Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Kiki87 sta ima novo???

Trmalja navijamo za tebe :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu sam, ako treba. Moramo pomoci jedna drugoj u muci draga.

A sto se tice kontracepcije, meni je svojevremeno doktorica dala da koristim neku najblazu sa hormonima (imala sam zakasneli pubertet!!! pa hormoni podivljali) kako bi iste primirili. Htela sam da eksplodiram. Bila sam kao tempirana bomba. Posle tog meseca rekla mi je da vise ne koristim, jer burno na njih reakujem i da ce se sve samo srediti. Tako je i bilo; posle dva meseca se sve samo izregulisalo.

To je moje iskustvo. Mozda neko ima drugacije.

Da nisu dve crtice mozda??? :-)

Pokusacu sa cuvarem kuce, vise zena mi je dalo isti recept, njima je pomoglo. Necu da se igram sa hormonima. Dobila sam jutros, pa mi je malo laknulo, bar necemo morati da izazivamo menstruaciju.

Lunami, ne zelim da se nadam jer cu se rasplakati tamo ako mi kaze da imam neki g16problem. idem za pola sata, cupkam celo popodne u mestu. imam osecaj da ce mi reci sve osim onog sta zelim da cujem jaoooooo.

sve se tako glupavo ispoklapalo, 1000 teorija imam u glavi

Sta je bilo kod doktora?

Ja sutra, nakasnije prekosurta radim test! Narucila sam od co'eka da mi donese. Ali kad se on vraca u podne kuci, a moja besika nema zapreminu od 20 litara. Sto znaci, ako sutra izdrzim do podne, radim ga sutra a ako ne izdrzim radim ga kad mm dodje, pa cemo onda da kupimo jedan za prekosutra. Cisto da se uvjerim. Uh, ala zakomplikovah jednostavno pisanje (oprostite na izrazu)!

Ja sam tako jednom cekala do podne da uradim test, zivela sam jos sa roditeljima pa sam cekala da mi otac ode na posao :rolleyes: Tad sam prvi put videla dve crtice... Tebi zelim isto! Srecno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

f3t-300920.jpg

Evo drage moje,radila sam test iiiiiiiiii....... ++++++++ :D ne mogu da verujem,ustala sam pre muža da ga uradim,pa da i on potvrdi koliko ima crtica,da ne bude da umišljam...i on ih je video dve :) sad sam zakazala za ponedeljak kod doktora,pa ćemo videti,nekako mi je ovaj test samo do pola vest,a drugu polovinu treba doktor da mi saopšti,tako da neću previše da se radujem,ali ipak hvala Bogu na svemu. I hvala vama što mislite na mene :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo drage moje,radila sam test iiiiiiiiii....... ++++++++ :D ne mogu da verujem,ustala sam pre muža da ga uradim,pa da i on potvrdi koliko ima crtica,da ne bude da umišljam...i on ih je video dve :) sad sam zakazala za ponedeljak kod doktora,pa ćemo videti,nekako mi je ovaj test samo do pola vest,a drugu polovinu treba doktor da mi saopšti,tako da neću previše da se radujem,ali ipak hvala Bogu na svemu. I hvala vama što mislite na mene :wub:

Evo lepe vesti za dobro jutrooooooooo....

074.gif

DIVNOOO!!! :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo drage moje,radila sam test iiiiiiiiii....... ++++++++ :D ne mogu da verujem,ustala sam pre muža da ga uradim,pa da i on potvrdi koliko ima crtica,da ne bude da umišljam...i on ih je video dve :) sad sam zakazala za ponedeljak kod doktora,pa ćemo videti,nekako mi je ovaj test samo do pola vest,a drugu polovinu treba doktor da mi saopšti,tako da neću previše da se radujem,ali ipak hvala Bogu na svemu. I hvala vama što mislite na mene :wub:

Cestitam :):)k07060.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

f3t-300920.jpg

Evo drage moje,radila sam test iiiiiiiiii....... ++++++++ :D ne mogu da verujem,ustala sam pre muža da ga uradim,pa da i on potvrdi koliko ima crtica,da ne bude da umišljam...i on ih je video dve :) sad sam zakazala za ponedeljak kod doktora,pa ćemo videti,nekako mi je ovaj test samo do pola vest,a drugu polovinu treba doktor da mi saopšti,tako da neću previše da se radujem,ali ipak hvala Bogu na svemu. I hvala vama što mislite na mene :wub:

Cestitam od srca :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki87 Congratulations-Baby.gif

samo napred.....`dacu zadnji gros, da nas ima jos i da ovom zemljom puno dece hoda.....tanananana VREME JE ZA BEBE ;) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, Kiki, pa to je diiiiivnoooooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

CESTITAM!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam drage moje,što ste mi podrška,ljubim vas sve puuuuuuuuuno i daj Bože da sve zabebite što pre! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

f3t-300920.jpg

Evo drage moje,radila sam test iiiiiiiiii....... ++++++++ :D ne mogu da verujem,ustala sam pre muža da ga uradim,pa da i on potvrdi koliko ima crtica,da ne bude da umišljam...i on ih je video dve :) sad sam zakazala za ponedeljak kod doktora,pa ćemo videti,nekako mi je ovaj test samo do pola vest,a drugu polovinu treba doktor da mi saopšti,tako da neću previše da se radujem,ali ipak hvala Bogu na svemu. I hvala vama što mislite na mene :wub:

Jao Kiki divno,CESTITAM od srca!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepe vesti od jutros.Cestitke i od mene :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kikiii, cestitam, kolike su crteeeeee :) :) :) :) bas si trudna :) :) :)

zelim ti da ti trudnoca prodje brzo i lako :)

kod mene nista, trudna nisam. pregledao me je svakako, kaze da je sve super, jajici i materica odlicni. on smatra da ubrzo ostanem trudna jer je sve u redu.

cikilus je takakv kakav jeste zbog disbalansa hormona, ali kaze da su svi ti hormoni u (lupam) rasponu 20-200. iznos mojih hormona je npr 100. ukoliko dodje do stresa, promene klime, razmisljanja o trudnoci :) i sl. vrednost mojih hormona moze da padne od mojih normalnih 100 na 50 ili mogu da skoce na 150. u tom slucaju organizam moze da reaguje jer je prepoznao promenu.

tako je verovatno bilo kod mene pa se to manifestuje u slaboj menstruaciji koja dolazi u normalno vreme.

ako ne zatrudnim za 3 meseca, da dodjem kod njega na ono na f....-metrija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

f3t-300920.jpg

Evo drage moje,radila sam test iiiiiiiiii....... ++++++++ :D ne mogu da verujem,ustala sam pre muža da ga uradim,pa da i on potvrdi koliko ima crtica,da ne bude da umišljam...i on ih je video dve :) sad sam zakazala za ponedeljak kod doktora,pa ćemo videti,nekako mi je ovaj test samo do pola vest,a drugu polovinu treba doktor da mi saopšti,tako da neću previše da se radujem,ali ipak hvala Bogu na svemu. I hvala vama što mislite na mene :wub:

Draga, skoro lepšu slikicu nisam videla.

Neka je sa srećom. I čekamo ponedeljak da nam dr potvrdi i drugu polovinu vesti

Hvala vam drage moje,što ste mi podrška,ljubim vas sve puuuuuuuuuno i daj Bože da sve zabebite što pre! :wub: :wub: :wub:

vuci nas za noseve i povuci dobrano nogu. Nekima je baš potrebno, kao naprimer meni

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da, i jos mi je dr rekao je moguce da 4-5 ciklusa godisnje budu anovulatorni :blink: , bas sam se iznenadila, kao i da ovulacija ne mora svakog meseca da bude u isto vreme, sto vec znamo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki,cestitam,ispratila si septembar na najlepsi moguci nacin :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ako ne zatrudnim za 3 meseca, da dodjem kod njega na ono na f....-metrija.

