Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Koji ti je dpo? Tj kada bi trebalo da ne dobijes?

Mene je sve bolelo kao da cu da dobijem, cak I nakon pozitivnog testa, I tako nekih 5, 6 dana pa je prestalo. Drzimo palceve i cekamo! :baby:

Danas . Danas je dan D.. mene krsta samo razvaljuju i jutros mi je bilo malo kao da me materica probada... Seva... I prestalo, piskila sam sto puta.. Nadam se da necu da dobijem, nadam se da ste me dobro zaparasile.. :wub:

Koala, miliccam, Lily0508 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

28dc ili ako je tacno da mi je 19-og bila ovulacija onda mi je danas 16dpo.. Jer ja dobijam na 27dana

Izmenjeno od strane doda
tiaa, Koala i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

28dc ili ako je tacno da mi je 19-og bila ovulacija onda mi je danas 16dpo.. Jer ja dobijam na 27dana

jel imaš test?

miliccam, doda i Koala volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@tiaa nemam test, nisam kupovala uopste.. Ne usudjujem se dok mi ne kasni.. Trema.. :mellow:

@Koala pa ja bi najradije iako mi se ne ceka toliko uradila za nekih 5 dana ako ne dobijem do tada... Tada mi je sigurno. Jer nikad mi ne kasni uvek na 27dana dobijem jednom mi je samo zakasnilo dva dana bila sam ubedjena da sam trudna a nisam, zato sad ocu da sacekam malo vise ^_^

Koala, Mexi i Lily0508 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@tiaa nemam test, nisam kupovala uopste.. Ne usudjujem se dok mi ne kasni.. Trema.. :mellow:

@Koala pa ja bi najradije iako mi se ne ceka toliko uradila za nekih 5 dana ako ne dobijem do tada... Tada mi je sigurno. Jer nikad mi ne kasni uvek na 27dana dobijem jednom mi je samo zakasnilo dva dana bila sam ubedjena da sam trudna a nisam, zato sad ocu da sacekam malo vise ^_^

sacekaj dan dva pa uradi. Jer ako ti je 28dc tebi kasni jedan dan. 

ja vam svima saljem jednu jaku bebecu prasinu :D haha

Izmenjeno od strane KikaC96
Lily0508 i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Onda cekamo zajedno jos par dana ^_^

Jako me je uhvatila euforija sad, dosta nas radi testice sa par dana razlike

Bas bih se obradovala malom lavicu, ja sam bikonja sa dosta vatre, a md je ovan, mislim da bismo se odlicno sporazumeli sa bebcem

doda, Lily0508, miliccam i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dugo je cekati 5dana. . Ja sam npr sa sinom bila ubedjena da nisam trudna, dok je koja drugarica bila ubedjena u suprotno, danima pre mece me je terala da uradim test  ja sve necu necu ocu da cekam ina kraju dan jedan je kasnilo nisam vise mogla da je slusam samo sam htela da uradim test da joj dokazem da nema nista i to sam kod nje radila test i bio pozitivan, na kraju mi je rekla eto jel vidis ko je sad u pravu i pre da si uradila isto bi ti bilo :D

Koala, miliccam, KikaC96 i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam vodolija, a cerka strelac, sin riba, mm rak... Hahahha sarenis... Za ovu bebu cemo videti, ako je sad kao sto se nadamo da jeste onda mi termin pada u julu valjda  a tad je rak i jos nesto ja se ne razumem u horoskopske znake kad je koji.. :D

Koala voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Koala kada ti planiras da radis test.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajoj :) mi juce bili na 4D uz, nasa curica nam je mahala I zevala. :)

Istopila se tamo. <3

miliccam, doda i Lily0508 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ajoj :) mi juce bili na 4D uz, nasa curica nam je mahala I zevala. :)

Istopila se tamo. <3

:wub::wub::wub: mogu da zamislim kako si se osecala predivno ..  A koja je to beba po redu kod tebe? Sve sam pomesala izvini sto pitam 

Izmenjeno od strane doda
KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiko gde si bila na uz? Znači ono što ti sipaju so u kosi ispade tačno. Drago mi je, samo da je živa i zdrava 

doda i KikaC96 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kakvih 5 dana, ja sam od onih manijaka sto test rade 5 dana ranije. Ja ne volim da gajim laznu nadu, ako sam trudna test ce pokazati ako nisam bolje da znam odmah da cu dobiti, da ne lupam glavu. Sacekaj ti do sutra, ako ti je ovulacija bila 19.11. test bi vec trebalo da pokaze. 

tiaa i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiko gde si bila na uz? Znači ono što ti sipaju so u kosi ispade tačno. Drago mi je, samo da je živa i zdrava 

Ja joj "prorekla" devojcicu jos odavno i ispade tacno. Jos kada bih mogla i sebi. :D

tiaa, KikaC96, doda i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kakvih 5 dana, ja sam od onih manijaka sto test rade 5 dana ranije. Ja ne volim da gajim laznu nadu, ako sam trudna test ce pokazati ako nisam bolje da znam odmah da cu dobiti, da ne lupam glavu. Sacekaj ti do sutra, ako ti je ovulacija bila 19.04. test bi vec trebalo da pokaze. 

