Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

maybe, ajde vise zeno idi kuci, pa da nam budes dostupnija ;) Sta si zasela kod s/s, uvalila se i lepo joj, ne misli da ide :lol:B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maybe, baš lepo što si se javila, puno nedostaješ! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo devojki prvo na novite trudnici da im cestitam i da vi kazam deka kaj mene uste ja nema vestica deneska e 5 den gradite uste me bolat ama ne tolku mnogu kako pred nekoja den TEST ne kupuvam zasto se plasam deka otkako ke go napravam ke mi dojde pa taka ke si pocekam uste nekoja den pozdrav do site vas ve sakam :wub:

Nadam se da ce kod tebe biti lepih vesti. Drzim ti pesnice.

I da,svaka cast na strpljenju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Puno vas sve ljubim drage moje cekalice - znam, ulecem, pa me nema, pa opet ulecem - uskoro cu ja stici mojoj kucici i mom internetu, hehehe ... necu morati da se sunjam po kompu od s&s ili da u po noci "kradem" signal od komsije, kog malo ima pa malo nema :rolleyes:

Dok signala jos uvek ima, cestitam svim novim trudnicama na II crtice :D!!!

Ljubim vas puno drage moje, Yora, Jekic, Lenocka, Lucija, Suncokret, Ljubinka ... ma, da ne nabrajam vise, sve vas ljubim, nedostajete mi! Pritom, da pozelim dobrodoslicu novim cekalicama, i da pozdravim sve vas koje po drugi ili treci put cekate sa nama - prasite nas, drage, prasite!

Iskreno se nadam da cete sve pobeci sa ove teme dok se ja ne vratim kuci! :D

Puno mi pozdravite i ostale clanice ako ih sretnete pre mene u ovom virtuelnom svetu ... nasu Woman i Ivanu84, Zvoncicu, Maki-D, Mama Mazu, Filipu, Moonlight, Borjanu, Mna Mamu, Cupavu ... nisam sve nabrojala, to je sigurno, neka oproste ...

xoxoxo

:wub:

Nedostajes i ti puno,nadam se da se lepo provodis. Saljem ti puno poljubaca xx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mogu li i ja da vam se pridruzim? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Iskreno se nadam da cete sve

Puno mi pozdravite i ostale clanice ako ih sretnete pre mene u ovom virtuelnom svetu ... nasu Woman i Ivanu84, Zvoncicu, Maki-D, Mama Mazu, Filipu, Moonlight, Borjanu, Mna Mamu, Cupavu ... nisam sve nabrojala, to je sigurno, neka oproste ...

xoxoxo

:wub:

Ljubim te draga gdje god da si...i hvala što misliš na nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mogu li i ja da vam se pridruzim? :D

Naravno t2012.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dugo me nije bilo,kad sam procitala sta se sve desilo,slatko sam se nasmejala za slicice, Suncokret i Ljubinka super ste.

Pozdrav za sve drage moje,ako vam ne pisem ne znaci i da ne pratim.

Volela bih da vas vidim,Yora ljubi mi Srdju,Suncokret drzim fige da te vidim u tromesecju,Ljubinka i tebe.Lutkice tebe nema,bila si u moj kraj i nikako da se vidimo,steta.YelenaC, naravno i ti si tu,PUSA.

I sve vas cekalice pozdravljam i saljem vam prasinu da mi se pridruzite,i kako Lenocka rece samo treba da verujete.

Draga moja sa Pepom i Džordžom, ljubim te i mazi mi prasiće :wub: quote name='jекић' date='27.08.2011, 12:15' post='217356']

Драге моје вратила сам се, досадно ми без вас а муж неће да ме слуша више како кукам за бебом тако да ми је ипак боље са вама, надам се да ме опет примате

Jupiiiiiii. Baš sam srećna. I Suncokret je lepo rekla, citiram:

jekic, pa dobro si se setila da se vratis, mani nebitne stvari, ovde si zbog sebe, ne zbog drugih, ne dozvoli da te negativna energija okruzi, uzivaj i dalje s' nama, WELCOME BACK

Dobar dan, devojke. Nova sam na forumu, pa rekoh da vam se pridruzim u iscekivanju :rolleyes: posto vise niko nece da me slusa :(

Dobrodošla i nama dosađuja ali što kraće a onda davi one tamo u prvom ;)

Drage moje dugo me nije bilo....

