Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Bili mi jutros u seoskoj crkvi (u vikendici sam) i na kraju stojim sa drugom iz sela i pricam a tu se nadje i jedna gospodja koja ima 4oro dece, srednjoskolskog uzrasta, i zali se kolika joj je glava od njih. Druga joj dobacuje da joj je mozda velika glava ali zato ima sjajnu liniju, ja se nadovezujem da majke vise od 3je dece uglavnom imaju super liniju jer ne stizu od jurnjave da jedu, a ona meni mrtva hladna - pa sta cekas :angry: Ja joj odgovorim sa - uh, pa to se ne pita. Ona se malo strecnu pa da kao izvadi situaciju pocne pricu o nekoj rodjaci koja je bila debela i nije mogla da radja, pa joj dr rekao da je to od debljine (sad ide neka prica izmedju, nisam slusala)... i onda se ona opustila i ima dvoje dece :lol: Ja na to samo rekoh dobro, do vidjenja i ostavim je onako zbunjenu da stoji :D Al, msm stvarno, prvi put me u zivotu vidi i vec mi deli savete da smrsam i da se opustim, pa sta je sa tim ljudima :huh:

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne bi trebalo da ima uticaja na implementaciju :P , doktorka mi je rekla da to u ovom trenutku meni ne predstavlja nikakav problem. Ustvari svi ti virusi su najopasniji ukoliko se dobiju u toku trudnoce. Recimo da sam taj herpes dobila u trudnoci on je lako mogao da izazove spontani, ali ne verujem da je to bio slucaj, mislim da sam ga imala od ranije. U svakom slucaju te analize bi trebalo da se odrade pre trudnoce da znamo cega najvise da se pazimo i kako da se ponasamo u trudnoci. Evo, ja sam recimo bila ubedjena da imam antitela na Toxoplazmu, macka mi je spavala u krevetu godinama, pa nemam...

To neka najbolje vidi sa svojim doktorom, mislim da dosta sastojaka muckalice utice na povisen krvni pritisak, znam to jer muz moje prijateljice nije mogao da je jede, bilo mu je lose od nje, onda im je doktor objasnio da sve one semenke i suvo voce povisuju (jel se tako kaze?) pritisak, i da nije bas zdravo za osobe sa inace povisenim pritiskom. Kolko glupo zvuci ova recenica... :wacko:

Kucne macke koje ne love miseve, uglavnom nisu zarazene Toxom, taj andrak prenose glodari i oni koji njih jedu. Znaci zeke, misevi, pacovi ... i mace koje su dobri lovci. Zato je i voce i povrce potecijalni prenosilac, ako ih gricne neki mis.

Nisam znala da muckalica dize pritisak, u tom slucaju (u stvari u svakom slucaju) je bolje proveriti sa dr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bili mi jutros u seoskoj crkvi (u vikendici sam) i na kraju stojim sa drugom iz sela i pricam a tu se nadje i jedna gospodja koja ima 4oro dece, srednjoskolskog uzrasta, i zali se kolika joj je glava od njih. Druga joj dobacuje da joj je mozda velika glava ali zato ima sjajnu liniju, ja se nadovezujem da majke vise od 3je dece uglavnom imaju super liniju jer ne stizu od jurnjave da jedu, a ona meni mrtva hladna - pa sta cekas :angry: Ja joj odgovorim sa - uh, pa to se ne pita. Ona se malo strecnu pa da kao izvadi situaciju pocne pricu o nekoj rodjaci koja je bila debela i nije mogla da radja, pa joj dr rekao da je to od debljine (sad ide neka prica izmedju, nisam slusala)... i onda se ona opustila i ima dvoje dece :lol: Ja na to samo rekoh dobro, do vidjenja i ostavim je onako zbunjenu da stoji :D Al, msm stvarno, prvi put me u zivotu vidi i vec mi deli savete da smrsam i da se opustim, pa sta je sa tim ljudima :huh:

Jooj, Ljubo...tacno znam kako si se osecala, mene isto svi sa time smaraju a ja sam bas debela i najvise se plasim da zbog toga necu moci da zatrudnim a trudim se da smrsam, ali mi nekako ne ide a i nemam vremena :angry: i sad sam ljuta na sebe sto samo trazim izgovore a znam da sam sama kriva :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne bi trebalo da ima uticaja na implementaciju :P , doktorka mi je rekla da to u ovom trenutku meni ne predstavlja nikakav problem. Ustvari svi ti virusi su najopasniji ukoliko se dobiju u toku trudnoce. Recimo da sam taj herpes dobila u trudnoci on je lako mogao da izazove spontani, ali ne verujem da je to bio slucaj, mislim da sam ga imala od ranije. U svakom slucaju te analize bi trebalo da se odrade pre trudnoce da znamo cega najvise da se pazimo i kako da se ponasamo u trudnoci. Evo, ja sam recimo bila ubedjena da imam antitela na Toxoplazmu, macka mi je spavala u krevetu godinama, pa nemam...