:lol: folikulometrija :P . Ici cu i ja ponovo ovog meseca, taman i da pratim ovu cistu na uz.

da, i jos mi je dr rekao je moguce da 4-5 ciklusa godisnje budu anovulatorni :blink: , bas sam se iznenadila, kao i da ovulacija ne mora svakog meseca da bude u isto vreme, sto vec znamo :)

Pa bitno je da je sve u redu, a hormoni svima nama divljaju, to nije nista neobicno. A cekaj, nisam razumela za ove anovulatorne cikluse, jel to tako kod svake zene? :blink:

Mozes da probas sa bazalnom temperaturom ili lh trakicama, ali je mozda najbolje da se ne opterecujes time, nego brenje tresnjica svaki drugi dan i ne mozes da omasis ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki87 cestitam od srca :wub: lepu ti trudnocu zelim :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

anchy, tooo :D folikulometrijaaa.

nije kod svake zene i ne mora da znaci da ce bas 4-5 biti takvi. nego je to rekao u globalu, da je to sve moguce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: folikulometrija :P . Ici cu i ja ponovo ovog meseca, taman i da pratim ovu cistu na uz.

Pa bitno je da je sve u redu, a hormoni svima nama divljaju, to nije nista neobicno. A cekaj, nisam razumela za ove anovulatorne cikluse, jel to tako kod svake zene? :blink:

Mozes da probas sa bazalnom temperaturom ili lh trakicama, ali je mozda najbolje da se ne opterecujes time, nego brenje tresnjica svaki drugi dan i ne mozes da omasis ;)

to si u pravu svaki drugi dan i nema greske, ali mm puno radi i dodje kuci uglavnom kasno, umoran, a ni ja nisam nista bolje zbog trckanja za malim ceo dan.

moracemo smisliti neki drugi termin :P

priznajem, nismo nesto ni bili vredni ovaj mesec, tj. nismo pokrili sve dane u ciklusu, nego samo to oko sredine ciklusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

f3t-300920.jpg

Evo drage moje,radila sam test iiiiiiiiii....... ++++++++ :D ne mogu da verujem,ustala sam pre muža da ga uradim,pa da i on potvrdi koliko ima crtica,da ne bude da umišljam...i on ih je video dve :) sad sam zakazala za ponedeljak kod doktora,pa ćemo videti,nekako mi je ovaj test samo do pola vest,a drugu polovinu treba doktor da mi saopšti,tako da neću previše da se radujem,ali ipak hvala Bogu na svemu. I hvala vama što mislite na mene :wub:

Cestitam! Kazu da je test 99% siguran, a crtice se jasno vide, pa kao sto neko rece, BAS SI TRUDNA! Cestitam jos jednom! :):) :)

PS: Jos nisam otisla u WC. Pucam po savovima! Mm se jos nije vratio sa posla! <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to si u pravu svaki drugi dan i nema greske, ali mm puno radi i dodje kuci uglavnom kasno, umoran

Jao, i mi imamo problem s tim, mm nekad dodje u 10 uvece, istusira se, vecera i spavanjac, meni bude zao da ga "maltretiram".

Ali sta da se, radi morace da se "pomuce" ako hoce bebicu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam! Kazu da je test 99% siguran, a crtice se jasno vide, pa kao sto neko rece, BAS SI TRUDNA! Cestitam jos jednom! :):) :)

PS: Jos nisam otisla u WC. Pucam po savovima! Mm se jos nije vratio sa posla! <_<

Mislim da slobodno mozes sad da se ispiskis :P , ako ocekujes muza za pola sata-sat.

Pa i kad nosis mokracu na analizu, treba vremena da je odneses i da oni uopste pocnu sa analizama :blink: Ne bi trebalo bas mnogo da stoji, ali mislim da toliko moze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da slobodno mozes sad da se ispiskis :P , ako ocekujes muza za pola sata-sat.

Pa i kad nosis mokracu na analizu, treba vremena da je odneses i da oni uopste pocnu sa analizama :blink: Ne bi trebalo bas mnogo da stoji, ali mislim da toliko moze.

E stvar je u tome sto je morao da ode nesto da odradi, pa jos ne znam kad ce, a radi u Subotici. Mozda je dobro sto smo spvale do 12h. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki87 ČESTITAM TI!!! t9307.gif

Lepe, jasne, crtice, isplatilo se što si čekala...da ti potvrdi i doca, pa uživaj!!!moms09.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kiki uzivaj u trudnoci bas mi je drago....i sad se opusti....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.