Samo da javim II i hcg=1192!!!!!!

Zelim svima ubrzo slicnu situaciju!

E, lepe vesti, jupi. Čestitamo i praši nas malo

Јесте Леночка, ти и ја испратисмо све из ове теме, време је да и ти и ја напустимо ову тему, нека дођу неке нове чекалице да овде направе неку нову екипу, а ти и ја ћемо се снаћи у првом триместру ;)

Са нама наравно иду и Зора, Љубинка,Мејби и Сунцокрет да се и даље дружимо у првом триместру.

:wub:

U pravu si, još nemam ciklus, zato sam još veći kreten što brzam sa testovima...kao da ne promašim ako zatrudnim da ne saznam jer nemam...treba mm da mi da po guzi :D

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala draga moja,probacemo uz tablete jos nesto,ja ne gubim nadu jer sam pre nekoliko meseci imala 2 crtice,i odlucila sam da imam punu kucu dece , pa makar morala ici svke godine na VTO. Ne razmisljam sad toliko o tome jer planiramo ici uSrbiju sledece godine,ako beba dodje pre SUPER ako ne,onda krecemo sa vto kad se vratimo.

Tebi od srca zelim da sto pre dojes do plusica,stvarno si divna :)

takva sam po celom telu, gledaj al ne diraj, ha ha ha ha

izvini ali morala sam. Volim i ja tebe

Puno vas sve ljubim drage moje cekalice - znam, ulecem, pa me nema, pa opet ulecem - uskoro cu ja stici mojoj kucici i mom internetu, hehehe ... necu morati da se sunjam po kompu od s&s ili da u po noci "kradem" signal od komsije, kog malo ima pa malo nema

Dok signala jos uvek ima, cestitam svim novim trudnicama na II crtice :D!!!

Ljubim vas puno drage moje, Yora, Jekic, Lenocka, Lucija, Suncokret, Ljubinka ... ma, da ne nabrajam vise, sve vas ljubim, nedostajete mi! Pritom, da pozelim dobrodoslicu novim cekalicama, i da pozdravim sve vas koje po drugi ili treci put cekate sa nama - prasite nas, drage, prasite!

Iskreno se nadam da cete sve pobeci sa ove teme dok se ja ne vratim kuci! :D

Puno mi pozdravite i ostale clanice ako ih sretnete pre mene u ovom virtuelnom svetu ... nasu Woman i Ivanu84, Zvoncicu, Maki-D, Mama Mazu, Filipu, Moonlight, Borjanu, Mna Mamu, Cupavu ... nisam sve nabrojala, to je sigurno, neka oproste ...

xoxoxo

:wub:

zdravo devojki prvo na novite trudnici da im cestitam i da vi kazam deka kaj mene uste ja nema vestica deneska e 5 den gradite uste me bolat ama ne tolku mnogu kako pred nekoja den TEST ne kupuvam zasto se plasam deka otkako ke go napravam ke mi dojde pa taka ke si pocekam uste nekoja den pozdrav do site vas ve sakam

nadam se da je beba u pitanju

Mogu li i ja da vam se pridruzim? :D

e, dobrodošla na našoj temi, ti i Kiki ste mi lepo iznenađenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Yora, hvala na dobrodoslici! Zene, divne ste, zaista! Kad svima ostalima dosadimo ovde uvek mozemo da nadjemo podrsku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesam ja to dobro razumela da ti kasni 5-dan? Sta cekas, kupuj test pa da se radujemo :)

ke pocekam uste nekoja den strav mi e od test da ne bide negativen

Nadam se da ce kod tebe biti lepih vesti. Drzim ti pesnice.

I da,svaka cast na strpljenju.

fala lucija 2 drzi mi pesnice moze ke ima lepih vesti, se trudam da ne mislam na toa zatoa imam strplenje a denovite se bavniii eden den edna godina :)

nadam se da je beba u pitanju

i ja se nadam pozdrav do site vas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mogu li i ja da vam se pridruzim? :D

He he jeeees :D

Slagiana, držim ti palčeve :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

takva sam po celom telu, gledaj al ne diraj, ha ha ha ha

izvini ali morala sam. Volim i ja tebe

:lol::lol:

ljubim te

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sladjana svaka cast na strpljenju,ja mislim da bih trcala po test da mi samo jedan sat kasni :lol: ....ajde za koji dan radi test i povlaci nogu...

maybe nema te citavu vecnost i zaista falis...

dobrodosle nove cekalice,drago mi je smo razbudile malo ovaj nas kutak,ali da cemo ga uskoro sve i napustiti pa da nastavimo druzenje u semestrima... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje dugo me nije bilo....

