Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

i ja imam bolne ovulacije, tako da ih prilicno lako skontam... nadam se da neces dobiti ;) Javi ishod ^_^

Dzabe ih osetim kad svaki put corak:angry: Javljaaaam ali tu je kuca na vratima -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pocele bubuljice da me napadaju, znaci stize vestica :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je jutros stigla  a svaki mesec me jace boli uzasss

i ja imam bolne ovulacije, tako da ih prilicno lako skontam... nadam se da neces dobiti ;) Javi ishod ^_^

Dzabe ih osetim kad svaki put corak:angry: Javljaaaam ali tu je kuca na vratima -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki meni se u prosloj T isto pojavile bubulje sve kao da cu dobiti,identicni simptomi i na kraju CVRC :D tako da ne priznajem ovu tvoju konstataciju. ;)*

MakiJana, miliccam i anja-a volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Zone, slatka si :babymommy: ali vec dve T bez bubuljica... mislis sada ce biti drugacije? Ja bih volela B) ali bubuljice su mi nezaobilazni pokazatelj bile do sada 

Izmenjeno od strane MakiJana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Sad sam skontala da sam napisala u prosloj T...znaci trudna sam dok se ne dokaze suprotno xD

Maki svaka T prica za sebe ,hajde nemoj da mi rusis sneska :) :babymommy:

Izmenjeno od strane Zone*
mama maza i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad sam skontala da sam napisala u prosloj T...znaci trudna sam dok se ne dokaze suprotno xD

Maki svaka T prica za sebe ,hajde nemoj da mi rusis sneska :) :babymommy:

sto volim pozitivce :wub: ajde onda cekam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Drage buduce mame,vec duze vreme pratim ovaj forum i konacno resih da se i ja prijavim. Kao sto i vi ocekujete II crte tako i ja...

u januaru sam imala spontani u 6 nedelji koji mi je bas tesko pao, nisam znala sta je u pitanju, doktori su mi rekli ne brini desava se pa za 3 do 6 meseca pikusajte ponovo. Da naglasim da je spontani bio bez kiretaze vec jednostacno sam prokrvarila i izbacila plod :(:(

u novembru radila papu, kolposkopiju, cerv.vag bris. UZ, i jos pitam sta jos da odradim a doktor kaze nista sve je u redu i samo radite... ne budem lenja i nakon spontanog odradim briseve, kad ono pozitivna na ureaplasmu... ispijem ja terapiju i testiram nje ne bude... ocistila je.

u maju krenemo da radimo na novoj bebici ali nista... ocekujem da dobijem u nedelju... i mnogo sam razočarana... jer je prvi put iz prve upalilo a sad nista....

IZVINITE NA DUZINI TEKSTA:(

Izmenjeno od strane daca82

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage buduce mame,vec duze vreme pratim ovaj forum i konacno resih da se i ja prijavim. Kao sto i vi ocekujete II crte tako i ja...

u januaru sam imala spontani u 6 nedelji koji mi je bas tesko pao, nisam znala sta je u pitanju, doktori su mi rekli ne brini desava se pa za 3 do 6 meseca pikusajte ponovo. Da naglasim da je spontani bio bez kiretaze vec jednostacno sam prokrvarila i izbacila plod :(:(

u novembru radila papu, kolposkopiju, cerv.vag bris. UZ, i jos pitam sta jos da odradim a doktor kaze nista sve je u redu i samo radite... ne budem lenja i nakon spontanog odradim briseve, kad ono pozitivna na ureaplasmu... ispijem ja terapiju i testiram nje ne bude... ocistila je.

u maju krenemo da radimo na novoj bebici ali nista... ocekujem da dobijem u nedelju... i mnogo sam razočarana... jer je prvi put iz prve upalilo a sad nista....

