Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

I kod mene sinoc stigla vestica :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uradila sam sve hormone i oni su ok,bila na UTI i to je sve kako treba.Samo nikako da dodje beba,sada smo počeli terapiju klomifenom pa ćemo videti hoće li uroditi plodom :)

nadamo se da hoce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O Boze koliko vestica :angry: aj drzimo fige da sledeci mesec prsti od plusica :wub:

Meni jos moja prva veca nije stigla a kao i da ne planira. Ko zna i kad ce kad dojim tako da nemam pojma dal O ima ili ne a mrzi me iskreno bazalnu da merim :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cure pao mi je jedan kamen sa srca...uzela rezultate prolaktina i skoro su na donjoj granici

za samo mesec dana pao je od 43,7 na 2,8 a ref.vrd. su od 2,5-14,7

malo mi je cudno da padne toliko za samo mesec dana....naravno uz terapiju

Ljubinka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zoxxx merim, graf je bio obecavajuci i ovog i proslog meseca ali nista... a ti jel meris?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zakazala sam u petak kod one dr Majre :ph34r:

Interesuje me tvoje iskustvo. Svi pricaju o njoj a ne znam nikoga ko je isao. Drugarica hoce da ide kod nje ali se boji sta ce joj reci. Jer svi pisu da je neljubazna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vas pozdravim I fuuuj za vestice.

Meni kasni dva dana da li je rano da uradim test ujutro? Inace namam nikakve siptome ni za sta :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubu mogla si i dva dana pre neocekivane...rafi testic srecnoooo!!!!

Bubu 2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zoxxx merim, graf je bio obecavajuci i ovog i proslog meseca ali nista... a ti jel meris?

Ma ne merim,nemam vise zivaca...

Krenuo pms,isti simptomi kao i proslog ciklusa,uzasni bolovi u grudima...Eto,to je neka novina,prosli ciklus se ponadala,a sada znam sta je...

Cekam da dobijem pa mm i ja pravac kod doktora.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uciteljice ja nisam dobijala sve dok sam dojila sa oba deteta,sa cerkom godinu dana i kada sam prestala da je dojim tek nakon mesec dobila prvi put,a u mom slucaju je dojenje bas extra kontracepcija,jer dok sam sina dojila nismo pazili a nisam ostala trudna,dok je prva vestica stigla taj mesec sam odmah ostala trudna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Interesuje me tvoje iskustvo. Svi pricaju o njoj a ne znam nikoga ko je isao. Drugarica hoce da ide kod nje ali se boji sta ce joj reci. Jer svi pisu da je neljubazna

Pa nece ona njoj nista da kaze da bi je uvredila. Ona mnogo toga kaze, vise nego bilo koji dr ikada, ali to ne uvija i zato je mnogima utisak da nije ljubazna. Ja sam kod nje bila 3 puta pre prvog deteta, i ona je velikim delom zasluzna sto sam ga napokon i rodila. Bila sam opet pre godinu i po i nisam isla na kontrolu a trebalo je. Ko zna sta ce mi sad reci ali plasim se da nece bas sve pozitivno da bude.

Bubu 2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nece ona njoj nista da kaze da bi je uvredila. Ona mnogo toga kaze, vise nego bilo koji dr ikada, ali to ne uvija i zato je mnogima utisak da nije ljubazna. Ja sam kod nje bila 3 puta pre prvog deteta, i ona je velikim delom zasluzna sto sam ga napokon i rodila. Bila sam opet pre godinu i po i nisam isla na kontrolu a trebalo je. Ko zna sta ce mi sad reci ali plasim se da nece bas sve pozitivno da bude.

Zelim ti puno stece na pregledu. Da bude uspesam kao I prethodni

Hvala na odgovoru. Slazem se i ja volim direktne doktore ne volim uvijanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubu mogla si i dva dana pre neocekivane...rafi testic srecnoooo!!!!

Hvala. Javljam se sutra. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj test je negativan. Vise srece u sledecem izvlacenju. :)

Drage moje, vama zelim dve crte na testu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uciteljice ja nisam dobijala sve dok sam dojila sa oba deteta,sa cerkom godinu dana i kada sam prestala da je dojim tek nakon mesec dobila prvi put,a u mom slucaju je dojenje bas extra kontracepcija,jer dok sam sina dojila nismo pazili a nisam ostala trudna,dok je prva vestica stigla taj mesec sam odmah ostala trudna.

Znaci da se ne nadam dok veca ne dodje :( a bas sam htela da uskoro ostanem trudna mada ne planiram da batalim dojenje radi toga.

