Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

a vestice cemo da spalimo na lomaci...

witch10.jpg

kjwnu1p3vb7ngwcbrf.jpg

zovem moje drage cekalice u ispomoc :Cekalicu,Lunce;Ljubce,Anchy,Empress,Maybe,SanjuTM,Mackicu,Jocu,Slavku,Jagodu,Ivancicu,Yoru,My heart,Necu, Tajci,Red,M@ru,Ucu,Velnes,Ljubi,Valentinu, Svejedno,Mare08. Idemo dalje,Dragi,ako sam neku izostavila slobodno nek se prikljuci u akciju a mogu i nase drage trudnice da malo joj bace prasine u oci eto to bi bilo sve nadam se da ste me razumjele i da cete se odazvati mom pozivu u rat na vestice...

Javljam se na duznost :D

Luno srećan rođendan! :*

E da vam ispričam jednu situaciju opet vezanu za naše čuveno opuštanje. Neki dan sedim sa drugaricom koja je nedavno imala missed i ja je posavetujem kako bi bilo najpametnije da uradi sve neophodne analize kako nebi gubila vreme. Inače ona nije tip koji čačka po forumima, veruje dr-u i to joj je dovoljno. A ja nisam mogla da ćutim i pustim je da "sedi sa povezom na očima". I ona ti meni lepo odbrusi u fazonu kao zna sve ona to i ićiće ali kasnije i imala sam utisak da se uvredila što sam uopšte spomenula to...I ja se izvinem i kažem da mi nije bila namera da joj pokvarim raspoloženje, i sama sam imala pobačaj i znam koliko devojke koje prođu kroz to ne vole kada ih diraju u ranu...ali ja sam prosto osetila potrebu da podelim sa njom nešto što sam naučila ovde od vas i gore bi se osećala da sam ćutala, nego što mi je eto tako odbrusila. I na sve to dobijem od nje onako sa visine kako ja moooooram da se opustim :wacko: Bem li ga. Posle se mislim u sebi, ma ćuti budalo, ko te vuče za jezik, nek se muči kad nema sluha, ko je *be. Više ne komuniciram sa njom na te teme nid a mi plate.

Sledeci put,iskuliraj....strasno majke mi...ni ja ne smem nikog da savetujem,ne zelim da se nerviram bez potrebe

simona, pridružujem se atentatu na dosadnu t98017.gif bacam joj u oči i prašinu i mokraću, a Bo'me i ovo t2101.gif pa nek' se puši

Red. baš ti je a drugarica neka ma ko je x-sa, nek' radi kako joj volja, samo nek' ona čeka i nek' se opuuušta kaoooo slinica, pa kad joj prodju godine u čekanju i neznanju videće

Od ovog ce pobeci glavom bez obzira :lol:

Ovaj moj ribičak me noćas probudio u 3.30h, lupa li lupa, igra se dete, bole ga brige što se meni spava onda sam malo mazila to mesto gde je lupkalo i smirio se

Ajde bre lenštine ustajte

Dusa mala :wub: hoce da se mazi :)

Ustala bre u 6h

Sunce ljubiiiiiiiiiiiiiim te punooooooooooooo, ja sad ako sednem da čitam - ima da potraje pola radnog vremena šta ste sve ispisale za vikend....

Puj za veštice, treba nam ovo images.jpg

:wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad samo radikalne promene, nema više blago i polako ;)

Ali uz sve to naravno - opušteno m0948.gif

idemo dalje voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje samo da vam se javim,ja stigOoooo bilo je fenomenalno. Slike cu videti ovih dana da vam okacim.

