Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Jojjjj samo ne misliiii nadam se da ne dobijessss ja trebam da ne dobbijem 14.12 sledeci petak.. Bas sam nikakva do niceg mi nije :( 

Videcemo, bas mi ponestaje strpljenja i samo trcim u wc osecam kao da cu dobiti :) sta bude bice :D a i ti ne misli imas jos puno vremena, sto vise mislis o tome neces moci da docekas taj petak. 

Aleksiss24 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Videcemo, bas mi ponestaje strpljenja i samo trcim u wc osecam kao da cu dobiti :) sta bude bice :D a i ti ne misli imas jos puno vremena, sto vise mislis o tome neces moci da docekas taj petak. 

Nadajmooo se, ma ja sam opustena nisam napeta da ne znam sta cu haha samo idem negde i radim nesto i super mi je.. Imam dosta kremastog belog sekret bas puno i posle 10 dana zatvora malopre isla u wc uzas :(

Kupila sam 3 testa

mmaka i Mexi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li neka od vas zena ima bolne menstruacije? 

pa nisam bolne menstruacine,al dane pred da i to dok sam imala spiralu

Aleksiss24 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa nisam bolne menstruacine,al dane pred da i to dok sam imala spiralu

Ma ja bila utripovala da mi se zapusio jajovod haha pa sam zato pitala 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja bila utripovala da mi se zapusio jajovod haha pa sam zato pitala 

Da li su ti zapuseni ili ne kanali to ne mozes da znas dok ne uradi produvavanje.. inace prosta procedura.  Traje bukvalno 5 min i ides kuci.. mozes da radis privatno oko 40 000 je ili drzavno za dz..

To svakako ne moze da skodi..

Lily0508, doda i Aleksiss24 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se pojavio neki belicast sekret, ali ne boli me stomak... krsta malo, i grudi su pocele jako da me bole, pogotovo kad se sagnem, onda jako zabole

Mexi, kako si ti? Tebi je sutra dan za nedobijanje ^_^

tiaa, Aleksiss24, doda i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se pojavio neki belicast sekret, ali ne boli me stomak... krsta malo, i grudi su pocele jako da me bole, pogotovo kad se sagnem, onda jako zabole

Mexi, kako si ti? Tebi je sutra dan za nedobijanje ^_^

Trudnaaaaaaa:wub:ti si trudna, jos samo test da potvrdi... Ja nisam ulazila dan dva, pa da odgovorim na tvoje pitanje, da bole me krsta razvaljuju, jos oko dece, sagni se, ustani, podigni igracke uzasno.  Probadanja materice sam imala sad ne ... Gusti beli sekret je dobar znak  krsta dobar znak. Sto bi rekla @KikaC96 cuti i ne zali se to tako treba . :D jel sutra rafis test? Ja ustajem u 6 da cekam prva da vidim dve crtice

Lily0508, mmaka i Jokic20 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@lex hvala ti draga.. Tebi muz stize za koji dan pa u akciju.. Ne ostavljam vas dok se ne uverim da ste sve presle u sobu za trudnice .. Moram da vas prasim :D kako si ti,? 

Lily0508, December i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se pojavio neki belicast sekret, ali ne boli me stomak... krsta malo, i grudi su pocele jako da me bole, pogotovo kad se sagnem, onda jako zabole

Mexi, kako si ti? Tebi je sutra dan za nedobijanje ^_^

nadam se da si trudna :wub: ja se osecam kao da cu svaki cas procuriti i svi simptomi pmsa su tu, ne znam videcemo :) zar nije i tebi sutra dan za ne dobijanje?

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ja sam došla da kažem da je @Jokic20 toliko lepa i draga... ja sam zaljubljena:D. I gledam koaline slike i o njoj mislim isto i jako sam je brzo zgotivila. Držim ti fige!

Izmenjeno od strane tiaa
Jokic20, Koala, lex i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih rekla da je i moj danasnji test negativan.. posle 3 minuta je bio pozitivan, imala sam i T crticu mnogo bledju, prvi put sam je videla u zivotu ^_^

i nakon toga sam se ja sredjivala, nisam gledala u test, i kad sam ga pogledala opet ono 1 c crtica

Ubacila bih sliku, ali nikako da uspem toliko da je smanjim koliko mi ovaj sajt dozvoljava

lex, tiaa i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mene muci to smanjivanje.. Aj pokusaj nekako da je smanjis da vidimo i prebaci u negativ sliku na svom tel videce se druga crta iako je bas bas bleda

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne morate da smanjujete slike, preko sajta 

https://postimages.org stavljate slike normalne velicine, samo se ulogujete, stavite sliku na sajt I posle kopirate link. 

Doda, kako si?

doda i Lily0508 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne morate da smanjujete slike, preko sajta 

https://postimages.org stavljate slike normalne velicine, samo se ulogujete, stavite sliku na sajt I posle kopirate link. 

Doda, kako si?

E kralju hvala ti ja se namuci sa smanjivanjem.. :babymommy:dobro sam trebalo bi sad sl nedelje da idem na prvi UZ.. I da uradim betu i krvnu sliku i da kupim neke vitamine i folnu.. I tako.. Kako si ti draga? Dobro si me oprasila :wub:

miliccam, Lily0508 i Jokic20 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo je moja kolekcija

lex i Lily0508 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doda, divna ti je kolekcija! :baby:

Mi rastemo, mucnine su skoro prestale, Mila mazi stomak I samo prica bebe. Planiram da zakazem uz za 2 nedelje, da vidimo ponovo bebicu. 

Nadam se da sam bacila bebeci prah I na druge cekalice I da cemo uskoro videti jos testica plusica. :)

Jokic20, mmaka, doda i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenice help, help, help

Trebala sam danas da ne dobijem, i jos nisam, posto mi je opet krv iz nosa procurila pocela sam da sumnjam da nije to to, nisam mogla da izdrzim  i tako test koji sam kupila (htela sam da uradim 3 dana nakon kasnjenja) ja sam malopre uradila, pojavila se jedna crtica jedva vidljiva al se vidi sad ne znam sta da rad sva se tresem od uzbudjenja mozda je jos rano pa se zato slabo vidi i jer sam je uradila sad a ne ujutru.

Ne mogu da vam slikam da se vidi dobro na slici se ne vidi bas al pokusacu opet

miliccam, doda, KikaC96 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako da postavimm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Mexi slikaj slikaj i ubaci nam sliku da vidimo... Kada 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenice help, help, help

Trebala sam danas da ne dobijem, i jos nisam, posto mi je opet krv iz nosa procurila pocela sam da sumnjam da nije to to, nisam mogla da izdrzim  i tako test koji sam kupila (htela sam da uradim 3 dana nakon kasnjenja) ja sam malopre uradila, pojavila se jedna crtica jedva vidljiva al se vidi sad ne znam sta da rad sva se tresem od uzbudjenja mozda je jos rano pa se zato slabo vidi i jer sam je uradila sad a ne ujutru.

Ne mogu da vam slikam da se vidi dobro na slici se ne vidi bas al pokusacu opet

 bleda crta je idalje crta :D ako imas obe linije, pozitivno nema sta :)

https://postimages.org

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imas gore sajt sto je milica ubacila udji na taj sajt i ubaci sliku na sajt sa telefona i pojavice ti se kopije za forum iskopiraj i ubaci ovde

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj sva se tresem ne mogu ni da pisem 

Evo ti sajt kod kikac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.