Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ne znam da li je ovo pitanje vec bilo, ali jel znate kako cete(ili ste vec) reci svom dragom kada ugledate pozitivan test?

Ja sam jako dugo samo o tome razmisljala, i svasta sam ja htela i planirala, i zamisljala... pre koji mesec smo se setali po trznom centru i dok sam ja razgledala patike, md se zakacio kod jednog bodija za bebe.. proverila sam juce, ima ga jos na stanju tako da planiram to da kupim, fino zapakujem i to mu poklonim kad ugledam ||

Prvobitni plan mi je bio za bozic, kao poklon, odnosno masnica na stomaku, ali ne verujem da bih izdrzala tako dugo da ne kazem ^_^

mmaka, doda, Mexi i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da li je ovo pitanje vec bilo, ali jel znate kako cete(ili ste vec) reci svom dragom kada ugledate pozitivan test?

Ja sam jako dugo samo o tome razmisljala, i svasta sam ja htela i planirala, i zamisljala... pre koji mesec smo se setali po trznom centru i dok sam ja razgledala patike, md se zakacio kod jednog bodija za bebe.. proverila sam juce, ima ga jos na stanju tako da planiram to da kupim, fino zapakujem i to mu poklonim kad ugledam ||

Prvobitni plan mi je bio za bozic, kao poklon, odnosno masnica na stomaku, ali ne verujem da bih izdrzala tako dugo da ne kazem ^_^

woww bas si se dobro setila ovo sa masnicom. Ja sam htela  nesto slicno sa bodijem i  da ukrasim nasu spavacu sobu tako raznim srculencima :D

doda i Koala volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da li je ovo pitanje vec bilo, ali jel znate kako cete(ili ste vec) reci svom dragom kada ugledate pozitivan test?

Ja sam jako dugo samo o tome razmisljala, i svasta sam ja htela i planirala, i zamisljala... pre koji mesec smo se setali po trznom centru i dok sam ja razgledala patike, md se zakacio kod jednog bodija za bebe.. proverila sam juce, ima ga jos na stanju tako da planiram to da kupim, fino zapakujem i to mu poklonim kad ugledam ||

Prvobitni plan mi je bio za bozic, kao poklon, odnosno masnica na stomaku, ali ne verujem da bih izdrzala tako dugo da ne kazem ^_^

super! Ja inace nisam tako “romanticna”. Ja sam bivsem muzu pokazala test krvi i saopstila, a sada smo decko i ja ucestvovali oboje u tom saznanju.. malo je bilo sve cudno sa trudnocom pa ssm isla i test i krv i kod doktorke pa opet kod doktorke, i na kraju sam izasla iz ordinacije presrecna sa slikom i u cekaonici rekla evo ti ga govance :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ti je ovulacija bila juce ti bi trebalo da ne dobijes vec oko 15.12 posto menstruacija stize u proseku 12-17 dana posle ovulacije. 25 dana je previse. Nadam se da je to to i da ces nas obradovati za dve nedelje sa pozitivnim testom. :)

Meni su ciklusi na 36-39 dana a ja sam ovulaciju izazvala klomifenom koji je delovao cim je bila ovulacija. Gin mi je rekla ako folikul ne pukne ovulacije nema a tebi je test pokazao pozitivno sto znaci da si dobro odreagovala na lek i da si imala ovulaciju 15.dan.U sredu mi je zakazala razgovor i testice da joj ponesem. Nadam se da smo nesto napravili haha :wub:

mmaka, Earl Grey, doda i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam da li je ovo pitanje vec bilo, ali jel znate kako cete(ili ste vec) reci svom dragom kada ugledate pozitivan test?

