka za bikini tako da izgled reza prema ovom primarijusu nije bitan.   Ovog coveka, licemera, hteo sam da tuzim, sva dokumenta sam pripremio! Ali jedino cega se plase jeste iznosenja istine javno!  
    • Najraniji simptomi trudnoće
      Započeo/la Macka · Objavljeno
      Mislim da ako uradis sad test, mozda ti i pokaze. Al sacekaj bar do 24. Mozda se i tripujes.
    • Najraniji simptomi trudnoće
      Započeo/la Meseceve mene · Objavljeno
      Pozdrav djevojke.. Ovako - Zadnju m.sam imala 24 avgusta, muž i ja se malo zezali da tako kažem, (vec imamo dvoje djece) za treće se nešto nismo dogovarali , pričali, nekog kao ajde pa šta bude. Tako da smo mi par puta išli do kraja, i po svemu sudeći i dan pred  ovulaciju ( osjetim svaki mjesec kad je ovulacija, cijeli dan me pomalo zateže ljevi jajnik , i imam neku čudnu bol) i sad trebam dobiti za 7 - 8 dana..   Nekih 10 dana dana prije nego što trebam dobiti , grudi me ubijaju, a sad nista , ni mrvicu me ne bole , i to mi je čudno. I od juče mi je počeo bol u donjem djelu stomaka kao da ću svaki čas dobiti, a to mi se dešava dva dan pred očekivanu menstruaciju. Sad se pitam da li ovo mogu biti znaci trudnoće, malo me frka iskreno?  Sa prvo dvoje simptomi su bili isti kao pms, smao što nisam dobila hahahahhaha 
  • Teme