Čekamo plusiće

Plusići   304 votes

1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

• Da
      136
    • Ne
      168

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno (Izmenjeno)

Malo sam corava ali ako je bleda tu, onda je to to, samo je nizak nivo hormona. Ponovi za 2 dana i bices sigurna. 

Izmenjeno od strane k a m
Aleksiss24 voli ovo

Objavljeno

Ja sam odmah rekla da je trudna...

Ne znam sto se cimas sa testovima, trk u neki lab i uradi betu..

tiaa, k a m i Aleksiss24 volite ovo

Objavljeno

Sad bacam neke kutije, imala sam digitanli test. Ubaciš tračicu unutra i on ti pokaze plus ili minus. Imas i clear blue nešto na istom principu. I ne razmišljaš da li se vidi ili ne.

Aleksiss24 voli ovo

Objavljeno

Ma bice devojke, malopre kad sam isla u wc obrisala se kroz sekret je imala roze sukrvica i vise nema ni kap. 

A inace uvek kad trebam da dobijem odmah mi ide jako crvena krv i idobijem nenormalne bolove u stomaku.. Tako da imam i malo strah da vestica ne krene, a sa druge strane sam srecna :) 

Objavljeno

Moguce da je implementacijsko, meni je svaki put tako. Onda nije ni cudo sto je crtica bleda. Bice to sve ok. 

Aleksiss24 voli ovo

Objavljeno

Cao devojke , ovaj mesec sam isla na folikumetriju i pratila kad je pukao folikul ( 22mm) i endometrijun (10mm) i imali ciljne osnose .. posle pucanja na pregledu koji je to i potvrdio ginekolog mi je dao da stavljam 1 vaginaletu uvece utrogestan 200mg . I da vadim betu za 2 nedelje i da se javim ako je pozitivna ili ako je negativna da dodjem jos jedan mesec na folikumetriju.
Stavljam tacno 4 dana i sad sam dobila rezultate progesterona na

21. Dan 25,29 a ref. Za luteal 5.16- 18.56 ng/mL

Znaci povisen je ali posto stavljam utrogestan kako da znam jel bila kvalitetna ovulacija. Molim vas za pomoc.

Pravimo bebu godinu dana , stim sto sam pretposli mesec isla na histeroskopiju polipa na cervikalnom kanalu koji je istranjen i imam insulisku rez. Pijem glukofaz XR 750 x 2 pred spavanje

Aleksiss24 voli ovo

Objavljeno

Cao devojke , ovaj mesec sam isla na folikumetriju i pratila kad je pukao folikul ( 22mm) i endometrijun (10mm) i imali ciljne osnose .. posle pucanja na pregledu koji je to i potvrdio ginekolog mi je dao da stavljam 1 vaginaletu uvece utrogestan 200mg . I da vadim betu za 2 nedelje i da se javim ako je pozitivna ili ako je negativna da dodjem jos jedan mesec na folikumetriju.
Stavljam tacno 4 dana i sad sam dobila rezultate progesterona na

21. Dan 25,29 a ref. Za luteal 5.16- 18.56 ng/mL

Znaci povisen je ali posto stavljam utrogestan kako da znam jel bila kvalitetna ovulacija. Molim vas za pomoc.

Pravimo bebu godinu dana , stim sto sam pretposli mesec isla na histeroskopiju polipa na cervikalnom kanalu koji je istranjen i imam insulisku rez. Pijem glukofaz XR 750 x 2 pred spavanje

koliko je proslo od tih ciljanih odnosa? Za koliko treba da radis betu? 

Aleksiss24 i Jokic20 volite ovo

Objavljeno

Ja mislim da to nema veze sa utrogestanom cim ti je dr dao da vadis hormoni mislim da ti je bila ovulacija i da je bilo jc u folikulu...

Ako hoces 100% ds budes sigurna idi na uz ako si u mogucnosti da dr vidi da li ima zutog tela

Jokic20 i Aleksiss24 volite ovo

Objavljeno

Hvala puno na odgovoru. Betu vadim 27.11 tj trebalo bi tad da dobijem .. a znacu 100% 29.11 jer se tad vracam sa puta.

