Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

I meni test negativan, jos nisam dobila, 37dc, jutros mi je i temperatura pala, tako da nisam ni ocekivala pozitivan test. Idem sad kod doktora pa da vidim sta ce on da mi kaze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja znam da to merenje temperature svi predlazu.Al meni se desilo da to jutro mi temp bude najvisa 37.3 a ja dobila posle 20 min. Sad nisam u toku nesto posebno,jel su ti ciklusi redovni i koliko kasni.Mozda ipak bude poz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad se mislim i te cajeve da probam...

Jel moze malo podsecanje kako se bese piju? Da ne listam ovde, stvarno smo se mnogo raspisale ovih dana ;) , trebace mi godine da nadjem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja znam da to merenje temperature svi predlazu.Al meni se desilo da to jutro mi temp bude najvisa 37.3 a ja dobila posle 20 min. Sad nisam u toku nesto posebno,jel su ti ciklusi redovni i koliko kasni.Mozda ipak bude poz.

Pisala sam u vise navrata, da se ne ponavljam, sad vec kasni, pogotovo kad se uzme u obzir kad je bila ovulacija (verovatno oko 20tog dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: Tri solje na dan,posle menstruacije do ovulacije.Posle se pretpostavlja da si trudna a u trudnoci se ne koristi.

Ja znam kad mi ovulacija osetim,al eto ni to mi ne pomaze nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sta sve necemo???

Jedno vreme sam ovde visila svaki dan,bila druga ekipa i onda odjenom me pocelo sve nervirati,umorila sam se i jednostavno nisam ni citala ni pisala.

Sad opet.I dalje sam umorna od toga,tuzna,razocarana,besna,ponekad ljubomorna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juuu,sto je gadan,sunce mu poljubim!!!! :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne,samo ovo sam jutros uzela.Ne znam jel mogu skuvati pa poneti na posao,koliko moze stajati?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juuu,sto je gadan,sunce mu poljubim!!!! :blink:

:lol:

Ne,samo ovo sam jutros uzela.Ne znam jel mogu skuvati pa poneti na posao,koliko moze stajati?

Može stajati, nosila sam ga i ja na posao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne,samo ovo sam jutros uzela.Ne znam jel mogu skuvati pa poneti na posao,koliko moze stajati?

O da, uzasan je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je danas 25 dc,stomak I jajnici me bole od juce malo po malo,krsta takodje malo osecam,mada inace sa tim delom imam problema pa to nije nista neuobicajeno jedino sto pred ciklus nisam imala te bolove nikad. Boli malo pa stane. Bojim se da odem u toalet da ne vidim ono sto ne treba. Necu da se nadam nicemu,ne zelim da se ne rastuzim ako dobijem. Grudi me takodje cudno bole,ne osecam napetost nego bas bol kad pipnem. Jaoooo ubija me ova neizvesnost. Daj boze da ne dobijem danas mada cekam jos 4,5dana da budem sigurna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo da se javim i ja..Ovo mi je prva trudnoca i sa nestrpljenjem ocekujem 2 crtice. Imam povremene grceve u donjem dijelu stomaka i pretjeranu zelju za hranom.. a proslo je svega 8 dana i nisam odlolela da uradim test ali corak :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne znam da li je gore da pratim dane ili da ih ne pratim. ovako racunam, brojim, merim koliko dana do M, koliko je moguca trudnoca najstarija i najmladja..ma strasno..

lako je mom dr da kaze da se opustimo i da ne gledamo ni na sta. lako je svima da kazu: ma opusteno, bice, kad ja zelim sadaaa

jellen@2, pa stvarno si poranila :) sacekaj jos koji dan..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Misterija resena! Vodena cista na desnom jajniku velicine 2.8 cm, zbog toga mi se poremetio ciklus i jos uvek ne dobijam. U nedelju idem opet na uz, ako do tad ne dobijem moracemo da izazovemo menstruaciju. I tu cistu moramo da pratimo ako ne pukne uskoro moracu da pijem kontraceptive mesec-dva... :angry:

Sad sam i besna i tuzna i razocarana i svasta...

