Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Jelo Jelo,ulepsala si mi dan!! Cestitam ti od srca :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јело Јело ЧЕСТИТАМ

Дивна вест, баш сам се обрадовала.

Hvala Jekic!!!Ma bice i kod tebe,videces jos malo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelo Jelo,ulepsala si mi dan!! Cestitam ti od srca :wub:
Hvala puno Ivana :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam, Jela Jela ! :rolleyes:

Taman kad sam rekla nema nikakvih simptoma oni krecu... Sad cete da mi se smejete al nema veze... :P Juce i prekjuce sam imala gasove :lol: Strasno... Hvala Bogu, danas nije opasno, ali zato imam gorusicu od juce, evo i ovog trenutka je osecam :lol: A i nesto sam stalno gladna i mnogo mi se jede nesto slatko! E sad to sve moze da bude i pms, osim gorusice, to nikad nisam imala kao pms.

Malo me i grudi bole, mada koliko ih pipkam da proverim mozda me i od toga bole :lol:

Danas mi je 15 dpo, test tek u subotu, ako danas i sutra ne dobijem.

E tako, morala sam to da podelim sa vama , sad odoh da spremim neki slatkis! Njam njam...

Hvala Anci :wub: Mozda je i kod tebe tu neki andjelcic! :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelo cestitam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelo cestitam
HVALA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa ovako drage moje :wub: Posto sam obecala da cu se javiti kad ugledam moje crtice,resih da vam javim,da sam ih konacno ugledala u ponedeljak!Nisam verovala svojim ocima :wub: :wub: :wub: Jako sam srecna,i zelim vama svima,da budete i vi ovako obradovane sto pre!!! :wub: :wub: :wub: Bila sam i na ultrazvuku,bebica je tu,sve je ok...7 nedelja,i sad polako!!!Ljubim vas :)

CESTITAM :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa ovako drage moje :wub: Posto sam obecala da cu se javiti kad ugledam moje crtice,resih da vam javim,da sam ih konacno ugledala u ponedeljak!Nisam verovala svojim ocima :wub: :wub: :wub: Jako sam srecna,i zelim vama svima,da budete i vi ovako obradovane sto pre!!! :wub: :wub: :wub: Bila sam i na ultrazvuku,bebica je tu,sve je ok...7 nedelja,i sad polako!!!Ljubim vas :)

Pridružujem se čestitkama. Nek je sa srećom!

A što se mene tiče, dobila sam danas, a i što kaže mm ne moramo baš prvi mesec da napravimo bebu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa ovako drage moje :wub: Posto sam obecala da cu se javiti kad ugledam moje crtice,resih da vam javim,da sam ih konacno ugledala u ponedeljak!Nisam verovala svojim ocima :wub: :wub: :wub: Jako sam srecna,i zelim vama svima,da budete i vi ovako obradovane sto pre!!! :wub: :wub: :wub: Bila sam i na ultrazvuku,bebica je tu,sve je ok...7 nedelja,i sad polako!!!Ljubim vas :)

Cestitam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Yora puno,javljacu se i prasicu vas povremeno :) Saljem ti pelcer odmah :D

:wub::wub::wub:

.g33001.gif

misli jeka na vas!!!!

:wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da vam se i ja javim,nisam jos dobila i nisam radila test ali nesmem jos da se nadam zato sto se cesto desi da mi kasni iz cista mira...svakog dana me muci neizvesnost ali obecala sam sebi da ovaj mesec necu brzati ,tako da ako ne dobijem do ponedeljka kupujem test :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema,sva sam smotana :P :P :P Saljem vam malo prasine************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************moze i ovako,hehhee :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da vam se i ja javim,nisam jos dobila i nisam radila test ali nesmem jos da se nadam zato sto se cesto desi da mi kasni iz cista mira...svakog dana me muci neizvesnost ali obecala sam sebi da ovaj mesec necu brzati ,tako da ako ne dobijem do ponedeljka kupujem test :)

Bolje sto tako razmisljas,sto kasnije kupis test to bolje....E ja sam se bila mnogo razocarala,i nisam pomisljala na trudnocu...sve je drugo osim trudnoce,mislim na to kad mi je kasnilo.Ali eto vidis,nikad se ne zna,mozda je i kod tebe neki bebac :wub: Ja sam test radla posle 10 dana kasnjenja,a i ja sam imala takodje neredovne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema,sva sam smotana :P :P :P Saljem vam malo prasine************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************moze i ovako,hehhee :wub:

bitno je snaći se :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bolje sto tako razmisljas,sto kasnije kupis test to bolje....E ja sam se bila mnogo razocarala,i nisam pomisljala na trudnocu...sve je drugo osim trudnoce,mislim na to kad mi je kasnilo.Ali eto vidis,nikad se ne zna,mozda je i kod tebe neki bebac :wub: Ja sam test radla posle 10 dana kasnjenja,a i ja sam imala takodje neredovne

Puno puta sam se razocarala,tako da se sad trudim da puno ne razmisljam o tome,ali mm i ja bi stvarno voleli da dodje bebica,sad je pravi trenutak!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima.

Pratim vas jako dugo, ali eto tek sada sam se osmelila da se i ja ubacim u razgovor.

Moj dragi i ja pokusavamo od novembra prosle godine da ostanemo trudni. U medjuvremenu, meni je otac iznenada preminu-ne moram da vam govorim koliko je to potresno, pogotovu sto sam jedinica i sto smo bili izuzetno bliski i privrzeni (moji roditelji i ja).

Nekako ubrzo po tatinoj smri ostala sam u drugom stanju ali je doslo do pobacaja u 12oj nedelji. UZASNO, UZASNO!!! Proslo je posle toga sve ok, i evo doslo je vreme da ponovo radimo na bebi.

