Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Sad se setih svog sna..svadjala sam se i potukla (ovako sa sve stomakom do zuba) sa nekom devojkom u kafani, i ona sutradan dovede nekog mrgu da se sveti, on me doceka sa pistoljem i odvuce me u neku garazu..

Joj grozno je bilo, ja sam ga samo molila da mi prvo izvade bebu, da nju ostave da zivi, jer sad je vec pred termin, pa ce biti ok, a onda nakon toga da mene ubiju.. :(

Posledica gledanja silnih krimi serija, CSI-jeva i slicno.. <_< <_< <_<

sladja84 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad se setih svog sna..svadjala sam se i potukla (ovako sa sve stomakom do zuba) sa nekom devojkom u kafani, i ona sutradan dovede nekog mrgu da se sveti, on me doceka sa pistoljem i odvuce me u neku garazu..

Joj grozno je bilo, ja sam ga samo molila da mi prvo izvade bebu, da nju ostave da zivi, jer sad je vec pred termin, pa ce biti ok, a onda nakon toga da mene ubiju.. :(

Posledica gledanja silnih krimi serija, CSI-jeva i slicno..

A joj grozno :( mrzim takve snove. Zato gledaj samo Prijatelje i oma ces lepo da sanjaš. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

heheheh znala sam ja da cete mi pomoci, sva po jednu ideju i eto kiselog kupusa. ako uspe zovem vas sve na saaarmuuu...a cekalica posto najvise zna ima da dodje da pomaze dok budem nabijala

A ono sto ja znam je da ces tesko da zavijas sarmu u cekalicin ribanac :P

Jutro.

Ljubo,i ja tako pravim zimnicu :)

Tu imam srece (za sad) nase mame a narocito sveki su majstori za zimnicu, ionako mi sve lepo spakuju pa sto da se mucim. A krastavcici su mi uvek bolji kupovni a i ne mogu da se bijem po pijaci za malecke krastavce.

Ermanito, mi amor, bio nefju ili nefjuica, ti u svakom slučaju ostaješ teča :D

:lol:

Dobro smo, mene dnas glavudža nešto boli, a skočkica je ovih dana baš lenja, javi se samo da me potseti da je tu, a ja volim da kucka i lupka, a ona neće, pogotovo kad stavim dlan, kao da zna da hoću da je špijuniram, odma' se umiri, pre neki dan mi je par puta lupnula pod dlanom i to je to, neće više.

Inače,u petak smo imali pokušaj snimanja 4D metodom, al' ne vidi se lepo lice, još smo mali, pa ćemo ponoviti za 2-3 nedelje, uhvatili smo je da sisa palac :wub:

Ma kakvo ce lice da bude nego prelepo, na tm :P:wub: ovaj srcasti smajli je za Sunasce malo ne za tm

Jaooo, pa nisam vam ispričala svoj noćašnji san, ne sećam se da sam nešto bizarnije sanjala u skorije vreme sanjala sam kako treba jedem djo*e (penise) zamotane u listove zelja kao sarmica sa zeljem, samo što se umesto ml. mesa nalaze mini djo*ice t9404.gif još ih ja kao čvršće zavijam da ne ispadnu iz listova m0935.gif

Taman pomislim da ne mozes biti morbidnija kad.... :o

Eto predloga za danasnji rucak :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad se setih svog sna..svadjala sam se i potukla (ovako sa sve stomakom do zuba) sa nekom devojkom u kafani, i ona sutradan dovede nekog mrgu da se sveti, on me doceka sa pistoljem i odvuce me u neku garazu..

Joj grozno je bilo, ja sam ga samo molila da mi prvo izvade bebu, da nju ostave da zivi, jer sad je vec pred termin, pa ce biti ok, a onda nakon toga da mene ubiju.. :(

Posledica gledanja silnih krimi serija, CSI-jeva i slicno.. <_< <_< <_<

Uuuu strasno, a ti snovi su tako stvarni. Ja jednom sanjala da su mi pucali u glavu i samo crnooo :ph34r:

A joj grozno :( mrzim takve snove. Zato gledaj samo Prijatelje i oma ces lepo da sanjaš. :)

Dobar predlog ali sta ja da radim kad su snimili samo 10 serijala :( bas sam pre neki dan zavrsila sa svim a bile su mi odlicna terapija.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cek, neco jel hoces ti ribanac da nabijas ili cele glavice? :lol:

cekalice, kako li ovo zvuci? ;)

idem da citam, pa ce se vrnem...

