Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Nadanje i Tajci79 dobrodosle!

Zene moje, ja sve procitah i pogubih se u silnim testovima i ko sta treba da radi. m1433.gif

Uglavnom, svima koje rade test za ovulaciju zelim da kada ugledaju dvije crtice da naprave taj dan bebu, a svima koje rade test za trudnocu zelim da bude pozitivan i da nam se jave sa pozitivnim vjestima i naravno projekcijom. ;)

Sto se tice onog zatrudnjivanja pod menzesom, ta sam. Mislim bio je zadnji dan, ali se zakacila.

A i citala sam negdje u nekoj enciklopediji staroj 40 godina, da zena nema neplodne dane, nego da ima manje plodne i vise plodne dane. E sad to je ipak od prije 40 godina.

A sad sve vas mnooogooo t4802.gif !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja da kazem za to sto se tice trudnoce za vreme tetke iz crvekne...moja bivsa cimerka je zatrudnela u sred menzisa...isto se vodila mislju da nema sanse.:)

Kada smo poceli da pravimo bebicu posle svakog odnosa sam skupljala noge na grudi i drzala ih rukama i tako par minuta .Negde sam pre toga bila procitala da to pali,i kod nas je upalilo.Naravno uz caj koji sam pila(o tome sam vam pisala).A imam policisticne jajnike(bar mi je tako doktorka rekla pre par godina).

Da vas malo oprasim pa da uskoro budete "debele" :)

***************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da neces videti ni b od tog baksuza! Ja sam vec isplanirala da gledam tvoju projekciju sutra i da ce da ima srecan kraj - tako ce da mi ulepsa vikend!

I tacka.

Tek sada shvatam koliko sam ja ustvari bezosecajna prema mm, on jadan MORA da dozivi orgazam!

:lol:

Љубинка навијам сутра за тебе :wub::wub::wub:

m1207.gif

Mnogo mi je cudno sto se osecam normalno, kao na sredini ciklusa :blink: nemam nikakve simptome PMS-a, ali ni trudnoce, sem ucestalijeg piskenja, sto moze da ima veze sa svim i svacim pa i sa trudnocom.

Ujutru popravni ali vec pretpostavljam scenario - test negativan a oko 11 h stize baksuz. A i nasla sam neki duplo jeftiniji test od baby rapida, da ne bacam pare na jednu crticu :D

Ja opet imam pitanje,za sve,naravno,kakva iskustva imate ili ste čule da li je moguće zatrudneti tokom menstruacije?Jeste malo ali sve za BEBE!
Hm, cula sam za takve slucajeve, ali je to meni malo neverovatno, ne vidim kako bi to moglo da se desi...

Imam takav slucaj u okruzenju. Mladi se vencali pa nisu hteli odmah decu. Onda su se malo opustili pa ako se desi, kako se nije desavalo dok su se sabrali prodje skoro 10 god, braka. Dr im brzo utvrdi da ona ima ovulacije u sred menstruacije i cim su to nsaznali odmah je prvi mesec ostala trudna. To se retko desava ali je moguce. cak smo i mi probali par puta tu varijantu, pouceni njihovim primerom, ali neuspesno.

Nadanje, ako si se vec opteretila time kad ti je ovulacija, stvarno je najjednostavnije da uzmes Lh trakice mada je folikulometrija najpouzdanija a kod privatnog dr kosta koliko i tih nekoliko Lh trakica.

I ja da kazem za to sto se tice trudnoce za vreme tetke iz crvekne...moja bivsa cimerka je zatrudnela u sred menzisa...isto se vodila mislju da nema sanse.

Kada smo poceli da pravimo bebicu posle svakog odnosa sam skupljala noge na grudi i drzala ih rukama i tako par minuta .Negde sam pre toga bila procitala da to pali,i kod nas je upalilo.Naravno uz caj koji sam pila(o tome sam vam pisala).A imam policisticne jajnike(bar mi je tako doktorka rekla pre par godina).

