Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

joj prasino padni na mene...padni na mene...padni na mene.... :rolleyes:

Za sve nestrpljivice: samo "vredno"! ;) pridružujem se u bacanju prašinice! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Po kalendaru ovulacije prošli plodni dani, ciklus mi je inače tačan, na 28. Još sam rekla da neću više meriti BT ali ne da vrag mira. I jutros kao malo povišena 36.9. Pa strašno, kad je trebala da bude ovulacija motalo se oko 36.8. 36.9 bilo samo za vikend ali verovatno iz razloga što tad duže spavam pa je ne merim u 6 kao radnim danima. Ko će više uhvatiti tu ovulaciju... da li je neko koristio onaj proizvod za otkrivanje ovulacije baby time?

Moje radni dani su prošli, sad sledi čekanje...

Svim dragim prijateljicama ovde želim da se ovo čekanje pretvori u dve crtice!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubamaro ima tema Maybe baby pa tu mozes procitati iskustva drugih clanica Maybe baby <--- KLIK

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi kada smo "pravili" bebu vodili smo ljubav svaki dan, nekad i po 3x dnevno, kako se nameste okolnosti. Nikad nisam merila temperaturu, niti računala plodne dane...i najbitnije mi je bilo da uživam u sexu, da se ta beba začne iz zadovoljstva, osećaja sreće i topline. Ovako kako većina vas "pravi" bebu je pravo mučenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubamaro ima tema Maybe baby pa tu mozes procitati iskustva drugih clanica Maybe baby <--- KLIK

To sam čitala, ali je ovo neki novi proizvod. mada, otiću još jednom da prelistam tu temu. Hvala!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi kada smo "pravili" bebu vodili smo ljubav svaki dan, nekad i po 3x dnevno, kako se nameste okolnosti. Nikad nisam merila temperaturu, niti računala plodne dane...i najbitnije mi je bilo da uživam u sexu, da se ta beba začne iz zadovoljstva, osećaja sreće i topline. Ovako kako većina vas "pravi" bebu je pravo mučenje.

Nije mučenje, uživamo i mi, bar ja u stvari. Ali iskreno nemam ni vremena za tu slatku rabotu tri puta na dan :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi kada smo "pravili" bebu vodili smo ljubav svaki dan, nekad i po 3x dnevno, kako se nameste okolnosti. Nikad nisam merila temperaturu, niti računala plodne dane...i najbitnije mi je bilo da uživam u sexu, da se ta beba začne iz zadovoljstva, osećaja sreće i topline. Ovako kako većina vas "pravi" bebu je pravo mučenje.

Ne znam koja je svrha ovog posta u ovoj temi?! Baciti so na ranu?! To je isto kao kad bi npr.u temi sa problemom u psihomotorno razvoju neko pisao kako je njegovo dete prohodalo sa 9 meseci,zar ne?

Blago tebi sto si posle mesec-dva ili tri uspela da napravis bebu,sigurna sam da bi svaka zena koja pise na ovoj temi to takodje volela...ali kada to "pravljenje " traje malo duze,nekim zenama i par godina...onda prosto nije moguce, da ne silazis sa muza svaki dan po ceo dan i pri tom da se opustis.Onda se pribegava,merenju temperature,lh-tracicama,maybe baby-ju i slicnim pomagalima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam koja je svrha ovog posta u ovoj temi?! Baciti so na ranu?! To je isto kao kad bi npr.u temi sa problemom u psihomotorno razvoju neko pisao kako je njegovo dete prohodalo sa 9 meseci,zar ne?

Blago tebi sto si posle mesec-dva ili tri uspela da napravis bebu,sigurna sam da bi svaka zena koja pise na ovoj temi to takodje volela...ali kada to "pravljenje " traje malo duze,nekim zenama i par godina...onda prosto nije moguce, da ne silazis sa muza svaki dan po ceo dan i pri tom da se opustis.Onda se pribegava,merenju temperature,lh-tracicama,maybe baby-ju i slicnim pomagalima

Ukoliko se beba "pravi" duže od 6 meseci, znači da postoji neki zdravstveni ili psihički problem...ja koliko vidim ovde nema takvih problema ili bar neka od vas još to ne zna...htela sam ovim reći da se previše psihički iscrpljujete i tempirate kada ćete voditi ljubav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ukoliko se beba "pravi" duže od 6 meseci, znači da postoji neki zdravstveni ili psihički problem...ja koliko vidim ovde nema takvih problema ili bar neka od vas još to ne zna...htela sam ovim reći da se previše psihički iscrpljujete i tempirate kada ćete voditi ljubav.

