Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Yoro dobra fora za petak :) lepo sam se nasmejala :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kukuuuu Ljubo pa sta ce sve da mi rade u Frontu :unsure:

A da budemo seke po stomacima jedva cekam :wub:

Yoro sutra petaaaaaaak :D

Cekalice :P:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Simonceeeeeee srecan ti rodjendan,da si nam ziva i zdrava i da uskoro budes trudnjaca :wub:

ljubim i vucem usi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nazalost, imale smo ovde prilike da slusamo svakakve gluposti od strane lekara, pa smo malo nepoverljive, mene licno je jedan zaje*avao godinu dana, ali na srecu ima i onih koji znaju svoj posao. Izvini jos jednom, bila sam bas gruba.

Ma opušteno, Anchy, ja sam već i zaboravila na to. ;) Tebi mora biti sve oprošteno inače će mi izaći čmičak. :D

Veruj mi, ja imam fobiju od bilo kakvih zahvata i bolnica zbog neznanja lekara. Zato me i hvata panika zbog ovog HSG-a... :unsure:

BlueFairy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Yoro dobra fora za petak :) lepo sam se nasmejala :D :D

jel da? hahahah

Iwka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kukuuuu Ljubo pa sta ce sve da mi rade u Frontu :unsure:

A da budemo seke po stomacima jedva cekam :wub:

Yoro sutra petaaaaaaak :D

Cekalice :P:lol:

da sutra petak juuupiiiii

i ja jedva čekam da vas dve budete seke i po stomacima.

a i da ostalim curama porastu stomaci pa i meni

BlueFairy i učiteljica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kukuuuu Ljubo pa sta ce sve da mi rade u Frontu :unsure:

A da budemo seke po stomacima jedva cekam :wub:

Yoro sutra petaaaaaaak :D

Cekalice :P:lol:

Pa nece nista strasno da ti rade ali su dobri strucnjaci i ne gube vreme na raznorazna ispitivanja nego sve po redu i sve zavrsis vrlo brzo i za dz. sem hormona i briseva na hlamidiju, miko i urea plazmu. Dobro, kupujes sama i klomifen i pregnil kad dodje do toga ali je su bar inseminacije besplatne.

da sutra petak juuupiiiii

i ja jedva čekam da vas dve budete seke i po stomacima.

a i da ostalim curama porastu stomaci pa i meni

Yoro, draga, ako moze da za mene prformulises zelju jer mi je muka od ovog stomaka sto je porastao a prazan :P

učiteljica i BlueFairy volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro "jutro" devojke! Kako ste danas? Pre svega čestitam novoj trudnici :D! Neka sve prođe lagano i sa što manje stresiranja :)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dragiiiiiiiii :wub:

Ljubo pisala sam,ja idem na histeroskopiju pa cu verovatno posle toga dobiti Glukofaz da pijem :) znam da je taj lek u planu jer je doktorka rekla samo cekam amin :D .

Anchy cmok cmok seko

uskoro ces mi biti seka i po Glukozu :lol:

Učiteljice, izvini što se ovako ubacujem, pošto sam nova, vidim da ideš na histeroskopiju, jel mi možeš reći zbog čega? Moja sestra je išla prošle godine i izgleda da su joj odradili dobar posao, sada nosi blizance (prirodno) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel da? hahahah

stavicu to na salter ako se slazes....

ljubi je u pravu, ne moraju stomaci vise da rastu, dovoljno da nesto sto pre zakuca u njima :D nego ova muckalica jako ukusna, nisam se mogla juce zaustaviti : D

BlueFairy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Plusicke jeste li citale ovo? :wub:

http://www.bebac.com...-se-nova-metoda

To bi bilo sjajno kad bi dozvolili! Ali ne verujem da ce dozvoliti jeftinije postupke jer ce im manje para ici u dzepove. A soda bikarbona mnogo toga leci ali je i jeftina pa nema podrsku farmakomafije ;)http://www.magazin.ba/lifestyle/soda-bikarbona-najveci-neprijatelj-farmaceutske-industrije-17652.html

Iwka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To bi bilo sjajno kad bi dozvolili! Ali ne verujem da ce dozvoliti jeftinije postupke jer ce im manje para ici u dzepove. A soda bikarbona mnogo toga leci ali je i jeftina pa nema podrsku farmakomafije ;)http://www.magazin.ba/lifestyle/soda-bikarbona-najveci-neprijatelj-farmaceutske-industrije-17652.html

u ovoj nasoj papir drzavi ako i dozvole obicna kesica sode ce poskupeti prvo pa tek onda... mada sve je moguce, mozda skontaju da treba negde popustiti da bi natalitet porastao. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima! :) Kako ste?

