Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

cure, pozdrav! sve hocu da vas pitam jel se javlja palcica. kako je ona? ne vidim da pise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh sto volim kad neko napusti ovu temu ovako....cestitammmm....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seno, tako i treba. Koj ces djoku da se oslanjas na ove nase dr-ove. Obavestavaj nas. Bas me zanimaju njihove procedure.

Sena13 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage zene zelim vam puuuno srece i da ugledate svoje plusice.. Ako imate neredovite cikluse probajte piti caj od vrkute dobar je i za plodnost..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo Majo i nek’ je sa srecom! Eh, kad bi nas sve cekalice tako brzo napustale. Hajde devojke za Majom pa da se radujemo jos kom plusicu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Seno, tako i treba. Koj ces djoku da se oslanjas na ove nase dr-ove. Obavestavaj nas. Bas me zanimaju njihove procedure.

Budem bila. Iskreno, dojadilo mi je da planiram sa Srbijom jer se uvek nesto ispreci i ne mogu da uzmem tih par dana slobodno - ovako ovde cemo krenuti jednu proceduru a ako nam se sloze kockice nista nas ne sprecava da u Srbiji organizujemo brzinski VTO.

*TJ* i nataša p. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih Seno najvise voleka da vas na pola puta u "pretragama" presretne beban :)

Sena13 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih Seno najvise voleka da vas na pola puta u "pretragama" presretne beban :)

Sto nije uopste iskljuceno :) Cak sam i ubedjena da ce tako biti :)

Pratim vas, tj citam, ali nemam nista pametno da vam kazem kako bih vam olaksala muke i skratila ih. Samo da znate da vam svima drzim fige da se cistite odavde sto pre i da se vijate po trimestrima :wub:

Sena13, Daca87, Ljubinka i 1 ostali volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo uspeli da zakazemo konsultacije u klinici za fertilitet ovde u UK za 19. oktobar :D

Seno, draga, bravo! t2027.gif Znaj da smo uz tebe u svakom koraku. :wub: Jedva cekam izvestaj posle konsultacija. ^_^

Hvala na ljepoj dobrodoslici ali nasrecu cu vas morati napustiti kako m nije satima dolazila ja sam bila sve nestrpljivija i morala sam uraditi test.. Dobro da jesam jer je POZITIVANNN!!ajme plakala sam od srece i ruke su mi se tresle, jos nitko nezna pa cak ni muz jer radi do navecer.. Ceka ga iznenađenje definitivno..

Maajaa, cestitam! Zelim ti skolsku trudnocu. ;)

cure, pozdrav! sve hocu da vas pitam jel se javlja palcica. kako je ona? ne vidim da pise.

Andisam, veruj mi da se i ja u poslednje vreme cesto pitam sta nam je sa njom. Verovatno uziva u trudnoci, pa nas je zaboravila. :P;)

andisam i Sena13 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zene...,evo da se javnem... :-)

Jedino novo kod mene je to sto ovaj ciklus nisam imala normalno krvarenje ni 2 dana...

