Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Kiki,navijam da ne dobijes :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki,navijam da ne dodje :)

Ja sam piskavicu davala mm-u onako kako sam je kupila u Zdravoj hrani,nesamlevenu,a sada procitah da bi trebalo u prahu.Ali moj secko nece da je melje.Sta da radim?Je l moze i nesamlevena ili da se snalazim negde za mlevenje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kiki testic ujutru:baby::angel:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:angel:Ajmo prasenjeeee :angel:

Oho pa ko nam je to stigao?? :D pa kako si? Jooj mali Ogi raste, već druga godinica, divnooo!

VelNes voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tj.posle iui koja je bila na dan ovulacije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, beta 17 dpo 314 sta mislite, jel' nije to malo?

mislim da treba da se radujes :D

biserka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Biserka :baby:veliki razlog da se nazdravi :D Srecnooooo :wub:

biserka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oho pa ko nam je to stigao?? :D pa kako si? Jooj mali Ogi raste, već druga godinica, divnooo!

Eto mene, svracam ja ponekad. Da Ogi momcina raste i zeza . Sad je trenutno jako izrevoltiran time sto ce dobiti natu ili seku ali ce se valjda navici na tu cinjenicu. Kako si mi ti :*

Hellen, My happiness i .Naja. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene dobila sam 13tog kao sto sam i trebala...imala sam 5-6 dana i prestalo...medjutim juce i danas kad se obrisem ima mi kao kad mi treba menstr.doci ono krvi sa sluzi i opet danas ali na gacicama nema...to mi se al malo manje desi pred ovulaciju...ja sam opet izracunala fa mi ovulacija dodje oko 27og...sta vi mislite sta bi moglo biti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Biserka,cestitam od srca *♡*

Zelim ti najdosadniju mogucu trudnocu :wub:

biserka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos devojke,dugo me nije bilo. Kod nas po starom,mada malo vise radimo na bebi,sad vec i vise spavamo,odmorniji smo. Pa nam se moze:lol:

Nadam se da sam propustila puno plusica.:wub:

Da li moze meni neko da kaze odakle meni,kog vraga, u vaginalnom brisu Pseudomonas aeruginosa? Kaze meni doktorka,to je pad imuniteta.  Sad se sve skupilo posle dve trudnoce,da dojim sam prestala bas sada. Ali bas ta da mi se zadesi,stasno... 

Sad sam bas pocela da radim na jacanju imuniteta,pa cemo da vidimo da li ce biti bolje u januaru na kontroli. 

Dala mi antibiotik i to bas jak,pa dodala i laktobacilus,i penu za tusiranje sa lactobacilusom. Svako jutro mlaka casa vode sa kasikom meda-limuna -i belog luka(i pre vecere), pa jedan kefir sa tri kasike lana, i za kasnije sam napravila sama svoj musli sa razenim,jecmenim,ovsenim pahuljicama,susam,lesnik i badem,sa kajsijama,medom ,kokosovim uljem i uramam. I pomesam sa bademovim ili kokosovim mlekom. Dve nedelje sam uvece i ujutru jela med,sa linunom,maslinovim uljem i rendanim persunom,tako i pre vecere. Kasnije u toku dana dosta sveze salate,i parvim dosta smutija sa vocem,povrcem,semenkama. Pijem Ehinanceu za jacanje imunuteta,omega 3 kapsule,vitamin E.

I od januara kad mi i drugo dete krene u vrtic krecem svako jutro na trcanje pola sata. Dovoljno spavam. Zaista ne znam sta bih vise uradila pametno za imunitet

 

Izvinte sto vas udavih

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam lepo izracunala to je beta za 19 dpo sto je jos gore. Danas cu ponoviti posto je to bilo pre 2 dana.

ivannnica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam lepo izracunala to je beta za 19 dpo sto je jos gore. Danas cu ponoviti posto je to bilo pre 2 dana.

ako se duplira onda je o.k nemoj da brines mozda je ovulacija bila kasnije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

danas bila na folkometriji i stanje super imam na oba jajnika dobre folikule e sad endometrijum je ovog puta 16 mm a proslog ciklusa bio 8,4 to je drasticna razlika....

vise ne idem na folkometriju pa kako oce psihicki vise ne mogu da podnesem doktore i nabijam sebi bezpotrebnu nervozu

pijem caj pa sad sta bude bude

pozdrav cure....

Bubu 2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Biserka,ne panici,svaka zena i svaki plod je individualan,ako se ne uklapa tacno u tablicu ne mora da znaci da nesto nije u redu,ipak su to okvirne vrednosti.Ponovi betu za dva dana i do tada,ne stresiraj bebca :)

Ivanaice,a je l bese tm radio spermogram?

m

ivannnica i biserka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Tu prvu betu sam radila u subotu, ali mi je tek jutros stigao rezultat. Danas sam ponovila, rezultati posle 17h

Izmenjeno od strane biserka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tu prvu betu sam radila u subotu, ali mi je tek jutros stigao rezultat. Danas sam ponovila, rezultati posle 17h

Biserka, nije ti uopste losa beta, bitno je da se duplira. Cekamo ovu novu :rolleyes:

biserka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo,kupila sam maku ali tek kada sam dosla kuci videla sam da je mesavina zute,crne i crvene...Da li je ona losija?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beta 3396 :o da napomenem da nisam radila u istoj lab.zato sto sumnjam u rezultate prve lab.jer sam ranije kod njih uvek imala ureaplazmu a kad proverim drzavno nemam je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 

Beta 3396 :o da napomenem da nisam radila u istoj lab.zato sto sumnjam u rezultate prve lab.jer sam ranije kod njih uvek imala ureaplazmu a kad proverim drzavno nemam je.

:baby::baby::baby::baby: :wub:

biserka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravooo! 

biserka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.