Mene vec par dana otkidaju jajnici od bolova (imala sam skoro,tako da to nije razlog).ledja takodje,plus ujedam koliko sam nervozna. Cekacu do kraja meseca da vidim hocu li dobiti.Ako ne,pravac kod mog starog dr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Učiteljice, izvini što se ovako ubacujem, pošto sam nova, vidim da ideš na histeroskopiju, jel mi možeš reći zbog čega? Moja sestra je išla prošle godine i izgleda da su joj odradili dobar posao, sada nosi blizance (prirodno) :D

Nista odredjeno,valjda im je to deo procedure ispitivanja steriliteta. Hoce sve da mi isproverevaju. Uh dace Bog i meni jedne blizance :)

Ljubinka i V_ana volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nece nista strasno da ti rade ali su dobri strucnjaci i ne gube vreme na raznorazna ispitivanja nego sve po redu i sve zavrsis vrlo brzo i za dz. sem hormona i briseva na hlamidiju, miko i urea plazmu. Dobro, kupujes sama i klomifen i pregnil kad dodje do toga ali je su bar inseminacije besplatne.

Yoro, draga, ako moze da za mene prformulises zelju jer mi je muka od ovog stomaka sto je porastao a prazan :P

Sve nek mi ispituju ja se necu buniti :) sve je bolje od cekanja a nista se ne desava ili ne daj Boze opustanja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dulcinea, koliko vam je trebalo vremena za prvu bebicu? :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se i ja javim, pošto mi je danas bio dan za vešticu, a kako nisam imala nikakvih simptoma otišla sam da uradim betu. Rezultat 0,6, tako da od trudnoće ništa :( . Verovatno ću dobiti danas u toku dana, pošto je stomak počeo da me bolucka. :( Koji sam ja kreten, a taman sam se ponadala, bar da mogu da se isplačem :angry: , ali ni to ne mogu. Pozdrav svima. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ozbiljno se bavim mišlju da ako ni ovaj mesec ne uspem, krenem sa homepotaijom, ovde ima jedan dobar lekar koji je mom sinu izlečio alergijsku astmu. Da li je neko čuo da je homeopatija pomogla u ovom slučaju? Inače sam veliki fan iste.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ozbiljno se bavim mišlju da ako ni ovaj mesec ne uspem, krenem sa homepotaijom, ovde ima jedan dobar lekar koji je mom sinu izlečio alergijsku astmu. Da li je neko čuo da je homeopatija pomogla u ovom slučaju? Inače sam veliki fan iste.

:( za vesticu

A sto se tice homeopatije ja sam htela da idem bas zbog steriliteta ali sam na kraju ipak resila da se okrenem klasicnoj medicini jer njoj vise verujem,iskreno. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista odredjeno,valjda im je to deo procedure ispitivanja steriliteta. Hoce sve da mi isproverevaju. Uh dace Bog i meni jedne blizance :)

Aha. Moja sestra nije imala problema da zatrudni, već da održi trudnoću, prekidale su se uvek od 5-9 nedelje, ali su njoj ustanovili da ima dvorogu matericu, pa kad su joj radili histeros., "sredili" su joj matericu, i za sad je sve super :D. Ona je u Višegradskoj radilai tamo leži. Inače je doktorima bila prava enigma, pošto je inače bilo sve u najboljem redu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dulcinea, koliko vam je trebalo vremena za prvu bebicu? :*

Nekih mesec dana.Probali smo nekoliko puta i uspelo je.

Iwka voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha. Moja sestra nije imala problema da zatrudni, već da održi trudnoću, prekidale su se uvek od 5-9 nedelje, ali su njoj ustanovili da ima dvorogu matericu, pa kad su joj radili histeros., "sredili" su joj matericu, i za sad je sve super :D. Ona je u Višegradskoj radilai tamo leži. Inače je doktorima bila prava enigma, pošto je inače bilo sve u najboljem redu.

Kod mene je zatrudnjivanje,za ove dve godine nikad nisam bila a trudna.Dal je bilo biohemijskih ne znam ali mi je dokazano da ovulacije nemam pa valjda hoce da provere sve pre nego sto bilo sta konkretno krenu. Sve je bolje od tapkanja u mestu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Takice :wub:

Kako nam je Tamarica i ostatak male druzine? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.