To neka najbolje vidi sa svojim doktorom, mislim da dosta sastojaka muckalice utice na povisen krvni pritisak, znam to jer muz moje prijateljice nije mogao da je jede, bilo mu je lose od nje, onda im je doktor objasnio da sve one semenke i suvo voce povisuju (jel se tako kaze?) pritisak, i da nije bas zdravo za osobe sa inace povisenim pritiskom. Kolko glupo zvuci ova recenica... :wacko:

aj ko ima recept,neka mi napise u pp,a ja cu da pitam dr... ;) mada,ja oduvek imam nizak pritisak,a sad nemam pojma,nisu mi jos merili,a ja nemam aparat...

a sto se tice toxo,ja sam imala macora,sijamca,nikada nije izaso iz kuce,uginuo je kada sam imala 18 god,a sada imam psa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bili mi jutros u seoskoj crkvi (u vikendici sam) i na kraju stojim sa drugom iz sela i pricam a tu se nadje i jedna gospodja koja ima 4oro dece, srednjoskolskog uzrasta, i zali se kolika joj je glava od njih. Druga joj dobacuje da joj je mozda velika glava ali zato ima sjajnu liniju, ja se nadovezujem da majke vise od 3je dece uglavnom imaju super liniju jer ne stizu od jurnjave da jedu, a ona meni mrtva hladna - pa sta cekas :angry: Ja joj odgovorim sa - uh, pa to se ne pita. Ona se malo strecnu pa da kao izvadi situaciju pocne pricu o nekoj rodjaci koja je bila debela i nije mogla da radja, pa joj dr rekao da je to od debljine (sad ide neka prica izmedju, nisam slusala)... i onda se ona opustila i ima dvoje dece :lol: Ja na to samo rekoh dobro, do vidjenja i ostavim je onako zbunjenu da stoji :D Al, msm stvarno, prvi put me u zivotu vidi i vec mi deli savete da smrsam i da se opustim, pa sta je sa tim ljudima :huh:

:lol:

dalje necu da komentarisem... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta sve ljudi sebi nece dozvoliti, strasno :angry: Meni je pre neko vece jedan prijatelj rekao da ako nikako prirodnim putem ne uspemo, da se pomirimo sa tom cinjenicom, nije smak sveta. Ja sam na to odgovorila da cu se "pomiriti" sa tom cinjenicom samo ako mi u nekoj buducnosti budu neuspesni VTO tretmani - na sta se on sav izbecio i kao "Nije valjda da bi to uradila?!? Jesi li ti normalna? Pa da zavrsis u najboljem slucaju sa tumorom dojke - i koja ce ti onda biti vajda sto si rodila?" .... aaaaaaaaaa!

reci tom prijatelju da nema veze sa mozgom <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aj ko ima recept,neka mi napise u pp,a ja cu da pitam dr... ;) mada,ja oduvek imam nizak pritisak,a sad nemam pojma,nisu mi jos merili,a ja nemam aparat...

a sto se tice toxo,ja sam imala macora,sijamca,nikada nije izaso iz kuce,uginuo je kada sam imala 18 god,a sada imam psa...

Evo je ovde http://www.bebac.com/forum/index.php?showtopic=3257&hl=%2Bkako+%2Bpovecati+%2Bplodnost+%2Bprirodnim+%2Bputem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, i ti si imala sijamskog macora? Ja imam jos uvek, doduse kod mojih, ne ovde, ali ga obozavam, to je moja ljubav :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao, i ti si imala sijamskog macora? Ja imam jos uvek, doduse kod mojih, ne ovde, ali ga obozavam, to je moja ljubav :wub:

da,obozavala sam ga,moj Kiki :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da,obozavala sam ga,moj Kiki :wub:

Jao, moj se zove Kris, pa mu nekad tepamo Kiki :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da ja vas pitam jedno glupo i bezveze pitanje... al moram joooj pocrvenela sam

el vas mm pusta u vas tokom svakog sexa il samo kad imate posebne trenutke "pravljenja bebe" moram tako ja sam taj period tako zvala