Danas mi je 8dc i ja jos uvek imam iscedak... (inace mi traje 4 dana,5ti dan iscedak)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daco a da uradis testic?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ne znam bas...,bilo je sveze krvi dan ipo..,skoro dva...,tako da mislim da nije t 1000%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj ti je savet da ipak uradis,mozda je pukla neka cista,kapilar,bas je kratko trajalo krvarenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pokusavam vec 2 meseca da ostanem u drugom stanju. Kupila sam i maybe baby medjutim nista ono meni nije jasno :/ sto posto radim nesto pogresno. Ovog meseca smo imali odnose valjda u periodu ovulacije tako da cekam da ne dobijem krajem meseca :) drago mi je sto cu moci da podelim neka iskustva sa vama i cujem vasa u vezi ove teme :) pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pokusavam vec 2 meseca da ostanem u drugom stanju. Kupila sam i maybe baby medjutim nista ono meni nije jasno :/ sto posto radim nesto pogresno. Ovog meseca smo imali odnose valjda u periodu ovulacije tako da cekam da ne dobijem krajem meseca :) drago mi je sto cu moci da podelim neka iskustva sa vama i cujem vasa u vezi ove teme :) pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pokusavam vec 2 meseca da ostanem u drugom stanju. Kupila sam i maybe baby medjutim nista ono meni nije jasno :/ sto posto radim nesto pogresno. Ovog meseca smo imali odnose valjda u periodu ovulacije tako da cekam da ne dobijem krajem meseca :) drago mi je sto cu moci da podelim neka iskustva sa vama i cujem vasa u vezi ove teme :) pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja pokusavam vec 2 meseca da ostanem u drugom stanju. Kupila sam i maybe baby medjutim nista ono meni nije jasno :/ sto posto radim nesto pogresno. Ovog meseca smo imali odnose valjda u periodu ovulacije tako da cekam da ne dobijem krajem meseca :) drago mi je sto cu moci da podelim neka iskustva sa vama i cujem vasa u vezi ove teme :) pozdrav svima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo ne znam da li ti ista znaci ali ako ti znaci - moja rodjena sestra radi doktorat iz humane genetike/molekularne biologije pa ako ti treba da popricas sa nekim iz te branse mogu da te povezem sa njom. Ona je prilicno direktna (da ne kazem surova) i precizna ali je jako dobra u svom poslu (nije sto je moja ;) ) tako da ako ti ne smeta suvoparni naucnicki pristup - sigurna sam da bi nasla vremena za razmenu mailova ili Skajp.

Ja cu ovau ponudu ozbiljno da shvatim :D ovaj mesec cu da idem kod hematologa i da mu postavim neka pitanja pa ako ne budem bila zadovoljna odgovorima (iskreno, cisto sumnjam da se oni bas toliko udubljuju u ono sto mene zanima) onda cu da probam da srocim precizno sta me brine, da ne smaram devojku sa uopstenim pitanjima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne secam se ko je rekao, ali moram da dodam da je tacno da cim objavim da mi kasni dobijem ili taj dan ili sutra dan. Evo juce objavih da sam trebala 30.9.dobiti pa nisam i evo jutros stigla vesticara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo! Puu jeee.. glupost. Ali ajde mozda je rano. Nego, razmisljam sad posto si spomenula godine. A da li si nekada razmisljala o vto ali iz prirodnog ciklusa? Mislim, imate S. sto znaci da mora biti i druge bebe, a eto vto je jeste agresivnija metoda zbog stimulacije ali sto da ne i iz prirodnog ciklusa. Bas me interesuje tvoje misljenje o tome.

Nije rano, juce vestica dosla <_<

Vec sam ja ovde pisala svoje razloge protiv vto, uglavnom su moralno/verske prirode ali da kojim slucajem nisam uspela da rodim dete, najverovatnije bih zazmurila na oba oka i isla na vto. Ne bih opet da pisem zasto sam protiv jer podrzavam sve vas koji se odlucite za taj put i ne bih da vas pokolebam ni za jedan promil. to su moja razmisljanja i shvatanja ali od svega toga beba je ipak vrednija. Mozda bih i za drugo dete probala sa vto ali, iskreno, previse mi je skupo da ne bi uspelo a pretpostavljam da ne bi jer u nasem slucaju, ako je problem anemija onda bi ona i dalje bila problem i kod vto i ne bih da forsiram i da dobijem bolesno dete. Kad budem u redu da zatrudnim nadam se da cu biti dovoljno ok i da dete bude zdravo.

