Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Ljubo, i dalje se nadamo i navijamo. 

Uzeh konačno rezultate biopsije, nakon tri meseca. Ne piše ništa, kao što sam i očekivala. Konstatuju da sam bila trudna, da je bila blizanačka T, da više nisam trudna... Uzroka nigde. Ipak sam se nadala da ću nešto još saznati.

Sutra radim test, zabave radi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo pozitivno. Kakav ti je sekret? Kad treba da NE dobijes? 

Ljubo :( mozda je ipak rano za test :unsure: 

Pa ono belicast ali vise kao jaje kad razbijes pa bude onako providno zuckast...  Mada sad vec pocinjem da budem sigurna da je lazna uzbuna jer smo sad stavili na spisak jedan X  i kad sam otisla na wc pocelo je da me pece.. Inace me pre odnosa odlazak na wc nije nista ni bolelo ni peklo...

A ne dobiti bi trebala 10 nov. najkasnije 13

Ljubo :(  a da ipak sacekas koji dan jos?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mardž, to znači da nije bilo nikakvih anomalija ili? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nemam pojma šta to znači. Valjda to znači da nije bilo anomalija. Ne znam da li su ikom išta našli tom biopsijom ili je to samo pro forme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mardz, nasli su meni posle spontanog, tako da ako ne pise nista znaci da je sa bebama sve bilo u redu, a problem je bio u necem drugom.

 

Margaritta voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bf, ne znam da li treba da mi bude lakše ili teže zbog toga. Čini mi se da mi je teže, sad kad razmislim.

Ovo podizanje i gledanje rezultata mi je otvorilo stare rane. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bf, ne znam da li treba da mi bude lakše ili teže zbog toga. Čini mi se da mi je teže, sad kad razmislim.

Ovo podizanje i gledanje rezultata mi je otvorilo stare rane. 

:( verujem da te je vratilo tamo odakle si se mukom izvukla. Izvucices se opet, nema druge. Navijamo za sutrasnji test, II bi bile najbolja terapija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragee moje imam pitanje.  Da li je normalno u 6toj nedelji da bude braonkasto na gacama. Inace leIm i mirujem danas sam otisla do crkve na 15min.da zapalim svecu posto je danas sahrana mojoj baki. Pa ja neidem. Ali u crkvu sam otisla. I čim sam sosla kuci posle wc-a braon. Jel to normalno. Hvalaaaa

i jeste i nije normalno. Moze biti i znak poetka spontanog i ne mora. Svakako kontaktiraj dr da to pregleda., mozda ti povecaju dozu utrogestana ili inekcije. Znam puno njih kojima se to desilo pa su bebe bile dobro. Samo bez nervoze, mozda ti fali jos progesterona. Javi se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni opet danaa curka neka vodica :huh: jel moguce da ja u ovulaciji nemam belance nego tu vodicu? Opet ponavljam to belance u zivotu nisam videla kod sebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Margarita, žao mi je što se tako osećaš, ali, normalno je, sveže je još. Navijam za sutrašnji test!

Meni ništa nisu slali na histopatološka istraživanja posle blighted ovuma, znam da se moja dr u dz iznervirala što nisu.

Izmenjeno od strane Ilina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i jeste i nije normalno. Moze biti i znak poetka spontanog i ne mora. Svaksve  kontaktiraj dr da to pregleda., mozda ti povecaju dozu utrogestana ili inekcije. Znam puno njih kojima se to desilo pa su bebe bile dobro. Samo bez nervoze, mozda ti fali jos progesterona. Javi se.

sada vec nema nista. Sutra dem na pevi UZ. Pa cu da vidim. Veeujem da je sve ok. Inacepijem utrogestan 3x1 vec skoro peta kutija. Hvala vam zene. 

Dragee moje imam pitanje.  Da li je normalno u 6toj nedelji da bude braonkasto na gacama. Inace leIm i mirujem danas sam otisla do crkve na 15min.da zapalim svecu posto je danas sahrana mojoj baki. Pa ja neidem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mazanera, u mnogim blizanačkim trudnoćama bude nekog krvarenja na početku. Tvoja je blizanačka, zar ne?

