Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

42t-image-.jpg

ja ovo ne bi ni dovodila u pitanje! Za mene je ovo pozitivan test! Uradi sutra ujutru sa prvim jutarnjim. A koliko ti kasni?

ivannnica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ponovi test sutra ujutru,pozitivan je mozda je greska lab.

ivannnica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ponovi test sutra ujutru,pozitivan je mozda je greska lab.

slazem se eleena u potpunosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ponovila test malopre druge marke i negativan...sumnjam u ove baby rapid već drugi put pokazalo dve crte..

Rado i ja prvi put doživljavam 2 crte al iskreno bolje da nisam kad je ishod ovakav. ..vise necu ni znati kad je pravi a i kašnjenje prvi put..sas necu znati ni kad treba da dobijem ni ništa. .

Kasni mi nekih 4 dana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A jel ti se desavalo ranije da kasni ili imas redovne? Ja bih posle 4 dana odmah znala da sam trudna i bez testa, bar se nadam, Nikad mi nije kasnilo vise od 2 dana. Ponovi opet ujutru test, daj Boze da je greska sada. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni meni Rado nikad vise od dva dana al vidiš sve je moguće 

sigurna sam u negativu a plaši me kašnjenje 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradi ujutru i ubaci sliku,meni beby rapid nikada nije pogresio.

Jeca 90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ima li kakve nade ako mi je dnevna temperatura 37 a jutros mi bazalna bila 36.8.  nisam ovaj mjesec ni odredjivala ovulaciju ni mjerila temp..ali eto jutros sam bila znatizeljna :D je li ispravno sto me grudi odmah nakon ovulacije pocnu boliti pa sve do vjestice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

I mene zanima to da li je normalno da grudi bole sve od ovulacije dok ne dobijem? Evo i sada, i sad me kopka dal ce biti nesto ovog meseca uhh dal ce se to desiti samo kad se ne nadam, a ne znam kad ce to biti (da se ne nadam). 

Izmenjeno od strane Rada Q

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Black, na zalost, mislim da dnevna temperatura nema nikakve veze sa trudnocom a i bazalna ima samo ako se prati svaki dan u isto vreme. Sta ti uradi sa testovima (sorry ako si pisala a ja preskocila)?

Sto se bola u grudima tice - mislim da je to individualno - mene nekad bole tako a V dodje kako treba a nekad i ne osetim PMS do dan pred V. Opet, neke zene imaju taj bol samo kad su trudne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Black, na zalost, mislim da dnevna temperatura nema nikakve veze sa trudnocom a i bazalna ima samo ako se prati svaki dan u isto vreme. Sta ti uradi sa testovima (sorry ako si pisala a ja preskocila)?

Sto se bola u grudima tice - mislim da je to individualno - mene nekad bole tako a V dodje kako treba a nekad i ne osetim PMS do dan pred V. Opet, neke zene imaju taj bol samo kad su trudne.

S kojim testovima? 

mene su prije grudi bolile samo 7-10 dana pred M...a evo dva mjeseca me bole od ovulacije (nije da mi smeta)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco, meni ova situacija lici na biohemijsku trudnocu. Test pokaze pozitivno a beta bude negativna. Ovo se vec desavalo i Seni, 2 puta, i jednom Naji. Stvar je u tome sto beta u krvi pre pada nego u mokraci jer se ona kroz mokracu i izluci van sistema.

A razlog sto baby rapid pokaze II a neki drugi je negativan je u razlicitoj osetljivosti testa, ocigledno je baby rapid vece osetljivosti (npr. reaguje na 15 jedinica a neki drugi na 25).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

S kojim testovima? 

mene su prije grudi bolile samo 7-10 dana pred M...a evo dva mjeseca me bole od ovulacije (nije da mi smeta)

Mislila sam da si radila neke pretrage, mozda sam pomesala... al' kapiram da se vec dugo ovako cimas - godinu i vise pa sam nekako povezala da si radila hormone i ostalo? 

Jeco, meni ova situacija lici na biohemijsku trudnocu. Test pokaze pozitivno a beta bude negativna. Ovo se vec desavalo i Seni, 2 puta, i jednom Naji. Stvar je u tome sto beta u krvi pre pada nego u mokraci jer se ona kroz mokracu i izluci van sistema.

A razlog sto baby rapid pokaze II a neki drugi je negativan je u razlicitoj osetljivosti testa, ocigledno je baby rapid vece osetljivosti (npr. reaguje na 15 jedinica a neki drugi na 25).

