Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Drzim vamm palceveee pa da se poradjamo u isto vremee :wub: malo sam luda haha

Samo se svadjam, prvo se posvadjam sa muzem posle 2min ga grlim i ljubim 

hormoni su cudo :D

lex i Aleksiss24 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jos uvek ne verujem da sam trudna dok ne uradim jos nekoliko testica ^____^

Kako na tebe uticu hormoni?

I kpje simptome si imala? 

KikaC96, lex i Mexi volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jos uvek ne verujem da sam trudna dok ne uradim jos nekoliko testica ^____^

Kako na tebe uticu hormoni?

I kpje simptome si imala? 

uglavnom se dobro drzim, sitnice me rasplacu :D

Simptomi: mucnina, nisam mogla masinsku kafu da smislim, non stop mi se jelo kiselo mleko, I slatko. Grudi su mi bile natecene I pune vena, bolne bradavice.

Sad mi se mucnina vratila, ali mislim da je od gvozdja. 

Grudi I dalje bole, krenula su ledja posti stomace poraslo. 

Ali sve to je nista kad pogledas sta ces dobiti :)

mi smo dve godine pokusavali. 

Sve u redu I sa mm I samnom.

Aleksiss24 i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti si i mucnine imala, a ja nekad mi se ne jede nista ali mi se bas jede kuvan kupus haha, bolna ledja, bolne grudi sa venama izrazenim i bolne bradavice, imam nesanice, svadjam se pa ss ulizujem.. Skoro sam gledala King Kong film i plakala za gorilu sto su ga uspavali uzass 

Danas mi se  desilo nesto po prvi put. Pocelo je da me probada ili da me sece stomak ne nisko u jajnicima nego oko pupka bas, prehladjena nisam.. Bas sam se uplasila :(

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti si i mucnine imala, a ja nekad mi se ne jede nista ali mi se bas jede kuvan kupus haha, bolna ledja, bolne grudi sa venama izrazenim i bolne bradavice, imam nesanice, svadjam se pa ss ulizujem.. Skoro sam gledala King Kong film i plakala za gorilu sto su ga uspavali uzass 

Danas mi se  desilo nesto po prvi put. Pocelo je da me probada ili da me sece stomak ne nisko u jajnicima nego oko pupka bas, prehladjena nisam.. Bas sam se uplasila :(

ne znam za to okooko pupka, mene je seckalo tako sa desne strane. Ispostavilo se da je beba na desnoj strani. :) 

 

Aleksiss24 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao kad mi prica neko tako a ja se topim da slusam o bebama :lol:

Evo ja nasla :

 

IMG_20181116_173305.jpg

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao kad mi prica neko tako a ja se topim da slusam o bebama :lol:

Evo ja nasla :

 

IMG_20181116_173305.jpg

uradis jos neki test, I zakazi uz. Da ti doktor potvrdi.

kad ti je bila zadnja m?

lex i Aleksiss24 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zadnja je bila 10.10 a ovulacija 27.10 kasni mi 2 dana dobijam na 36 dana  :lol:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zadnja je bila 10.10 a ovulacija 27.10 kasni mi 2 dana dobijam na 36 dana  :lol:

5+2 si :) trebalo bi da se vidi na uz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoooojjj sad sam presrcena, zvacu ginekologa oko 18h da zakazem za ponedeljak

A kako racunate to za nedelje trudnoce od ovulacije ili menstruacije<333

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoooojjj sad sam presrcena, zvacu ginekologa oko 18h da zakazem za ponedeljak

A kako racunate to za nedelje trudnoce od ovulacije ili menstruacije<333

od prvog dana poslednje menstruacije, znam da se svim mojim drugaricama videlo u 5. Ja samsam isla u 8 prvi put, u Slovackoj ne primaju pre 8.

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahaa, a zasto mi je onda onoliko svetla druga crta na tesru :( trebalo bi da bude tamnija po meni, sad mislim da me je test slagao 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ahaa, a zasto mi je onda onoliko svetla druga crta na tesru :( trebalo bi da bude tamnija po meni, sad mislim da me je test slagao 

ja sam prvi test radila u 5, isto tako svetla llinija. Zovi I zakazi. Taman za vikend uradis jos neki test. :) 

blede su zato sto je ovulacija bila kasnije. :) dokle god je linija tu, to je to ;)

inace. I ja idem u ponedeljak na uz :)

Izmenjeno od strane KikaC96
lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocu uradicu tako, kupila sam malopre dva testa baby rapid taman za subotu i nedelju pa cu u ponedeljak na UZ.. Zvala sam gin. u ponedeljak u 08h idem na UZ sondom :) 