Ja sam jako dugo samo o tome razmisljala, i svasta sam ja htela i planirala, i zamisljala... pre koji mesec smo se setali po trznom centru i dok sam ja razgledala patike, md se zakacio kod jednog bodija za bebe.. proverila sam juce, ima ga jos na stanju tako da planiram to da kupim, fino zapakujem i to mu poklonim kad ugledam ||

Prvobitni plan mi je bio za bozic, kao poklon, odnosno masnica na stomaku, ali ne verujem da bih izdrzala tako dugo da ne kazem ^_^

Mi smo zajedno radili test.. tj on je ubacivao test i cekao 2 crtice i gledali zajedno kad ce se pojavati.. naravno plakali od srece i proveravali 100 puta da su to zaista dve crtice :):):)

Lily0508, Koala, tiaa i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Zdravo zenice moje kako ste mi od jutros..? Ima li koja neku novost.. Ja sutra treba da dobijem ili ne dobijem kako god, videcemo sta ce da bude.. Danas nista, niti stomak, jedino me ledja bole, tj.krsta.. Ma da i ne obracam paznju imam mnogo posla danas po kuci . Cerkica je narucila da joj se okiti jelka, a plus ciscenje potiranje.,usisavanje,spremanje rucka pa i ne obracam paznju.. Jedino kad mi stigne obavestenje sa foruma ja udjem da vidim sta pise i setim se da treba da dobijem.. :D

Izmenjeno od strane doda
Jokic20, Koala, mmaka i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doda, nadam se da ces nas obradovati lepim vestima. Bilo bi lepo da sve trudne udjemo u novu godinu :D :wub:

I ja bih to volela. Videcdmo danas i sutra kako ce biti.. Nadam se da cemo u novu god trudne sve.. :wub: ja sutra necu raditi test sigurno, ne radim prvi dan kasnjenja ako mi bude kasnilo nekoliko danas onda cu..  

Koala, miliccam, mmaka i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja bih to volela. Videcdmo danas i sutra kako ce biti.. Nadam se da cemo u novu god trudne sve.. :wub: ja sutra necu raditi test sigurno, ne radim prvi dan kasnjenja ako mi bude kasnilo nekoliko danas onda cu..  

Ma najbolje tako  barem 5 dana od kasnjenja, meni nikad ne kasni tacno na 25 dana al sam se jednom zeznula kasnila mi 3 dana i bila sigurna da je to to ali nista. Zato je najbolje sacekati 5do7 dana.

Lily0508 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma najbolje tako  barem 5 dana od kasnjenja, meni nikad ne kasni tacno na 25 dana al sam se jednom zeznula kasnila mi 3 dana i bila sigurna da je to to ali nista. Zato je najbolje sacekati 5do7 dana.

I upravo to ... I eni dolazi na 27dana i ja sam se jednom zeznula kasnilo mi dva dana i ja odma test i ono nista .... Zato se sad ne opterecujem i cekacu, pa sta bude bude

miliccam, tiaa i Mexi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene malo pre poceli malo da probadaju jajnici, rekla bih i materica jer me taj ceo deo bolucka bas..

Jos 8 dana do termina nedobijanja :wub:

Bas sam i ja razmisljala da li da radim 11., da li 15.ili jos kasnije(u slucaju da ne dobijem do tad, a nadam se da necu i da cu dobiti bozicni poklon unapred )

Lily0508, Mexi i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene malo pre poceli malo da probadaju jajnici, rekla bih i materica jer me taj ceo deo bolucka bas..

Jos 8 dana do termina nedobijanja :wub:

Bas sam i ja razmisljala da li da radim 11., da li 15.ili jos kasnije(u slucaju da ne dobijem do tad, a nadam se da necu i da cu dobiti bozicni poklon unapred )

Najiskrenije se nadam da hoces... :wub:

Koala, Lily0508 i Mexi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doda, navijam za tvoje plusice jako! Nadam se da sam I tebe "oprasila". :D

 

tiaa, Lily0508 i Mexi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene malo pre poceli malo da probadaju jajnici, rekla bih i materica jer me taj ceo deo bolucka bas..

Jos 8 dana do termina nedobijanja :wub:

Bas sam i ja razmisljala da li da radim 11., da li 15.ili jos kasnije(u slucaju da ne dobijem do tad, a nadam se da necu i da cu dobiti bozicni poklon unapred )

I ja se nadam, kao sto rekoh bilo bi super da sve udjemo u novu godinu trudne, iako za sebe nesto ne verujem jer me grudi bole na isti nacin, 7-10 dana pred menstruaciju :mellow:

tiaa i Lily0508 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doda, navijam za tvoje plusice jako! Nadam se da sam I tebe "oprasila". :D

 

Hvala ti mico, mozda sam i ja uhvatila tvoj prah.. :wub:

Lily0508 i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam u nekoj gužvi par dana, pa da vam se javim. 

