Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Htela sam tako nesto da napisem, al' reko' da se ne uvredite... :unsure:

Pa što bi se uvredile, stvarno je tako :lol: A vidim i ti na drugoj temi pišeš da si danas prava histerična trudnjača, pa kad dodaš i hronično histerične čekalice, ispadne svašta :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa što bi se uvredile, stvarno je tako :lol: A vidim i ti na drugoj temi pišeš da si danas prava histerična trudnjača, pa kad dodaš i hronično histerične čekalice, ispadne svašta :lol:

ESKplozija :lol: :lol: :lol: Pa ne, kontam vi se ovde zapravo brinete, radi se o bitnim stvarima za vas zivot a ja se sprdam kao da zivite u spanskoj seriji... Nije jepo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ESKplozija :lol: :lol: :lol: Pa ne, kontam vi se ovde zapravo brinete, radi se o bitnim stvarima za vas zivot a ja se sprdam kao da zivite u spanskoj seriji... Nije jepo :rolleyes:

Pa da, brinemo se, ali bolje da se šalimo, jer onda brige izledaju manje i bezazlenije...ovako bi postali pravi namćori :lol:

37 С равно, шта сам ти рекла ТРУДНЕ СМО.

t2012.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

37 С равно, шта сам ти рекла ТРУДНЕ СМО.

Da smo na fb-u, za ovo bi isao jedan veliki LAJK B) ............................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma to uvek tako bude,zabebis onda kada uradis sve analize i pretrage :lol: Znaci trudne ste :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма нема другог објашњења ;):lol:

Nema, nemat2641.gif :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

иииииииииииии нестрпљење расте из часа у час, шта ли ће бити,шта ли ће бити, погледајте у наредној епизоди,до тада лаку ноћ и пријатно спавање :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

иииииииииииии нестрпљење расте из часа у час, шта ли ће бити,шта ли ће бити, погледајте у наредној епизоди,до тада лаку ноћ и пријатно спавање :lol: :lol: :lol:

Da li će bitik28011.gif Ili će bitik28012.gif

Pogledajte u sledećoj epizodi :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka i jekic, show ste :lol: Ja krecem od utorka kod bioenergeticara da me bioenergetise, to je majka od bratovljeve devojke. Kaze da cini cuda kad su neuspesne trudnoce u pitanju. Nista me ne kosta, sta sam sve prosla do sad, malo bioenergije nije na odmet, ne moze da odmogne a mozda moze da pomogne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zašto da ne probaš, ne može da škodi, a može da koristi ;) Ispričaću vam jednu priču vezano za bienergetičare: kad je moja mama bila mlađa imala je često napade migrene i šta ti sve nije probala, ništa nije pomoglo. Tako je krenula da ide kod neke bioenergetičarke, tata nije verovao uopšte u to i jednom krene sa njoj na seansu, terapiju, kako god i dok je ona radila mami, on se sve vreme smejao. Počelo ženi da smeta, iznervirao je i rekla mu da dođe i da stane na sred sobe, on ustao, baš da vidi šta će da uradi. Stoji on, ona stala iza njega i posle on priča, samo je počeo da oseća neku silu koja ga vuče na nazad, kaže bukvalno ga je savila prema nazad pod uglom od 45 stepeni, samo je počeo da viče "dobro, verujem, dobro, samo me pusti" :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zašto da ne probaš, ne može da škodi, a može da koristi ;) Ispričaću vam jednu priču vezano za bienergetičare: kad je moja mama bila mlađa imala je često napade migrene i šta ti sve nije probala, ništa nije pomoglo. Tako je krenula da ide kod neke bioenergetičarke, tata nije verovao uopšte u to i jednom krene sa njoj na seansu, terapiju, kako god i dok je ona radila mami, on se sve vreme smejao. Počelo ženi da smeta, iznervirao je i rekla mu da dođe i da stane na sred sobe, on ustao, baš da vidi šta će da uradi. Stoji on, ona stala iza njega i posle on priča, samo je počeo da oseća neku silu koja ga vuče na nazad, kaže bukvalno ga je savila prema nazad pod uglom od 45 stepeni, samo je počeo da viče "dobro, verujem, dobro, samo me pusti" :lol: :lol: :lol:

:lol::lol: Objasnila mu :lol: Da, u te stvari moras da verujes, evo pre neki dan je mom bratu "izlecila"rame, za 15 min, ali mu rekla "ovo ti necu raditi ako mi ne verujes", bio je skeptik u pocetku, ali posle 15 min, shock, ni b od bola u ramenu. Ima tu neceg.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

иииииииииииии нестрпљење расте из часа у час, шта ли ће бити,шта ли ће бити, погледајте у наредној епизоди,до тада лаку ноћ и пријатно спавање :lol: :lol: :lol:

Bogami, sad smo svi u neizvesnosti :lol: Zene, evo jedne informacije ako vam nesto znaci, mene su kad sam ostala trudna bolele grudi, ali ne onako sa strane kao kad treba da dobijem nego vise nekako iznutra, bradavice su me bolele. Stomak me je takodje boleo u tom periodu kad je trebalo da dobijem, a bila sam i strasno malaksala, umorim se dok ustajem iz fotelje. To su bili moji simptomi, nije kod svakog isto, ali obratite paznju i na to ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iiiiiii...drama se nastavlja :lol: :lol: :lol:

Evo vidim u temi Bazalna temperatura Jekić napisala da joj je jutros bila 36.6 C, meni je jutros bazalna bila 37.1C, a ispod miške 36.6C...ima da dobije po dupetu što me navukla da čim otvorim oči merim temperaturu :lol:

Druge "simptome" neću još da pišem, pošto i ne znam šta jeste, a šta nije, verovatno umišljam... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

........................... :wub: ................................................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bravo devojke, pa vi gorite!!!! a i mi sa vama od neizvesnosti!!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t2510.gif t2987.gif :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde nam je Jekić? Šta li se kod nje dešava...mora da se sprema za skorašnju premijeru, pa pustoši apoteke u potrazi za svakojakim testovima :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde nam je Jekić? Šta li se kod nje dešava...mora da se sprema za skorašnju premijeru, pa pustoši apoteke u potrazi za svakojakim testovima :lol:

Bice da je to :lol: Nego, ono sto si pisala u temi o snovima, da nisu to prve trudnicke zelje? :rolleyes: .........................................................................................

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D

:lol::lol: Objasnila mu :lol: Da, u te stvari moras da verujes, evo pre neki dan je mom bratu "izlecila"rame, za 15 min, ali mu rekla "ovo ti necu raditi ako mi ne verujes", bio je skeptik u pocetku, ali posle 15 min, shock, ni b od bola u ramenu. Ima tu neceg.

hahahahaha drage moje bas ste me slatko nasmejale s ovim ,nije me dugo bilo pozz cekalica :):D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге моје, одох код доктора, и даље сам трудна :lol:

Пожелите ми срећу :D

good-luck-clover-21.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekić, srećno!

Brzo se vrati sa lepim vestima! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Драге моје, одох код доктора, и даље сам трудна :lol:

Пожелите ми срећу :D

SREEECNOOOOO!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka i jekic, show ste :lol: Ja krecem od utorka kod bioenergeticara da me bioenergetise, to je majka od bratovljeve devojke. Kaze da cini cuda kad su neuspesne trudnoce u pitanju. Nista me ne kosta, sta sam sve prosla do sad, malo bioenergije nije na odmet, ne moze da odmogne a mozda moze da pomogne.

good-luck-5.gif

Ne može da škodi, može samo da koristi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecno, Jekic! Evo i ja se spremam da idem na folikulometriju, zivo me zanima sta ce doktor da mi kaze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lenocka , temperatura se meri uvek u isto vreme, ja ujutru u 7 sati merim i jedino tako je validna, kako spavas temperatura je sve veca.

Znam ;) Pošto ja volim da spavam malo duže, probudim se u 8h izmerim, pa nastavim da spavam...mislim to je ovih nekoliko dana, od subote, od kad si me zarazila :lol: Ali ne zapisujem, to čisto onako, bezveze, ne verujem ni da ću da nastavim...jutros je bila, ispod miške 36.7C, bazalna 37C...

Драге моје, одох код доктора, и даље сам трудна :lol:

Пожелите ми срећу :D

Srećno, pa javljaj!!!t2027.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.