Samo da javim II i hcg=1192!!!!!!

Zelim svima ubrzo slicnu situaciju!

ČESTITAM TI!!! Krenulo je sa lepim vestima, imam osećaj da je neko na S sledeći, neko kome kasni 5 dana i čekamo ga da uradi test!!! ;)

Јесте Леночка, ти и ја испратисмо све из ове теме, време је да и ти и ја напустимо ову тему, нека дођу неке нове чекалице да овде направе неку нову екипу, а ти и ја ћемо се снаћи у првом триместру ;)

Са нама наравно иду и Зора, Љубинка,Мејби и Сунцокрет да се и даље дружимо у првом триместру.

Daj Bože Jekić, daj Bože...t0803.gif

Puno vas sve ljubim drage moje cekalice - znam, ulecem, pa me nema, pa opet ulecem - uskoro cu ja stici mojoj kucici i mom internetu, hehehe ... necu morati da se sunjam po kompu od s&s ili da u po noci "kradem" signal od komsije, kog malo ima pa malo nema :rolleyes:

Dok signala jos uvek ima, cestitam svim novim trudnicama na II crtice :D!!!

Ljubim vas puno drage moje, Yora, Jekic, Lenocka, Lucija, Suncokret, Ljubinka ... ma, da ne nabrajam vise, sve vas ljubim, nedostajete mi! Pritom, da pozelim dobrodoslicu novim cekalicama, i da pozdravim sve vas koje po drugi ili treci put cekate sa nama - prasite nas, drage, prasite!

Iskreno se nadam da cete sve pobeci sa ove teme dok se ja ne vratim kuci! :D

Puno mi pozdravite i ostale clanice ako ih sretnete pre mene u ovom virtuelnom svetu ... nasu Woman i Ivanu84, Zvoncicu, Maki-D, Mama Mazu, Filipu, Moonlight, Borjanu, Mna Mamu, Cupavu ... nisam sve nabrojala, to je sigurno, neka oproste ...

xoxoxo

:wub:

Poljubac za tebe i jedva čekam da opet kuckaš često....stvarno nedeostaješ! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahaha, sto jeste jeste - uvalila sam se! :lol:

:wub: :wub: :wub:

Hehehe, sto da ne - zajedno smo jace :)

Slagjana - divim ti se na strpljenju, nadam se da ces nas obradovati lepim vestima uskoro!

:D:rolleyes: od srca ti zelim sve najbolje i na strpljenju i sama sam tkva cekamo ,test hmm zadugo ga necu uzeti svaki put kad ga uzmem nista ,joss par dana i mozda bude iznenadzenje pusa za sve vas od radinke :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja veceras moram da podjem da radima na natalitetu. :lol: Nismo par dana. Hvala na dobrodoslici!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojki kako ste vi blagodaram za ubavite zborovi Lenocka bas me nasmea :) daj boze da sum trudnicka pa site da ve povlecam so mene ve sakam pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo devojke i mene posle poduze pauze... Verovatno ste me i zaboravile ali ja vas nisam...Trebalo mi je malo vremena da se izduvam i napravim pauzu u mislila, a uz sve to sam bila i kod doktorice, pa na terapiji da mi se srede ciklusi posto sam imala neke ciste tako da se nadam da cu uskoro da se vratim redovnim aktivnostima :rolleyes:

Jos uvek cekam, a nadam se da ste u sto vecem broju docekale svoje rode dok me nije bilo...ljubim vas sve puno :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nadam se da jeste, proslog meseca sam dobila kad je trebalo, ali sad opet kasni 5 dana, moram jos koji dan da sacekam, pa da opet idem na pregled da vidim sta je sad, vec sam se umorila i od tableta i od svega. Svakog meseca se nadam da ce dr. da mi da zeleno svetlo za bebu...ali nikako.

