Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Jetzel drzim palceve da bude ko osnovna skola!

Zene kad mogu najranije da radim betu? Uzasno sam nestrpljiva!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo super ti je ta doktorka, bar tako deluje iz price. Reci mi samo jel je dobra i za kozne probleme?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke zanima me Vase misljenje tj iskustvo sa folikulometrijom, sta mislite ako mi je danas folikul 18mm za koliko dana bi vi predvideli ovulaciju?

Doktorica je izracunala za 3 dana tj u cetvrtak da bi bio pogodan dan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke zanima me Vase misljenje tj iskustvo sa folikulometrijom, sta mislite ako mi je danas folikul 18mm za koliko dana bi vi predvideli ovulaciju?

Doktorica je izracunala za 3 dana tj u cetvrtak da bi bio pogodan dan

Sreda na cetvrtak mada nije striktno. Idealno bi bilo da primis pregnil kad folikul bude 21mm i onda da ocekujes ovulaciju 24 do 36 sati od pregnila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

Ovaj mesec nisu spominjali pregnil. Prosli mesec sam ga primila ali mi je prosla ovulacija dok sam stigla do inekcije.

Za sta taj pregnil sluzi?

Izmenjeno od strane Ada29

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sad bila kod gise. Sve super,jajnici,endometrijum,grlic. Na desnom folikul 17mm i ocekujem O za 3-4dana. Endometrijum 7mm.

Dogovorile smo se da ako ne bude nista za par meseci,ispratimo koji ciklus.

Opet me uhvatilo ono staro ushicenje :D

 

I da,sta je sa forumom??? :blink:

BlueFairy, Ljubinka i M@r@ volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Valjda novi update. Mada iskreno ne snalazim se.... bzv

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam sad bila kod gise. Sve super,jajnici,endometrijum,grlic. Na desnom folikul 17mm i ocekujem O za 3-4dana. Endometrijum 7mm.

Dogovorile smo se da ako ne bude nista za par meseci,ispratimo koji ciklus.

Opet me uhvatilo ono staro ushicenje :D

 

I da,sta je sa forumom??? :blink:

E super Sanja :wub: drzim fige da je ovaj mesec dobitni :) 

Jedva se snalazim sa novim forumom :wacko: 

Meni krenuo rozi sekret valjda ce vise vestica da dodje pa da mogu da se orjentisem kad moze O da bude :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajd Uco malo i veci da se radujemo :P

 

Baaas :lol: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sto su ovako smorili forum <_< jedina prednost je sto su mrdnuli ove reklame da se skoro i ne vide.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno (Izmenjeno)

MM je danas odradio spermogram. 

Duzina apstinencije 2,5 dana
uk. br. spermatozoida 13,92  (trebe > 39 miliona)
broj spermatozoida/ml 5,80 (treba > 15 mil/ml)
progresivno pokretnih 0,17 (treba > 32%)
nepokretnih 0,60 (treba < 60%)

normalni oblici 0,24 (treba > 0,04)

ima tu jos nekih parametara koji su u granicama normale tipa leukociti, vitalnost hipoosmotski test  
Molim vas da prokomentarise neko ko je proucavao spermograme do sada, ja nisam jer nisam ocekivala da bude los, tek cu sad da se bacim na konsultacije i proucavanje svega toga, sta mislite, jel ovo moze brzo da se popravi?

Izmenjeno od strane Ana87

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo, pa slicno je ko kod moje homeopatkinje samo sto ti ona nekim metalnim stapicem meri protok energije kroz organe. Iskreno ja nisam verovala u to pre a sad vise njima verujem nego lekarima. 

Ana,nadam se da ce neko znati da ti kaze ja se sgram slabo razumem :unsure:

E da stvarno gde su tikeri...??? Inace nije los forum preko telefona ne znam kako izgleda na kompu...

Meni i danas ide u tragovima. Ova vesticara ne zna jel sam posla il sad dosla <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najo :wub:

 

A za ovo drugo pitaj Ljubinku ili Suncokret. Ja nemam taj problem pa se bas i ne razumem.

.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh....navika je čudo, pogotovo dobra navika. Mislim na forum. Ali ajde, treba ići u korak sa vremenom :D Da li ovo znači da treba tickere opet da postavim?

 

Ja sam inače postavila pitanje na temi Hormoni i trombofilije, ne znam da li neko iko zna moj odgovor, barem dok ne odem kod hematologa.