Ja sam braonkasto imala u 15.nedelji. Pre toga sam mnogo plivala i seplela se na ulici i pala. U istom danu. Na pregledu dr nije video ništa neobično. Grlić je bio ok i uz je bio ok. I dalje je misterija otkud je bilo to braonkasto.

U svakom slučaju, javi se dr.

daj boze. Jos ne znam sutra radim prvi UZ pa cu znati. Hvala ti. Sada vec nema nista od tog braon sam isla dva puta u wc i nema nista. Videcu sutra sta kazu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zamisli Sanja nemam testica u zalihama :D uzela danas tri. Vec znam da ce biti belina.

Mardz drzim  fige za II :wub:

Tamara meni je u trudnoci nekad bio ko vodica nekako gacice uvek mokre ali je bio i belicast. 

Margaritta voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zamisli Sanja nemam testica u zalihama :D uzela danas tri. Vec znam da ce biti belina.

Mardz drzim  fige za II :wub:

Tamara meni je u trudnoci nekad bio ko vodica nekako gacice uvek mokre ali je bio i belicast. 

ok u trudnoci ali ja jos uvek ne znam da li sam a ta vodica se desila i prosli mesec isto od prilike kad bi trebalo da bude ovulacija

ivannnica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ok u trudnoci ali ja jos uvek ne znam da li sam a ta vodica se desila i prosli mesec isto od prilike kad bi trebalo da bude ovulacija

i meni se par puta desilo u vreme ovulacije

ljuba mi bas tad rece da je to o.k

jos necije misljenje?

ono iscuri iz gospodje ko da sam se upiskila<_<

Ilina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sada vec nema nista. Sutra dem na pevi UZ. Pa cu da vidim. Veeujem da je sve ok. Inacepijem utrogestan 3x1 vec skoro peta kutija. Hvala vam zene. 

Dragee moje imam pitanje.  Da li je normalno u 6toj nedelji da bude braonkasto na gacama. Inace leIm i mirujem danas sam otisla do crkve na 15min.da zapalim svecu posto je danas sahrana mojoj baki. Pa ja neidem

odlicno ali svakako napomeni doktorki. Ja sam imala isto braonkasto u drugoj tr pa me dr za svaki slucaj pogledala i videla srcanu radnju i za svaki slucaj ukljucila par inekcija progesterona uz utrogestan

mazanera voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i meni se par puta desilo u vreme ovulacije

ljuba mi bas tad rece da je to o.k

jos necije misljenje?

ono iscuri iz gospodje ko da sam se upiskila<_<

e da bukvakno tako. Non stop mokre gace i tacno osetim kad se to desi :huh:

ivannnica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj test beo tako da jeste prehlada a okle ona kap krvi sam Bog zna. Valjda cu uspeti za sl.mesec da zakazem gisu pa da odem da vidim :wacko: 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Beo test kao najbelji sneg. Cak ni da se istripujem mi nije dao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ua za bele testice:angry:!

Znam da uciteljica jos nije dobila redovne cikluse , ali ti Marg, koji ti je dan od ovulacije?

Ada29 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kaficice, nemam pojma. Ovog meseca bas i nisam imala simptome. Danas je 30. dc, a ciklusi su mi nerednovni, traju od 30 do 40 dana, kako kad. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uuuaaaa za oba testa :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ua za negativce!

Mardž, ja mislim da je rano za test, ako su ti ciklusi na 30-40 dana. Ja bih radila betu iz krvi za pet-sedam dana i nema greške.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Učke, baš bezveze što je takva gužva kod giše. Čim budeš mogla da zakažeš, zakaži odmah i uz, a ne posle da čekaš 100 god. Izmisli da te boli u donjoj karlici, ili šta već, da te ne bi odlagali do u nedogled 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.