Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Iii bre Daco :( bas smor. Uskoro i mene to ceka, cim ti, tu sam i ja, znam. 

ivannnica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iii bre Daco :( bas smor. Uskoro i mene to ceka, cim ti, tu sam i ja, znam.

da jeste smor jeste ali idemo dalje...ja kad mi stigne gadura bas se iznerviram pa se setim da su upravo novi folikuli poceli da sazrevaju i da je to nova sansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, jel imala neka iskustva sa inplementacijskim krvarenjem? Nesto sumnjam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

iiiii,prcccc.....

Bolovi uzas...,i poplava od jednom,samo sto sam ustala....

eh daco baš se ponadah. .:-( aj da uradite spermogram pa ćemo videti dalje 

Daca87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, jel imala neka iskustva sa inplementacijskim krvarenjem? Nesto sumnjam...

sta ti se desilo ?Ja lično sad ne a znam mnogo njih koje jesu 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sonjce imala sam ja nesto sto su kasnije definisali kao implementacijsko krvarenje. Dan-dva pre nego sto je trebala da stigne menstruacija imala sam braonkast sekret, i to je trajalo 3 dana. Sta se kod tebe desava i koji ti je dan ciklusa?

 

Ivannnice jel je probao sa tribestanom i piskavicom? Ja sam ubedjena da je nama on pomogo... jer mm nije pio proxeed i te tako preparate, nego samo tribestan i kasnije je ubacio piskavicu. Uz to je grickao sirovo kostunjavo voce kad se seti, a od vitamina samo cink i selen.

 

Daco da ti ne pisem one utesne reci jer nema bas mnogo svrhe, znam kakav je osecaj... dok malo ne prodje razocarenje dan-dva pa u nove pobede :) iskoristite sada dok imas M neka uradi spermogram...

 

Makice imam ja recept, samo da ga nadjem danas i pisem ti.

makica85 i ivannnica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala devojke na podrsci...

Spermogram nam je glavna stavka sad...,ne znam zasto ali bas bas sad sumnjam,sve vise...

On mi se nesto smorio i kao "opusteno,uradicu ga"...,kao da oseca i on nesto a strah ga da prizna...

Cim on zavrsi sa poslom koji trenutno radi ide... :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daco, samo ti njega malo poteraj. Od čekanja Godoa nema ništa. Ako vidiš da je kod oboje sve ok, a očigledno bebe nema, idi na VTO i to je to. Bitno je da se borite. Dok god nisu sve opcije iscrpljene, nema da se cupka u mestu. Naši drugari su se istestirali i kod svih sve super...a pet godina ništa. I odu na VTO, i ona da 4 jć od čega 3 ok a 1 onako. A u pitanju je mlada žena sa dobrim AMH. Inače žene daju po 6-7-8 jć (ja sam dala 16 dobrih)...znači da ipak nešto nije bilo ok, samo lekari ne znaju da nađu ili još uvek ne mogu da nađu šta je problem. Hvala bogu VTO im je pomogla da dobiju dva divna dečaka. Tako da idi putem kojim se ide, samo nemoj da zastaješ. Nekom se kao Niri desi da zatrudni prirodno i dok čeka VTO, ali to je retkost. Nemoj da se nadaš čudima, nego idi racionalnim putem, pa ako te čudo zadesi lako ćeš se obradovati. 

ivannnica, Daca87, Rada Q i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sonjce imala sam ja nesto sto su kasnije definisali kao implementacijsko krvarenje. Dan-dva pre nego sto je trebala da stigne menstruacija imala sam braonkast sekret, i to je trajalo 3 dana. Sta se kod tebe desava i koji ti je dan ciklusa?

 

Ivannnice jel je probao sa tribestanom i piskavicom? Ja sam ubedjena da je nama on pomogo... jer mm nije pio proxeed i te tako preparate, nego samo tribestan i kasnije je ubacio piskavicu. Uz to je grickao sirovo kostunjavo voce kad se seti, a od vitamina samo cink i selen.

 

Daco da ti ne pisem one utesne reci jer nema bas mnogo svrhe, znam kakav je osecaj... dok malo ne prodje razocarenje dan-dva pa u nove pobede :) iskoristite sada dok imas M neka uradi spermogram...

 

Makice imam ja recept, samo da ga nadjem danas i pisem ti.

Meni je malo cudno, jer prosli mesec mi je muz dosao tek kad je bio 13 dan ciklusa i bili smo vredni ali nista...a mesec pre toga sam radila "produvavanje" i onda posto je tu bio jos 10-ak dana odlucili smo da budemo vredni i u toku mece i odmah posle reko vise ko zna kada je ta ovulacija....I sad par dan pre ocekivane mece mi se pojavilo tackasto krvarenje odnosno samo kad se obrisem i grudi su mi x 2 pa mi sve malo cudno, al aj da se ne nadam puno, ko zna sta je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze da bude to, ne znam sta bi drugo moglo, ali ajde sacekaj pa ako ti zakasni M uradi testic :)  i javi nam obavezno sta kaze ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne znam ni koliko da cekam da radim test jer dobijam od 23-28 dana kako kada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koji ti je danas dan ciklusa?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas je 25,poslednja tri ciklusa sam dobila na 23

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas je 25,poslednja tri ciklusa sam dobila na 23

Uradi 29tog dana. To ti je još četiri dana. Jer sad iako jesi trudna, može test da bude negativan jer je rano. Uzmi neki osetljiviji test ne one na 25 jedinica već neko na npr. 10.

