Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

ne mogu da vas stignem iscitati :(

kad prije ovoliko ispisaste :D

ne mogu vise ni da radim a trebam danas da zavrsim most :(

:lol: :lol: Onda bolje ti to odradi da ne bude kao u "Maratoncima"

" Da se ja pitam ja bi' proterao autobus ovuda"- " Ma nije to tako loše kao što izgleda"... Tras, pljuss :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo fotka Meretovog testica, u originalu bez obrade, probacu nesto da izvucem, ali bas je mutna

image0012.jpg

Baš se loše vidi al' ipak vidim nešto, aj' Ljubo baci magiju da bolje vidimo i utvrdimo tu drugu crtu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo sam je uvecala i prebacila u negativ. Izostravanjem se dobija nekoliko crtica, pa je samo jos gore.

image0012.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne vredi Ljubo , bas je mutno , nista se ne vidi :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E moram da vas pitam - da li je normalno da ziga jajnik na 20dc??? Mene ubi levi jajnik danas, kao kad je ovulacija ... Nemam pojma sta da mislim, nije me zigalo u uobicajeno vreme ... mozda mi O kasni, ali nikad nije toliko ... u stvari, ne bi bilo lose da je kasnila, posto smo propustili one uobicajene dane za O <_< ... ili da je bila dan dva ranije i to bi mi odgovaralo, ali bi ovo bilo kasno za IP ... ili nije kasno, 9-10 dana posle O?

Valjda se nisam prehladila ... uffff ...

I jos nesto, kada sam radila folikulometriju ispostavilo se da mene svaki put boli/ziga tako ne za vreme O, nego POSLE nje ... :unsure: Da li jos neko ima takvo iskustvo?

Za svaki slucaj udari jedan iksic. A za to ziganje posle, meni se nije desilo, samo kada imam O.

Za IP nije kasno, taman je (sada cce Ljuba jopet da me proziva za IP hihihi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je slicica mutna, a ocem da vidim dve crtee, nisam bas dugo, hocu oci da obradujem!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malo sam je uvecala i prebacila u negativ. Izostravanjem se dobija nekoliko crtica, pa je samo jos gore.

Ovde niš' ne vidim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E moram da vas pitam - da li je normalno da ziga jajnik na 20dc??? Mene ubi levi jajnik danas, kao kad je ovulacija ... Nemam pojma sta da mislim, nije me zigalo u uobicajeno vreme ... mozda mi O kasni, ali nikad nije toliko ... u stvari, ne bi bilo lose da je kasnila, posto smo propustili one uobicajene dane za O <_< ... ili da je bila dan dva ranije i to bi mi odgovaralo, ali bi ovo bilo kasno za IP ... ili nije kasno, 9-10 dana posle O?

Valjda se nisam prehladila ... uffff ...

Nije kasno za IP :rolleyes: a vi za svaki slucaj se bacite na posao

Vidis, Mare, ovde kad kazes da na testu imas dve crtice kao odgovor ne dobijes "cestitam" nego "daj sliku" :lol:

:lol:

Pa bolje i to nego "daj siku"

:lol:

Ako ti nešto znači, uvek me je tako žigalo u tom periodu kad sam ostajala trudna. Ja sam to vizuelizovala kao oplodjeno jajašce koje putuje do materice, pa samim tim, otud i taj osećaj žiganja.

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zasto ne radi vise citata meni? :ph34r:

Mare, meni ovo mutno, nista ne vidim, ali verujem da je uzivo bleda i vidljiva. Radi za dva dana jopet, bice tamna, sigurna sam! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zasto ne radi vise citata meni? :ph34r:

Mare, meni ovo mutno, nista ne vidim, ali verujem da je uzivo bleda i vidljiva. Radi za dva dana jopet, bice tamna, sigurna sam! :wub:

Mutno je , uzivo se vidi , bleda , al je tuj !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo fotka Meretovog testica, u originalu bez obrade, probacu nesto da izvucem, ali bas je mutna

image0012.jpg

Meni se cini da vidim :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za svaki slucaj udari jedan iksic. A za to ziganje posle, meni se nije desilo, samo kada imam O.

Za IP nije kasno, taman je (sada cce Ljuba jopet da me proziva za IP hihihi)

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mutno je , uzivo se vidi , bleda , al je tuj !

