Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Lenocka,nadam se da ces se sledeci put javiti sa lepim vestima :)

Jekiccccccccc where are you?

Gde je Maybe nema je pa nema...

Saljem malo prasinice svima,ubacila bih slicicu neku lepu ali je moja jaca polovina udesila procesor,tako da iscekujem majstora :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka,nadam se da ces se sledeci put javiti sa lepim vestima :)

Jekiccccccccc where are you?

Gde je Maybe nema je pa nema...

Saljem malo prasinice svima,ubacila bih slicicu neku lepu ali je moja jaca polovina udesila procesor,tako da iscekujem majstora :)

Tu je maybe, samo na drugim temama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da se javim da je vestica opet stigla :angry: da je ispratim pa od nedelje krece nova runda!

Svim cekalicema koje su "pobegle" iz ove teme zelim laku i lepu trudnocu! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje čekalice i ostale :) ...samo da vam kažem da ću neko vreme da iskuliram malo od foruma, pa rekoh da vam se javim, za slučaj da se neka bude pitala šta je sa mnom...eto možda se neko seti :lol: Volim ovaj forum, ali u poslednje vreme se ne osećam baš lepo ovde...evo jutros sam se uključila i umesto da ovo vreme potrošim na razonodu i da mi da pozitivnu energiju, meni se dok čitam šta se sve izdešavalo javlja neka mučnina u stomaku i knedla u grlu...stvarno sam se trudila da budem korektna sa svima, da se ne raspravljam, jer mi to ne treba i ovde, pored svih pravih problema...ali, izgleda da ne ide to tako...da se razumemo, niko mene nije napadao direktno, niti sam ja detinjasta i sl., jednostavno trenutno se ovde ne osećam lepo, već naprotiv...eto, rekoh da vam kažem kako se trenutno osećam, jer ste mi uvek bile podrška...neću ja izdržati dugo bez vas, sigurno ;) samo da se smire strasti, i čim osetim potrebu, eto mene opet...ljubim vas!t4801.gif

Ma samo opusteno ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se desilo sledece:Kasnila mi je mens 1 dan i ja resih da uradim test.I uradim ga kad ono druga crta jedva vidljiva.Tako mi je bila i u prvoj trudnoci.Ja sva srecna,mm isto...I tako predvece odem u WC i primetim da je vestica stigla :(:(:( Trajala je veoma kratko i nije bila obilna a drugacija je bila od regularnih.Onda sam ja pomislila da ipak postoji trudnoca.Ne znam da li da sacekam ili da uradim betu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se desilo sledece:Kasnila mi je mens 1 dan i ja resih da uradim test.I uradim ga kad ono druga crta jedva vidljiva.Tako mi je bila i u prvoj trudnoci.Ja sva srecna,mm isto...I tako predvece odem u WC i primetim da je vestica stigla :(:(:( Trajala je veoma kratko i nije bila obilna a drugacija je bila od regularnih.Onda sam ja pomislila da ipak postoji trudnoca.Ne znam da li da sacekam ili da uradim betu...

sanja moja drugarica kad je ostala trudna je sledeci mesec dobila i sve je bilo normalno dok sledeci mesec nija kasnila pa je otisla do lekara i sazna da je trudna bila i prosli mesec...eno sad ima divnu devojcicu...mozda be trebalo da uradis jos jedan test pa ces videti sta se desava :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja, ja bih na tvom mestu uradila još jedan test za 2-3 dana, pa ako i on bude pozitivan, onda radi betu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja, ja bih na tvom mestu uradila još jedan test za 2-3 dana, pa ako i on bude pozitivan, onda radi betu.

Samo da se ispravim - da sam ja u pitanju, ja bih verovatno uradila jedno 3-4 testa u naredna 2-3 dana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da se ispravim - da sam ja u pitanju, ja bih verovatno uradila jedno 3-4 testa u naredna 2-3 dana :D

heheheheheheh i ja kao luda kupujem testova,tj koristim ih kao da se dele dzabe.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro :)

sve vam zelim lep dan danas !!!!

ja ne treba da dobijem za 3 dana... mozete misliti kako mi je .nadute grudi i bole, i nervoza.. to su mi simptomcici... ovo je 5 mesec kako smo bas aktivni i ocekujemo.. valjda ce se posreciti

hocu i ja svoje dve crtice i da upisem taj plusic !!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se i ja pridruzim ovoj temi. Taman sam se psihicki i fizicki sredila posle misseda i resili da pravimo bebicu, kad mi otkrise papu ascuc, sto odgovara III grupi i sutra idem na biopsiju da se vidi kakve cu celije u pitanju. Stalno neki problemi, ova godina mi je uzas...Sad opet moram da cekam i da se nadam da ce sve biti ok..i da odlazem rad na bebi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro :)

sve vam zelim lep dan danas !!!!