ivannnica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista dok ne prodje 28 dana, i ja tako dobijam, nekad na 23, nekad 26, a nekad 28. Pre 29 dana ne smisla raditi, sobzirom da ti varira, ili ces dobiti za par dana ili cekamo testic. Nadamo se da ce biti testic

ivannnica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cure sad ja nesto da priupitam

dan dva pre ovulacije desilo mi se da imam egg i iscuri neka vodica i nakvasi ves...sta moze biti

ajd pomoc da ne trcim kod dr.ako nije nista strasno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daco, samo ti njega malo poteraj. Od čekanja Godoa nema ništa. Ako vidiš da je kod oboje sve ok, a očigledno bebe nema, idi na VTO i to je to. Bitno je da se borite. Dok god nisu sve opcije iscrpljene, nema da se cupka u mestu. Naši drugari su se istestirali i kod svih sve super...a pet godina ništa. I odu na VTO, i ona da 4 jć od čega 3 ok a 1 onako. A u pitanju je mlada žena sa dobrim AMH. Inače žene daju po 6-7-8 jć (ja sam dala 16 dobrih)...znači da ipak nešto nije bilo ok, samo lekari ne znaju da nađu ili još uvek ne mogu da nađu šta je problem. Hvala bogu VTO im je pomogla da dobiju dva divna dečaka. Tako da idi putem kojim se ide, samo nemoj da zastaješ. Nekom se kao Niri desi da zatrudni prirodno i dok čeka VTO, ali to je retkost. Nemoj da se nadaš čudima, nego idi racionalnim putem, pa ako te čudo zadesi lako ćeš se obradovati. 

Sve si u pravu...,ali ali ali...

Ovaj moj je kao vreme...

Ponekad imam osecaj kao da nece,a ponekad kao da gori od zelje...

Ne znam,nisam vise pametna...

Jako je komplikovan i kao vreme,a to je ustvari plod njegove "bolesti"...,i retkost je da sa njim mozes ozbiljno da porazgovaras a da ne promeni misljenje kasnije...

Sam je rekao da ce ici,nista nisam ni insistirala niti govorila,i sad ga odugovlaci...,pa nam ponestane para,pa nemamo vremena...

Ali da ce se odraditi,hoce...

Sve cekam neke kockice da se sklope kod mene,pa kod njega,pa vremenski pa finansijski...

I eto...

Bitno da je nesto pokrenuto...,pa dokle stignem...,nije da ja necu...

Rada Q voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

 

@makica85

Evo recepta koji sam i ja bila nasla na forumu pa sam pravila muckalicu, s tim sto bih ja mozda sada da opet pravim ove smokve, sljive i kajsije izbacila, ne znam... inace, svo kostunjavo voce neka bude sirovo (nikako przeno, slano...), i najbolje je da se ne mesa metalnom kasikom nego drvenom, zbog meda. Uz sve to moze da gricka malo indijski i brazilski orah, a moze i unutra da doda. Reci drugarici, ono sto je nama pored ovih kostunjavaca pomoglo najvise za spermogram je "Tribestan" (nema ga u svim apotekama ali pita u par i naci ce), kosta 2000 din, to je bugarska biljka koja samo tamo raste, lek je na biljnoj bazi i provereno iz naseg iskustva povecava br spermatozoida. I moze da uzima piskavicu grcko seme (u zdravoj hrani na merenje), potopi jednu kasicicu u malo vode uvece pa sutra pokusa, i to ti je to... :) kod nas je dalo rezultate :) 

 

100 гр ораха

100 гр бадема

100 гр кикирикија-несланог

100 гр лешника

100 гр кокоса

100 гр сусама

100 гр ољуштених семенка бундеве

100 гр ољуштених семенки сунцокрета-несланих

100 гр сувог грожђа

100 гр сувих смокава

100 гр сувих шљива

100 гр сувих кајсија

 

све се насецка или иблендира и помеша са 1кг меда, пије се супена кашика ујутру и увече. Као бонжита је, супер укус.

 

Izmenjeno od strane Ana87
Bubu 2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bonzita je super, samo je jako tesko umuljati kajsije smokve i sljive...ja bez toga pravim pa onda to posebno grickamo ponekad...njih ne valja jesti u velikim kolicinama zbog velike koncentracije secera :) suvo grozdje je sitno pa se lako umulja :)

Ana87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene moje bila sam kod hematologa pogledala mi je stare nalaze i nasla jedan sa sto sam vadila Ostale koagulacijeske pretrage gdje mi je protein S bio 26(2013 god) a treba inace da bude 60-130 a 2014 sam isto vadila to i bio mi je 32 opet nizak ali ona kaze da ga ponovim ako bude u normali onda cu vaditi samo 2geneska genecka faktora na trombofiliju kosta 60eura a ako ne bude u redu onda cu vaditi 4genecka kostaju 120eura ako se ispostavi da imam trombofiliju terapiju ce mi propisati i da planiram tako da nadam se dobrom pocetku :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nisam docekala 28 dan,jer vidite i vi ili tripujem?

IMG_20160910_1.png

Vaooooooooooooooooooooo,

crta kao kuca! Cestitam.

Moja se na 31 dan nije videla ni blizu kao tvoja! 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

@sonjce crta kao kuca !moja bila ovakva sa 3 dana kasnjenja :D aaaaa sonjce izgleda da ces sad ti da budes na dnu liste trudnica posto sam do sada ja bila :D kako se osecas,koje si simptome imala pa te navelo da uradis testic?

bepce voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sonjce suuper ČESTITAM :babycrib: sto je lepo videti ovoliko crtica u poslednje vreme. Jel ti stalo implementacijsko krvaranje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravooo...,divne crtice,cestitaaammm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.