Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

IZLECENA UREAPLAZMAAA !!!!!! Presrecna sam!!! Ali imam pozitivan nalaz na bak vaginoze. Da li je neko imao problema sa tim? Cekala sam 10 dana nakon dovicina. Rekao mi je ginekolog da ponovim nalaz papa nikolau i urea za 3 meseca ali da sada mogu mirno da nastavim sa pravljenjem bebe :)))))

.Naja., Ljubinka, Bubu 2 i 7 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tamara super,za bak vag orvagil vaginalete su zakon kupi slobodno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Tamara super,za bak vag orvagil vaginalete su zakon kupi slobodno.

idem u ponedeljak kod ginekologa svakako da odnesem rezultate. Treba da dobijem za par dana pa necu moci vaginalete ali posle toga cu uzeti a u januaru ocekujem da cu biti trudna :))))

Izmenjeno od strane tamaricasestra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

IZLECENA UREAPLAZMAAA !!!!!! Presrecna sam!!! Ali imam pozitivan nalaz na bak vaginoze. Da li je neko imao problema sa tim? Cekala sam 10 dana nakon dovicina. Rekao mi je ginekolog da ponovim nalaz papa nikolau i urea za 3 meseca ali da sada mogu mirno da nastavim sa pravljenjem bebe :)))))

Imala ja pre dva - tri meeca, prvi put. Nisam imala pojma sta je to! Odsekla se, pa mi doktorka objasnila da se to desava sa padom imuniteta koji se meni dogodio bas tada. Orivagil vag. ja koristila 12 dana... posle toga kontrolni i sve strava! Nije nista strasno, vrlo verovatno od antibiotika koje si pila. 

tamaricasestra voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Idi kupi orvagil vag i kreni odmah da koristis,ne cekaj da dobijes pa da prodje,ja mislim da mozes da stavljas i kada dobijes,samo dok ih koristis bez odnosa celo vreme.

tamaricasestra voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E dobro, hvala vam devojke :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam jednom imala bakteriju vaginoze, desava se od pada imuniteta. Stavljala sam koliko se secam vaginalete polygynax, mada sam ja tada cini mi se pored vaginoze imala i kandidu. Ja stalno imam problem sa padom imuniteta i strasno sam nervozna na poslu (evo i sada ujedam) da sam ubedjena da dok ne promenim posao, nista od pozitivnog testa. :( 

Cekamo 2016 godinu, docek, malo odmora od ludog decembra i da se opustimo, jos ce mi tada biti plodni dani :D

Sto se tice testova, delim misljenje kao Zanna, i ja ne volim da ih radim, mozda sam ih za zivotom radila 5,6, i to obicno sa kasnjenem 1 dan, jer mi retko kasni, ali meni to predstavlja šok za organizam. Pre 2 meseca kad sam dobila 28 dan, a inace pre toga dobijala na 26 dana, vec sam bila ubedjena da sam trudna, jos umislila mucninu i jos neke glupe simptome, i kad sam uradila test, mnogo mi je bilo tesko, tako da i ja necu raditi pre kasnjena od bar 2 dana ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to Ljubinka ko ima zivaca, mene mnogo poremeti. Ja ovako kad dobijem nikad ne zaplacem jbg sta cu, ali kad uradim test i vidim da je negativan, obicno moram da se isplacem. Tako da bolje da ne radim. Nemam jako srce :)

Пилче voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TEST JE ZAKOOOOON :D

PRAVDA ZA TESTOMANIJAKE  B)

:lol: 

Ljubinka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TEST JE ZAKOOOOON :D

PRAVDA ZA TESTOMANIJAKE  B)

Hahahah mi koji volimooo da pregledamo test sa svih strana i pod svim svjetlima...ja bih crkla kad ne bi uradila makar jedan..nekako da ne unustavam mjesecnu tradiciju

ivannnica, Ljubinka i Maajaa:) volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Pa to Ljubinka ko ima zivaca, mene mnogo poremeti. Ja ovako kad dobijem nikad ne zaplacem jbg sta cu, ali kad uradim test i vidim da je negativan, obicno moram da se isplacem. Tako da bolje da ne radim. Nemam jako srce :)

nije to stvar zivaca vec drugacijeg pogleda na stvar :D sve mi odbrojavamo dane od ovulacije, i mi koje volimo testove i vi sto ih ne volite. Ti, koja ne volis da radis testove, ne das sebi za pravo da se nadas pre nego sto vestica zakasni - a ustvari se nadas i danima pre, pa nadamo se i pre O da ce bas ta da uspe. Tek kad zakasni ti se zaista ponadas i tad kad uradis test i nema crtice, to dozivis kao samar. Moja taktika je drugacija i to bas u cilju ocuvanja psihe sto normalnijom. Ja krenem negde vec od 9-10 dpo da radim test. Najranije sto se ovde nekom pokazala crtica je od Jekic, koja je tada bila trudna sa trojkama pa je i beta bila visa za taj dan. Znaci, 9. dpo tesko da ce da se pojavi i ako ima trudnoce tako da taj negativan test ostavlja jos puno prostora za nadu. I tako sa svakim sledecim nade i dalje ima ali je sve manja i sve je ociglednije ko ce pre da dodje - crtica ili vestica. I do dana kad stize vestica ja sam se vec potpuno pomirila i pripremila na nju i docekujem je bez ikakvog stresa :)