ma cele glavice, kad je bal nek je bal :DB)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro mame 2012/13 :)

čekalice otkud tako rano :o ,mora da sad opet spavaš :)

svejedno vratila si se :) nedostajala si da znas :wub:

Neco ako stavljas glavice kupusa moras tu gde je srce ili da izdubis ili da raseces 5 cm u dubinu u obliku krsta i ostalo klasika,so,voda,kamen. I mora da se u počelu pretace svaki dan. Valjda sam bar malo pomogla :)

A ono sto ja znam je da ces tesko da zavijas sarmu u cekalicin ribanac

Tu imam srece (za sad) nase mame a narocito sveki su majstori za zimnicu, ionako mi sve lepo spakuju pa sto da se mucim. A krastavcici su mi uvek bolji kupovni a i ne mogu da se bijem po pijaci za malecke krastavce.

Ma kakvo ce lice da bude nego prelepo, na tm ovaj srcasti smajli je za Sunasce malo ne za tm

Taman pomislim da ne mozes biti morbidnija kad....

Eto predloga za danasnji rucak

e da krst, pretakanje...a kako se to bese pretace :blink: jao muko moja vec zvuci komplikovano..

a sto se cekalice tice za nju specijalno i samo za nju cu napraviti sarme od ribanca :D

cekalica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A joj grozno :( mrzim takve snove. Zato gledaj samo Prijatelje i oma ces lepo da sanjaš. :)

Gledam, ali to je samo od pola 6 do pola 7, gde je ostatak dana :D

Sad imam viska vremena, ne radim..

Uuuu strasno, a ti snovi su tako stvarni. Ja jednom sanjala da su mi pucali u glavu i samo crnooo :ph34r:

Da, jako realni budu, probudila sam se sa suzama ladno..

A muzu ne smem ni da kazem za takve snove, on mi govori da ne smem da gledam te krimi serije, a ja kreten- navucena na njih, racunam nemaju nikakav uticaj na mene, kad ono cvrc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od mene :wub: Zeza me internet, jedva sam ga opravila jutros, a sutra mi salju novi ruter, jer ce ovaj da crkne svakog momenta <_< I tako, mojim mukama sa kompjuterom nikad kraja...

Hellen i Sunce, snovi su vam :wacko:

I meni nedostaje Luna :(

I Maki86 je dugo nema :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e da krst, pretakanje...a kako se to bese pretace :blink: jao muko moja vec zvuci komplikovano..

a sto se cekalice tice za nju specijalno i samo za nju cu napraviti sarme od ribanca :D

Pa mi smo kupili neko crevo za pretakanje,sličan fazon kao kad pretacu gorivo. Bitno je samo da voda cirkuliše,da se ona voda na dnu bureta ne ustoji. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo izvolte pa na terapiju :P

http://www.filmovion...eos-1-date.html

Uuuu hvala, taman krenem ispocetka, vec sam zaboravila te prve epizode, pa do termina lepo odgledam sve :))

Odoh sad do pijace.. :)

I da, prasinica

j3b-th-Bab.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kakvo ce lice da bude nego prelepo, na tm :P:wub: ovaj srcasti smajli je za Sunasce malo ne za tm

Taman pomislim da ne mozes biti morbidnija kad.... :o

Eto predloga za danasnji rucak :lol:

:P za lice :P

:lol: :lol: e dobra ideja za čKARU nego ne znam gde da nadjem toliko materijala za punjenje m1701.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uciteljice

ovaj tvoj recept zvuci kao neka vradzbina

:lol: tako nekako :ph34r:

Jutro.

Ljubo,i ja tako pravim zimnicu

I ja tako pravim krastavce i papriku u tegli..a ajvar pravim jer mi je lepsi ima ukus kao pohovana paprika mmmm ,ovaj iz radnje mi je :wacko:

Dobro jutro da se nadovezem na temu oko pravljenja ajvara i kiselog kupusa...

e pa,ja to pojma nemam da radim,tj gledala sam sto puta,juce smo ceo dan pekli paprike,tj ja sam gledala,a ostali su pekli Danas ce da ih ciste,pa da melju,pa da kuvaju,tako valjda to ide.A recept nemam jer nemam nameru da ikada spremam zimnicu,za sad to radi sveki,nesto mi posaljalju tetke,i tako meni dosta Uostalom,ja mislim da je to preveliko cimanje,kada mi se prijede ajvar,a nemam ga,odem lepo u prodavnicu i kupim teglu "bakina tajna",odlican je!A za kupus,to mm spremi jedno burence za zimu svake godine,on voli da se petlja sa tim..Ja cu se ipak zadrzati na kuvanju kraj sporeta

Ne svidja mi se kupovni ajvar...domaci je domaci :D

sunceeeeeeeeeeeeeee taman sam pomislila na tebe i pustila ti pp

btw,kako je Aja?Jel se neko cuo sa njom?