Na zalost, moram da se slozim sa Ljubinkom - isti slucaj... dva puta mi je test pokazao 2 crtice (jednom cak dva testa za redom) i nisam ni stigla da uradim betu a V je stigla. Oba puta, naknadno utvrdjene biohemijske (ovde je to early missed). Jednom beta (radjene oko 12 sati posle pozitivnog testa) bila ispod 1 a drugi put 15. 

Izmenjeno od strane Sena13
Ljubinka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ima li kakve nade ako mi je dnevna temperatura 37 a jutros mi bazalna bila 36.8.  nisam ovaj mjesec ni odredjivala ovulaciju ni mjerila temp..ali eto jutros sam bila znatizeljna :D je li ispravno sto me grudi odmah nakon ovulacije pocnu boliti pa sve do vjestice?

neznam kako si merila....bazalna tem.se meri iskljucivo vaginalno ujutru u isto vreme pre odlaska u toalet

moze biti povisena od ovulacije do vestice dan pre ves.pocinje da pada

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zaboravih ako je doslo do inplantacije ostaje povisena

mada nije kod svakog isto neke cure i nemaju povis b.t a trudnoca postoji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislila sam da si radila neke pretrage, mozda sam pomesala... al' kapiram da se vec dugo ovako cimas - godinu i vise pa sam nekako povezala da si radila hormone i ostalo? 

Na zalost, moram da se slozim sa Ljubinkom - isti slucaj... dva puta mi je test pokazao 2 crtice (jednom cak dva testa za redom) i nisam ni stigla da uradim betu a V je stigla. Oba puta, naknadno utvrdjene biohemijske (ovde je to early missed). Jednom beta (radjene oko 12 sati posle pozitivnog testa) bila ispod 1 a drugi put 15. 

Jesam pisala prije mjesec dana da cu novembar i decembar da malo od svega odmorim pa cu od januara sve pretrage raditi i one koje jesam i koje nisam, pa da sve stavimo na sto i vidimo kakva je situacija :)

I ja podavno kad sam imala biohemijsku pokazalo mi drugu crticu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas je dan za goste, dosli mi i plata i vestica :P

ovoj se radujem a nesto mi se sledeci ciklus i ne pravi beba, taman sam lepo krenula sa ovim rezimom i volela bih da vidim kako ce da se razvija i koliko cu bolje biti za 2-3 meseca. Tako da su sledeci meseci napokon oooopusteni :D

VelNes, Alex91, .Naja. i 3 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

 I meni se jednom to desilo, dva pozitivna testa, dan za danom i drugi dan negativna beta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam žene puno na podršci,savetima i iskustvima. ..

Ne znam kada da očekujem krvarenje izgleda da pojačava stomak sa bolom pa se nadam uskoro...

Grudi su dostigle vrhunac svog bola! 

Ne znam šta bi mogao biti razlog biohemijske,dam prirodna selekcija il moj organizam baš ne funkcioniše. .15og radim štitnu opet pa cu videti 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam žene puno na podršci,savetima i iskustvima. ..

Ne znam kada da očekujem krvarenje izgleda da pojačava stomak sa bolom pa se nadam uskoro...

Grudi su dostigle vrhunac svog bola! 

Ne znam šta bi mogao biti razlog biohemijske,dam prirodna selekcija il moj organizam baš ne funkcioniše. .15og radim štitnu opet pa cu videti 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da ti kažem još i ovo. Ja sam par meseci posle toga zatrudnela i iznela trudnoću do kraja :) ne sećam se posle koliko sam dobila.

Jeca 90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam žene puno na podršci,savetima i iskustvima. ..

Ne znam kada da očekujem krvarenje izgleda da pojačava stomak sa bolom pa se nadam uskoro...

Grudi su dostigle vrhunac svog bola!

Ne znam šta bi mogao biti razlog biohemijske,dam prirodna selekcija il moj organizam baš ne funkcioniše. .15og radim štitnu opet pa cu videti

ni sami doktori nisu sigurni zbog cega koliko sam ja cula to se desava losim mesanjem genetskog materijala,slab endometrijum itd

ne opterecuj se previse imala sam i ja jedan isto tako dr vidi na uz "nesto" dal je polip ili nije dok su nagadjali polip izaso sam....hmmm...znaci bio plod

odmah kreci u akciju i ne brini ....

Jeca 90 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

konkretne gadure nema...juce me tako boleo stomak da sam pomislila evo sad ce ali nista osim braonkastog jedva vidljivog traga,danas me bolucka stomak ali ko u ovulaciji onako sasvim malo....sutra je 28dan ciklusa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Ico 

Da li ti obično ide braon pred mens?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.