Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Radi test! 15dpo je taman vreme da test pokaze trudnocu. Samo hrabro :D

Ja se ne plasim negativnih testova vec pozitivnih pa posle nista, pojela maca.

mislis da ce da pokazes ako nije prvi jutarnji urin ? 

lex i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako si trudna, naravno da hoce. Ako sumnjas sacekaj sutra ujutru. (Ali ko ce da cekaaa :D )

Meni je vec 11dpo sa vecernjim urinom pokazao. 

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako si trudna, naravno da hoce. Ako sumnjas sacekaj sutra ujutru. (Ali ko ce da cekaaa :D )

Meni je vec 11dpo sa vecernjim urinom pokazao. 

joooj , sad bi otisla da kupim ,da se prosetam ,blizu mi je apoteka,ili mm da posaljem da mi kupi.. 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao doda javi nam odmah sta se desava:D:D

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

e u krasni ode mi mm kod zubara i uze mi pare ,nadam se da ce da se seti da mi kupi test .. sad moram da cekam dokdoje i da razmisljam da li ce da kupi .. :angry: a muskarci vec ,stalno zaboravi sta treba ,iz prodavnice me sto puta zove da me pita sam sam bese rekla da mi kupi .. kod mene ostalo samo 200 din ,a za te pare ovde nema da  se kupi test nigde nisam nasla nijedan jeftin osim baby rapida od 320 din,tako da cu najverovatnijje morati da ga cekam dok dodje

Izmenjeno od strane doda
lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e u krasni ode mi mm kod zubara i uze mi pare ,nadam se da ce da se seti da mi kupi test .. sad moram da cekam dokdoje i da razmisljam da li ce da kupi .. :angry: a muskarci vec ,stalno zaboravi sta treba ,iz prodavnice me sto puta zove da me pita sam sam bese rekla da mi kupi .. kod mene ostalo samo 200 din ,a za te pare ovde nema da  se kupi test nigde nisam nasla nijedan jeftin osim baby rapida od 320 din,tako da cu najverovatnijje morati da ga cekam dok dodje

gde si doda sta bi?

doda i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje,ja nisam uradila test. Ne znam ni da li da ga radim uopste.. grudi me bole po malo.krsta me bole bas. A u sekretu mi se pojavilo malo braon kad se obrisem .. verovatno ce vestica sutra da krene tako je i proslog meseca bilo .. videcu sutra ako krene krenula je ako ne krene onda je mozda to implatacija . Javicu vam sta god da bude .. nekako se prazno osecam . Nekako razocarano .. kao da ce vestica doci sutra .. nikad se nisam razocaravala ksd je vidim ,jednostavno sta je tu je idemo dalje ali sad nesto se drugacije osecam .. ne znam sto :(

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ako sutra ujutru ne dobiješ, ti uradi test. Ja znam kako se moje telo ponaša kad dobijem, prvi jutarnji  urin i krene par kapljica. Ova zadnja me jako zbunila, tri puta kada sam isla u wc bila je baš sveža krv i bez grudvica. 

Kada očekujem dve crte, totalno se zbunim kada vidim neke promene, da li psiha radi svoje, ja ne znam.

Pa jel ti dolazi menstuacija u večernjim časovima?

Izmenjeno od strane tiaa
lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne obicno u jutarnjim.ali evo malopre je krenulo.. malopre sam bila do vc-pred spavanje i sad je bas krenulo sveza krv,vidi se .. jedino sto i prosli put i sad ovaj taj dan kad treba da dobijem ide mi sekret bas .. a sta da radim . Danas mi svakako nije nesto dan pa sam  Se i zato razocarala .. jedna zena mi je rekla odavno da pre marta ne mogu da ostanem trudna .. mislim da cu jabmalo da napravim pauzu pa posle nove godine da krenem opet ... Ne volim da cekam . To me ubija kako prodje prvi dan od meece meni psiha poludi koliko god ja pokusavala da je smirim.. 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doda a kako ti ta zena rekla? Kako je to zakljucila?  a sto se tice dobijanja mogu ti reci samo da tako je Bog hteo, sve su nam to iskusenja od njega i nagradu cemo da dobijemo kako se i budemo ponasale..necemo da zalimo i kukamo a nijedna to ovde od nas ne radi sto mi se jako svidja, sve ce to doc u pravo vreme. Ti i ja cemo zajedno kakav crni mart...bice to bebe novogodisnje:wub:

miliccam, leni i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

@lex ona je prorocica.. hahahaha salim se ali nisam daleko.. ona je vlajna. I bavi se skidanjem crne magije uroka i tako toga,mi sko isli kod nje zbog jedne babe sto nam stalno nesto baca u dvoriste i na kucu ,koliko baca svasta na nas da joj se cerka razbolela i poludela ,tad nam je i vlajna rekla da se sve to njoj vraca ali uvek na kolena ispod ,ona nam je rekla i ko je to i sve sto nam je tad rekla nam je pomoglo i pogodila je ... Tada mi je rekla ,dok jos nisam bila trudna da sinom da ce da bude musko drugo i da ce u martu da se rodi .. tako je i bilo i kad smo je pitali za trece rekla je da prr marta sl god nema sanse da zatrudnim tek u martu i tada cu odma ,mm je pitao jel ce moci pre marta kaze ona mlzete da probate ali ne verujem u martu je pravo vreme ... Dosta nam je pomogla i sve sto nam je rekla je ppgodila tako da joj verujem da pre marta nema nista ..nije ovo bilo bas za ovu temu,izvinjavam se al sam morala napisati .. probacemo tad pa cemo znati .. 