Ljubim vas sve

Drago mi je sto si se lepo provela :) jedva cekam slicice :D

Ja danas krećem sa klomifenom, ubacujem merional naknadno, znači biće ovo lud i bolan (zbog boca) oktobar t23130.gif

Al bar neće biti dosadan m0146.gif

I da, ako ovo ne uspe-tražim i drugo mišljenje, nekog novog doktora ;)

Navijam da uspeeeeeeee!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uff procita :wacko:

Dobro jutroooo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nisi se prehladila, nisi ti neka bakuta pa da budes osetljiva na kupanje na kisi. Inace, nikada mi nije bilo jasno zasto ljudi beze sa plaze kad pocne kisa :huh: ja uvek bezim u vodu B)

A da uradis test :D

mislim da je rano za test, M ne ocekujem pre 7. ili 8. 10., a ni tad :lol:

mozda za bhcg nije rano

sacekacu jos malo, da vidim kada ce prestati tragovi krvi u sekretu

nadam se da ce danas, jer ako potraju duze, onda nesto nije u redu

inace stavila sam sinoc i jutros po jedan utrg od 100mg i osecam da mi je sve dole opustenije

prethodnih dana sam imala osecaj zgrcenosti, kao da sprecavam da se ne upiskim :lol:

a vikend je bio naporan i aktivan, sto mi nije bas prijalo

sad cu da se izlezavam ceo dan

kako ste vi provele vikend?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a vestice cemo da spalimo na lomaci...

witch10.jpg

kjwnu1p3vb7ngwcbrf.jpg

zovem moje drage cekalice u ispomoc :Cekalicu,Lunce;Ljubce,Anchy,Empress,Maybe,SanjuTM,Mackicu,Jocu,Slavku,Jagodu,Ivancicu,Yoru,My heart,Necu, Tajci,Red,M@ru,Ucu,Velnes,Ljubi,Valentinu, Svejedno,Mare08. Idemo dalje,Dragi,ako sam neku izostavila slobodno nek se prikljuci u akciju a mogu i nase drage trudnice da malo joj bace prasine u oci eto to bi bilo sve nadam se da ste me razumjele i da cete se odazvati mom pozivu u rat na vestice... :ph34r:

TuJ sam m1303.gif
Dragi voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

TuJ sam m1303.gif

i ja :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mislim da je rano za test, M ne ocekujem pre 7. ili 8. 10., a ni tad :lol:

mozda za bhcg nije rano

sacekacu jos malo, da vidim kada ce prestati tragovi krvi u sekretu

nadam se da ce danas, jer ako potraju duze, onda nesto nije u redu

inace stavila sam sinoc i jutros po jedan utrg od 100mg i osecam da mi je sve dole opustenije

prethodnih dana sam imala osecaj zgrcenosti, kao da sprecavam da se ne upiskim :lol:

a vikend je bio naporan i aktivan, sto mi nije bas prijalo

sad cu da se izlezavam ceo dan

kako ste vi provele vikend?

ja imam jedno pitanje za sve vas koje koristite utrogestan posto sam ja tolano ne inforimisana :( jel to lijek koji dokotr daje ili se moze i na svoju ruku uzeti

i sta je on ustvari :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

učiteljice, je l' si se opušteno opustila u Madjarskoj? onako, baš opuštenski, kao slinica? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja danas krećem sa klomifenom, ubacujem merional naknadno, znači biće ovo lud i bolan (zbog boca) oktobar t23130.gif

Al bar neće biti dosadan m0146.gif

I da, ako ovo ne uspe-tražim i drugo mišljenje, nekog novog doktora ;)

Sanjice, drzim fige najjace sto mogu!

Drage moje samo da vam se javim,ja stigOoooo :) bilo je fenomenalno. Slike cu videti ovih dana da vam okacim.