Uvek..mislim od kad smo poceli da radimo na drugoj bebi-uvek

Žene drage, čemu panika

Veca je stigla jutros. Al nema veze, sa njom ode onaj strašni PMS i "minus faza"

Sutra zovem dr. i krećem u akciju iui. "Nadu" sam izgubila negde usput, ali bitno je da odustati neću

Inače, danas odoh na svadbu, čak i novu haljinu imam

I ti??E,bas je smor vesticara,sto ne odustane vec jednom...

e da nemogu da citiram nesto

pitala sam to zato sto imam prijateljicu koja je pregazila tridesetu i kad smo pricale o tim stvarima rekla mi je da sam bolesna i da on ne sme da pusta u mene..a meni je doktorka rekla nek pusta kao tokom svakog sexa jel cu tako biti opustenja i necu razmisljati samo o pravljenju beba...pa reko da vidim ko je lud ona il ja

ona

Ne razumem :wacko: Kakve to veze ima, ionako je zenama grlic materice otvoren samo neposredno pred ovulaciju, u ostalim danima ciklusa je on zatvoren i ne pusta nista unutra. Ne bi trebalo u trudnoci, jer su tada zene podloznije infekcijama.

P&P

Dobar dan :) Malo nisma raspolozena za pisanje,ali citam vas.

vi,ciji muzevi su radili spermogram,u cemu ste nosili uzorak u laboratoriju? U kakvoj posudici? I koliko dana je najbolje da nemamo sex?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan :) Malo nisma raspolozena za pisanje,ali citam vas.

vi,ciji muzevi su radili spermogram,u cemu ste nosili uzorak u laboratoriju? U kakvoj posudici? I koliko dana je najbolje da nemamo sex?

Kupis sterilnu posudicu u apoteci, ona nije skupa, a ne znam koliko bi trebalo da apstinira, kog god doktora da pitas reci ce ti razlicito, ja mislim da je neki prosek izmedju 2-5 dana, mozda najbolje 4.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kupis sterilnu posudicu u apoteci, ona nije skupa, a ne znam koliko bi trebalo da apstinira, kog god doktora da pitas reci ce ti razlicito, ja mislim da je neki prosek izmedju 2-5 dana, mozda najbolje 4.

Ima posebna posudica za to ili ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima posebna posudica za to ili ne?

Ma jok, samo trazis sterilnu posudu za urin, to je ovo fdr-images.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jok, samo trazis sterilnu posudu za urin, to je ovo fdr-images.jpg

Ok,to imam kod kuce...rekoh da pitam da ne odem da trazim neku posebnu posudu pa da se izblamiram :ph34r: Hvala Anchy :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mene je danas rasturila glavobolja... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drage moje...evo ja se po prvi put javljam,nova sam ovde :) Nadam se da cemo se lepo druziti i ko zna,mozda i upoznati a mozda cete mi i pomoci oko nekih pitanja koje se ticu zaceca jer jedvaaaaaaa cekam da postanem mama :)

cicacekalica i Mackica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drage moje...evo ja se po prvi put javljam,nova sam ovde :) Nadam se da cemo se lepo druziti i ko zna,mozda i upoznati a mozda cete mi i pomoci oko nekih pitanja koje se ticu zaceca jer jedvaaaaaaa cekam da postanem mama :)

dobro dosla i sto pre otisla...ne zauvek naravno ponekad i ovde da svrati i kad se premestis na drugu temu hehe :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo i Maybe za komentare takve vrste nemam reci!!!! :angry: :angry:

Sanja i Myheart bezveze za vesticu :( opet......... :(

MINCE DOBRODOSLAAAA!!! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvaaalaaaaaaaaaa svimaaaaaaaaaaaa :) jagodiceeeeeeeeee pa srecan imendan malenoj lepotici :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvaaalaaaaaaaaaa svimaaaaaaaaaaaa :) jagodiceeeeeeeeee pa srecan imendan malenoj lepotici :)

Hvalaaa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drage moje...evo ja se po prvi put javljam,nova sam ovde :) Nadam se da cemo se lepo druziti i ko zna,mozda i upoznati a mozda cete mi i pomoci oko nekih pitanja koje se ticu zaceca jer jedvaaaaaaa cekam da postanem mama :)

Dobrodošla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drage moje...evo ja se po prvi put javljam,nova sam ovde :) Nadam se da cemo se lepo druziti i ko zna,mozda i upoznati a mozda cete mi i pomoci oko nekih pitanja koje se ticu zaceca jer jedvaaaaaaa cekam da postanem mama :)

dobrodosla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.