Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Sunca moja da vam mahneeeem... Poželim dobar dan, i da ljašte dve crteee :wub:

Baš si nemam kad da pišem, a o čitanju da ne pričam... Sinoć nisam ništa ni spavala, jutros sam ustala ko šlogirana... A i eve me u đačkU klupu od danas - brrrr... Potera me rabota :D

Ljubim vas i volim punoooo :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sunca moja da vam mahneeeem... Poželim dobar dan, i da ljašte dve crteee :wub:

Baš si nemam kad da pišem, a o čitanju da ne pričam... Sinoć nisam ništa ni spavala, jutros sam ustala ko šlogirana... A i eve me u đačkU klupu od danas - brrrr... Potera me rabota :D

Ljubim vas i volim punoooo :wub:

:wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo drage moje, samo da vas pozdravim.. :)m1231.gif

Anchy nikako ko da ti se obratim, super što je Raša ozbiljno shvatio vašu situaciju, naćićete rešenje sigurna sam, ljubim te puno :)

:wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svidja mi se onaj efekat kada se odredjeni objekat/osoba zumira, a pozadina bude zamucena :)

I ja volim taj efekat :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sladjo84, šta ti se svidja u mom snu? :lol: :lol:

ajd pogodi.pa meso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobri su vam ti predlozi za rucak

ali meni to jako, pa moram i leba da umesim :lol:

sad cu da zadam instrukcije pekarici, mora i da se mesi, ne samo da se filuje

a za dezert, ne znam jos sta cu ;)

mozda neki testic da uradim, mada to su sve dezerteri u poslednje vreme :ph34r::angry:

idemo dalje, nemoj da pijuckas vino, previse si ti opustena za svoje stanje :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, imate pozdrav od Maki86, ne javlja se jer je raskinula veridbu, ali nas cita i prati redovno. Ja sam joj rekla da svrati da se druzimo, nema veze sto ne pravi bebu.

Piii steta, ili mozda i nije. nadam se samo da je ona ok sa svim tim a pravi ce doci a sa njim i beba. Kad samo pomislim u koga sam nekad bila zaljubljena i koliko sam patila, budala, al sto se kaze da su mi one godine a ova pamet. Al Bog je za mene imao drugi plan i, koliko god to cesto delovalo tesko i nefer, hvala mu na tome ;)

Devojke, ko se čuje sa Lunom nek' je puno pozdravi i izljubi od mene.

Prenela sam joj pozdrave sve redom i rekla je da je sad u guzvi ali ce sutra da nam svrati malo u plusice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobri su vam ti predlozi za rucak

ali meni to jako, pa moram i leba da umesim :lol:

sad cu da zadam instrukcije pekarici, mora i da se mesi, ne samo da se filuje

a za dezert, ne znam jos sta cu ;)

mozda neki testic da uradim, mada to su sve dezerteri u poslednje vreme :ph34r::angry:

idemo dalje, nemoj da pijuckas vino, previse si ti opustena za svoje stanje :lol:

mora i beba da mi bude opustena!! ^_^:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ih, ko bi vas sve iscitao...stala sam tamo gde je Ljuba bila kod doktorice. Ljubo, sad je laparoskopija u Frontu 25000. A ako ces ponavljati HSG, najbolje je tamo, jer samo oni rade sa anestezijom, pa mogu opusteno da ti odrade...

I vidim zadnju stranu da je Maki raskinula veridbu...uhhhhhhhh

Na sajtu bolnice pise da je lapro 20.000. Nadam se da mi nece trebati. Malopre sam bila tamo na konsultacijama za hsg (ipak cu prvo to jer je dzabe a i brze mi je, pa ako budem morala na lapro onda cu svakako i to da uradim) i stvarno su svi fenomenalni. Vec sam mislila kako ce sad i to da se oteze a sestra mi rece da dodjem sutra i odradim sve briseve (cervikalni, hlamidija, miko i ureaplazma), kolposkopiju i papa kako bih stigla da se spremim odmah za sledeci ciklus jer ako mi zakazuje onda ima termin tek za 2 meseca. jedino sto cu morati da cekam ko zna koliko, al koji je to problem u odnosu na 2 meseca cekanja. A i dr sve po kratom postupku - ispisa podatke i nit me pita za misljenje samo vergla - sad hsg, onda odmah IUI da odmah sve zavrsimo. Bas sam se obradovala jer sam mislila da cu za to morati nesto posebno da se dogovaram, al covek uze sve u svoje ruke. Evo, sad mi se vratila nada i osecam da necu jos dugo da cekam :rolleyes:

takica, Joca77, bebac2011 i 2 ostalih volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na sajtu bolnice pise da je lapro 20.000. Nadam se da mi nece trebati. Malopre sam bila tamo na konsultacijama za hsg (ipak cu prvo to jer je dzabe a i brze mi je, pa ako budem morala na lapro onda cu svakako i to da uradim) i stvarno su svi fenomenalni. Vec sam mislila kako ce sad i to da se oteze a sestra mi rece da dodjem sutra i odradim sve briseve (cervikalni, hlamidija, miko i ureaplazma), kolposkopiju i papa kako bih stigla da se spremim odmah za sledeci ciklus jer ako mi zakazuje onda ima termin tek za 2 meseca. jedino sto cu morati da cekam ko zna koliko, al koji je to problem u odnosu na 2 meseca cekanja. A i dr sve po kratom postupku - ispisa podatke i nit me pita za misljenje samo vergla - sad hsg, onda odmah IUI da odmah sve zavrsimo. Bas sam se obradovala jer sam mislila da cu za to morati nesto posebno da se dogovaram, al covek uze sve u svoje ruke. Evo, sad mi se vratila nada i osecam da necu jos dugo da cekam :rolleyes:

super je kad se tako sve ubrza...

sad se setih mojih suza radosnica kad su me ubrzo posto sam zakazala pozvali da radim hsg, ali posle ko samar da su mi lupili zakazivanjem IUI za nekih 6 meseci... a svaki mesec nam je zlata vredan!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sa 3 x ovog meseca sanse su nikakve. Jer je prosli mesec bilo ono svaki drugi dan .. I nista.

I ja volim amaterski da slikam. I razmisljala sam da uzmem neki ozbiljniji fotoaparat, ali nikako da dodje na red :(

A jel znas ti, Slavka, da sam ja svoju mrvetinu (odavno nije mrvica) napravila sa 2x. A od ta 2 samo je 1x bio dovoljan ;)

I ja bih to volela,ja imam samo amaterski fotoaparat i to je to. Dobre slike pravi ali nisu kao onim profesionalnim. Nadam se da cu ostvariti sad neke kontakte pa ako Bog da kad bih to mogla da radim i kupim sebi profi aparat. :rolleyes: ali isto tako necu previse ni da se nadam.

Samo se vi bavite fotografijom, bez obzira na aparat. Vazno je da ga imate pa makar i onaj analogni. I do dobre sprave se postepeno dolazi, i najbolje je da krenete od ovih obicnih, da pronadjete svoj stil i pravac i u odnosu na to da sagledate sta vam je potrebno. A skup je to hobi. MM i ja se godinama bavimo fotografijom i dobro nam ide. cini mi se da nam je i bolje islo sa amaterskim aparatima :P Sad cu malo da hvalim mm - na jednom od najprestiznijih medjunarodnim konkursima, Minijaturama, dobio je zlatni Gran Pri, a to je radjeno sa nasim prvim fotoaparatom, sad svaki telefon ima bolju kameru od tog.

Svidja mi se onaj efekat kada se odredjeni objekat/osoba zumira, a pozadina bude zamucena :)

DOF (dept of field) mozes da dobijes i sa najjednostavnijim aparatom - objekat maksimalno zumiras, pa se ti odmaknes/priblizis tako da taj objekat bude u fokusu (izostren) a automatski ce sve ostalo u pozadini da bude blurovano.