Aja nam se juce udala :wub: mozda ce sad imati vremena da se javi,prosla je svadbica :)

Dobro smo, mene danas glavudža nešto boli, a skočkica je ovih dana baš lenja, javi se samo da me potseti da je tu, a ja volim da kucka i lupka, a ona neće, pogotovo kad stavim dlan, kao da zna da hoću da je špijuniram, odma' se umiri, pre neki dan mi je par puta lupnula pod dlanom i to je to, neće više.

Inače,u petak smo imali pokušaj snimanja 4D metodom, al' ne vidi se lepo lice, još smo mali, pa ćemo ponoviti za 2-3 nedelje, uhvatili smo je da sisa palac

Eee pa nece ono kad ti hoces,zeli da te iznenadi :) Dusa mala sisa palac :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hellen, i kod mene su bizarni snovi posledica krimi emisija, baš sam sinoć gledala jednu u kojoj je prokleti manijak silovao i ubio jednu devojku, svašta sam psovala u sebi i kao posledica toga specijalitet kuće sarmica od penisa :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaooo, pa nisam vam ispričala svoj noćašnji san, ne sećam se da sam nešto bizarnije sanjala u skorije vreme sanjala sam kako treba jedem djo*e (penise) zamotane u listove zelja kao sarmica sa zeljem, samo što se umesto ml. mesa nalaze mini djo*ice t9404.gif još ih ja kao čvršće zavijam da ne ispadnu iz listova

Kakve sarmice :lol: :lol:

Sad se setih svog sna..svadjala sam se i potukla (ovako sa sve stomakom do zuba) sa nekom devojkom u kafani, i ona sutradan dovede nekog mrgu da se sveti, on me doceka sa pistoljem i odvuce me u neku garazu..

Joj grozno je bilo, ja sam ga samo molila da mi prvo izvade bebu, da nju ostave da zivi, jer sad je vec pred termin, pa ce biti ok, a onda nakon toga da mene ubiju.. :(

Posledica gledanja silnih krimi serija, CSI-jeva i slicno..

Ovo ja cesto sanjam i isto gledam krimi serije <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hellen hvala za prašinicu,uhvatila :wub:

Sunce mislim da u tu recepturu sarme treba da dodje i sveža guscija mast :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja jedva čekam da počMem da žderem zimske specijalitete, ukoliko me naravno moj prEtisak posluži : sarma, podvarak, paprike u pavlaci, ajvar... turšiju i tako to nešto i ne ljubim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hellen hvala za prašinicu,uhvatila :wub:

Sunce mislim da u tu recepturu sarme treba da dodje i sveža guscija mast :lol:

A što guščija kad može i od ovog komšije iznad što mi neprestano skače po glavi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, imate pozdrav od Maki86, ne javlja se jer je raskinula veridbu, ali nas cita i prati redovno. Ja sam joj rekla da svrati da se druzimo, nema veze sto ne pravi bebu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sladjo84, šta ti se svidja u mom snu? :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A što guščija kad može i od ovog komšije iznad što mi neprestano skače po glavi :D

Sto kaze Ljuba, taman pomislim da ne mozes biti morbidnija... :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, imate pozdrav od Maki86, ne javlja se jer je raskinula veridbu, ali nas cita i prati redovno. Ja sam joj rekla da svrati da se druzimo, nema veze sto ne pravi bebu.

:o :o u bre :unsure: pozdravi je puno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A što guščija kad može i od ovog komšije iznad što mi neprestano skače po glavi :D

Moze moze,guščija ide po recepturi ali moze i varijacije na temu. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:P za lice :P

:lol: :lol: e dobra ideja za čKARU nego ne znam gde da nadjem toliko materijala za punjenje m1701.gif

hahahhhahah tezak zadatak :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, imate pozdrav od Maki86, ne javlja se jer je raskinula veridbu, ali nas cita i prati redovno. Ja sam joj rekla da svrati da se druzimo, nema veze sto ne pravi bebu.

Nije valjda :o:( e bas mi krivo. Puno je pozdravi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.