Što se tiče iznenađenja, ja kad ostanem trudna, lako ću smisliti kako da mu kažem. Ne želim da razmišljam još uvek.:D Da ne krene po zlu, jer šta god smislim ono ne ispadne tako. @Jokic20 drago mi je da si bila na ovom forumu, očekujem da nam povremeno pišeš. Potrudiću se da uradim isto kao ti, vezano za polip. I lepo si rekla, ako postoji problem treba rešiti to. Dzaba ti savet "opustise" kada nešto kvari plan. 

Do sada nisam bila ni na jednom forumu, ali vaša energija i podrška mi prija. Kao da svaku devojku poznajem. Želim da tako i ostane. 

miliccam, Koala i Lily0508 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiaa, slazem se sa tobom za podrsku i ogromnu pozitivnu energiju

Tu mogu da kazem sve sto osecam i mislim i delim sa vama strahove i zelje i planove :wub:

Ja sam danas u toku ranog popodneva imala uzasne grceve i probadanja, cak sam se i bila uplasila malo, bas me je probadalo... i odmah nakon toga se pojavio mlecni iscedak, tako da mislim da je sve ok posto je i probadanje popustilo

I jos nesto, ja sam non stop naduvena, imam osecaj kao da sam balon koji samo sto ne pukne..jela ili ne, probudicu se natecena i naduvena.. jako me to izludjuje, bas se lose osecam, kao pravo prase pred klanje

Mexi, tiaa i Lily0508 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiaa, slazem se sa tobom za podrsku i ogromnu pozitivnu energiju

Tu mogu da kazem sve sto osecam i mislim i delim sa vama strahove i zelje i planove :wub:

Ja sam danas u toku ranog popodneva imala uzasne grceve i probadanja, cak sam se i bila uplasila malo, bas me je probadalo... i odmah nakon toga se pojavio mlecni iscedak, tako da mislim da je sve ok posto je i probadanje popustilo

I jos nesto, ja sam non stop naduvena, imam osecaj kao da sam balon koji samo sto ne pukne..jela ili ne, probudicu se natecena i naduvena.. jako me to izludjuje, bas se lose osecam, kao pravo prase pred klanje

Nadam se da je to neki znak :D ja sam 3 dana imala grceve i gasove al mozda je od neke hrane, ne verujem ni jednom simptomu osim izostanka menstruacije i pozitivan test.

Koala i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da je to neki znak :D ja sam 3 dana imala grceve i gasove al mozda je od neke hrane, ne verujem ni jednom simptomu osim izostanka menstruacije i pozitivan test.

Ni ja vise ne verujem nicemu sem bete :D mozda testu sa debelom drecavom drugom crticom, inace ne :D kad se setim koliko sam plakala i nervirala se, vise mi nista nije simptom.. za sve nadjem neko objasnjenje u svojoj glavi, ali sa trudnocom ne dam sebi da povezem 

Mexi, tiaa i Lily0508 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja vise ne verujem nicemu sem bete :D mozda testu sa debelom drecavom drugom crticom, inace ne :D kad se setim koliko sam plakala i nervirala se, vise mi nista nije simptom.. za sve nadjem neko objasnjenje u svojoj glavi, ali sa trudnocom ne dam sebi da povezem 

Bas tako, vise volim iznenadjenja od razocarenja :D

Lily0508, Koala i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mexi, kad ces raditi test? 

Ili betu?

Ja se jos razmisljam sta bih radije, prvo cekam 11.pa cemo da smislimo sta cemo dalje ako ne dobijem :D

Mexi i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemojte molim vas da spominjete gasove. :D ta tema bode oči-_-

Mexi voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daj Boze da ne dobijemo pa za betu cemo lako, sacekacu 5 dana ako kasni prvo radim test, onda smisljam nacim da iznenadim muza :D  ja bi sad odma radila betu od znatizelje, jer i tih 6 dana mi je mnogo za cekanje.

Tia, kako si ti, jel pratis ovulaciju? 

Lily0508 i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Mexi super sam danas je 11dc. Čekam još par dana i počinjem sa tračicama za ovulaciju. Ti kada si imala ovulaciju?

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.