To su stvari koje treba da vezbate, sama skupa oprema ne donosi nista posebno dok se ne skapira logika svih aparata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ahahaha, koje ste vi ludjakinje

citam vase snove i javu i hvatam se za stomak(i glavu - kupusa ili punjenja za sarmu )

kafa se naravno ohladila, a ja jos zaostajem, jos nekih 15ak strana i stici cu u sadasnjost

pardon, 16... 17... 18...

g050.gif

dobri su vam ti predlozi za rucak

ali meni to jako, pa moram i leba da umesim :lol:

sad cu da zadam instrukcije pekarici, mora i da se mesi, ne samo da se filuje

a za dezert, ne znam jos sta cu ;)

mozda neki testic da uradim, mada to su sve dezerteri u poslednje vreme :ph34r::angry:

idemo dalje, nemoj da pijuckas vino, previse si ti opustena za svoje stanje :lol:

Do sad ni jednom nisam napisala ali svaki put pomislim koliko su sjajni tvoji postovi.

Vrlo poeticni, inteligentni i duhoviti! :wub:

svejedno voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

super je kad se tako sve ubrza...

sad se setih mojih suza radosnica kad su me ubrzo posto sam zakazala pozvali da radim hsg, ali posle ko samar da su mi lupili zakazivanjem IUI za nekih 6 meseci... a svaki mesec nam je zlata vredan!!

E to mi nije palo na pamet, ma nema veze, ko zna koliko bih ja jos cekala da se iscimam za nove upute i ostalo sto treba. sad ide nekim tokom pa cemo i do IUI stici, a ako u medjuvremenu zatrudnim, necu da se bunim.

A kad spomenu suze - svaki put kad idem u NF i vidim znak na ulici NE TRUBITE, OVDE SE DECA RADJAJU! mi krenu suze, evo i sad. uvek pomislim kako neka bebica upravo sad izlazi u svet :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka sada si nam dala domaci zadatak. Moram danas to da vezbam i bas sam srecna sto si nam objasnila :clap:

Meni izgleda krece vestica ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O Ljubo ne hvalis se da ti muz profi fotograf. Moj fotoaparat ima dobar optički zoom tako da ako ga približim aparat nekom predmetu on ga fokusira a sve oko njega zamuti. :) a crno-bela fotografija mi je omiljena a svi profi fotografi kažu da je najteža.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

takice, don't lupati any more da dosadjuješ ovde, ni ja ne pripadam više ovoj temi pa opet volim ovde da dodjem da proćaskam sa mojim čekalicma, ovde se najlepše osećam, ovde je najbolja ekipa i najpozitivnija atmosfera :) ipak sam na ovoj temi provela godinu i kusur i ne mogu tek tako da je se odreknem.

Ermanito, mi amor, bio nefju ili nefjuica, ti u svakom slučaju ostaješ teča :D

Da bre, da poželim najtraženijoj članici u istoriji ovog foruma SLAVKI, dobrodošlicu h13071.gif

:wub:

Dobro smo, mene danas glavudža nešto boli, a skočkica je ovih dana baš lenja, javi se samo da me potseti da je tu, a ja volim da kucka i lupka, a ona neće, pogotovo kad stavim dlan, kao da zna da hoću da je špijuniram, odma' se umiri, pre neki dan mi je par puta lupnula pod dlanom i to je to, neće više.

Inače,u petak smo imali pokušaj snimanja 4D metodom, al' ne vidi se lepo lice, još smo mali, pa ćemo ponoviti za 2-3 nedelje, uhvatili smo je da sisa palac

dusa mala

Jaooo, pa nisam vam ispričala svoj noćašnji san, ne sećam se da sam nešto bizarnije sanjala u skorije vreme sanjala sam kako treba jedem djo*e (penise) zamotane u listove zelja kao sarmica sa zeljem, samo što se umesto ml. mesa nalaze mini djo*ice t9404.gif još ih ja kao čvršće zavijam da ne ispadnu iz listova m0935.gif

:o

Devojke, imate pozdrav od Maki86, ne javlja se jer je raskinula veridbu, ali nas cita i prati redovno. Ja sam joj rekla da svrati da se druzimo, nema veze sto ne pravi bebu.