Ako mi je ovulacija bila 19-og onda mi je danas 16dpo jel tako? A test pokazuje tacno kojeg dana dpo? 

tiaa i KikaC96 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam jako dugo proucavala horskop i znake i natalne karte i od onda mi je ostalo svo to znanje u glavi :D

ja se jos premisljam kada cu, ako bude kasnilo vise od 3 dana, radim istog momenta, odnosno 15.12.

Ja sam jedna od onih osoba kojima uvek stigne vestica ranije, a ako kasni, zakasni 1 dan, kao sto je u novembru i bilo..

Ako izdrzim do 15., radim tad, ili cu kupiti 2 testa pa jedan odraditi 10., a drugi 15. :D

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako mi je ovulacija bila 19-og onda mi je danas 16dpo jel tako? A test pokazuje tacno kojeg dana dpo? 

Postoje testovi razlicite osetljivosti, ja sam koristila onaj srednji i on je pokazao vec 11,12dpo. 16dpo bi svaki test trebalo da pokaze, a 17dpo (ako radis sutra) pokazuje sigurno. E sada to sve ako ti ovulacija bila 19.11 ako je bila kasnije onda mozda i nece pokazati.

tiaa voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahahahaha @Koala bas si sasava (pozitivno).. Ni ja  ne volim da cekam ali bolje da utvrdim da je to 

Koala voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:wub::wub::wub: mogu da zamislim kako si se osecala predivno ..  A koja je to beba po redu kod tebe? Sve sam pomesala izvini sto pitam 

prva trudnoca :)

 

Kiko gde si bila na uz? Znači ono što ti sipaju so u kosi ispade tačno. Drago mi je, samo da je živa i zdrava 

hvala tia :) bila sam na ginekologiji u zc kod Roska.

 

Ja joj "prorekla" devojcicu jos odavno i ispade tacno. Jos kada bih mogla i sebi. :D

jesi, I ako si :) princeza da bude :*

Ako mi je ovulacija bila 19-og onda mi je danas 16dpo jel tako? A test pokazuje tacno kojeg dana dpo? 

test najranije moze da pokaze vec od 9dpo, iispravite me ako gresim. Ali bi vec na 16 trebalo da se vidi.

Koala voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postoje testovi razlicite osetljivosti, ja sam koristila onaj srednji i on je pokazao vec 11,12dpo. 16dpo bi svaki test trebalo da pokaze, a 17dpo (ako radis sutra) pokazuje sigurno. E sada to sve ako ti ovulacija bila 19.11 ako je bila kasnije onda mozda i nece pokazati.

Epa to je problem sto ja ne znam da li je fo tacno, dal mi je bila ovulacija tad jer nisam ni pratila... Ma sacekacu ja koji dan  ako zakasni uradicu test.. 

Koala i KikaC96 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam zbunjena sad.. Posto ne znam da li je ovulacija bila tada ili ne, ja cu da cekam.. Cekam 5dana ako ne dobijem u tih 5dana radim test . Jes mnogo dugo cekanje ali bolje da sacekam.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E mene bas ovo mnogo zbunjuje.. postoje ti ultraosetljivi testovi koji otkrivaju trudnocu jako rano, kao npr 9dpo, a sa druge strane sam citala na forumu iskustva devojaka kojima je test bio negativan cak do 7.dana kasnjenja

Bas je jedna devojka sad nedavno pisala o tome na drugom forumu, kao negativan negativan, i 10.dana kasnjenja pozitivan

Ako postoje oni sto otkrivaju 9dpo onda bih ja mogla taj sutra da uradim, samo sumnjam u njegovu tacnost..

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E mene bas ovo mnogo zbunjuje.. postoje ti ultraosetljivi testovi koji otkrivaju trudnocu jako rano, kao npr 9dpo, a sa druge strane sam citala na forumu iskustva devojaka kojima je test bio negativan cak do 7.dana kasnjenja

Bas je jedna devojka sad nedavno pisala o tome na drugom forumu, kao negativan negativan, i 10.dana kasnjenja pozitivan

Ako postoje oni sto otkrivaju 9dpo onda bih ja mogla taj sutra da uradim, samo sumnjam u njegovu tacnost..

Odes u apoteku I pitas za najosetljivi test. :) 

Koala voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.