Sve se nadam da smo uspeli ipak je duga godina nadanja i cekanja .. :P

Aleksiss24 i tiaa volite ovo

Objavljeno

Jokic mi zajedno čekamo, ja par dana pre tebe treba da (ne) dobijem:D

Aleksiss24 i Jokic20 volite ovo

Objavljeno

Tiaa kako si ti?

Ima li neki simptom :* :wub:

super sam. Nema ništa. A kada su kod tebe počeli simptomi?

Aleksiss24 voli ovo

Objavljeno

Devojke, bila sam na slavu. Dosla sad kuci na gacama braon krv bas puno, sada mi ode bledo roze menstruacija i nemam bol u stomaku sto mi je cusno jer uvek umirem od bolova. I uvek mi ide bordo krv i to dosta sad mi ide manje i roze

Da li je dpbrp ili lose placemm ne znam sta se desava plasim se

Objavljeno

evo pratim vas redovno.. Čestitke za sve žene koje su ugledale || , da vam trudnoće prodju u najboljem redu... :angel:

@Aleksiss24 I ja vidim tu drugu crtu, pa da nas obradujes sa potvrdom i sa UZ.. 

Mi smo se bacili na "posao", pratim plodne dane sa Maybe Baby.. da li je pouzdano, ne znam... ako neka ima iskustva sa istim neka posavetuje.. ;)

Lily,ja sam se jedno vreme orjentisala po tome,kupili smo Maybe Baby i pokusavali ali meni nije uspelo dok moja kuma tvrdi da je uz pomoc toga i zatrudnela,svako ima razlicitih iskustva sa time i ne znam sta bih ti savetovala,mozda su pouzdanije one tracice ali ti svakako probaj.

Aleksiss,cak i ja vidim dve crte iako je druga bleda ipak se vidi ali najbolje ce ti pokazati uz.

Aleksiss24, KikaC96 i Lily0508 volite ovo

Objavljeno (Izmenjeno)

Aleks, sta se desava? Mozda je lazna menstruacija, jesu poceli  bolovi u stomaku? 

Izmenjeno od strane Mexi

Objavljeno (Izmenjeno)

Aleks, sta se desava? Mozda je lazna menstruacija, jesu poceli  bolovi u stomaku? 

alex je otisla na spavanje, smirila sam je malo. Neka odmori. Kaze da je ne boli stomak. Videcemo ujutru. 

kako je kod tebe?

Izmenjeno od strane KikaC96
Mexi voli ovo

Objavljeno

Devojke, bila sam na slavu. Dosla sad kuci na gacama braon krv bas puno, sada mi ode bledo roze menstruacija i nemam bol u stomaku sto mi je cusno jer uvek umirem od bolova. I uvek mi ide bordo krv i to dosta sad mi ide manje i roze

Da li je dpbrp ili lose placemm ne znam sta se desava plasim se

Aleks, uradi ti ujutru čim pre betu, pa da znaš na čemu si.. 

Meni je tako pre dve nedelje, posle VTO, kasnilo dan, pa je sutradan ujutru krenulo isto malo roze i bez bolova (inače krene odmah krv i bolovi), pa je uveče krenulo isto tako braon i neuobičajeno. Odmah sam otišla u laboratoriju i uradila betu.. nažalost bila je 0.01 :( 

S' druge strane, mojoj drugarici je tako krenulo, ali bila je trudna, pa su joj rekli da je to krv od implantacije koja je ostala u materici, i sve dok nije sveža krv, ok je... 

Sta god da je, sve to prodje, al' ovako bar znaš na čemu si... i samo budi jaka..... :babymommy:

KikaC96, Mexi i Aleksiss24 volite ovo

Objavljeno

Kika, nadam se da ce sve biti u redu, inace ja cekam da prodje vestica pa onda idem kod dr da vidim ima li neki problem sa mojim zdravljem, ako je sve u redu radicu mirno na bebi i necu se toliko opterecivati jer sam poslednjih meseci bas bila napeta. Kako se ti osecas, imas li mucnine? 

tiaa i KikaC96 volite ovo

Objavljeno

Kika, nadam se da ce sve biti u redu, inace ja cekam da prodje vestica pa onda idem kod dr da vidim ima li neki problem sa mojim zdravljem, ako je sve u redu radicu mirno na bebi i necu se toliko opterecivati jer sam poslednjih meseci bas bila napeta. Kako se ti osecas, imas li mucnine? 

mexi prati ovulaciju. Koliko ti traje ciklus?