:( zao mi je zbog nje....pozdravi je puno.....

Sunca moja da vam mahneeeem... Poželim dobar dan, i da ljašte dve crteee

Baš si nemam kad da pišem, a o čitanju da ne pričam... Sinoć nisam ništa ni spavala, jutros sam ustala ko šlogirana... A i eve me u đačkU klupu od danas - brrrr... Potera me rabota

Ljubim vas i volim punoooo

:wub:

E to mi nije palo na pamet, ma nema veze, ko zna koliko bih ja jos cekala da se iscimam za nove upute i ostalo sto treba. sad ide nekim tokom pa cemo i do IUI stici, a ako u medjuvremenu zatrudnim, necu da se bunim.

A kad spomenu suze - svaki put kad idem u NF i vidim znak na ulici NE TRUBITE, OVDE SE DECA RADJAJU! mi krenu suze, evo i sad. uvek pomislim kako neka bebica upravo sad izlazi u svet :wub:

super sto ce sve biti tako brzo....da ne prolazi vreme u cekanju....

OVO je divno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubinka sada si nam dala domaci zadatak. Moram danas to da vezbam i bas sam srecna sto si nam objasnila :clap:

Meni izgleda krece vestica ...

Nije valjda :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo pitajte i ako znam cu da objasnim a ako neznam cu da pitam nekog ko zna :P

Nadam se da su vestici ovo poslednji trzaji :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan divne mame 2012.i 2013.

samo da vas ljubnem jako....

:smajlikojijejakostisaosvecekaliceibivsecekalice:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo tako piše na sajtu, ali poskupelo je...nažalost. :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O Ljubo ne hvalis se da ti muz profi fotograf. Moj fotoaparat ima dobar optički zoom tako da ako ga približim aparat nekom predmetu on ga fokusira a sve oko njega zamuti. :) a crno-bela fotografija mi je omiljena a svi profi fotografi kažu da je najteža.

E pa sad, da li je stvarno najteza, nisam sigurna. Cesto prosecna fotka prebacena u CB dobija na kvalitetu i tome mnogi pribegavaju. Ono sto je kod CB fotografije vazno, sem u nekim bas izuzetnim slucajevima, je da ima skroz crne i skroz bele delove, znaci potpuno odsustvo/prisustvo svetlosti, sa sivim izmedju.

Po meni je strasno tesko napraviti dobru kolor fotografiju, veruj mi, svaku od ovih nasih kolor fotki da prebacis u CB bi izgledala jos bolje.

Evo fotke mm http://noonchak6.wix.com/superfly#!portfolio/vstc3=fair

a evo i neke moje, ja odavno nisam stigla nista novo da ubacujem, otprilike 2 godine :P

http://www.fotofinis.org/sr/profilfotografa.php?autor=superfly

a moram da kazem da je mm u svoj portfolio ubacio i neke moje fotke, stalno vodimo rat ko je sta fotkao jer iako imamo vise fotoaparata oboje hocemo da fotkamo samo sa najboljim pa se posle svadjamo cija je koja fotka <_<:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E to mi nije palo na pamet, ma nema veze, ko zna koliko bih ja jos cekala da se iscimam za nove upute i ostalo sto treba. sad ide nekim tokom pa cemo i do IUI stici, a ako u medjuvremenu zatrudnim, necu da se bunim.

A kad spomenu suze - svaki put kad idem u NF i vidim znak na ulici NE TRUBITE, OVDE SE DECA RADJAJU! mi krenu suze, evo i sad. uvek pomislim kako neka bebica upravo sad izlazi u svet :wub:

:wub: :wub: ja samo sto se ne rasplacem kad gledam reklamu za pelene!! :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo, znači fotosešne možemo da radimo kod tvog muža :P

Šalu na stranu, obožavam dobre fotografije i divim se svima koji umeju da ih naprave :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sanja!! tik-tak t118011.gif

Iliti t3623.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.