Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Dobila sam krvarenje, nadam se da nije veštica. Dosta je svetlije boje. I boli me malo stomak

Jooj Tiaa, ne znam šta da ti kažem, krvarenje nikada nije dobar znak, jos u paketu sa bolovima. Ako baš misliš da nije veštica mozda da odeš kod lekara. 

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jooj Tiaa, ne znam šta da ti kažem, krvarenje nikada nije dobar znak, jos u paketu sa bolovima. Ako baš misliš da nije veštica mozda da odeš kod lekara. 

pa zar to nije implatacijsko krvarenje?

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo kad idem u wc, curi

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo kad se obrišem papirom ima krvi,posle wc-a. A ovako nista. I boli me stomak malo.

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo kad se obrišem papirom ima krvi,posle wc-a. A ovako nista. I boli me stomak malo.

Mozda si trebala uraditi test da znas da li je to krvarenje zbog niskog ptogesterona ili je menstruacija.

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa zar to nije implatacijsko krvarenje?

Implantacijsko krvarenje je valjda tačkica, kap ili dve a ne curi.

Ovako kako ti opisujes meni obično krene veštica, samo na papiru pa onda krene.

Ja ti želim da je trudnoca u pitanju. Možda da uradiš test, sada bi ti vec pokazao, obzirom da je ti je 15dpo.

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

tiaa najbolje bi bilo da uradis test da vidis sta je u pitanju ,sada ce vec da kaze sta je i kako je ako je test pzitivan da oda zakazes kod dr ,da ne bijes glavom ... ajde uradi test pa nam javi sta test kaze ,sad vec mozes da ga uradis u bilo koje doba dana

i nesto bih te pitala ,koju aplikaciju koristis za pracenje menstruacije i ovuacije i ostalog gde upisujes sve 

Izmenjeno od strane doda
lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam ok ,radimo vredno i radno svaki dan na bebi , pa do 5-og novembra cemo videti sta smo zamesili .. :lol:

miliccam, mmaka i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradila sam dva testa i jedna crta je. Menstruacija mi nije počela, samo kad piškim posle toga ide crvena krv, bez grudvica. Ne razumem sta se dešava. Boli me stomak, ali nije kao kod menstrualnih bolova. Zbunjena sam

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A pre nego sto sam radila test, bila sam u wc 15-20min pre toga. Možda test nije mogao dobro da prepozna.

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Al' sam ti ja neki optimista:D

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigla VEŠTICA:mellow:, sada je vec počelo da liči na menstruaciju. Danas mi je 40 dan ciklusa,a 15 dpo. E živote moj:angry:

lex voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Stigla VEŠTICA:mellow:, sada je vec počelo da liči na menstruaciju. Danas mi je 40 dan ciklusa,a 15 dpo. E živote moj:angry:

e jbg! Nemoj sada da se bedacis, čim prođe vestica ponovo u akciju, znam da smara iz meseca u mesec te plodni dani te simptomi pa test pa sve u krug ali šta je tu je, sve smo u istom sosu ili makar većina. Ja ti držim palčeve i od srca zelim da sledeći mesec bude vaš i da ugledaš te dve crtice. 

doda, tiaa i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam se nešto izbedarila kada sam saznala da je menstruacija. Jutros sam plakala jer sam mislila da se nešto ko zna šta loše desilo. I da moram dok lekara, jer sam mislila da je trudnoca, i da je krenula u lošem pravcu, zato što krv nije ličila na menstuaciju. Do sada ovakvo nešto mi se nije dešavalo, da sam ranije uradila test.... možda bih i znala da li se ista ili slična stvar desila kao kod tebe. Epa sad sam ja u crvenom sosu:D. Uh kakvo burno jutro. Hvala ti Milice na svemu

doda, miliccam i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam se nešto izbedarila kada sam saznala da je menstruacija. Jutros sam plakala jer sam mislila da se nešto ko zna šta loše desilo. I da moram dok lekara, jer sam mislila da je trudnoca, i da je krenula u lošem pravcu, zato što krv nije ličila na menstuaciju. Do sada ovakvo nešto mi se nije dešavalo, da sam ranije uradila test.... možda bih i znala da li se ista ili slična stvar desila kao kod tebe. Epa sad sam ja u crvenom sosu:D. Uh kakvo burno jutro. Hvala ti Milice na svemu

@tiaa ne nerviraj se. Ja sam prošlog mecesa imala samo to blago krvarenje kad idem u wc, veštica se nije ni pojavila a nisam ni trudna ,ovih dana i ja očekujem menst. pa sve zajedno krećemo ispočetka sve :D:wub:

doda i lex volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam ok ,radimo vredno i radno svaki dan na bebi , pa do 5-og novembra cemo videti sta smo zamesili .. :lol:

nadam se da ste jednu lepu bebicu zamesili :baby:

lex, doda i Jeka94 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam ok ,radimo vredno i radno svaki dan na bebi , pa do 5-og novembra cemo videti sta smo zamesili .. :lol:

samo razgibano :) 

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tia, a jel tvoj decko (muz) radio proveru spermograma? To ne bi bilo lose cisto zbog sebe da uradi....

doda voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nije radio. Jel to može u državnoj ili mora privatno?