Da vas malo oprasim pa da uskoro budete "debele"

***************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Hoces da puknem??? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka čekamo sutra popravni!!!

Nego da te pitam, jesi ono ti na slici na profilu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka ako ces i puknuti pukni :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka čekamo sutra popravni!!!

Nego da te pitam, jesi ono ti na slici na profilu?

Ja sam! To je nasa prva setnja sa Savom :wub:

Evo da je bolje vidite

62i-happy-.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije me bilo par dana i sad kad sam došla vidim gomilu novih stranica :)

Kiki87 čestitam na trudnoći!

Jekić baš sam se nadala da ću posle onih testića naći tvoju objavu o trudnoći. Mada, žene mogu da budu trudne a da pritom i dobiju, slažem se sa članicama koje su ti predlagale da ponoviš test.

Tajci79 i Nadanje dobrodošle!

Ма можда сте опет уболи и овај пут,ако је прошли пут било тако, ја се надам да сте уболи прави дан.

Baš bih volela da jesmo.

E, cure t4707.gif mnogo vas volem i sve ovo lakše podnosim uz vas.

Inače ja krećem u akciju od večeras pa svaki drugi dan. Ko izdrži pričaće b0708.gif

Držimo palčeve da zabebite ovog meseca :)

Imam jedno pitanje za sve. Primetila sam da vecina ovde prica o "doktorkama", ja licno idem kod "muskog doktora" :P . Zanima me zasto ste se odlucile za zene? Jel to bas iz tog razloga sto su zene ili zbog toga kakve su kao lekari?

Moju trudnoću je vodio muški doktor i mogu ti reći da mi se više sviđa njegov pristup nego pristup doktorica kod kojih sam odlazila pre trudnoće. On je prema meni otvoren, ne ukrašava stvari, nego ih naziva pravim imenom i što je najvažnije nežan je.

Ja opet imam pitanje,za sve,naravno,kakva iskustva imate ili ste čule da li je moguće zatrudneti tokom menstruacije?Jeste malo :mellow::( ali sve za BEBE!

Moguće je, ja sam ostala trudna četvrti dan menstruacije, a i moja zaova je isto ostala trudna za vreme menstruacije samo ne znam tačno koji dan.

A što se nas tiče mi i dalje pauziramo :(

Jedno pitanjce za nestrpljive čekalice : Koliko ranije radite test u odnosu na to kada trebate da dobijete, tj. koliko dana ranije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka mnogo je lepa slika!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadanje i Tajci79 dobrodosle!

Zene moje, ja sve procitah i pogubih se u silnim testovima i ko sta treba da radi. m1433.gif

Uglavnom, svima koje rade test za ovulaciju zelim da kada ugledaju dvije crtice da naprave taj dan bebu, a svima koje rade test za trudnocu zelim da bude pozitivan i da nam se jave sa pozitivnim vjestima i naravno projekcijom. ;)

Sto se tice onog zatrudnjivanja pod menzesom, ta sam. Mislim bio je zadnji dan, ali se zakacila.

A i citala sam negdje u nekoj enciklopediji staroj 40 godina, da zena nema neplodne dane, nego da ima manje plodne i vise plodne dane. E sad to je ipak od prije 40 godina.

A sad sve vas mnooogooo t4802.gif !

Ma sve je to isto kao i pre 400 godina,naš organizam se nije promenio,to što smo mi počeli da ga promatramo detaljnije ne znači da ga bolje kapiramo :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koliko koštaju te lh trakice i gde ih nabavljam u apoteci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bibi libi ,kako si,sta ima novo kod vas,jeste li isli na kontrole,ima li poboljsanja kod tm?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam jedno pitanje za sve. Primetila sam da vecina ovde prica o "doktorkama", ja licno idem kod "muskog doktora" :P . Zanima me zasto ste se odlucile za zene? Jel to bas iz tog razloga sto su zene ili zbog toga kakve su kao lekari?

