Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ja nazalost ne vdiim crtu... ali zar se na testu ne racuna samo prvih 10min da test ne vazi posle odredjenog vremena?

Ja ti svakako zelim da bude kako ti Zelis. :)

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se u drugoj trudnoci nakon dva dana kasnjenja videla tako bleda crtica i to posle vise od tih 10 min. U pocetku nista. Vec sledeci dan je bila tamnija druga crta. Tako da bole cole uradi jos jedan test...

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda se ona i videla u prvih 10 min nego ja nisam zagledala, ocekivala sam ako jeste da se jasnije vidi, ali ova je stvarno jedva vidljiva. Ponovicu pa sta bude. Hvala vam punooo 

Earl Grey i miliccam volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bole,moja je prva crtica bila takva :wub: Potamnela je,i evo sad mrdaju u stomaku punom parom!!!I tebi zelim isto tako!!!:wub:

Bole cole, miliccam i MakiJana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daj Boze da je to. Hvala punoooo ❤❤❤

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@Bole cole i moja prva druga crtica je bila jedva vidljiva, pojavila se posle 5 min, ja sam cak mislila da umisljam ali je mm ponavljao da je vidi. Prvi test sam radila uvece, zatim ponovila sutradan sa jutarnjim urinom i druga crtica je vec bila tamnija.

Moj savet ti je da ponovis test, ili jos bolje uradis beta Hcg iz krvi ako imas priliku. Dobro je to sto ides kod ginekologa, ali nisam sigurna da ce u ranoj trudnoci moci da vidi nesto, ako ista.

Drzim palceve da je to to :)

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske, da vam javim. Kupila sam danas test gravignost mini, namerno da promenim da ne bude baby rapid i danas nema nista bas ni one blede. Tako da ipak nista ovog meseca :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne odustajemo dok ne veštica ne dođje :babymommy: ali i da dođje, idemo ponovo u nove pobede, bez tih tužnih čičica molim :babymommy: 

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drage moje. Izbegavam ovaj forum, ali opet me muči nesto. Trebala da dobijem 28.05 i nista. Naime, imala upalu pluća i lekove. Pa sad..prosto ne znam sta da mislim. I da povracam kao idiot a u životu sam dva puta kao dete povracala. Nekako za test mi rano. Sta vi mislite? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sacekaj jos 2,3,4dana oa uradi test ili betu. :) 

mala88 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na odgovoru, i ja sam to mislila. Brine me to sto sam pila lekove. I sto povracam cesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na odgovoru, i ja sam to mislila. Brine me to sto sam pila lekove. I sto povracam cesto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@mala88 u sustini posto ti kasni vec 3 dana test bi mogao da pokaze trudnocu ako je ima, ali posto si pila lekove najbolje je da sacekas jos par dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tebe brine sto si pila jake lekove da nesto ne utice na bebu? Ako ti je za utehu mnogo je nas koje smo pile lekove i ostale trudne bas tada. Tako se meni desilo sa prvom trudnocom. A ima dosta i na forumu zena kojima se to desilo , i hvala Bogu svi imamao zdravu i pravu decu. 

Alex00, Margaritta i mala88 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije rano za test, moj je bio pozitivan tri dana pre očekivane m. 

A ni za lekove ne brini, dok ne znaš da si trudna, sve što radiš ima minimalan uticaj na bebu. Ili poništi trudnoću, ili nema nikakav uticaj. A u tvom slučaju nadamo se pozitivnom ishodu. :) 

mala88 i Earl Grey volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj  drage moje, hvala vam, divne ste zaista. Videcu sutra da uzmem test. Bojim se vanmatericne jer sam je imala. Hvala vam puno na podršci 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mogu I jake terapije da poremete ciklus (izvini sto mracim)...

Ja sam imala duze kasnjenje I posle toga oskudno krvarenje nakon operacije tacnije lekova koje sam pila...

ja se nadam da je trudnoca kod tebe...,javljaj nam...

vec sutra mozes da uradis test...

srecnoooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam da lekovi mogu da poremete ciklus ali nije mi se dešavalo. Ali svakako ću sačekati još par dana jer mi krenulo kao nesto braonkasto. Tako da..videcemo. Ako ne, onda ipak spremanje za vantelesnu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako ste? Evo, kod mene krenulo da se kotrlja. Jutros primila pregnyl, sutra se javljam za insemenaciju. Kkako god da bude, vazno je da se mrdam sa mrtve tacke. Pozzz

Daca87 i Zone* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mala kakvo je stanje kod tebe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke moje drage posle onog mog testica od pre 15ak dana sa pitanjem da li je pozitivan ili nije otisla sam kod ginekologa. Sa namerom da ne kupujem testove vise da se ne razocaram. I odem ja ona me bukvalno receno zargonski otkacila. Kaze sacekaj do sledece menstruacije pa ako zakasni dodji. Jer i da jeste ne mogu jos nista videti. Tako odem kuci i odlucim da ne kupujem uradicu tako. Ali jutros sam imala grceve i posumnjam ja ipak i katem sebi jos ovaj test . Upravo sam ga uradila i dve crticeeee. Ne mogu da vam opisem kako se osecam. Jos mi je verenik na putu mada morala sam mu javiti odmah . Tako da toliko o simptomima, ja sam jos jedan dokaz da ih ne mora imati svako. Samo jutros te grceve par minuta i to je sve na sta sam ja mogla posumnjati da sam trudna. Izvinite na ovolikom postu. Od srca vam zelim svima da ugledate dve crtice

Bubu 2, Daca87, Earl Grey i 8 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super,cestitam! :)

Ali moj savet,menjaj doktorku. :)

Bole cole voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala punooo. Haha to i planiram. Zvala sam odmah i da zakazem ali prvi slobodan termin je 5.7. Ne mogu bas toliko da cekam. Ako moze savet da li da odem kod privatnika na ultrazvuk pa posle vec na ginekologiji kad sam i zakazala 5.7 ili sta da radim? Hvala jos jednom ;) :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao ja sam nova. Cekam na bebca vec godinu dana.

Imam jedno pitanje.

Kasni mi 4 dana,uradila sam betu bez znanja mog doktora i bila je negativna. Danas sam se cula s njim i on kaze da sam je rano uradila i da mi se javim u utorak. Sta vi mislite?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.