Aleksiss24 voli ovo

Objavljeno

meni su mucnine bile od 4 nedelje do 10 cini mi se. Ovo sad sto je bilo pre neki dan je od gvozdja. Dali su mi da pijem gvozdje, ali mi ne prija. Ne mogu nista da jedem ni da pijem, sve izlazi napolje. Pa sam prestala da pijem to. Ne vredi, moram bebu I sebe da sacuvam. U ponedeljak idem na uz, poslednji put bila u 12 nedelji, sad sam 17. Jedva cekam da vidim mog medvedica. Trenutno samo stomak sto me bolucka, ali to je zato sto raste. :)

ja sam imala isto sto se I njoj desava sad, I blede testove, I to blago krvarenje. Videcemo sutra sta ce biti. Ona svakako ima uz u 13h sutra. Resice se misterija. Ja joj drzim palceve I najiskrenije se nadam da jeste. 

Aleksiss24, tiaa, Mexi i 1 ostali volite ovo

Objavljeno

Jel pijes jos neke vitamine? Kad znas sta je proizvod tih mucnina i bolova onda lako podnosis :D 

Tiaa, meni ciklus traje 24,25 dana  a ovulacija negde 11.dan, instalirala sam kalendar aplikaciju FLO, ne znam koliko je to tacno do sad sam samo tako pratila plodne dane, jednom sam primetila sekret i to je bas bio dan ovulacije u kalendru i zato nisam nikad kupila tracice. 

tiaa i Aleksiss24 volite ovo

Objavljeno

Zene gde ste sta radite? moje stare cekalice koje me ovde poznaju kako ide? Tiaa za koliko dana ne ocekujes crveno? Doda gde si ti? Moje takodje stare trudnice kako ste mi vi? ima li tih mucnina? A sti se tice novih trudnica vama zelim lepu i laku trudnocicu, da mi budete lepe doterane trudnice. Novim clanicama zelim sto i sebi da sto pre zabebimo i caskamo o novim slatkim mukama.. Ja imam jos nekih mesec ipo da mi dodje muz pa da vam se prikljucim sa simptomima..ovako vas citam sve redom:wub:

Aleksiss24, Jeka94 i tiaa volite ovo

Objavljeno

Jutro devojke.. Cele noci sam se vrtela nista spavala nisam :( cak sam u snu razmisljala sta se desava.. 

Evo ustala odma u wc otisla, sela na solju a krv iz mene lije kao vodopad izlilo i posle je bilo opet roze, a ksd je lilo i obrisala se na papiru je prvo bila krv kao kod normalne menstruacije i izlilo sa malp ugrusaka (meni nocu krv ne ide) pa je moguce da se nakupljalo... Sad mi ide svetlo crvena krv i roze po malo i to mnogo manje nego kad imam mengu..

Dva pozitivna testa juce sam jedan radila ali pojavila se bela linika pa ne valja test, sad sam uradila iako krvarim negatovan je.. Ne znam sta da mislim a ni na cemu sam.. Ako mi ne prodje do veceras moram da otlazem uz jer krvavu nece da me geda pa cu samo betu da uradim.. Osecam se uzasno kao da je ceo svet nestao :( 

Objavljeno

Jutro devojke.. Cele noci sam se vrtela nista spavala nisam :( cak sam u snu razmisljala sta se desava.. 

Evo ustala odma u wc otisla, sela na solju a krv iz mene lije kao vodopad izlilo i posle je bilo opet roze, a ksd je lilo i obrisala se na papiru je prvo bila krv kao kod normalne menstruacije i izlilo sa malp ugrusaka (meni nocu krv ne ide) pa je moguce da se nakupljalo... Sad mi ide svetlo crvena krv i roze po malo i to mnogo manje nego kad imam mengu..

Dva pozitivna testa juce sam jedan radila ali pojavila se bela linika pa ne valja test, sad sam uradila iako krvarim negatovan je.. Ne znam sta da mislim a ni na cemu sam.. Ako mi ne prodje do veceras moram da otlazem uz jer krvavu nece da me geda pa cu samo betu da uradim.. Osecam se uzasno kao da je ceo svet nestao :( 

Moguce da je bila biohemijska trudnoca a cim je krenula krv i ugrusci male su sanse da je trudnoca ok. Probaj na to tako da gledas...bolje sada ako vec nije u redu. 

miliccam i Aleksiss24 volite ovo

Objavljeno

Ne znam stvarno, videcu ako mi ne prodje do sutra ujutru dizem ruke, ako prodje idem kod gin kako kako mi je i zakazano, videcu sta ce da bude..

