Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Cestitam! Uzivaj u trudnoci!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DVE CRTICE!!! II

t8308.gif

cestitki Ana imaj lesna bremenost pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kaj mene uste nema novosti ama porucek ke doznaam, testot ke go preskoknam i vednas odam na ginekolog si zakazav vo 19 30 pa ke vidime sto se slucuva inace Jekic i Lenocka jas ovoj mesec koga rabotevme na bebus isto go imav toa custvo deka ovoj mesec ke bide vistinskiot i deka sigurno ke ostanam trudna pa sega ke vidime dali toj osecaj me lazel ili stvarno ima nes se nadevam deka vie dve zaedno ke si odite od ovaa tema i deka septemvri za vas ke bide nasrekniot mesec koga ke si gi vidite dvete ctrki pozdrav do site cekalici ve sakam ke ve izvestam kako pominav na gin.ili vecer ili utre pozdravce ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo devojke i mene posle poduze pauze... Verovatno ste me i zaboravile ali ja vas nisam...Trebalo mi je malo vremena da se izduvam i napravim pauzu u mislila, a uz sve to sam bila i kod doktorice, pa na terapiji da mi se srede ciklusi posto sam imala neke ciste tako da se nadam da cu uskoro da se vratim redovnim aktivnostima

Jos uvek cekam, a nadam se da ste u sto vecem broju docekale svoje rode dok me nije bilo...ljubim vas sve puno

Nismo te zaboravile ;)

Амидала нисам те заборавила, јел ти се средио циклус.

Доста је отишло у први Ивана84,Маливесељак, Малиша, неке нове чекалице и тако.

Можда сам изоставила неког, искрено стално заборављам

Jeku Beku ;)

DVE CRTICE!!! II

Cestitam, zelim ti ovaj put uspesnu trudnocu :)

jekic i lenocka, bas ste me nasmejale, ja vam zelim da ovaj mesec bude to to, i da ispravno osecate, da vas vas insekt ovaj put ne vara :) lenocka, pozdravi drugaricu u glavi :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D:rolleyes: od srca ti zelim sve najbolje i na strpljenju i sama sam tkva cekamo ,test hmm zadugo ga necu uzeti svaki put kad ga uzmem nista ,joss par dana i mozda bude iznenadzenje pusa za sve vas od radinke :)

Čekamo iznenađenje i dobrodošla

Ja veceras moram da podjem da radima na natalitetu. :lol: Nismo par dana. Hvala na dobrodoslici!

radi, radi nemoj da zabušavaš ;)

Evo devojke i mene posle poduze pauze... Verovatno ste me i zaboravile ali ja vas nisam...Trebalo mi je malo vremena da se izduvam i napravim pauzu u mislila, a uz sve to sam bila i kod doktorice, pa na terapiji da mi se srede ciklusi posto sam imala neke ciste tako da se nadam da cu uskoro da se vratim redovnim aktivnostima :rolleyes:

Jos uvek cekam, a nadam se da ste u sto vecem broju docekale svoje rode dok me nije bilo...ljubim vas sve puno

Nismo te zaboravile, često sam mislila šta se dešava, što nas napusti. Dobrodošla nama opet

Леночка и ја сам приметила ту плодну слуз и ишла ми неколико дана овај месец, и овулација ми је била 13дц а обично ми иде само један дан, ма можда је то неки знак за тебе и мене, можда ћемо да забебимо овај месец Ма како да не приметиш тако нешто, мени постала навика да гледам у тоалет папир s0247.gif и то баш сам приметила, не да се развлачило по 5 цм.

Držimo fige da leptiriće osećate narednih 9 meseci a onda da ljubite i mazite male čaurice u pelenama :wub::wub:

DVE CRTICE!!! II

t8308.gif

draga, čestitam i povuci nogu za nas ostale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DVE CRTICE!!! II

t8308.gif

Cestitam!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage cekalice,zelim svima da sto pre ugledate dve crtice.

Ja namerno nisam htela u ovu temu jer sam otprilike znala da tu cekanja nece biti.

Ne znam sta je sa nama ,kako smo se tako poklopili ali prvi put sam zatrudnela iz drugog svrsavanja.