Ocigledno ti je cela ova prica daleeeeka i strana...tako da te ne bih ni zamarala daljim objasnjenjem zasto se "zamaramo" i "iscrpljujemo"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je dr rekao da je do godinu dana sve normalno i da ne moramo da brinemo....a u poslednje vreme kazu da je i do dve godine sve normalno .... ma nije ni bitno , bitno je da se volimo i da uzivamo a beba ce doci kad bude trebala da dodje, zar ne.

Ja ovaj mesec jos nista nisam uradila jer sam vec nedelju i po dana bolesna i nije mi ni do cega a ne do branja tresanja i to tri puta u tok dana.... :lol: :lol:

Jedva cekam da ozdravim, samo da mi neprodju plodno dani....hehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam psihicki vec bila opterecena i kada prvi mjesec nisam vidjela dvije crtice! A svaki naredni mi je bio dug kao godina! Uzivala sam u sexu, ali ne i u tome sto nase "aktivnosti" ne daju rezultate...

Ja sam se u trudnoci takoreci "lijecila" od skoro godinu dana razocaranja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mi čekamo plusić ali...

Ruskinja ima pravo, sve se to odražava na psihu čoveka, a od nje sve kreće....

ta opsednutost plodnim danima, pa onda rađenje testa pre kašnjenja crvene veštice...

treba se opustiti i uživati dok vodite ljubav sa vm, treba doživeti svaki put orgazam, jer to grčenje gura spermu još dublje i veće su šanse za oplodnju ako je došlo do ovulacije...

Ako misliš da je dovoljno da te samo "napuni" i da je to TO, varaš se, jer dok se oni popnu do jajovoda izgube snagu za probijanje opne na jajnoj ćeliji....

Ja imam kući mejbi bejbi, upotrebila sam ga samo taj dan kad sam ga kupila i nijednom više, ne planiram da se opterećujem time jer tako neću nikada dočekati drugu bebu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma najbolje su one stvari koje su neplanirane :lol:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam psihicki vec bila opterecena i kada prvi mjesec nisam vidjela dvije crtice! A svaki naredni mi je bio dug kao godina! Uzivala sam u sexu, ali ne i u tome sto nase "aktivnosti" ne daju rezultate...

Ja sam se u trudnoci takoreci "lijecila" od skoro godinu dana razocaranja...

Takva sam ja bila prvi mesec, poludela. Onda rekla sebi da nema šanse da se tako ponašam. Drugi mesec mi je bilo krivo tog dana kad mi je došla v, a sad je ovo treci pokušaj... Videćemo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ukoliko se beba "pravi" duže od 6 meseci, znači da postoji neki zdravstveni ili psihički problem...ja koliko vidim ovde nema takvih problema ili bar neka od vas još to ne zna...htela sam ovim reći da se previše psihički iscrpljujete i tempirate kada ćete voditi ljubav.

Slazem se sa Ninom NS, lekari tek nakon godinu dana "pravljenja" bebe definisu da postoji neki problem (i to mozda).

I definitivno se slazem da treba se opustiti i da jos jednom ponovoim plusici ne dolaze kada mi to hocemo (sad i odmah) vec "kada bude vreme" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma najbolje su one stvari koje su neplanirane :lol:;)

Može biti, ali je ipak stojim iza toga da se dete planira. E sad, tačno je da ne može ono doći poruđžbinom, ali to je bitna stvar i po meni ne bih smela da nas začeka nespremne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se sa Ninom NS, lekari tek nakon godinu dana "pravljenja" bebe definisu da postoji neki problem (i to mozda).