Nadam se da vas nisam udavila do sada, ali je red da se predstavim. Osim toga, nedostaje mi da se sa nekim posteno ispticam o ovome i svemu sto me pritiska i tisti. Vidim da ovde ima jos cekalica, pa ce mi biti lakse da u drustvu cekamo na, nadam se, brze lepe vesti.

Pridruzujem se cestitkama novim trudnicam. Neka vam trudnoca bude lepa i laka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima.

Pratim vas jako dugo, ali eto tek sada sam se osmelila da se i ja ubacim u razgovor.

Moj dragi i ja pokusavamo od novembra prosle godine da ostanemo trudni. U medjuvremenu, meni je otac iznenada preminu-ne moram da vam govorim koliko je to potresno, pogotovu sto sam jedinica i sto smo bili izuzetno bliski i privrzeni (moji roditelji i ja).

Nekako ubrzo po tatinoj smri ostala sam u drugom stanju ali je doslo do pobacaja u 12oj nedelji. UZASNO, UZASNO!!! Proslo je posle toga sve ok, i evo doslo je vreme da ponovo radimo na bebi.

Nadam se da vas nisam udavila do sada, ali je red da se predstavim. Osim toga, nedostaje mi da se sa nekim posteno ispticam o ovome i svemu sto me pritiska i tisti. Vidim da ovde ima jos cekalica, pa ce mi biti lakse da u drustvu cekamo na, nadam se, brze lepe vesti.

Pridruzujem se cestitkama novim trudnicam. Neka vam trudnoca bude lepa i laka!

DOBRO NA DOSLA!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Dacika!!!

Nadam se da se necemo dugo zadrzati ovde.

Znas kako kazu, nada poslednja umire :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ah, da, ovo mi se jako dopada, tabela pracenja NEdobijanja :P

Nadam se da cu je ispravno ubaciti.

Lenocka 20.9. (?)

Dacika 21.09.

Anchy07 22.9.

Maybe 23.9

Mian 29.09.

Bimbi 30.09.

Yora 02.10

Ljubinka 7.10.

Jekic 11.10. (?)

Maja m.m. 12.10.

Jacka 15.10.

LunaMI 29.09.

I bas, bas (ma znate vec i same koliko) zelim da NEdobijem. To bi mi bio diiivan poklon za rodjendan, jer bas na taj dan treba da NEdobijem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima.

Pratim vas jako dugo, ali eto tek sada sam se osmelila da se i ja ubacim u razgovor.

Moj dragi i ja pokusavamo od novembra prosle godine da ostanemo trudni. U medjuvremenu, meni je otac iznenada preminu-ne moram da vam govorim koliko je to potresno, pogotovu sto sam jedinica i sto smo bili izuzetno bliski i privrzeni (moji roditelji i ja).

Nekako ubrzo po tatinoj smri ostala sam u drugom stanju ali je doslo do pobacaja u 12oj nedelji. UZASNO, UZASNO!!! Proslo je posle toga sve ok, i evo doslo je vreme da ponovo radimo na bebi.

Nadam se da vas nisam udavila do sada, ali je red da se predstavim. Osim toga, nedostaje mi da se sa nekim posteno ispticam o ovome i svemu sto me pritiska i tisti. Vidim da ovde ima jos cekalica, pa ce mi biti lakse da u drustvu cekamo na, nadam se, brze lepe vesti.

Pridruzujem se cestitkama novim trudnicam. Neka vam trudnoca bude lepa i laka!

LunaMi Dobrodosla!!!Hvala na cestitkama,a isto zelim i tebi takodje!!! :wub: Samo napred :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, sta znaci kada te boluckaju jajnici?

I to me uglavnom ziga desni. Nalikuje onom kada treba da dobijem, ali nije bas tako, plus sto je jos rano za to a ovo me bolucka vec nekoliko dana. Nisam se prehladila, bas se cuvam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo me i grudi bole, mada koliko ih pipkam da proverim mozda me i od toga bole :lol:

Hihih baš si me nasmejala :)

.g33001.gif

misli jeka na vas!!!!

:)

Pozdrav svima.

Pratim vas jako dugo, ali eto tek sada sam se osmelila da se i ja ubacim u razgovor.

Moj dragi i ja pokusavamo od novembra prosle godine da ostanemo trudni. U medjuvremenu, meni je otac iznenada preminu-ne moram da vam govorim koliko je to potresno, pogotovu sto sam jedinica i sto smo bili izuzetno bliski i privrzeni (moji roditelji i ja).

Nekako ubrzo po tatinoj smri ostala sam u drugom stanju ali je doslo do pobacaja u 12oj nedelji. UZASNO, UZASNO!!! Proslo je posle toga sve ok, i evo doslo je vreme da ponovo radimo na bebi.

Nadam se da vas nisam udavila do sada, ali je red da se predstavim. Osim toga, nedostaje mi da se sa nekim posteno ispticam o ovome i svemu sto me pritiska i tisti. Vidim da ovde ima jos cekalica, pa ce mi biti lakse da u drustvu cekamo na, nadam se, brze lepe vesti.

Pridruzujem se cestitkama novim trudnicam. Neka vam trudnoca bude lepa i laka!

Dobro nam došla! I ja sam skoro imala veći pobačaj i sad radimo na bebi. Tu smo da se družimo i da podržavamo jedne druge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka 20.9. (?)

Dacika 21.09.

Anchy07 22.9.

Maybe 23.9

Mian 29.09.

Bimbi 30.09.

Yora 02.10

Ljubinka 7.10.

Jekic 11.10. (?)

Maja m.m. 12.10.

Jacka 15.10.

LunaMI 29.09.

Red_Butterfly 26.10.

Evo da se i ja upišem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.