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Krankekasa ne snosi troskove sem u slucaju da imas dodatno.osiguranje ali nije skupo, kosta oko dvadesetak evra testiranje....

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nije radio. Jel to može u državnoj ili mora privatno?

Tia, cini mi se da ti je ovulacija bila bas kasno i da ti je lutealna faza kratka. Gin mi je rekao da ako je ova faza kraca od 10 dana postoji mogucnost spontanog. Dakle to je faza od ovulacije do ocekivane menstruacije. Ako ti je M na 28 dana, ovulacija ne bi trebala da bude posle 18. dana ali i to se desava i moze da bude ok. Ne znam koliko imas godina, imas li policisticne jajnikr, je li sve kod tebe ok, kakvi du ti nalazi, koliko dugo pokusavate, jesi li ikad ostajala trudna...bas mnogo toga je u igri.

tiaa i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti Neon.

Leni meni je ovulacija bila 24 dana cuklusa, 16dpo dobila sam menstruaciju. Bila sam kod lekara, imam jednu cistu i polip. Ali doktor je rekao da je sve ok. Imam 23 god. Od feb. Smo poceli, pravila sam pauzu 3 meseca i evo vec od jula pokušavamo. 

doda, lex i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene drma pms, sve sluti na vešticu, od juce bol u stomaku, apetit raste i bubuljice su na pomolu. Znam da to nista ne mora da znači, ali već dobro poznajem svoje telo i naslućujem šta mi želi reči, osim ako me ne demantuje. Mislila sam test da radim u nedelju, to je 12 dpo ali sada nema svrhe. Kao što sam prošlog meseca znala da sam trudna i pre testa, tako sada pocinjem da mislim da nisam. 

Tako da, drage žene, družimo se na ovoj temi još neko vreme. :D

Inače, juce sam bila kod nove dr koju jurim već neko vreme ali je imala dugu listu čekanja i nije primala nove pacijente, međutim pre mesec dana kada sam bila trudna ja svratim i neko otkazao i ova na recepciji me ubaci. Malo je reći da sam još uvek pod utiskom koliko je žena divna i profesionalna. Eto, sreća u nesreći, sve sa nekim razlogom se dešava. 

lex, doda i mmaka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene drma pms, sve sluti na vešticu, od juce bol u stomaku, apetit raste i bubuljice su na pomolu. Znam da to nista ne mora da znači, ali već dobro poznajem svoje telo i naslućujem šta mi želi reči, osim ako me ne demantuje. Mislila sam test da radim u nedelju, to je 12 dpo ali sada nema svrhe. Kao što sam prošlog meseca znala da sam trudna i pre testa, tako sada pocinjem da mislim da nisam. 

Tako da, drage žene, družimo se na ovoj temi još neko vreme. :D

Inače, juce sam bila kod nove dr koju jurim već neko vreme ali je imala dugu listu čekanja i nije primala nove pacijente, međutim pre mesec dana kada sam bila trudna ja svratim i neko otkazao i ova na recepciji me ubaci. Malo je reći da sam još uvek pod utiskom koliko je žena divna i profesionalna. Eto, sreća u nesreći, sve sa nekim razlogom se dešava. 

vidis meni subizlazile bubuljuce dok se plodić primao, al nisam imala osecaj u stomaku nikakav, od tih 2 meseca ( dok nisam saznala) mozda 2 dana mi jebilo nesto cudno u celom mom organizmu

lex i doda volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tiaa samo polako cekaj sad da ti prodje pa se baci u akciju odma .. nista strasno ,nece nista iz prve ,barem kod mene,ja sam oba deteta pravila po 4-5 meseci ,neceto oda kod mene pa se i ne nadam nest preterano,kao ono ima nade da ce pre posto je treca trudnoca kazu da se ona najlakse zacne pa ajde kao ima nade da je ne pravim 5 meseci ... meimo mesimo pa videcemo do 5-og dal smo zamesili... 

miliccam ja se nadam da ce te organizam demantovati i da eces da dobijes i da ste i vi zamesii jedno malo slatko pilence.. :wub:

mmaka upravo tako ,samo razgbano do pobede ... :lol:

tiaa, mmaka, lex i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.