Ljubim vas sve :wub:

Uco, seko :wub: :wub: :wub: Jesi pazarila neki test sto pokazuje samo dve crtice? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja imam jedno pitanje za sve vas koje koristite utrogestan posto sam ja tolano ne inforimisana :( jel to lijek koji dokotr daje ili se moze i na svoju ruku uzeti

i sta je on ustvari :(

To je progesteron, doktori ga prepisuju kao bombonice, mislim da mozes slobodno na svoju ruku, ne moze da ti skodi. Samo ti ne preporucujem da ga stavljas dole ako nisi skoro radila briseve ili ako nisu sterilni, ako nisi sigurna bolje ga pij.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja imam jedno pitanje za sve vas koje koristite utrogestan posto sam ja tolano ne inforimisana :( jel to lijek koji dokotr daje ili se moze i na svoju ruku uzeti

i sta je on ustvari :(

Može se na svoju ruku uzeti (ja sam na svoju ruku uzela) bez recepta, ali ipak, ne gledaj ti mene, bez prethodne konsultacije sa dr. i provere hormona nemoj ništa na svoju ruku da uzimaš. Utrogestan ti je Progesteron, hormon koji svi imamo u organizmu, neko više neko manje, onaj ko pati od nedostatka istog, uzima sintetički Progesteron u vidu injekcija i oralno ili vaginalno u vidu kapsulica. Za njega kažu da je čuvar trudnoće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ode u labor. i tamo dobije posudu i da uzorak. Nije moguće doneti od kuće m1824.gif

Simona moja draga, stvarno mi se sestra zove isto kao ti c0527.gif

I da vas čovek zagubi, uvek ste tu t4801.gif

Ne moze??Zovem ja dans lab da proverim..mislim da se mm bas nece obradovati.. <_< ali ce morati

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekalice, upadaj sa tom lepom kacigom i rasteruj masu, vidi šta ga nas je t0158.gif :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne moze??Zovem ja dans lab da proverim..mislim da se mm bas nece obradovati.. <_< ali ce morati

Koliko ja znam, sve sto je radio mora da se lično pojavi i na licu mesta da....

Ali imaju prostoriju ili već nesto :lol: :lol:

pa nije ni nama lako, pa ko nas pita...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne moze??Zovem ja dans lab da proverim..mislim da se mm bas nece obradovati.. <_< ali ce morati

MM je nosio od kuce

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:o uf znaci nije to bas dobra lijek :unsure:

:o Nisam dobar link kopirala.Ja mislim da utrogesta moze samo da pomogne jer se visak progesterona koji uneses ispiski,a s druge strane jako je bitan za kacenje embriona.Tko da sam ja uvek za ,al ko sto Anchy kae uzimaj ga oralno ako nisi sigurna u sterilnost briseva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Može se na svoju ruku uzeti (ja sam na svoju ruku uzela) bez recepta, ali ipak, ne gledaj ti mene, bez prethodne konsultacije sa dr. i provere hormona nemoj ništa na svoju ruku da uzimaš. Utrogestan ti je Progesteron, hormon koji svi imamo u organizmu, neko više neko manje, onaj ko pati od nedostatka istog, uzima sintetički Progesteron u vidu injekcija i oralno ili vaginalno u vidu kapsulica. Za njega kažu da je čuvar trudnoće.

ma meni nisu ni radili hormone ne znam ni kakvo je stanje :(

jedino sam u junu radila papa test koji je bio ok. i dokotrica mi je tad rekla da imam malo uvecan desni janik (kaze da mi je to od prehlade) i dala mi neki antibotik da pijem 4-5 dana i poslije je sve bilo ok kad sam bila na pregledu.

poslije spontanog kad sam pitala da li treba sta od tih nalaza da se radi ona kaze nema potrebe sa vama je sve ok.

a kako zna???????????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekalice, upadaj sa tom lepom kacigom i rasteruj masu, vidi šta ga nas je t0158.gif :lol:

m1303.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:o uf znaci nije to bas dobra lijek :unsure:

Naravno da je dobar, ali kao i za svaki lek, treba se prvo posavetovati sa lekarom.

A meni se licno ovaj tekst uopste ne svidja, iz 2009. je godine, u tom periodu ga nigde nije bilo, kao i pre par meseci, zene nisu mogle nigde da ga nadju, a i kad ga nadju placale su ga papreno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MM je nosio od kuce

blago njemu :D

bolje pitaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.