IZVINITE NA DUZINI TEKSTA:(

mozda si sada malo vise opterecena tom idejom, relativno je to kratak period, pokusavajte jos malo... a mozda i ne dobijes u nedelju, sto ti iskreno zelim

anja-a voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mozda si sada malo vise opterecena tom idejom, relativno je to kratak period, pokusavajte jos malo... a mozda i ne dobijes u nedelju, sto ti iskreno zelim

hvala na podrsci MakiJana, ali vec 4 dana imam menstrualne simptome, sto se kod mene inace desava da dan pred ciklus bolucka stomak sad je ranije.... a ceo mesec am pila virak, zdravac... i do ovulacije macu... i nista... nije da nisam opterecena,  nakon ovulacije mi bio dan kad preplakala znajuci da nisam trudna ubapred...

jos da napomenem da mi je u martu nakon tog spontanog i otac poginuo i samo stres do stresa....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala na podrsci MakiJana, ali vec 4 dana imam menstrualne simptome, sto se kod mene inace desava da dan pred ciklus bolucka stomak sad je ranije.... a ceo mesec am pila virak, zdravac... i do ovulacije macu... i nista... nije da nisam opterecena,  nakon ovulacije mi bio dan kad preplakala znajuci da nisam trudna ubapred...

jos da napomenem da mi je u martu nakon tog spontanog i otac poginuo i samo stres do stresa....

da, i stres utice na sve to... ja sam u drugoj trudnoci imala sve predmenstrualne simptome (osim bubuljica), a ipak bila trudna ;) tako da ipak pricekaj i bez stresa i nerviranja... nemate problem da zatrudnite i sama si rekla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da budem iskrena, ja vise doktorima i ne verujem... sad avgusta idemo na more i sacekacu jos nesec dana, pa cim se vratim prsvac na jos jednu detaljnu kontrolu. Jer ja uvek sumnjam....

verovala sam da cu brzo ostati trudna i eto ostala i onda spontani a sad vec 3 meseca nista se ne desava... ne mogu da kazem da ne mislim na trudnocu svaki dan... ali opet tesko je opustiti se... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske treba mi vase misljenje i saveti,jer cu vise da izludim.

Proslog meseca mi je kasnila meca,onda sam posle dobila krvarenje koje je trajalo pola dana,kad sam otisla kod lekara reko mi je da je moguce da je bila neka trudnoca alo da sam to izbacila,jer mi je materica promenila boju pa je po tome primetio.

Evo sada opet tako. Juce me je probudio jak bol u stomaku,ustala sam i videla krv,cim sam sela na wc solju kao izbacila sam krvi kao i kad dobijem,popodne je vec bilo samo ono braon,evo i danas samo to braon po malo a krvi uopste.

Sta vi mislite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Zenske treba mi vase misljenje i saveti,jer cu vise da izludim.

Proslog meseca mi je kasnila meca,onda sam posle dobila krvarenje koje je trajalo pola dana,kad sam otisla kod lekara reko mi je da je moguce da je bila neka trudnoca alo da sam to izbacila,jer mi je materica promenila boju pa je po tome primetio.

Evo sada opet tako. Juce me je probudio jak bol u stomaku,ustala sam i videla krv,cim sam sela na wc solju kao izbacila sam krvi kao i kad dobijem,popodne je vec bilo samo ono braon,evo i danas samo to braon po malo a krvi uopste.

Sta vi mislite?

meni se to desavalo kada sam imala ranicu na grlicu, ali ne mora da znaci da je to i kod tebe slucaj...

@Zone* kako si? Kada ne ocekujes?

Izmenjeno od strane MakiJana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa na pregledu je bilo sve super,i na ultrazvuku. Jedino je primetio tada promenu boje na grlicu materice,i posumnjao da se verovatno zakacilo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam imala takvo iskustvo a da mi je sve ok. Ti sumnjas na trudnocu? I kod spontanog bude vise krvi, kao kada redovno dobijes, bar mislim... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Katarinice, rekla bih ti da proveris betu to ti je sigurica da vidis da li je doslo do T,ali bojim se da je sad vec kasno tj.da je proslo dosta veemena od pocetka krvarenja tako da je vrednost stigla da opadne. Ali svakako je cudno sto ti je krvarenje tako oskudno. Najbolje ti idi opet kod gin ako nista ne preduzme da otkrije uzrok i da ti da smislen odgovor-menjaj ga. 

Maki u sredu mi je 28.d.c. ali nije mi bas ustaljen ciklus tako da racunam 28-35 dana...da se ne bih nadala bez osnova kao prosli put. Tebi? Kako simptomi? :D Ja sam toliko u organizaciji ove proslave da sam smetnula sa uma da uopste treba da ne dobijem sl.nedelje tako da si me potsetila ti sada, simptoma nema osim nervoze (kasnim sa dekoracijom :D pa nije ni cudno).