Najvise me baca u zabludu zasto nisam imala jake bolove ako je menstruacija, i zasto je uopste uvece dosla, i prvo je bila braon krv na gacama, posle sam se obrisala i isucerele su dve kapi roze bleda krv, posle toga nista samo dve kapi na ulosku. I sad ide ali je svetlo crvena i evo vise nema ugrusaka i bas malo ide..

Zbunjena sam skroz, nikad mi se pre ovo nije desilo a nikad za ove 10 god kako sam prvi put dobila uvek dobijem ujutru sa nenoemalnim bolovima i stavljam obloge, a sad nema malo me je zaboleo jedva malo nisko i to je to kao da mi krv ne curi.. Bas sam u zabludi :(

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.

Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.

Prijavite se

• Članovi/članice na temi   0 članova

No registered users viewing this page.

• Haljinice
      Započeo/la curvybee · Objavljeno
      Ordered 5 times while we have been in lockdown through Peacocks Coupon Codes and never had any trouble with delivery. Yes, the items took a bit longer to arrive but no longer than the seven working days stated on the website. All came well packaged and in are perfect sizing. Easy process and would definitely order again.
    • Test za utvrđivanje trudnoće
      Započeo/la Marijanamaja · Objavljeno
      Pozdravv curkeee  Nova sam ovde , videla sam mnogo tema,mnogo zanimljivih pitanja ,odgovora i slicno pa se odlucih da  vam se obratim..Da cujem vasa misljenja.. Duzi vremenski period sam imama problema sa neredovnim ciklusima,  produzenim,itd.. Polucisticni jajnici... U zadnjih 7/8mj ciklusi su mi okej..  E  sada mi kasni 5 dana, imam cesto mokrenje, vrtoglavice , stolicu cescu, nadutost trbuha ,  bol u donjim ledjima, u sustini sve simptome  .. Danas sam uzela kucni  Pregna test  oko 15h popodne, i pokazao je jednu crtu...  Dali da ponavljam, dali postoji  sanse da  je netacno ? Vasa misljenja ? Iskreno se nadam da je greska jer zelimo bebu vec god dana,ali nam ne uspeva... Unapred zahvalnaaa..  
    • VTO - procesi
      Započeo/la svetlanaceca · Objavljeno
      Profertil sam koristila duze vreme po preporuci i nije mi pomogao.  Pritom su meni svi oni osnovni nalazi ok u gramicama, nemam problem sa stitnom, sad sam radila IR nemam, radila histeroskopiju, sve ok.  
    • Alergije i osipi u trudnoći
      Započeo/la Ivančica990 · Objavljeno
      Pozz ja moram sa vama da podelim moje iskustvo za biljkom Aloe Verom. Prijateljica mi je preporučila ovu biljku, bila sam malo skeptična, jer kako kaktus može da da nešto zdravo :)) Iskreno meni je ova biiljka promenila život i sada je svakodnevno koristim ( proizvode od aloje), kako za imunitet (moj i moje dece ) ali i za negu telu i lica   Ukoliko vas zanima ima dosta toga na ovom sajtu www.aloevera.rs Čovek koji se bavi ovim i od koga godinama kupujem proizvode sve mi detaljno objasni i mnogo je ljubazan.
    • putovanja
      Započeo/la Ivančica990 · Objavljeno
      Prijatelj mi je uplatio aranžman za Istanbul za Novu godinu ali je nažalost sprečen da putuje. Po ugovornoj obavezi propada mu većina uplaćenog aranžmana. Aranžman je plaćen 139€ po osobi (2 osobe) a on je spreman da ga proda u pola cene (70€ po osobi) Ovo je link aranžmana: https://lidertravel.rs/istanbul-nova-godina/ Ukoliko je neko zainteresovan neka se javi ovde pa ću Vas spojiti. Izvinjavam se ukoliko ovo nije u skladu sa pravilnikom foruma, ali verujem da će nekome značiti. J
  • Teme