Toga sam se najvise i plasila, da se nesto ne iskomplikuje pa da uopste ne smem ni da pokusavam. Ovako znas da svakog meseca postoji sansa, pa i ako ne bude znas da si pokusala. A ovako... Ma ne znam, place mi se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj Anchy, bas mi je zao. ali dobro da ste resili sta je i da nije nista strasno, to je najbitnije.

moja cista je bila slicna kao tvoja, pukla je sama za par meseci.

a kad sam na pregledu pitala dr da li smem da zatrudnim s obzirom na nju, rekao je da moze bez problema.

mozda da potrazis jos jedno misljenje kad ti se ciklus sredi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ne znam, iskreno, volela bih da se to sredi pre trudnoce a ne da posle razmisljam dal je pukla ili ne, a kad pucaju valjda dolazi i do blagog krvarenja, ispravite me ako gresim, pa ne bih da razmisljam zasto krvarim i tako to.

Kad je pomenuo kontracepciju ja sam slozila neku tuznu facu pa mi je rekao da ne brinem, da necemo da brzgamo sa tim, da vidimo prvo sta se desava.

Hvala na podrsci :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imagesjpgghg.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

kod mene se prvo pojavila sukrvica na sredini ciklusa. tada sam otisla kod lekara i konstatovano mi je da je cista i dalje tu. mozda ih je bilo dve, da je jedna pukla a druga ostala, ne znam.

sad kad sam bila na kontroli nema vise nista a nisam imala krvarenje.

Drzim ti palceve da dobijes do nedelje, a i ako ne, u rukama si strucnjaka, on ce najbolje znati kako da ti pomogne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve vi idete kod ginekologa, a ja cu kod očnog. Već drugi put vidim crticu koju mm ne vidi :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

trudna kikiriki :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes::blink:

Nisam...:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve vi idete kod ginekologa, a ja cu kod očnog. Već drugi put vidim crticu koju mm ne vidi :(

Kiki jel imas ti redovne cikluse pored dojenja? Ja ne znam, nesto sam kao dobila 15-og, pa to nesto mrljalo, a ja evo ovih dana sve neke simptome kao prosli put, muka, slabost, nesto me bolucka onako dole... ne znam bi li to prepisala umoru ili da uzmem test ipak. Mada realno nemam sta biti umorna i iscrpljena jer je Elena stvarno dobrica. I da, odbila je siku :( Kao da mi se mleko promenilo... :( Mada bi ja volela da vidim crtice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki jel imas ti redovne cikluse pored dojenja? Ja ne znam, nesto sam kao dobila 15-og, pa to nesto mrljalo, a ja evo ovih dana sve neke simptome kao prosli put, muka, slabost, nesto me bolucka onako dole... ne znam bi li to prepisala umoru ili da uzmem test ipak. Mada realno nemam sta biti umorna i iscrpljena jer je Elena stvarno dobrica. I da, odbila je siku :( Kao da mi se mleko promenilo... :( Mada bi ja volela da vidim crtice.

Ma nisam još ni jednom dobila :unsure: pa radim testove, da ako zatrudnim ne promašim :D mm misli da sam poludela :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki jel imas ti redovne cikluse pored dojenja? Ja ne znam, nesto sam kao dobila 15-og, pa to nesto mrljalo, a ja evo ovih dana sve neke simptome kao prosli put, muka, slabost, nesto me bolucka onako dole... ne znam bi li to prepisala umoru ili da uzmem test ipak. Mada realno nemam sta biti umorna i iscrpljena jer je Elena stvarno dobrica. I da, odbila je siku :( Kao da mi se mleko promenilo... :( Mada bi ja volela da vidim crtice.

Radi test! Radi test! Ja uopste ne znam kako mozete da se suzdrzite da ne uradite test??? Meni to dodje kao ona greb-greb lutrija, dok grebes kao nadas se neckom dobitku, a ako nema nista bar znas da se ne nadas uzalud.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Radi test! Radi test! Ja uopste ne znam kako mozete da se suzdrzite da ne uradite test??? Meni to dodje kao ona greb-greb lutrija, dok grebes kao nadas se neckom dobitku, a ako nema nista bar znas da se ne nadas uzalud.

:D Joj ja ne volim da ih radim, ovako se bar nadam, a kad vidim jednu crtu samo se razocaram... eno doneo mi dragi iz apoteke malopre, videcu da uradim ujutru... osim ako mi se ne popne na glavu pa me natera da ga uradim jos veceras.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.