Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Super Sonjce, javi rezultate obavezno. Koliko dugo cekas na bebi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam dva velika sina 13,9....sad evo godinu dana mada mi je muz u inistranstvu pa nije bas kao cela godina

Rada Q voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sonjice, cestitam!!!!! Da bude skolska!

sonjce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beta je 183

ja vecito kasnim na zurku :Dbravvvvvoooo sonjceeee!!!

cestitke za sve stomacice...krenulo je krenulo...lalalaaa :baby:

Jeca 90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke Sonjceee, ja sam izgleda bas povukla dosta cekalica, posle mene samo pljuske plusici :D ajde ajde idemo dalje da vidimo ko je sledeci :baby::D

Bubu 2 i Jeca 90 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala puno,jos nisam svesna....u ponedeljak cu jos jednom betu pa za koju nedelju UZ :)

Daca87 i Jeca 90 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke bas ste super, i mnogo je lepo sto se podrzavate sve ovde medjusobno, kasni mi 6 dana, da li mislite da je trudnova ili vestica? Imam bolove u grudima i nekoliko dana nisam mogla podneti miris omeksivaca i miris bilo kog parfema.. :-/ Zeljno oscekujem i sve se nadam da je to, ali neka sumnja mi govori da nije.. Jaoo :(:(:(

Bubu 2 i Jeca 90 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke bas ste super, i mnogo je lepo sto se podrzavate sve ovde medjusobno, kasni mi 6 dana, da li mislite da je trudnova ili vestica? Imam bolove u grudima i nekoliko dana nisam mogla podneti miris omeksivaca i miris bilo kog parfema.. :-/ Zeljno oscekujem i sve se nadam da je to, ali neka sumnja mi govori da nije.. Jaoo :(:(:(

mislim da je to to...ali ipak uradi betu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Barby uradi ili betu ili kucni test ako nisi za bockanje odmah dok ne budes sigurna... 6 dana je vec dosta :) meni je test bio vidljivo pozitivan dan pre ocekivane vestice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao plasim se da uradim da ne bude negativno... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jupiii, Sonjice. Cestitam, neka bude skolska.

Nadam se da je ovo epidemija i da je zarazno :P

sonjce, Jeca 90 i kaficica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Testic se ne javlja vec dugo nadam se da je sve u redu i da nema vremena od uzivanja da se javi.

Barby uradi test sve smo se plasile negativnog rezultata ali jos je gore da ne znas pa se mislis stalno.

Jeca 90 i Ana87 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Barby, jeste uzasan osecaj kad se nadas, a plasis se da uradis test, narocito ako si ih radila ranije pa imas strah da je negativan. I ja imam taj isti problem... lepse je ovako nadati se nego uraditi test i ako nije da bude negativan. Ali moras uraditi, tebi vec dosta kasni. Ajde pa se javi obavezno. Samo kad je krenulo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, i ranije je bio negativan, pa je zato tu neki strah, ali moracu da uradim pa javljam.. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam taj osecaj :( ali moras uraditi, sve smo tu uz tebe. Koliko dugo cekas na pozitivan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Skoro godinu dana cekam, ali nikakoooo :-/ Par puta je zakasnilo i ja uradim test i kako utadim test dobijem.. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ti je za utehu, ja cekam mnogo duze pozitivan test i nikako. Sad se i jako malo nadam. Ajde prvo ti uradi, pa cu ja, ako uskoro ne krene...

Jeca 90 i Bubu 2 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja radim sutra ujutru, pa sta Bog da..  Iskreno nadam se pozitivnom rezultatu..umrecu do sutra ujutru.. 

Jeca 90 i Rada Q volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve se mi nadamo pozitivnom, iako se plasimo. Samo ti uradi pa da slavimo, ja neću pre srede raditi. Čekam neke znakove, al nemam osecaj da cu dobiti. 

Jeca 90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke i zene treba mi misljenje...pisem ovde vama jer ste aktivne ali i na dosta teme (na kojima bih mogla da pitam ne mogu da pisem Pa se obracam vama. :)

Naime kasni mi 12dana... Radila sam test (9dana kasnjenja)koji je pokazao negativno,bila sam kod ginekologa(9dan kasnjenja)ginekolog nije nista video (miaim na trudnocu) i rekao mi je da mu deluje kao da cu dobiti,ali da je jos sve rano i da dodjem u ponedeljak (sutra) ako ne dobijem do tada... nismo planirali bebu(imali smo jedan ili dva odnosa izmedju ciklusa,mada znam da je moguce) ne osecam nikakve simptome nicega...nemam mucnine,osecaj metala u ustima,nikakve bolove,nikkavo krvarenje ni kao,nemam tempepraturu(sto je nekad moguce ubtrudnoci) apetit mi je povecan ali ja stalno jedem vise i kad dobijem i kad ovuliram i uvek. Ne bole me grudi...nista.ne osecam se ni trudno ni da cu da dobijem. Inace imam sina od 2godine(zacet prirodno,trudnoca prva inuredno protekla,zeljena) sta mislite sta moze da bude ovo zbog cega mi kasni?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve se mi nadamo pozitivnom, iako se plasimo. Samo ti uradi pa da slavimo, ja neću pre srede raditi. Čekam neke znakove, al nemam osecaj da cu dobiti. 

jjaoooooo, pa ni ja ne znam da li da sacekam malo, ili da radim sitra odmah, sta ti mislis? :-/ 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Radi odmah, sutra, ja po mom tek danas -sutra treba da dobijem, kako inače dobijam, znači još mi ne kasni, a tebi već kasni 6 dana. Radi obavezno što da još razmišljaš o tome, jeste ili nije, odradi i skrati muke. 

Izmenjeno od strane Rada Q

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Posle sest dana kasnjenja moze i odmah da uradi ako postoji trudnoca pokazace se

ivannnica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.