Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Najo drzim fige da sve prodje dobro i da odete dvoje, a da se vratite najmanje troje, a moze i cetvoro, petoro :)

Sena13, .Naja. i *TJ* volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najo, grlim i navijam... Prag je divno mesto za bebu i drzim palceve iz sve snage da uspe iz prve! <3

...a za komentare - i na FB i u realnosti primenjujem vrlo jednostavno resenje - ‘unfriend’. Bliski ljudi em znaju, em umeju da se ponasaju... ovi drugi... pa, pristojnost mi je ionako jedan od bazicnih kriterijuma za poznanstvo. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najo mislim na tebe i zelim ti puno srece! Potpisujem sto kaze moj drugar Klaker tamo iznad :D

.Naja. i Klaker volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka pozivnica je vrh, smejala sam se kao ludak! Sutra premijera, stizemo u limuzini i haljini na pruge B):lol:

Ljubinka i jetzel pretzel volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najo ne znam da te posavetujem oko rezultata al znam da ti saljem najveci zagrljaj i svuuu pozitivnu energiju!!!

Moja sestra od tetke je otisla u Prag posle godina pokusavanja i svega i svacega , uspeh iz prvog puta i sad je 7.mesec sa dve bebice u stomaku!

Od srca ti zelim isti scenario <3

Verujem svakim delom sebe da si na pravom putu i da ces uskoro biti mama!

.Naja. i Ljubinka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najo imam osecaj da ce sad sve biti kako treba i sto kazu da bude puno bebica :wub:

Ovo sve ima jako logike za AMH sto kaze Ljuba. Ljubo,doktori ti nisu ni do kolena :D

Sackili, Ljubinka i .Naja. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka pozivnica je vrh, smejala sam se kao ludak! Sutra premijera, stizemo u limuzini i haljini na pruge B):lol:

Premijera se zakazuje negde posle pola 10, iako ce test biti uradjen ranije necu stici pre tog vremena da se nakacim.

Ima momenata kad sam se ponadala da ce biti premijera sa srecnim krajem, kao npr. kad me je u subotu preseklo u predelu levog jajnika i nakon toga menstrualni bol u trajanju od nekih 15tak minuta, za mene prilicno intenzivan jer me inace nikad ne boli stomak kad dobijem. To bi bilo nekih nedelju dana od O. Od subote me svaki dan povremeno bolucka stomak i sve sam nesto mislila da je to mozda implantacija jer je bilo rano da se vestica najavljuje ali od juce mi se zapusavaju usi, sto je meni jasna najava vestice, valjda se punim vodom pa mi se dize pritisak u usima, skoro svaki put je tako. A i pomamila sam se sa onom pricom o Lh testu u svrsi testiranja trudnoce, pa sam prethodna 3 dana radila Lh test i jedva da se i nazire testna linija, tako da su skoro sve sanse da ce sutrasnja premijera biti potpuni fijasko :P<_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da dodam - poslednja 2-3 dana me boli glava sto je meni isto najava vestice jer inace nisam sklona glavoboljama sem pred doticnu ali sa druge strane idem na sat vremena u wc (merila sam) sto je lep simptom ali hoce i on pred vesticaru <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo ja sam pre II imala apsolutno sveeeee svoje najstadardnije PMS simptome.

Mogla sam da se kladim da nisam trudna kad ono izosta veca 11 meseci ;)

Ljubinka i .Naja. volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cure pogledajte na netu prilog o Slobodanu Tesicu....mislim da vredi <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cure pogledajte na netu prilog o Slobodanu Tesicu....mislim da vredi <_<

bila kod coveka i nije mi se svideo <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, ja vas čitam i osećam se već trudno hahaha toliko me dignete da niste svesne toga.

Ljubo, ovo što si pisala ima logike, hvala na informacijama. Ima svega... dovela sam kilažu u red (9-10kg manje), ne preterujem sa slatkišima kao pre (mada ih izbegavam inače), kad jedem hleb onda je to koji sama napravim, bez belog brašna, redovna sam u terapijama (i Glukofaž i Eutiroks), treniram Zumbu, više šetam, godinama ne koristim zejtin već ili maslinovo ili neko drugo ali uglavnom kuvam meso ili dinstam... ima mnogo promena koje sam uvela u ovih skoro 3 godine. Ali jedino što su mi se ciklusi produžili, od 32 do 46 dana.

Izi, popila sam Inofolic ceo koji si mi ti poklonila još davno, mozda je i od toga, ko zna. Mada nisam naručivala posle toga, priznajem lenja sam bila po tom pitanju.

Sackili, SREĆAN VAM PRVI ROĐENDANČIĆ!! Sve najlepše vam želim i ubrzo da V. dobije batu ili seku!!! ❤

BubiBi, *TJ*, Ljubinka i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo do premijere si svejedno trudna a i nakon toga drzim fige sutra :wub: sto Sackili kaze pms simptomi su isti ko kod trudnoce. Meni se jedino razlikovalo sto su ne bradavice ubitacno bolele a meni je tad vec ubitacno kasnilo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dzaba ste se sredjivale, beo je <_< videcemo da li ce se ista promeniti sutra.

Toliko od mene... i ova premijera je bila neuspesna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo,a bas smo se nadale. Mozda je rano jos..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Najo, nisi ni svesna koliko mi je drago sto ste se odlucili da napravite taj "glavni" korak ka svom cilju. :wub: I to jos u Zlatnom Pragu. Pa gde ces lepse?! Navijam iz sve snage i jedva cekam da nas obradujes da lepim vestima. :wub:

Ih, bre, Ljubo... :unsure:

.Naja. voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo, navijam da je rano i da ces nas sutra obradovati stidljivom drugom crticom. Saljem snazni zagrljaj i pozitivne misli!!! :)

Ljubinka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mozda i jeste rano, videcemo. Lh trakica je bila pozitivna pre 13-14 dana, znaci da je danas najmanje 10-11. dpo. Juce sam opet citala o pernicioznoj anemiji, koju ja imam, i o rizicima da beba bude zdrava ako uopste uspem i da je napravim. Plus nase godine = ooogromna sansa da ne bude sve u redu. Nisam pametna sta mi je ciniti, nije lako odustati od svojih zelja i snova ali rizik je bas veliki :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo... :(

Mozda da popricas sa hematologom na tu temu? Mozda postoje nacini da se smanje rizici... (sad ja napamet pricam jer ne znam sta je perniciozna anemija...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.