Samo da ne dobijem ima da padnem ovpg puta u depresiju.. Jer je ovo prvi put da mi se pojavi druga crta makar bleda :wub:

Mexi, KikaC96 i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hocu uradicu tako, kupila sam malopre dva testa baby rapid taman za subotu i nedelju pa cu u ponedeljak na UZ.. Zvala sam gin. u ponedeljak u 08h idem na UZ sondom :) 

Samo da ne dobijem ima da padnem ovpg puta u depresiju.. Jer je ovo prvi put da mi se pojavi druga crta makar bleda :wub:

nemoj da razmisljas o m, opusti se. Javljaj za testice. Ako nesto, mozes u pp da mI pises.. :) jel si rekla gin za bledu liniju?

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudim se kontrolisem se koliko mogu, hocu javljacu i slikacu obavezno.. Jesam i rekla sam za ziganje tj probadanje oko pupka rekao je ``mozda si trudna videcemo, test ume da bude i lazan tako da se ne nadaj previse, a ziganje moze da se desi da je trudnoca pa da ti se stomak polako rasteze  sto je normalno a moze da bude i kila''

Svasta, ja sam zdrava kao dren na 2 meseca idem radim sve preglede stomaka.. Idem kod urologa stalno jer imam zeludacnu kesu koja se ne vidi uopste pa vec godinu dana se trudimo da je vidimo kao da ne postoji preklopila se, i usput snimam ceo stomak 

KikaC96 i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudim se kontrolisem se koliko mogu, hocu javljacu i slikacu obavezno.. Jesam i rekla sam za ziganje tj probadanje oko pupka rekao je ``mozda si trudna videcemo, test ume da bude i lazan tako da se ne nadaj previse, a ziganje moze da se desi da je trudnoca pa da ti se stomak polako rasteze  sto je normalno a moze da bude i kila''

Svasta, ja sam zdrava kao dren na 2 meseca idem radim sve preglede stomaka.. Idem kod urologa stalno jer imam zeludacnu kesu koja se ne vidi uopste pa vec godinu dana se trudimo da je vidimo kao da ne postoji preklopila se, i usput snimam ceo stomak 

radi ti testice, razmisljajrazmisljaj pozitivno :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve ce biti u redu nemoj toliko da se brines ne razmisljaj o  negativnim stvarima, sutra ujutru ponovi test pa nam javi  :)

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mexi, joj trudim se ako ne sad bice nekad <3

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zadnja je bila 10.10 a ovulacija 27.10 kasni mi 2 dana dobijam na 36 dana  :lol:

Ne secam se da si vec pisala, ali kako znas da ti je tada bila ovulacija? Ako dobijas na 36 dana mozda je bila malo kasnije pa je zato druga crtica jos uvek tako bleda. Na uz ce se svakako videti mesak, tj trebalo bi a ti ponovi test sutra i srecno u ponedeljak. Meni je zadnja menstr bila 04.10. tako da smo tu negde sa terminima. :)

 

KikaC96 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ne secam se da si vec pisala, ali kako znas da ti je tada bila ovulacija? Ako dobijas na 36 dana mozda je bila malo kasnije pa je zato druga crtica jos uvek tako bleda. Na uz ce se svakako videti mesak, tj trebalo bi a ti ponovi test sutra i srecno u ponedeljak. Meni je zadnja menstr bila 04.10. tako da smo tu negde sa terminima. :)

 

ispada da je ima ovulaciju 17dc, a danas joj je 21dpo. Kako sam ja skapirala. 

nešto sam pomešala hahaha

Izmenjeno od strane tiaa
lex i Aleksiss24 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne secam se da si vec pisala, ali kako znas da ti je tada bila ovulacija? Ako dobijas na 36 dana mozda je bila malo kasnije pa je zato druga crtica jos uvek tako bleda. Na uz ce se svakako videti mesak, tj trebalo bi a ti ponovi test sutra i srecno u ponedeljak. Meni je zadnja menstr bila 04.10. tako da smo tu negde sa terminima. :)

 

Pa od prilike znam zbog rastegljivog sekreta, i nadam se da je tada ovulacija i po mom proracunu je na 18 dana e sad ja skinula omaj kalendar sam imala gde sam obelezila datume sve i to na 36 dana da dobijem  kao da mi je 1.11 tek bila ovulacija a tog dana sam imala beli selret gust a 27.10 bas rastegljiv kao slina

Mozda i gresim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo devojke ovo je jutarnji, mislim da je negativan, radim sutra jos jedan pa u pon kod gin :( 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.