Izmenjeno od strane Ljubinka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno da se nadam i pre ovulacije i sada, zato verovatno psiha čini jos vise svoje da ne ostajemo trudne tako lako. Moja drugarica je isto tako radila non stop i kad je prestala da se nada i digla ruke, ostala je trudna. Tako cu verovatno i ja jednog dana, samo kada... Meni nema svrhe bacati i pare na testove, jedva skupim i za onaj preskupi femisan a koji traje jako kratko. Ne mislim ja nista lose protiv vas drage moje, :) samo vi radite, a ja cu vam se javiti ako mi kasni 2 dana (ako se to desi uopste). 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svaka cast onome ko moze da se opusti meni to nilad nije polazilo za rukom niti ce ikada. Mislim da su jedino potpuno opustene one zene koje ni ne planiraju trudnocu pa se omakne <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubu, slobodno ti daj sebi oduska, pa nismo masine. Zao mi je sto ti se svasta lose izdesavalo ali probaj da i lose stvari prihvatis kao nesto sto je ustvari dobro za tebe, tj. za tebe kakva ces zbog toga postati :) 

Ljubo, hvala na podrsci:wub:. Tako mi povremeno naidju momenti.

ivannnica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cim Svejedno pise ovde,znam da ima nekih desavanja :lol:

Maro,dobrodosla ovde i sto pre dosla u ekipu trudnica :wub:

M@r@ i svejedno volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nije to stvar zivaca vec drugacijeg pogleda na stvar :D sve mi odbrojavamo dane od ovulacije, i mi koje volimo testove i vi sto ih ne volite. Ti, koja ne volis da radis testove, ne das sebi za pravo da se nadas pre nego sto vestica zakasni - a ustvari se nadas i danima pre, pa nadamo se i pre O da ce bas ta da uspe. Tek kad zakasni ti se zaista ponadas i tad kad uradis test i nema crtice, to dozivis kao samar. Moja taktika je drugacija i to bas u cilju ocuvanja psihe sto normalnijom. Ja krenem negde vec od 9-10 dpo da radim test. Najranije sto se ovde nekom pokazala crtica je od Jekic, koja je tada bila trudna sa trojkama pa je i beta bila visa za taj dan. Znaci, 9. dpo tesko da ce da se pojavi i ako ima trudnoce tako da taj negativan test ostavlja jos puno prostora za nadu. I tako sa svakim sledecim nade i dalje ima ali je sve manja i sve je ociglednije ko ce pre da dodje - crtica ili vestica. I do dana kad stize vestica ja sam se vec potpuno pomirila i pripremila na nju i docekujem je bez ikakvog stresa :)

Hahahahha, da znas samo da i ja mrzim testove, ali sada kad sam procitala ovaj tvoj post, ima od sledeceg ciklusa da navalim da ih radim. Nisam razmisljala na taj nacin, ali ja se definitivno smorim kad stigne vestica, tako da mi ova priprema skroz odgovara:D

I samo da znas, postoje i oni viola testovi koji pokazuju betu od 5 necega u necemu, ali su 'bem mu misa, zesce skupi.

Ljubinka i ivannnica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupila sam virak, pakovanje mozda ima 100g. Super je jer su unutra osuseni citavi listovi nije izmrvljen kao onaj na meru i ima intenzivniji ukus jer je pakovanje celofansko i ne dozvoljava da se caj presusi. Proizvodi Merkur-S Uzice.

Ljubinka i Jeca 90 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage dame, hajde da organizujemo neki direktan uzvoz testova preko bebca, definitivno ce se isplatiti :D

Pipi, ne spominji te viola testove jer ako tek pocnemo njih da koristimo bankrotiracemo. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage dame, hajde da organizujemo neki direktan uzvoz testova preko bebca, definitivno ce se isplatiti :D

Pipi, ne spominji te viola testove jer ako tek pocnemo njih da koristimo bankrotiracemo. :P

ja sam odavno dala predlog da trazimo da nas baby rapid sponzorise :D koja zatrudni ima obavezu da nosi bedz, koji kasnije prebacuje na kolica, sa natpisom BABY RAPID POTVRDIO :P

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja testove ne volim,i nikad necu :D ali razumem tudje razloge za (kao ;) :P)

Prvo,po meni je to bacanje para. Kad se sabere sve,nije bas malo. Pa bolje za te pare sebe castiti nekom frizurom :D drugo,ja vise volim da sam negde u razmisljanju jesam-nisam,nego da znam. Trece,vesticu docekam sa malo tuge,a kad test radim tih par sekundi,dok cekam razlivanje,srce mi stane. Bukvalno. Stres nevidjen. 

Kao neko ko hejtuje testove,morala sam reci svoje misljenje. U ime svih nas :lol: jesmo u manjini,ali ne damo se :D

I da,u istoriji imam uradjena dva testa B) oba II

Kad vec pisem,da malo i prasiiiiiiiiiiiim :wub:

Vikend,praznici stizu,cuda se desavaju :baby: Nadam Se da ste u akciji :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

(kao ;) :P)

 

:lol:

a ustvari ti je malo zao nas koje smo fijuuu :P

 

Izmenjeno od strane Ljubinka
*Sanja* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.