Bas mi je drago za devojke koje su se "preselile" samo nek ih je u sto vecem broju. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo devojke i mene posle poduze pauze... Verovatno ste me i zaboravile ali ja vas nisam...Trebalo mi je malo vremena da se izduvam i napravim pauzu u mislila, a uz sve to sam bila i kod doktorice, pa na terapiji da mi se srede ciklusi posto sam imala neke ciste tako da se nadam da cu uskoro da se vratim redovnim aktivnostima :rolleyes:

Jos uvek cekam, a nadam se da ste u sto vecem broju docekale svoje rode dok me nije bilo...ljubim vas sve puno :wub: :wub: :wub:

Ni ja te nisam zaboravila...nadam se da će sada biti sve u redu sa tvojim ciklusom i da ćete da dobijete zeleno svetlo za bebca!!!

Kod mene se ovaj mesec dešava nešto čudno...danas mi je 13. dan ciklusa, a mislim da mi je juče bila ovulacija, što se kod mene nikad ne desi tako rano, ne pre 19., 20. dana...prvo sam u subotu primetila malo onog plodnog sekreta, pa onda se nastavilo u nedelju, pomislila sam da je rano, ali rekoh možda nije to to...međutim, juče ga je bilo baš puno, nisam mogla da ne primetim, odavno nisam imala toliko, baš kao belance...tako mi je bilo samo još dva puta prošle godine, tad sam i išla na folikulometriju i bile su potvrđene ovulacije...e sad, da li je dobro ili loše što je ovaj put ovako rano, videćemo...mi za svaki slučaj obavljamo "radove", neće da škodi :P

Znam da sam rekla da više ne računam plodne dane, koji mi je dan ciklusa i sl., i stvarno nisam računala, ali kad se ovo javilo morala sam da se preračunam i baš sam u čuduc0305.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Леночка и ја сам приметила ту плодну слуз и ишла ми неколико дана овај месец, и овулација ми је била 13дц а обично ми иде само један дан, ма можда је то неки знак за тебе и мене, можда ћемо да забебимо овај месец t8307.gif

Ма како да не приметиш тако нешто, мени постала навика да гледам у тоалет папир s0247.gif и то баш сам приметила, не да се развлачило по 5 цм.

Možda Jekić, možda...pošto smo se prijavile jedna za drugom u čekalice, dan za danom, možda ćemo i jedna za drugom u trudnice :rolleyes:

I ja zagledam u toalet papir, ali tamo negde, kasnije, ne ovako rano, par dana posle menstruacije, meni je to baš rano, s obzirom da mi je ciklus po 35 dana...ali ovaj put sam je primetila i osetila i bez zagledanja, i kod mene se tako razvlačilo, mnogo više nego obično...baš smo odvratne sa ovim opisima, ali šta ćemo, stvarno je tako :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ма описи су лудило погледај ја једној чланици у теми БТ како сам објаснила какв је секрет у питању, али ја стварно не знам како другачије :unsure::lol:

Можда буде нешто од нас овај месец, ја први пут од кад правимо бебу имам неки осећај да је то овај месец. Увек сам била некако песимиста а сад некако се чудно осећам, као да нема друге опције сем да буде плус.

Можда сам само пролупала :unsure:

Ma da :lol: Ali stvarno je tako, dobro si opisala ;)

E, ne mogu da verujem! I ja imam taj osećaj, nekako imam leptiriće u stomaku, kao neka trema i sve mi lepo, baš neki pozitivan osećaj :D Ali, sa druge strane, to ne valja, jer ako ne bude ništa samo još više ima da se razočaram <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Јој и мене страх да се не разочарам, имам баш те лептириће у стомаку, и као неки осећај да је нешто другчије овај пут, и онда се тргнем и самој себи кажем да се не надам да се опет не бих разочарала, али опет ме дрма та позитивна трема. Не знам или ћу да будем пуковник или покојник.

Isti slučaj...po ceo dan vodim razgovor sama sa sobom, optimistična ja i realna ja. Prva kaže "Jao, to je to, ovaj mesec je naš, osećam to, sve se poklopilo!h13002.gif" A onda ova druga kaže: "Ma ne lupaj, to osećaš samo zato što želiš to da osećaš, jer ti je prejaka želja! Smiri se, posle će ti biti samo još teže kad opet ne bude ništa! I, uči, ne zamaraj se tim glupostima!t2423.gif"

Eto, prolupala sam, je l' da?t3790.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DVE CRTICE!!! II

t8308.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.