Sada smo bukvalno poceli pocetkom avgusta i vec pred kraj meseca sam otkrila da sam trudna.

Zelim vam svima da sto pre zatrudnite i prvi i drugi i treci put,i samo da radjae decicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se i ja pridruzim :D citam ovu temu vec neko vreme i jako mi se svidja,velika ste podrska jedna drugoj i sve pohvale za to..Zelela bih i ja da cestitam na plusicima i da ih bude sto vise.

I ja sam jedna od vas koja ceka da vidi te dve crtice i nikako da doceka.Moj dragi i ja pokusavamo 9 meseci da napravimo malog bebana ali za sad nista ALI MI SE NE PREDAJEMO :) pozdravljam vas sve i zelim da svima dodje roda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Сунцокрет стварно сам заборавила Јеку Беку, имам памћење ко златна рибица читавих две секунде :lol:

А за моју другарицу нема поздрава ;)

Ali ti nisi pricala i dogovarala se sa njom kao lenocka :lol: Ona je ceo razgovor detaljno opisala :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se i ja pridruzim :D citam ovu temu vec neko vreme i jako mi se svidja,velika ste podrska jedna drugoj i sve pohvale za to..Zelela bih i ja da cestitam na plusicima i da ih bude sto vise.

I ja sam jedna od vas koja ceka da vidi te dve crtice i nikako da doceka.Moj dragi i ja pokusavamo 9 meseci da napravimo malog bebana ali za sad nista ALI MI SE NE PREDAJEMO :) pozdravljam vas sve i zelim da svima dodje roda!

g20037.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jekic i Lenocka su bas slatke sa ovom pozitivnom tremom! Ona inace dolazi pred dobre vijesti, tako da se nadam da vas instikt nece iznevjeriti. Mi vec uveliko radimo na bebi, eto i juce smo, ali nam nesto slabo ide. Preko dana mm radi, uvece Taske nece da spava i onda samo kad je slobodan. Prosli put smo tri mjeseca pravili bebu i uboli smo cetvrti mjesec, a ja svaki mjesec kupovala test cim mi zakasni 1 dan. Ovaj put sam rekla da nema tako. Vidjecemo kakav mi je karkater.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма причала сам, само нисам описала, не знам дал имам њену дозволу да испричам наш ток разговора, не желим да се наљути на мене, ипак је она моја најбоља другарица :lol: :lol: :lol::huh:

:lol: svi mi imamo neku drugaricu u glavi, relax ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage cekalice,zelim svima da sto pre ugledate dve crtice.

Ja namerno nisam htela u ovu temu jer sam otprilike znala da tu cekanja nece biti.

Ne znam sta je sa nama ,kako smo se tako poklopili ali prvi put sam zatrudnela iz drugog svrsavanja.

Sada smo bukvalno poceli pocetkom avgusta i vec pred kraj meseca sam otkrila da sam trudna.

Zelim vam svima da sto pre zatrudnite i prvi i drugi i treci put,i samo da radjae decicu.

Cicana bravo za vas. Neka je sa srecnom. Zelim ti ugodnu trudnocu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se i ja pridruzim :D citam ovu temu vec neko vreme i jako mi se svidja,velika ste podrska jedna drugoj i sve pohvale za to..Zelela bih i ja da cestitam na plusicima i da ih bude sto vise.

I ja sam jedna od vas koja ceka da vidi te dve crtice i nikako da doceka.Moj dragi i ja pokusavamo 9 meseci da napravimo malog bebana ali za sad nista ALI MI SE NE PREDAJEMO :) pozdravljam vas sve i zelim da svima dodje roda!

Dobro dosla!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Трмаља само опуштено, ма шта ако радиш тест, па бре чекаш цео месец и онда да не урадиш тест, ја пратим сваку промену и онда да изоставим финале, нема шансе, а и заслужила сам да видим макар једну цртицу а не вештица да ме изнервира.

