Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

E Pa zbog toga i kazem zbog onog da li raste pravilno beta,zato sam mislila da uradi betu. Ali ako kazete da ne onda ne. Mada ja bih mozda pitala i ginekologa. Mozda jeste bacanje pare,ali nekad za neke stvari ke vredno. Ovo kazem ako ginekolog bi rekao sa moze.   

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Joj mnogo je strasno  to kad se na papiru vidi krv, koja god da je nedelja u pitanju.

Jeco bas tako, ti si samo u kasnjenju sa O i ne brini oko toga sto nije veliki plod, a za krvarenje samo polako, mirovanje i cekanje, meni je dr rekao "mozemo da dubimo na trepavicama i ja i ti, ako nesto nije u redu sa plodom organizam ga sam izbaci", tako da sad ostaje samo da cekamo... dobro je sto ti je dao i aspirin za svaki slucaj, pij sve to pa tamo za par dana opet na UZ. Do tada probaj da skrenes misli nekako, i samo mirovanje.

Sonjce sta je tebi bese reko dr za sukrvicu? 

Izmenjeno od strane Ana87

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo se samo telefonski culi jer je prerano za UZ i rekao je samo opusteno :)

ivannnica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco, kakva je situacija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nikakva juče nastupio spontani ,rađena kiretaza bez anestezije ,namučila sam se kao pas fizički a sad sledi psihička borba. ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajoj...bas mi je zao,nadala sam se da ce biti u redu. Drzi se....

Jeca 90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco, jako mi je zao :( 

Sto bre bez anestezije:angry:, zivimo u srednjem veku, kao da situacija sama po sebi nije dovoljno tragicna pa da je ucine jos gorom....

 

Bubu 2 i ivannnica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jecooo :(  bas mi je zao...sta da ti kazem, pokusaj da se sto pre oporavis da bi mogli sto pre da nastavite dalje... jel ces raditi neke jos analize ako uopste moze da se predpostavi sta bi mogao da bude uzrok?

Jeca 90 i ivannnica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco, jako mi je zao :( 

Sto bre bez anestezije:angry:, zivimo u srednjem veku, kao da situacija sama po sebi nije dovoljno tragicna pa da je ucine jos gorom....

 

zato sto sam pojela bananu dva sata pre :-( ljudi ja vama ne mogu opisati te bolove. .kao da sam životinja a ne čovek 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jecooo :(  bas mi je zao...sta da ti kazem, pokusaj da se sto pre oporavis da bi mogli sto pre da nastavite dalje... jel ces raditi neke jos analize ako uopste moze da se predpostavi sta bi mogao da bude uzrok?

hvala na podršci ..trenutno nemam nikakvu želju da nastavim ali verovatno će nekad proći. .ne znam kako ni podnela opet ovako nesto 

radicu sutra stitnu žlezdu jer imam uput od pre 3 dana dok sam još bila trudna 

i rečeno mi je trombofiije da proverim kad budem želela 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Inace pošto verovatno me nece često biti na forumu da napišem iskustvo jedne žene koja je ležala sa mnom 

Tri godine nije ostajala trudna i konačno zatrudni i dobije spontani u šestom mesecu.Ostane opet trudna posle 6 meseci,i opet spontani u šestom. Tek tada doktori reaguju da mora da proveri zbog čega se dešava i na kraju ode u Beograd i uradi trombofilije i nadje problem. Od šestog meseca lezala u bolnici na održavanju uz redovne terapije fraxijem i evo pre 15 dana rodila devojčicu na carski

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco stvarno mi je zao,

ne mogu ni da zamislim sve to, ni fizicki bol a pogotovo ne psihicki koji ostaje. 

Drzi se Jeco, oporavices se od toga kad tad i kad budes spremna znas gde da nas nadjes!

Tu smo kao podrska,kad god ti zatreba. 

 

Jeca 90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco, proveri trombofilije sada, i sve ostalo... a koju vrstu trombofilija je imala ta zena? Strasno, ja kad sam htela da ih uradim rekli su mi da daju uput za njih tek posle 2 spontana... kretensko nam je zdravstveno osiguranje kao i sve ostalo...

Mi smo tu kad kog pozelis da nesto podelis, a moras da budes jaka i da sto pre prodjes kroz sve to...