ja ne treba da dobijem za 3 dana... mozete misliti kako mi je .nadute grudi i bole, i nervoza.. to su mi simptomcici... ovo je 5 mesec kako smo bas aktivni i ocekujemo.. valjda ce se posreciti

hocu i ja svoje dve crtice i da upisem taj plusic !!!!!

Dobrodosla :) Dobices svoje dve crtice ;) A dok se to ne desi druzi se sa cekalicama ;)

Evo da se i ja pridruzim ovoj temi. Taman sam se psihicki i fizicki sredila posle misseda i resili da pravimo bebicu, kad mi otkrise papu ascuc, sto odgovara III grupi i sutra idem na biopsiju da se vidi kakve cu celije u pitanju. Stalno neki problemi, ova godina mi je uzas...Sad opet moram da cekam i da se nadam da ce sve biti ok..i da odlazem rad na bebi...

Draga moja, kod tebe sve neki problemi <_< III grupa ne mora da znaci da je nesto lose, drzim palceve da je stvarno tako, i da sto pre krenes na trudnocu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja89 predlazem ti da uradis betu. Onda bar neces biti u neizvesnosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se desilo sledece:Kasnila mi je mens 1 dan i ja resih da uradim test.I uradim ga kad ono druga crta jedva vidljiva.Tako mi je bila i u prvoj trudnoci.Ja sva srecna,mm isto...I tako predvece odem u WC i primetim da je vestica stigla :(:(:( Trajala je veoma kratko i nije bila obilna a drugacija je bila od regularnih.Onda sam ja pomislila da ipak postoji trudnoca.Ne znam da li da sacekam ili da uradim betu...

Da, stvarno ne bi bilo lose da uradis Betu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti draga Suncokretice uvek puna podrske:) Valjda ce sve biti dobro, vise mi je muka od svega, znas vec, samo nek se sve vise zavrsi pa kako god da bude..Ali ne odustajem, ostajem da budem cekalica sa vama:) Sta se desava kod tebe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala ti draga Suncokretice uvek puna podrske:) Valjda ce sve biti dobro, vise mi je muka od svega, znas vec, samo nek se sve vise zavrsi pa kako god da bude..Ali ne odustajem, ostajem da budem cekalica sa vama:) Sta se desava kod tebe?

Ah, ja se vrtim u zacaranom krugu vec 3 god. Pa nista, cekam kraj septembra, da odem kod hematologa sa svim ovim mojim nesrecnim nalazima, i da vidim sta on moze da mi predlozi. Uz to, moram ponovo briseve, pa hormone, pa cu da uradim jos neke analize iz krvi.... A tako mi se vise smucilo to smucanje po cekaonicama, doktorima, <_< Sve nesto radim, analiziram, a i dalje stojim na mrtvoj tacki, uvek se nekako vratim na pocetak <_< I tako to.... No, dok god ima nade, ne odustajem B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ah, ja se vrtim u zacaranom krugu vec 3 god. Pa nista, cekam kraj septembra, da odem kod hematologa sa svim ovim mojim nesrecnim nalazima, i da vidim sta on moze da mi predlozi. Uz to, moram ponovo briseve, pa hormone, pa cu da uradim jos neke analize iz krvi.... A tako mi se vise smucilo to smucanje po cekaonicama, doktorima, <_< Sve nesto radim, analiziram, a i dalje stojim na mrtvoj tacki, uvek se nekako vratim na pocetak <_< I tako to.... No, dok god ima nade, ne odustajem B)

Razumem te u potpunosti, grozan osecaj neizvesnosti, strepnje pred svaki pregled, i svaki minut kao vecnost u memljivim cekaonicama..Valjda cemo vise izaci iz te price i to sa bebicama u narucju :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sanja moja drugarica kad je ostala trudna je sledeci mesec dobila i sve je bilo normalno dok sledeci mesec nija kasnila pa je otisla do lekara i sazna da je trudna bila i prosli mesec...eno sad ima divnu devojcicu...mozda be trebalo da uradis jos jedan test pa ces videti sta se desava :)

