Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Zenske da li je nekoj od vas u pocetku da kazem kad ste saznale da ste trudne bolela kicma i stomak, takoreci kao kad treba da dobijete ali mene ne boli stomak pred mecu, a i ne trebam da dobijem jos msm tek za nedelju dana?:wub:

Cula sam da je moguce ali ja nisam imala te simptome. Svako ima drugacije. Mada hoce ti grcici kako se plod ususkava i materica siri ili kao probadanje u predelu jajnika. ;) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske da li je nekoj od vas u pocetku da kazem kad ste saznale da ste trudne bolela kicma i stomak, takoreci kao kad treba da dobijete ali mene ne boli stomak pred mecu, a i ne trebam da dobijem jos msm tek za nedelju dana?:wub:

Jeste moguce, mene je desetak dana boluckalo pomalo, kao kada trebam dobiti, samo blaze... I ja svaki dan po 100 puta provjeravala da li sam dobila, a ono nikako... Kada ono, uhvatila zeca... :) 

Bubu 2 i Kiki92 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste moguce, mene je desetak dana boluckalo pomalo, kao kada trebam dobiti, samo blaze... I ja svaki dan po 100 puta provjeravala da li sam dobila, a ono nikako... Kada ono, uhvatila zeca... :) 

heheh pa i mene tako , bas sto kazes proveravam da li sam dobila, kad ono nista msm trebam da dobijem za nedelju dana pa cemo videti.... ja bih uradila test ali ne znam da li da zurim...

Bubu 2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskrice uz tebe sam da je sve OK sa tvojoj bebicom.  Puno srece u daljoj trudnoci 

Sta se desilo, samo se krvarila? :mellow:

Da, samo krvarenje. Na Bozic ujutru samo sam počela da krvarim i odmah su me zadržali u bolnici. Uključili su mi utrogestan i vrlo brzo je sve stalo. Jos sam u bolnici. Mirno je, nema vise krvi... Čekam pregled u ponedeljak pa da vidimo jel sve ok.  Hvala na podršci Rado, nadam se najboljem :mellow: 

Bubu 2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znam dosta zena koje su krvarile na pocetku trudnoce i eto i moja sestra je celu trudnocu izdrzala lagano do kraja, a pila utrogeston skoro celu trudnocu. Tako da nadam se da ces i ti biti OK, i da ces ostatak trudnoce provesti lagano. Drzi se i misli pozitivno 

iskrica123 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja preporuka za zene koje imaji insulinsku rezistenciju Hrono ishrana. Pocela sam s njom pre 10 dana i kile vec idu dole,regulise se secer i insulin a i imas vise energije. Mislim da bi ovo bila odlicna dopuna vama koje pijete Glukofaz/Siofor/Gluformin...

Ljubinka i .Naja. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za one koje imaju bol u grudima pred M, koliko dana ranije se pojavi bol? Dva, tri, ili vise? Ja nikad nisam obratila paznju koliko dana pred M me po nekad zabole... 

 

Ada ako vam je to trenutno jedino resenje bolje idite na IUI nego da gubite vreme, pa ako bas budu blizanci od srece zbog bebica zaboravicete na parice, naci ce se vec :) 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ada ako vam je to trenutno jedino resenje bolje idite na IUI nego da gubite vreme, pa ako bas budu blizanci od srece zbog bebica zaboravicete na parice, naci ce se vec :) 

Mislim  da ce to biti sledeci korak posto se nista ne desava, a kako vidim ni lekari vise ne znaju sta drugo da rade sa nama.. A od silnih hormona ne bih da upropastim sebe...

Nista, u februaru prva runda inseminacije :)

Ana87 i iskrica123 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pitanje za one koje imaju bol u grudima pred M, koliko dana ranije se pojavi bol? Dva, tri, ili vise? Ja nikad nisam obratila paznju koliko dana pred M me po nekad zabole... 

 

 

Mislim da je to bas individualno, zapravo kao i vecina stvari. Mene pocinju da bole tacno 10 dana pre vestice. Ni dan vise, ni dan manje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana,kod mene nema pravila,nekada bole grudi,nekada ne...Poslednja dva ciklusa su me ubijale od bolova,sad nista...Kada bole,krenu negde nedelju dana pred vecu.