Mare, samo ti radi testove (verujem da ih imas, ako nemas poslacu ti neki :P ) dok ne bude toliko jasna crtica da se vidi iz aviona! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juhu Mare h13003.gif znači kreću i Novosađanke.... odmah da si povukla mene i idemo dalje :wub: :wub:

Doduše ja ne vidim ništa-al ja sam u cekalicinoj ekipi "ćora" :lol:

idemo dalje i Mare08 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zasto ne radi vise citata meni? :ph34r:

Mare, meni ovo mutno, nista ne vidim, ali verujem da je uzivo bleda i vidljiva. Radi za dva dana jopet, bice tamna, sigurna sam! :wub:

Ma sutra obavezno, ko ce da ceka 2 dana :P

Mutno je , uzivo se vidi , bleda , al je tuj !

Uzivo je najvaznije. Ja jednom uslikala bolje nego uzivo sto se videlo, moze to pod odredjenim uglom, i naravno da nista od toga nije ni bilo. Ako je ti nesumnjivo vidis i mi cemo sutra prekosutra :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mare, samo ti radi testove (verujem da ih imas, ako nemas poslacu ti neki :P ) dok ne bude toliko jasna crtica da se vidi iz aviona! :wub:

Da, dok je cekalica ne vidi, dzabe mi buljimo B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juhu Mare h13003.gif znači kreću i Novosađanke.... odmah da si povukla mene i idemo dalje :wub: :wub:

Doduše ja ne vidim ništa-al ja sam u cekalicinoj ekipi "ćora" :lol:

E mogle bi stvarno ovaj mesec malo crtice da vrsljaju po Vojvodini! Mare, ti, Uca a ni cekalici nije na odmet koja crtica :rolleyes: A Oman i Vojvodina su tu negde, jel da, Maybe :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I mene tako zzzzzzzz, malo rade citati, malo ne rade .... ko ce li ga znati zasto.

Mozda zato sto smo ti i ja daleko, pa gubi signal! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Doduše ja ne vidim ništa-al ja sam u cekalicinoj ekipi "ćora" :lol:

:D

Da, dok je cekalica ne vidi, dzabe mi buljimo B)

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E mogle bi stvarno ovaj mesec malo crtice da vrsljaju po Vojvodini! Mare, ti, Uca a ni cekalici nije na odmet koja crtica :rolleyes: A Oman i Vojvodina su tu negde, jel da, Maybe :P

Ma Srbija do Tokija, bre! :D

Kako da prevedem BRE na engleski? Ucim lokalce da psuju, a ne ide mi bez-bre! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juhu Mare h13003.gif znači kreću i Novosađanke.... odmah da si povukla mene i idemo dalje :wub: :wub:

Doduše ja ne vidim ništa-al ja sam u cekalicinoj ekipi "ćora" :lol:

Idemo na kafu da ti ga pokazem licno , jer ovaj moj fotoaparat vidi samo bold crte :angry:

zivemo i Idemo dalje, pa cu da vas vucem za nosic :D:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Auuu zene citam vec sat vremena :wacko: :wacko:

Sanja koji kreten je mogao tako nesto da te pita?? Boze budale :blink:

Maybe ja sam prvo isla na sajt par meseci posle porodjaja,citala sam ono "sta vasa beba radi u ovoj nedelji" tako nekako...a onda sam videla da ima i forum i eto citala o deci,a kad smo poceli sa drugom bebom pridruzila sam se na plusice...valjda tako bi..

Mare ja nista ne vidim na ovoj slici,pokusaj da uslikas bolje. Al ako ti vidis jasno,videcemo i mi jos jasnije sutra,preklosutra :wub:

I naravno ja sam i dalje da tema ostane zasticena!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo, Mare je uspela malo bolje da ufotka

f664d49f.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Je l' to znaci da vidis??? :D

m0415.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

All inclusive paket + bonus Sumadija!!! :P:lol:

:lol: :lol: :lol:

Sta ti je cenzura, ccccc :lol:

Pa da li mi verujes da mi je na poslu totalno blokiran Bebac.com, sa svim pratecim linkovima, ukljucujuci i forum. Kad god pokusam da otvorim Bebac, kaze da ima trojance i viruse i da ne mogu da pristupim. To je, doduse, zbog Sophos antivirusa, ali daaaaaaaaaaaaaj... Ovde se prica o bebama a ne o antimuslim-stvarima.

Napisala sam, mozda si videla, mozda ne... dolazimo ti u Oman, pa cu malo da te smaram gde je najbolje ici u Muscat-u. A najvise bih volela tebe da vidim... Posto nam Bg nije bio sudjen. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.