Upravo zbog tih laznih menstruacija bih uradila betu.Videcu sa mm...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ah, ja se vrtim u zacaranom krugu vec 3 god. Pa nista, cekam kraj septembra, da odem kod hematologa sa svim ovim mojim nesrecnim nalazima, i da vidim sta on moze da mi predlozi. Uz to, moram ponovo briseve, pa hormone, pa cu da uradim jos neke analize iz krvi.... A tako mi se vise smucilo to smucanje po cekaonicama, doktorima, <_< Sve nesto radim, analiziram, a i dalje stojim na mrtvoj tacki, uvek se nekako vratim na pocetak <_< I tako to.... No, dok god ima nade, ne odustajem B)

Bice sve uredu jednog dana...mora da bude,pogotovo uz tvoju pozitivnost. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja, ja bih na tvom mestu uradila još jedan test za 2-3 dana, pa ako i on bude pozitivan, onda radi betu.

Samo da se ispravim - da sam ja u pitanju, ja bih verovatno uradila jedno 3-4 testa u naredna 2-3 dana :D

Sanja89 predlazem ti da uradis betu. Onda bar neces biti u neizvesnosti

Sacekacu jos malo pa cu uraditi i test i betu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se i ja pridruzim ovoj temi. Taman sam se psihicki i fizicki sredila posle misseda i resili da pravimo bebicu, kad mi otkrise papu ascuc, sto odgovara III grupi i sutra idem na biopsiju da se vidi kakve cu celije u pitanju. Stalno neki problemi, ova godina mi je uzas...Sad opet moram da cekam i da se nadam da ce sve biti ok..i da odlazem rad na bebi...

Maja,nemoj da brines,i ja sam imala muku sa cervikalnim promenama,i predkanceroznim stanjima...a sada imam bebu.Stvar je u tome sto je mnogo puta taj nalaz tesko protumaciti.Nekada i upale urogenitalnog trakta daju ovakve rezultate.Bitno je ponoviti test.I,naravno,nemati odnose 2-4 dana pre testa,ne ispirati se i sl.Sve ovo moze da utice na test.Ne brini,vec ponovi test,i budi sigurna da nemas neku upalicu vec.Javi sta je bilo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bice sve uredu jednog dana...mora da bude,pogotovo uz tvoju pozitivnost. :)

I ja se nadam, mislim ono, sve su zene na kraju dobile bebu, pa sto ne bih i ja, jel? Neko se muci, neko se ne muci, ali sve na kraju drze svoje bebice, i to je najbitnije, to treba da budu velika nada, vera, i podstrek za dalje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sacekacu jos malo pa cu uraditi i test i betu.

Joj, svaka ti cast na strpljenju, ja bih verovatno svaki dan radila po jedan test :D , sto naravno tebi ne preporucujem, u svakom slucaju je bolje biti strpljiv. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maja,nemoj da brines,i ja sam imala muku sa cervikalnim promenama,i predkanceroznim stanjima...a sada imam bebu.Stvar je u tome sto je mnogo puta taj nalaz tesko protumaciti.Nekada i upale urogenitalnog trakta daju ovakve rezultate.Bitno je ponoviti test.I,naravno,nemati odnose 2-4 dana pre testa,ne ispirati se i sl.Sve ovo moze da utice na test.Ne brini,vec ponovi test,i budi sigurna da nemas neku upalicu vec.Javi sta je bilo!

Hvala Maro na recima podrske, valjda ce sve biti ok, nego negomilalo mi se u roku od nekoliko meseci od pobacaja, preko problema oko uspostavljanje menstruacije, do ovoga sad. Nikako da izdjem vise iz lekarskih cekaonica, pa sam vise psihicki izmorena od toga. Gledajuci kolposkopski nalaz, dr je odlucila da idem sutra na biopsiju jer smatra da ce tako jedino znati sta je tacno u pitanju. Javljam rezultate cim saznam. Da li i ti isla ovim putem - tj. da se radi biospija ili si na neki drugi nacin resila taj problem? Da li ti se ranica povukla posle poradjaja? I ja cu nadam se tvojim stopama, cim ovo resim - bebica :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se nadam, mislim ono, sve su zene na kraju dobile bebu, pa sto ne bih i ja, jel? Neko se muci, neko se ne muci, ali sve na kraju drze svoje bebice, i to je najbitnije, to treba da budu velika nada, vera, i podstrek za dalje.

Ma da,pogotovo kad cujes kroz sta sve neke zene prodju pa se na kraju se sve sredi. Sto se kaze nada poslednja umire.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.