Mi smo uspeli da zakazemo konsultacije u klinici za fertilitet ovde u UK za 19. oktobar :D

Aj pa sa srecom da sve bude brzo i efikasno. I mene zanima procedura u UK, nadam se da oni znaju nesto sto nasi dr ne znaju pa da nam ti to preneses i spasis bar neku cekalicu ;)

Hvala na ljepoj dobrodoslici ali nasrecu cu vas morati napustiti kako m nije satima dolazila ja sam bila sve nestrpljivija i morala sam uraditi test.. Dobro da jesam jer je POZITIVANNN!!ajme plakala sam od srece i ruke su mi se tresle, jos nitko nezna pa cak ni muz jer radi do navecer.. Ceka ga iznenađenje definitivno..

Divno :rolleyes: najkraci boravak na ovoj temi do sad. Zelim ti laku i bezbriznu trudnocu :)

Maajaa:) voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije rano, juce vestica dosla <_<

Vec sam ja ovde pisala svoje razloge protiv vto, uglavnom su moralno/verske prirode ali da kojim slucajem nisam uspela da rodim dete, najverovatnije bih zazmurila na oba oka i isla na vto. Ne bih opet da pisem zasto sam protiv jer podrzavam sve vas koji se odlucite za taj put i ne bih da vas pokolebam ni za jedan promil. to su moja razmisljanja i shvatanja ali od svega toga beba je ipak vrednija. Mozda bih i za drugo dete probala sa vto ali, iskreno, mi je previse skupo da ne bi uspelo a pretpostavljam da ne bi jer u nasem slucaju, ako je problem anemija onda bi ona i dalje bila problem i kod vto i ne bih da forsiram i da dobijem bolesno dete. Kad budem u redu da zatrudnim nadam se da cu biti dovoljno ok i da dete bude zdravo.

Da, da znam da si pisala o razlozima zasto ne zelis vto, nego pomislih bez stimulacije, ali naravno, postujem stav. Sto se tice anemije u pravu si potpuno.

Ljubinka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao zene...,evo da se javnem... :-) Jedino novo kod mene je to sto ovaj ciklus nisam imala normalno krvarenje ni 2 dana... Danas mi je 8dc i ja jos uvek imam iscedak... (inace mi traje 4 dana,5ti dan iscedak)...

Daco, ja se uvek nadam da su takve neobicnosti posledica trudnoce ali kod tebe se u poslednjih pola godine, ako ne i duze, skoro svaki ciklus nesto desava sto i ne bi trebalo. Mislim da je vreme da se malo ozbiljnije pozabavis ovim, bez obzira sto kazes da i ne pravite bebu aktivno, ti joj se ipak nadas jer ne bi ni bila ovde na plusicima da nije tako ;)

*TJ* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postavih pitanje u temi o hormonima, mada nema nikoga tamo. Da li trombofilije mogu i sada ili moraju ujturu pre dorucka da se vade?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daco, ja se uvek nadam da su takve neobicnosti posledica trudnoce ali kod tebe se u poslednjih pola godine, ako ne i duze, skoro svaki ciklus nesto desava sto i ne bi trebalo. Mislim da je vreme da se malo ozbiljnije pozabavis ovim, bez obzira sto kazes da i ne pravite bebu aktivno, ti joj se ipak nadas jer ne bi ni bila ovde na plusicima da nije tako ;)

Relativno jesi u pravu...,ali za inaj deo za nadanje nisi :)

Ovde sam da bih vas pratila i podrzavala,radovala se vasim plusicima i pustila mozak na ispasu...

Za cikluse si u pravu,cas kasni,cas dobijem ranije,cas obilno,cas oskudno...,ali relativno na vreme i po ps-u...

Ovaj iscedak mi se nikada nije ovako oduzio,zato mi je zapalo za oko pa sam pisala,inace ne bih pisala nista jer nemam sta pametno da kazem :)

A i nista se ne desava poslednjih meseci...

Sto se tice pretraga,nakanjujem se da krenem,ali jedino kada dam ili dobijem otkaz cu moci to da priustim,do tada skupljam pare.. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.