Ada,nadam se da ce biti prva i poslednja :)

Ada29 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lulu bravisimo! Zelim ti laku, dosadnu, skolsku i lepu trudnocu! :babycrib:

lulu. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm stigao juce, ali dzaba nam... Meni bi trebalo da stigne vestica u utorak, a on dosao na 10 dana! Dakle ni ovaj krug, retko moguc, propustamo! Pa valjda cemo neki nabosti! Za sada je ovako!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da je to bas individualno, zapravo kao i vecina stvari. Mene pocinju da bole tacno 10 dana pre vestice. Ni dan vise, ni dan manje!

e sad mi ubi volju totalno :D izgleda da je ovo ipak najava M... ne mogu da se setim da li je meni nekad bio pms toliko rano pred M, ali vidim da se mnogima desava 7-10 dana ranije tako da je ovo vise ono "vidim ono sto bi zelela da vidim" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja moj test uradila jutros. DVE CRTICE. Tamne, jasne i pojavile se posle dve sekunde. Tako da to je to. Po poslednjoj menstruaciji to je 7. nedelja. Jos ne verujem!

Lulu, cestitam. :wub::wub::wub:

Zelim ti puno srece. Uzivaj i mazi stomak 

lulu. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, samo krvarenje. Na Bozic ujutru samo sam počela da krvarim i odmah su me zadržali u bolnici. Uključili su mi utrogestan i vrlo brzo je sve stalo. Jos sam u bolnici. Mirno je, nema vise krvi... Čekam pregled u ponedeljak pa da vidimo jel sve ok.  Hvala na podršci Rado, nadam se najboljem :mellow: 

Bas mi zao sto prolazis kroz sve to. Nadam se da ce sve biti u redu. :babymommy:

Mislim na tebe i saljem ti veliki zagrljaj :wub:

iskrica123 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim  da ce to biti sledeci korak posto se nista ne desava, a kako vidim ni lekari vise ne znaju sta drugo da rade sa nama.. A od silnih hormona ne bih da upropastim sebe...

Nista, u februaru prva runda inseminacije :)

Ada, nemoj uopste da razmisljas. :D Kojika je sreca kada se rodi beba, a kolika je tek sreca kada se rode dve odjednom. :wub:

Da se bavimo malo ekonomijom (mozda tm bude lakse) :D. Prvo, imas roditeljski dodatak za prvo i drugo dete. Nije neki iznos ali za drugo je oko 6.000 na 24meseca. Drugo, mozda ispunjavate uslove za roditeljski dodatak. Trece, mozda tvoj grad isplacuje nesto za nezaposlene trudice (negde se isplacuje 10.000, a negde cak i 20.000din mesecno za godinu dana)

Draga, samo napred navijam za vas :wub::D

 

Jeca 90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e sad mi ubi volju totalno :D izgleda da je ovo ipak najava M... ne mogu da se setim da li je meni nekad bio pms toliko rano pred M, ali vidim da se mnogima desava 7-10 dana ranije tako da je ovo vise ono "vidim ono sto bi zelela da vidim" :)

nemoj ja da ti ubijam volju... Ako je meni najava vestice tebi moze da znaci trudnocu, zato sam ti u startu i rekla, to je tako individualno... Drs' se i nadam se da nije najava ni slucajno! :) 

Ana87 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Huh...,krenulo je ludilo...

Ova ovulacija je bas bila "burna" sa svim simptomima...

Sada samo cekamo :-)

Black Diamond i IgAnica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene je prije bilo strah kad bi dobila blizance, i finansijski je tesko a i dve bebe odjednom imati :) ali vjeruj da bi sad volila nego ista da kad zatrudnim da imam tu srecu da budu blizanci, ista je finansijska situacija ali eto ta mi se zelja probudila u meni :):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja isto, bas bih volela da budu blizanci... cak razmisljam ako nam se ne popravi spermogram da preskocimo inseminaciju i idemo odmah na vto bas zbog blizanaca :)  

Black Diamond voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja bi blizance :) bas smo skromne hehe ja i dalje nemam simptome vestice,ujutro sam imala nest rozikasto ali poslje nista.. Sacekat cu jos..

Ana87 i Black Diamond volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske da li je rano da se uradim test treba da dobijem za 6dana? Pocele su i grudi da me bole ,a stomak i kicma me bolucka vec nekoliko dana kao kad treba da dobijem, uradila test danas ono negativan pa me zanima da li je rano .:*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Paaa rano je :) sacekaj jos malo, ako ti se bas zuri uradi ga jedno 2 dana pred M, ali sve pre toga je tesko da pokaze :) i mene bole grudi od 19.dana ciklusa i evo spremam se sutra da uradim test (27.dan)... pod uslovom da me ne iznenadi vestica :D u stvari vestica jos nece ali ako mi temperatura padne ujutru znaci da stize za dan-dva

Izmenjeno od strane Ana87
Kiki92 i Maajaa:) volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.