Bila kod ženskog pa sam sad kod muškog.

I u DZ i u Frontu

A imaju u mana i vrlina i jedni i drugi. Mislim da idealnog nema

Ja opet imam pitanje,za sve,naravno,kakva iskustva imate ili ste čule da li je moguće zatrudneti tokom menstruacije?Jeste malo :mellow::( ali sve za BEBE!

MOja kuma je tako zatrudnela sa prvom bebom

Ja sam! To je nasa prva setnja sa Savom <a href="http://" target="_blank">:wub:

Evo da je bolje vidite

62i-happy-.jpg

</a>

E naježila sam se kako je dobra fotka.

Svaka čast

:wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vau, mogu samo da se pridruzim odusevljenju.

Fotografija je fenomenalna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E, cure t4707.gif mnogo vas volem i sve ovo lakše podnosim uz vas.

Inače ja krećem u akciju od večeras pa svaki drugi dan. Ko izdrži pričaće b0708.gif

Samo napred Yora,navijam za tebe!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila kod ženskog pa sam sad kod muškog.

I u DZ i u Frontu

A imaju u mana i vrlina i jedni i drugi. Mislim da idealnog nema

Potpis, Ljubinka, slika je vrhunska!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, drzite mi fige da ne dobijem! Sve sad zavisi od vas, da znate! :rolleyes::lol::rolleyes:

A steze me stomak, kao da cu dobiti...Ona napetost. Jedina razlika je sto me boli i donji deo ledja vec danima, a to mi se nikda dosad nije desavalo. Kako preyiveti ova 3 dana? Da mi je da prespavam! :blink:

Ljubinka, ima li bebe? I da, slika je sjajna!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moguće je, ja sam ostala trudna četvrti dan menstruacije, a i moja zaova je isto ostala trudna za vreme menstruacije samo ne znam tačno koji dan.

A što se nas tiče mi i dalje pauziramo :(

Jedno pitanjce za nestrpljive čekalice : Koliko ranije radite test u odnosu na to kada trebate da dobijete, tj. koliko dana ranije?

Ma naravno da je sve moguce, nego meni deluje neverovatno s obzirom na moje "maratonske" cikluse, to kod mene ni slucajno ne bi moglo da se desi... ;)

Joj, sve sam se pogubila, mnogo nas je ovde, podseti me zasto pauzirate?

Ja test radim kad vise ne mogu da izdrzim :lol: , nekih desetak dana od ovulacije, znaci 4-5 dana ranije... :P

Joj, drzite mi fige da ne dobijem! Sve sad zavisi od vas, da znate! :rolleyes::lol::rolleyes:

A steze me stomak, kao da cu dobiti...Ona napetost. Jedina razlika je sto me boli i donji deo ledja vec danima, a to mi se nikda dosad nije desavalo. Kako preyiveti ova 3 dana? Da mi je da prespavam! :blink:

Ljubinka, ima li bebe? I da, slika je sjajna!

Drzimo palceve da ne dodje vestica!!!

Ljubinka, zaista divna slika! Ima li novosti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odem ja jutros u wc da uradim test, kad imam sta da vidim - stigla vesticara :angry:

Okrecem novi list - od jutros sam na dijeti, probacu opet i kafu da izbacim. Sto se kafe tice... ne pijem ja puno, 1 dnevno, ali je pijem od 10. godine. Naravno, tada sam se krila od svojih i kad dodju gosti ja bih kuvala kafu pa bih srknula iz njihovih soljica ako nesto ostane kad ih pokupim, obozavam njen ukus. Pre par godina sam procitala da kafa moze da smanji plodnost i teska srca sam se odlucila da ukinem i tu jednu sto pijem. Bilo mi je tesko 10-ak dana, bila sam ko bolesna a onda sam se preporodila, cim otvorim oci ujutru sam razbudjena, nisam vise reagovala na promene vremena... I posle tri meseca sam zatrudnela. To se neslavno zavrsilo pa sam opet pocela da pijem kafu ali i kad sam zatrudnela sa Savom sam malo pre toga, u sklopu svih promena koje sam tada napravila, i kafu prestala da pijem. Ovo vam pisem zato sto je nekad dovoljna neka sitna promena (to ne znaci i laka) u nasim navikama da bi dosle do cilja.