Izmenjeno od strane Zone*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago vama koji zaboravite da mislite na T. ja kada ubacim ideju,samo na to mislim i uspevam pored svih obaveza ^_^

pa imam predmenstrualne simptome,boli me stomak,bubuljice imam, cak i ledja ubijaju. Meni je u cetvrtak 28dc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne mislim na trudnocu,samo visr ne znam ni sta da mislim...

Zato su mi trebali vasi saveti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

da, i stres utice na sve to... ja sam u drugoj trudnoci imala sve predmenstrualne simptome (osim bubuljica), a ipak bila trudna ;) tako da ipak pricekaj i bez stresa i nerviranja... nemate problem da zatrudnite i sama si rekla...

draga MakiJana BILA SI U PRAVU!!!! Ipak je trudnica u pitanju ☺☺☺☺

danas sam potvrila kucnim testom. Trebalo je juce da dobujem i nista od silnih bolova, vec sm umislila da se nesto poremetilo i od uzbudjenja oka nisam sklopika... moram da priznam da sam se cak bojala i da proverim da se ne razocaram... ali ipak skupila snage i onooio II crte :baby: i jja presrecna....

a sto je jos bolje, danas mi je rodjendan :)

zar sm mogla lepsi poklon od Gospoda da dobijem i generalno u opste od ovoga!!!! 

Zelim svima ovde da uskoro ugledaju II kao i ja!!!!!

Izmenjeno od strane daca82
Kikiriki, Bubu 2, zeklica i 4 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam od srca.I ja sam pre dva dana uradila kucni test bas na rodjendan i nadala se da ce biti pozitivan ali nije.Tako da sam zelela da se prijavim ovde da dok cekam delim iste emocije sa vama.Pokusavamo vec dva meseca a ja se blesava nadam da ce to tako lako uspeti jer je sa prvim uspelo odmah ali eto nije sve kako ja planiram izgleda.

Pitanje:da li i sta koristite od preparate ili cajeva za pomoc u ostajanju u dr.stanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam od srca.I ja sam pre dva dana uradila kucni test bas na rodjendan i nadala se da ce biti pozitivan ali nije.Tako da sam zelela da se prijavim ovde da dok cekam delim iste emocije sa vama.Pokusavamo vec dva meseca a ja se blesava nadam da ce to tako lako uspeti jer je sa prvim uspelo odmah ali eto nije sve kako ja planiram izgleda.

Pitanje:da li i sta koristite od preparate ili cajeva za pomoc u ostajanju u dr.stanju?

ćao Brunda, 

ja sam bila slucaj kao tvoj, prvi put iz prve ostahtrudna zatim spontani i 2 meseca nisam ostajala trudna i vec sam se zabrinula... citala sam razne forume oko neplodnosti i pomoci kako pre do bebe... i procitala za neke cajeve. 

Stim sto ja vec 3 meseca pijem Femibion1 priprema za trudnocu koja ima razne vitamine i folnu kiselinu. Zatim sam krenula da pijem cajeve i da se molim Bogu.

ila sam Macinu travu od kraja ciklusa do ovilacije 1 solja dnevno, crveni zdravac pila tokom celog meseca popodne 125ml i virak uvece 200dl. 

Znaci zdravac i virak mozes da pijes celog meseca u toku i nakon ciklusa a macu od kraja ciklusa do ovulacije jer je ona dosta jaka i moze dovesti do spo tanog.

I citala sam akatis Svete Ksenije i eto Gospod uslisio molitve i podario plod samo da se sad odrzi uz Bozju pomoc.

ako te jos nesto interesuje pitaj jer sam i ja pa me je MakiJana bas podrzala :)

neca79, Bubu 2, MakiJana i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa onda krecem po istom principu,picu cajeve ,folnu sam vec pocela pa da se nadam,naravno uz Boziju pomoc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ti dajem maximum 2 meseca ako se pridrzavas ovog saveta. Uzivaj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@daca82 jako mi je drago :wub: sada polako i bez nerviranja... skolsku trudnocu ti zelim :babymommy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.