I definitivno se slazem da treba se opustiti i da jos jednom ponovoim plusici ne dolaze kada mi to hocemo (sad i odmah) vec "kada bude vreme" ;)

Slažem se da trebamo biti opuštene da me ne bi neko pogrešno razumeo. kao što vidite nisam ja kukala što nisam trudna samo sam pomenula BT i baby time.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Može biti, ali je ipak stojim iza toga da se dete planira. E sad, tačno je da ne može ono doći poruđžbinom, ali to je bitna stvar i po meni ne bih smela da nas začeka nespremne.

Ma zato su tu 9 meseca da se pripremimo :lol: Šalim se naravno..malo da vas opustim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slažem se da trebamo biti opuštene da me ne bi neko pogrešno razumeo. kao što vidite nisam ja kukala što nisam trudna samo sam pomenula BT i baby time.

Ja mislim da treba da kukas, zato i postoje ovakve teme cisto da izbacite iz sebe to sto vam se skuplja pa da u stvarnom zivotu bude lakse... A ko nebi da cita takve postome pa moze da ih zaobidje. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da treba da kukas, zato i postoje ovakve teme cisto da izbacite iz sebe to sto vam se skuplja pa da u stvarnom zivotu bude lakse... A ko nebi da cita takve postome pa moze da ih zaobidje. ;)

Ok :), ako i ovog meseca dobijem ima da kukam :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh,pa ja kad bih morala da vodim ljubav svaki dan ,od tog posla ne bi bilo nista :lol: Sa Minom kada sam ostala trudna imali smo jedan odnos tog meseca i ja volim da racunam plodne dane,pa onda uskladim zelju sa danom i ispadne super.

Ja treba da dobijem sutra,ali imam neke gadne mucnine,a ne bacaju mi se pare na test.Videcemo :rolleyes:

Sad bi mi bas odgovaralo-da se bebac rodi u junu,mada je prvobitni plan bio u maju,pa propao :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh,pa ja kad bih morala da vodim ljubav svaki dan ,od tog posla ne bi bilo nista :lol: Sa Minom kada sam ostala trudna imali smo jedan odnos tog meseca i ja volim da racunam plodne dane,pa onda uskladim zelju sa danom i ispadne super.

Ja treba da dobijem sutra,ali imam neke gadne mucnine,a ne bacaju mi se pare na test.Videcemo :rolleyes:

Sad bi mi bas odgovaralo-da se bebac rodi u junu,mada je prvobitni plan bio u maju,pa propao :P

Uf Viki, meni je isto propao plan u maju, pa i plan u junu, kad bi sad DAJ BOŽE zakačila bio bi početak jula.

Tebi držim figeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!! Mučnine su dobar znak, srećno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala!Ja sam u prvoj trudnoci imala veliki problem sa oticanje(Izgubila na porodjaju 18/kg,pa zamisli onda koliko sam bila otecena),pa zbog toga poceo pritisak da mi skace,a nisu bile vrucine.Tako da sada ne bih bas da reskiram da me zakaci leto sa velikom trudnocom.Ako ne bude nista sad pauziramo par meseci :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala!Ja sam u prvoj trudnoci imala veliki problem sa oticanje(Izgubila na porodjaju 18/kg,pa zamisli onda koliko sam bila otecena),pa zbog toga poceo pritisak da mi skace,a nisu bile vrucine.Tako da sada ne bih bas da reskiram da me zakaci leto sa velikom trudnocom.Ako ne bude nista sad pauziramo par meseci :(

Mogu da zamisli... Nisam još imala iskustva sa trudnoćom ali kažu da se vrućine teško podnesu u odmakloj trudnoći.

Onda ti još jednom želim da ovog meseca ne dobiješ!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

HM, zanimljivo :-D mislim da neko ko je u braku duže od godinu dana neradi to baš svaki dan... Jednostavno pored svih obaveza i dešavanja u toku dana uveče mi i nije do toga... Nekažem da netreba ali ovako kad znam kada su mi plodni dani jednostavno se uživim u to što radim....

s9113.gif

Šaljem vam malo ovih nevaljalih.... :P i srećno sa hvatanjem

s11340.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.