Tajci, drzim ti fige na obe sake, jedva kucam... :P

Hvala za komentare za fotku. Eto kako majcinska ljubav prkosi sili zemljine teze :lol: Zelim vam svima slicne fotke pa da otvaramo novu temu - ko moze vise da skoci posle porodjaja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, bas mi zao... :(

Ja ne znam da li bih mogla da se odreknem kafe, da budem iskrena, pogotovo prve jutarnje, bez nje sam kao slogirana :lol: , a imam i nizak pritisak pa mi se cini da ga kafa odrzava na normali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala za komentare za fotku. Eto kako majcinska ljubav prkosi sili zemljine teze :lol: Zelim vam svima slicne fotke pa da otvaramo novu temu - ko moze vise da skoci posle porodjaja :lol:

:lol: :lol: Car!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas mi je zao Ljubinka!

Ne daj se, nego u nove pobede. I ja sam negde na netu nasla da kafa lose utice na ovaj nas lepi i plemeniti cilj! :rolleyes:

Ja pijem 3-4 dnevno i moracu da smanjim na jednu ako ovoga puta nisam zabebila.

U pravu si, nekad i mala promena u nacinu zivota ucini cudesa! Ocigledno je da kafa na tebe ne utice bas najbolje. Zato, izbaci kafu, ubaci neke cajice i sokice i bice bebac!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E Ljubinka, bas mi je zao :( . Bice sljedeci mjesec. ;)

Kad sam ostala trudana sa Tasom, pila sam pet do sest kafa dnevno i pusila dvije i po kutije cigara, pride, totalno sam nezdravo zivjela. Ona se zkacila, a sad jest da pusim, ali sam smanjila na kutiju, i dalje se trudim da smanjim jos, kafu pijem samo ujutro i cijeli dan kad osjetim potrebu za kafom sljuljam neki caj, ne hranim se bas najzdravije, ali pola onoga sto sam jela kad sam ostala trudna vise ne jedem i ono nece, pa nece. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo napred Yora,navijam za tebe!!

Potpis, Ljubinka, slika je vrhunska!

:wub::wub::wub:

Ljubinka, što reče Sunce ti si stvarno car. I meni je drago što te poznajem kao i ostale članice.

I baš mi je krivo što ti stiže veštičara.

I ljubi mi drugara

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh Ljubinka bas je morala da dodje :( ,ali drago mi je sto si pozitivna :)

a kafa pa vi ste sve super, ja ne smem ni da kazem koliko pijem i danju i nocu..ali to je sve sto pijem, inace pokusavam da zivim sto zdravije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic, nemoj misliti da pridikujem. Znam sve...I ja sam bivsi pusac, volim cigare, bas volim! :rolleyes:

Ali ti bi trebala ostaviti. Nasla sam podatak da svaka popusena cigareta smanjuje sanse za zacecem za 5%. Utice na jajnike, ovulaciju, sve...

Imas knjigu Alena Kara, meni je pomogla da ostavim. Recimo, moja sestra je ostavila pusenje i neplanirano zatrudnela nakon 2 meseca. Nema pojma kako se to desilo, ni on, ni ona. Verovatno nakon jedne zurke, kad su se malo nacirkali :lol: Posle je pomalo pusila u trudnoci, poneko pivce i tako, ali ubedjena je da joj se organizam ocistio za ta 2 meseca...Mozda to nema nikakve veze, ali eto.

Sorry sto ti pristajem na muku, znam sve, cigare i rituali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.