E kad smo kod vjestice, ja sam svoju prekjuce ispratila i odmah se dala u akciju. Po nekoj tabeli koju sam nasla ovdje najplodnija sam od 2 sep pa neznam do kog, mada po nekim mojim iskustvima, to bi trebalo da se desi 5 dana kasnije. Uostalom, u nekoj knjizi sam procitala, da je zena plodna cijeli ciklus, samo da postoje dani kad je manje plodna i kad je vise ploda, tako da se ja oslanjam na to. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo da se i ja pridruzim :D citam ovu temu vec neko vreme i jako mi se svidja,velika ste podrska jedna drugoj i sve pohvale za to..Zelela bih i ja da cestitam na plusicima i da ih bude sto vise.

I ja sam jedna od vas koja ceka da vidi te dve crtice i nikako da doceka.Moj dragi i ja pokusavamo 9 meseci da napravimo malog bebana ali za sad nista ALI MI SE NE PREDAJEMO :) pozdravljam vas sve i zelim da svima dodje roda!

Doro dosla!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Не знам, најсигурнији начин за утврђивање овулације је фоликулометрија, па онда лх тракице и мерење базалне температуре. Овулација шета углавном сваки месец, неки пут је 12 дц неки 16 дц, то никад није сигурно зато не бих се ја баш ослањала на календар.

Ma ne znam imam osjecaj kada bih racunala, a samo bih se svaki put razocarala kad ne bih ugledala dvije crtice. Znam da sam svaki put klonula duhom kad mi se pojavi jedna crtica, a kao nisam se opterecivala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ти тек правиш бебу, ово ти је први месец, нема потребе да се одмах оптерећујеш и то је нормално а и већ имате дете тако да ти стварно можеш полако да уживаш у прављењу бебе ;)

jekić je u pravu,ali znam kako se osecas...ja sve kao necu da se opterecujem,ako bude bude i onda kad mi zakasni (imam neredovan ciklus)pomislim da sam trudna,odma otrcim do apoteke i uradim test a ono NISTA ,onda budem ljuta na sebe zato sto sam prethodnih dana samo na to mislila...i tako u krug svaki mesec..i zato u to ime kad dodje muzic sa posla ima da sve prsti od ljubavi :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima na dobrodoslici :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage cekalice,zelim svima da sto pre ugledate dve crtice.

Ja namerno nisam htela u ovu temu jer sam otprilike znala da tu cekanja nece biti.

Ne znam sta je sa nama ,kako smo se tako poklopili ali prvi put sam zatrudnela iz drugog svrsavanja.

Sada smo bukvalno poceli pocetkom avgusta i vec pred kraj meseca sam otkrila da sam trudna.

Zelim vam svima da sto pre zatrudnite i prvi i drugi i treci put,i samo da radjae decicu.

Cestitki Cicana imaj lesna bremenost i na Jana da i rodis preslatko bratce ;)

Evo da se i ja pridruzim :D citam ovu temu vec neko vreme i jako mi se svidja,velika ste podrska jedna drugoj i sve pohvale za to..Zelela bih i ja da cestitam na plusicima i da ih bude sto vise.

I ja sam jedna od vas koja ceka da vidi te dve crtice i nikako da doceka.Moj dragi i ja pokusavamo 9 meseci da napravimo malog bebana ali za sad nista ALI MI SE NE PREDAJEMO :) pozdravljam vas sve i zelim da svima dodje roda!

dobredojde i od mene i ajde sto pobrzo da si gi vidis tvoite dve crtki i da begas od ovaa tema pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pridruzujem se cestitkama trudnicama, i dobrodoslici novim cekalicama (mada sam i ja taze :rolleyes: )!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje A.N.A. i cicana zelim vam laku i lepu trudnocu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DVE CRTICE!!! II

t8308.gif

ČESTITAM TI!!! Jupi, lepe vesti se samo nižu, skoro svaki dan neko objavi dve crticeh13006.gif

Kaj mene uste nema novosti ama porucek ke doznaam, testot ke go preskoknam i vednas odam na ginekolog si zakazav vo 19 30 pa ke vidime sto se slucuva inace Jekic i Lenocka jas ovoj mesec koga rabotevme na bebus isto go imav toa custvo deka ovoj mesec ke bide vistinskiot i deka sigurno ke ostanam trudna pa sega ke vidime dali toj osecaj me lazel ili stvarno ima nes se nadevam deka vie dve zaedno ke si odite od ovaa tema i deka septemvri za vas ke bide nasrekniot mesec koga ke si gi vidite dvete ctrki pozdrav do site cekalici ve sakam ke ve izvestam kako pominav na gin.ili vecer ili utre pozdravce ;)