Bubu :( valjda ce u sledecem ciklusu biti pozitivnih ;)

Ljubo kad ides kod Majre danas? E vidis nikad ni ne pitah niti sam ispratila a sta je ona po struci,cime se bavi?

Bubu 2 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisu sve zene iste,ima mnogo njih koje su ostale trudne dok su dojile,kupi trakice,meri bazalnu bas da vidis da li imas O iako nema vece.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisu sve zene iste,ima mnogo njih koje su ostale trudne dok su dojile,kupi trakice,meri bazalnu bas da vidis da li imas O iako nema vece.

Necu dok ne napuni godinu dana nista vec posle ako i dalje ne dobijem provericu. Imala sam jedino jedan mesec ziganje jajnika ali to moze da bude i ne mora da znaci da je O.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre i za vreme cele prve trudnoce sam pila glukofaz (policisticni jajnici, dobijala m dva, tri puta godisnje) kad sam se porodila prvu m sam dobila posle tri meseca i pocele redovne m, a dojila sam bebu! I ostala trudna posle trece m! Imamo zasada dve devojcice! Nikada vise nisam pila glukofaz a redovno dobijala, kazu da trudnoca leci i mene je izgleda stvarno izlecila! Sad sam opet u drugom stanju i kazu da ce biti decak! I opet sam ostala trudna dok sam dojila!

Ljubinka, Zone* i Bubu 2 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre i za vreme cele prve trudnoce sam pila glukofaz (policisticni jajnici, dobijala m dva, tri puta godisnje) kad sam se porodila prvu m sam dobila posle tri meseca i pocele redovne m, a dojila sam bebu! I ostala trudna posle trece m! Imamo zasada dve devojcice! Nikada vise nisam pila glukofaz a redovno dobijala, kazu da trudnoca leci i mene je izgleda stvarno izlecila! Sad sam opet u drugom stanju i kazu da ce biti decak! I opet sam ostala trudna dok sam dojila! A moj prvi plusic smo cekali punih osam godina!

My happiness voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre i za vreme cele prve trudnoce sam pila glukofaz (policisticni jajnici, dobijala m dva, tri puta godisnje) kad sam se porodila prvu m sam dobila posle tri meseca i pocele redovne m, a dojila sam bebu! I ostala trudna posle trece m! Imamo zasada dve devojcice! Nikada vise nisam pila glukofaz a redovno dobijala, kazu da trudnoca leci i mene je izgleda stvarno izlecila! Sad sam opet u drugom stanju i kazu da ce biti decak! I opet sam ostala trudna dok sam dojila!

E tako sam i ja pre trudnice i tokom pila glukofaz isto zbog PCOS i posle porodjaja jajnici super e sad videcemo jos nisam dobila kakvi ce mi ciklusi biti ali nadam se da se sve sredilo pa da necu i za drugog bebca cekati tri god :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pre i za vreme cele prve trudnoce sam pila glukofaz (policisticni jajnici, dobijala m dva, tri puta godisnje) kad sam se porodila prvu m sam dobila posle tri meseca i pocele redovne m, a dojila sam bebu! I ostala trudna posle trece m! Imamo zasada dve devojcice! Nikada vise nisam pila glukofaz a redovno dobijala, kazu da trudnoca leci i mene je izgleda stvarno izlecila! Sad sam opet u drugom stanju i kazu da ce biti decak! I opet sam ostala trudna dok sam dojila! A moj prvi plusic smo cekali punih osam godina!

Cestitam na novoj trudnoci i samo nek bude sto vise bebica. Kuku 8 god nije malo nikako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage plusicke, cestitam novim plusicima, i veliko uaaaa za ovu ekspanziju vesticara! Iako me nema pratim vas i cutam. Kao sto neke od vas znaju pre nekoliko meseci sam se povukla sa teme i evo me sada nazad. MM i ja smo obustavili radnje, jer je on otisao preko da radi, pa je dogovor bio da stanemo sa bebcem dok ne budemo mogli da budemo na okupu. Ali naravno ovaj mesec sam ja zapalila do njega i naravno da nismo migli da se suzdrzimo pa smo se malo "zaigrali" i sad se ubih od racunice i prebiram po glavi da li postoji ikakva sansa i naravno ko jedini moze da mi odgovori ste vi drage moje. Dakle, ako sam imala vesticaru 3.10. a onda smo se zaneli naravno odmah potom 8.10. a meni ovulacija dolazi 14.10. i sledeca vesica bi trebalo da bude 28.10. jel postoji nekakva sansa? I da to ce Sena sigurno znati da mi kaze, s obzirom da sam doletela predhodni dan, jel i to ima neke veze? Nesto se bas nadam, a kako ja racunam... Tesko da smo ista uradili. Sta mislite zene?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.