Jeca 90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zato sto sam pojela bananu dva sata pre :-( ljudi ja vama ne mogu opisati te bolove. .kao da sam životinja a ne čovek Jeco, mnogo mi je žao :( samo polako, sad daj sebi malo vremena a posle misli dalje.

Jeca 90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco, bas mi je zao. Saljem ti veliki zagrljaj

Jeca 90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco, proveri trombofilije sada, i sve ostalo... a koju vrstu trombofilija je imala ta zena? Strasno, ja kad sam htela da ih uradim rekli su mi da daju uput za njih tek posle 2 spontana... kretensko nam je zdravstveno osiguranje kao i sve ostalo...

Mi smo tu kad kog pozelis da nesto podelis, a moras da budes jaka i da sto pre prodjes kroz sve to...

pa da mora privatno u Bg da se odradi ,20000 je čini mi se..zdravstvo nam je nula! Cini mi se da je pominjala protein S ali nisam sigurna 

hvala Anci :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco, proveri trombofilije sada, i sve ostalo... a koju vrstu trombofilija je imala ta zena? Strasno, ja kad sam htela da ih uradim rekli su mi da daju uput za njih tek posle 2 spontana... kretensko nam je zdravstveno osiguranje kao i sve ostalo...

Mi smo tu kad kog pozelis da nesto podelis, a moras da budes jaka i da sto pre prodjes kroz sve to...

Ja sam dobila uput za trombofilije tek nakon 3 zabeležena spontana, gde je trudnoća potvrđena betom i na uz, a i tad su mi urođene zakazali tek za 8 meseci na VMA, tako da dok sam ja to dočekala bila sam već trudna u 4tom mesecu i imala terapiju za trombofiliju koja je tek posle porođaja i utvrđena na papiru... 

Hej, tri spontana, definitivno su njima to samo brojke, a ne nečija deca. :(

Jeco žao mi je, želim ti puno snage. 

Jeca 90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage ja prosla laparo i histero, sad se oporavljam

Želim ti brz oporavak i  da to bude poslednja stanica pre ispunjenja želje. Gde si radila histerolaparo?

Ada29 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drzavno u Subotickoj bolnici : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dobila uput za trombofilije tek nakon 3 zabeležena spontana, gde je trudnoća potvrđena betom i na uz, a i tad su mi urođene zakazali tek za 8 meseci na VMA, tako da dok sam ja to dočekala bila sam već trudna u 4tom mesecu i imala terapiju za trombofiliju koja je tek posle porođaja i utvrđena na papiru... 

Hej, tri spontana, definitivno su njima to samo brojke, a ne nečija deca. :(

Jeco žao mi je, želim ti puno snage. 

Neverovatno ali tako je...za njih su to samo brojke. ..i moramo se pomiriti sa situacijom.Hvala andjelak na podršci :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dobila uput za trombofilije tek nakon 3 zabeležena spontana, gde je trudnoća potvrđena betom i na uz, a i tad su mi urođene zakazali tek za 8 meseci na VMA, tako da dok sam ja to dočekala bila sam već trudna u 4tom mesecu i imala terapiju za trombofiliju koja je tek posle porođaja i utvrđena na papiru... 

Hej, tri spontana, definitivno su njima to samo brojke, a ne nečija deca. :(

Jeco žao mi je, želim ti puno snage. 

Neverovatno ali tako je...za njih su to samo brojke. ..i moramo se pomiriti sa situacijom.Hvala andjelak na podršci :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco jako mi je zao :( drzi se

Ado zelim ti srecu da sto pre docekas plusic..

Ada29 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam radila trombofilije, sve, i stecene i urodjene, u Biomedici i kostalo me je 28000 dinara. Drzavno moze da se radi, ali se dosta ceka, isto se placa dosta toga pa usteda i nije neka, s obzirom na to da te cucaju i setaju. Biomedika inace ima popust 10% za stalne pacijente (a stalni je svako ko je makar jednom bio kod njih pre toga), sto na ovaj iznos nije mala usteda.

Jeca 90, Vuciguraj i Maajaa:) volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja sam u Nisu stecene radila drzavno,ginekolog mi je dao uput i zavrsila odmah,a urodjene platila privatno 10000.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.