Izmenjeno od strane doda
lex i December volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zar to ima i kod vas? Sve je to ok, ali ja ne verujem i to. Mozda ona i nešto vidi, pa još dodaje. To što pricaju da ti bacaju nešto i zakopali tvoje neke stari i td, to te ona tera da platiš da ti baji. Zašto se takve stvari ne dešavaju na zapadu, svuda imaš bolesne ljude. Kod nas, jedna kao propočica udala se u našem selu. Žena obnovi kuću, kupi nameštaj i nakiti se zlatom. Ko god je išao, svima je rekla da ti neko nešto pravi.

 Ti budi aktivna do Marta i da vidimo da li ćeš ostanati trudna.:D ako stvarno budes ostala u martu trudna, ja zovem tu ženu i pitam za sebe. 'Allo baba, kad je moj red?

leni, lex, miliccam i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahahahhaha @tiaa ti si sasava... Nije mi ona rekla da mi ta baba baca i zakopava i tako to .ja sam to nalazila . I jednok mi je cak rekla kad smo dosli gde da trazim .. ne znsm . Videcemo do marta.. sta ce da se desi . Do sad je bila u pravu ja bi volela da u martu ostanem trudna da se ne maltretiram vise sa cekanjem .. :lol:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doduse meni treba uvek jedno 4-5 meseci da napravim bebu tako da mi to pada u martu hahahah ... I prvu decu sam napravila posle 4 meseca

miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@tiaa odakle si ti ?izvini sto pitam 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doda, jel si ti na kraja dobila? :(

Pusti te babe I te price molim te. Vi svakako nastavite da radite na bebi, da se volite I bice kada bude pravo vreme. 

Neon, lex, tiaa i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@tiaa odakle si ti ?izvini sto pitam 

Zaječar. I ja sam ti kao neka vlajna:D

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@miliccam jesam :( krenulo je sinoc kasno .. 

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@tiaa a ova zena je iz bora ..

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@tiaa a ova zena je iz bora ..

ne znam nisam čula za nju. Ja znam jednu priču, istinitu. Postojala je neka baba koja pomaže ženama da ostanu trudne. Ali ona ne baji, ne vrača i ne proriče sudbinu. Bila je jedna žena kod nje, koja je izgubila na porođaju bebu i htela je da ostane ponovo trudna, ali nije htelo. Bila je kod dr. I sve je ok. Ta žena je rekla da joj materica okrenuta i mazala neku mast iz apoteke i kao masirala, pojma nemam. Rekla joj, ako žena ima menstruaciju ona može da rađa. Mnogima je "pomogla". 

Ja ne verujem u takve stvari, pre bih otišla kod dr. nego kod nekog da mi nagađa šta se dešava. 

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne znam nisam čula za nju. Ja znam jednu priču, istinitu. Postojala je neka baba koja pomaže ženama da ostanu trudne. Ali ona ne baji, ne vrača i ne proriče sudbinu. Bila je jedna žena kod nje, koja je izgubila na porođaju bebu i htela je da ostane ponovo trudna, ali nije htelo. Bila je kod dr. I sve je ok. Ta žena je rekla da joj materica okrenuta i mazala neku mast iz apoteke i kao masirala, pojma nemam. Rekla joj, ako žena ima menstruaciju ona može da rađa. Mnogima je "pomogla". 

Ja ne verujem u takve stvari, pre bih otišla kod dr. nego kod nekog da mi nagađa šta se dešava. 

Ima kod mene u kraju tih zena koje "masiraju". Pomazu zenama koje imaju zavaljenu matericu da ostanu u deugom stanju a onima koje radjaju devojcice-da rode decaka tako sto matericu "pomeraju" udesno. Ne verujem iako sam cula dosta poz. primera. Za zene koje nikad nisu ostajale trudne mislim da je i to jedna od stvari koje treba sa urade...da znaju da su sve probale. Ali za zene koje imaju zdravu i pravu decu...mislim da je bespotrebno i opasno.

 

doda, tiaa i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je materica pre prve trudnoce bila zavaljena ali se ispravila kad sam rodila cerku . Nisam isla ni kod jedne babe da me maze ni nista 

tiaa, lex i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas mi se pojavio braon sekret. Čitala sam da polip može to da stvara, doktor je rekao da je baš mali i može sam da "sklizne". Nadam se da će biti tako. Ako je veći, mora da se prati i odstrani. Prošli mesec sam imala 21. dana u ciklusu takav sekret, mada malo obilniji nego sada i 24. dan mi je bio plodni. Danas je 14 dan i sve se nadam da je to neki znak da za 2-3 dolazi ovulacija.

doda, lex i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tiaa, jel si vec pocela da koristis trakice? Nadam se da je to dobar znak I da ce ovulacija uskoro. 

lex, doda i tiaa volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam još, planiram od petka da krenem. Sve mislim da ću uloviti smajlić sa dve ili više tračica. Hocu malo da mi ostane. Stvarno je skupo. To je bio moj plan, posto mi je dosla jako kasno ova poslednja i rekoh da ne žurim previše rano. Sad se i ja razmišljam kada da krenem.

lex, miliccam i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.