SanjaTM, baš mi je drago da si u novom krugu. Grlim i navijam!!

ja ti odgovorila tamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja nemam problem sa trombofilijama, juhuuu bar nesto nemam :baby: 

Ana, cini mi se prilicno los spermogram ali naravno da ima pomoci. Prvo treba otkriti uzrok, tm mora sad da ide kod urologa i da se vidi da nije problem varikocela a morao bi i bris da uradi jer takvo stanje moze da bude i od hlamidije, ureaplazme ili mikoplazme. Ako nije nista od ovoga ja bih preporucila da uradi analizu B12 jer mu je bas mali ukupan broj, sto znaci da se i ne stvaraju u dovoljnom broju a ne samo da su nepokretni.

U svakom slucaju treba napraviti onu nasu muckalicu i obavezno da mu uvedes piskavicu (grcko seme), po mlevenu kasicicu ujutru i uvece sa vodom, medom, jogurtom - sve jedno. Ovde bi i mumije odradile dobar posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najo :wub:

 

A za ovo drugo pitaj Ljubinku ili Suncokret. Ja nemam taj problem pa se bas i ne razumem.

ooooooooo sanja, drugi krug!!!!!! pa nek je sa srecom!!!!!!!!

*Sanja* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo, pa slicno je ko kod moje homeopatkinje samo sto ti ona nekim metalnim stapicem meri protok energije kroz organe. Iskreno ja nisam verovala u to pre a sad vise njima verujem nego lekarima. 

 

Pa merenje aure je merenje energije ;) bas mi je krivo sto nisam zakazala za prethodnu subotu, ispade lep dan a ovej vikend necu moci zbog obaveza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo, pa slicno je ko kod moje homeopatkinje samo sto ti ona nekim metalnim stapicem meri protok energije kroz organe. Iskreno ja nisam verovala u to pre a sad vise njima verujem nego lekarima. 

Ana,nadam se da ce neko znati da ti kaze ja se sgram slabo razumem :unsure:

E da stvarno gde su tikeri...??? Inace nije los forum preko telefona ne znam kako izgleda na kompu...

Meni i danas ide u tragovima. Ova vesticara ne zna jel sam posla il sad dosla <_<

pozdrav i tebi uco! ja samo uletela da vas sve izljubim. Ljubinka - specijalan pozdrav !

učiteljica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iscackala sam neke cajeve za koje do sad nisam ni cula a odlicni su za plodnost, i musku i zensku. Mrzi me sad da kopiram o njima samo cu da ih navedem pa guglajte :P Babin zub, klinavce i oman. Koliko sam citala izgleda da bi ovaj oman mogao da resi skoro sve moje probleme :) 

Zone* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pozdrav i tebi uco! ja samo uletela da vas sve izljubim. Ljubinka - specijalan pozdrav !

Gde si Macko :wub: jel ti to najavljujes treci krug :babycrib: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja, bas se radujem sto si opet plusicka a jos cu se vise radovati ako sto pre odes dalje :wub:

*Sanja* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ni ja nemam problem sa trombofilijama, juhuuu bar nesto nemam :baby: 

Ana, cini mi se prilicno los spermogram ali naravno da ima pomoci. Prvo treba otkriti uzrok, tm mora sad da ide kod urologa i da se vidi da nije problem varikocela a morao bi i bris da uradi jer takvo stanje moze da bude i od hlamidije, ureaplazme ili mikoplazme. Ako nije nista od ovoga ja bih preporucila da uradi analizu B12 jer mu je bas mali ukupan broj, sto znaci da se i ne stvaraju u dovoljnom broju a ne samo da su nepokretni.

U svakom slucaju treba napraviti onu nasu muckalicu i obavezno da mu uvedes piskavicu (grcko seme), po mlevenu kasicicu ujutru i uvece sa vodom, medom, jogurtom - sve jedno. Ovde bi i mumije odradile dobar posao.

Joj hvala. Moram da te smorim sa par podpitanja. 

Na kojoj temi da nadjem muckalicu, to bese ono sa medom? Naisla sam da je pominjete ali nikako da nadjem tacno recept neki "proveren"? E da, i gde da nadjem tu piskavicu?

Jel rade test na hlamidiju, ureo i mikroplazmu drzavno ili da ipak idrmo privatno? Spermogram smo radili privatno. 

I trece, da li mogu da budu ovako losi rezultati jer mu je bio malo stresan period zadnjih 10 dana oko 100 stvari, + ga je baaas ukocila za vikend kicma + maaalo kasljuca... ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa merenje aure je merenje energije ;) bas mi je krivo sto nisam zakazala za prethodnu subotu, ispade lep dan a ovej vikend necu moci zbog obaveza.

Bice jos koji lep vikend nadam se ;) cekamo vas mi :) 

Ljubinka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.