Čekamo da nam javiš i držimo palčeve!!!k05195.gif

jekic i lenocka, bas ste me nasmejale, ja vam zelim da ovaj mesec bude to to, i da ispravno osecate, da vas vas insekt ovaj put ne vara :) lenocka, pozdravi drugaricu u glavi :lol:

'Oću, pozdravlja i ona tvoju drugaricu :lol: Joj, ne znam, strah me i da mislim više, biće šta bude...

Držimo fige da leptiriće osećate narednih 9 meseci a onda da ljubite i mazite male čaurice u pelenama :wub::wub:

draga, čestitam i povuci nogu za nas ostale

Hvala, daj Bože, videćemo! :rolleyes:

Evo da se i ja pridruzim :D citam ovu temu vec neko vreme i jako mi se svidja,velika ste podrska jedna drugoj i sve pohvale za to..Zelela bih i ja da cestitam na plusicima i da ih bude sto vise.

I ja sam jedna od vas koja ceka da vidi te dve crtice i nikako da doceka.Moj dragi i ja pokusavamo 9 meseci da napravimo malog bebana ali za sad nista ALI MI SE NE PREDAJEMO :) pozdravljam vas sve i zelim da svima dodje roda!

Dobrodošla!!!g20079.gif

Kakvo predavanje, to nemoj ni da spominješ, samo polako i stići će rode!!!

Jekic i Lenocka su bas slatke sa ovom pozitivnom tremom! Ona inace dolazi pred dobre vijesti, tako da se nadam da vas instikt nece iznevjeriti. Mi vec uveliko radimo na bebi, eto i juce smo, ali nam nesto slabo ide. Preko dana mm radi, uvece Taske nece da spava i onda samo kad je slobodan. Prosli put smo tri mjeseca pravili bebu i uboli smo cetvrti mjesec, a ja svaki mjesec kupovala test cim mi zakasni 1 dan. Ovaj put sam rekla da nema tako. Vidjecemo kakav mi je karkater.

Ja bih pre rekla da smo skroz prolupale nego da smo slatke, ali dobro :lol: Ma ti si diplomirala to, biće sad brže, samo "rad" bez zabušavanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage cekalice,zelim svima da sto pre ugledate dve crtice.

Ja namerno nisam htela u ovu temu jer sam otprilike znala da tu cekanja nece biti.

Ne znam sta je sa nama ,kako smo se tako poklopili ali prvi put sam zatrudnela iz drugog svrsavanja.

Sada smo bukvalno poceli pocetkom avgusta i vec pred kraj meseca sam otkrila da sam trudna.

Zelim vam svima da sto pre zatrudnite i prvi i drugi i treci put,i samo da radjae decicu.

:wub::wub:

Evo da se i ja pridruzim :D citam ovu temu vec neko vreme i jako mi se svidja,velika ste podrska jedna drugoj i sve pohvale za to..Zelela bih i ja da cestitam na plusicima i da ih bude sto vise.

I ja sam jedna od vas koja ceka da vidi te dve crtice i nikako da doceka.Moj dragi i ja pokusavamo 9 meseci da napravimo malog bebana ali za sad nista ALI MI SE NE PREDAJEMO :) pozdravljam vas sve i zelim da svima dodje roda!

dobrodošla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ana,Cicana cestitam vam,zelim vam lake trudnoce i sve najbolje...

Novim cekalicama dobrodoslica.....da se sto krace zadrzite na ovoj temi...

Sladjana drzim pesnice da kod dr-a saznas najlepse vesti....

Kod mene je period iscekivanja,opet sam osetila ovulaciju pre neki dan,pokrili smo te dane.....nesto se sada manje nadam,mozda je tako i bolje ko zna.....ako i sada ne bud lepih vesti idem na snimanje prohodnosti jajovoda,jos to...kazu da hoce posle carskog da se stvore priraslice koje ometaju zacece.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.