Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Auu zene al smo se ulenjile :D nista ne kuckamo :ph34r:

Sanja,idemo dalje kako ste?? :wub:

evo nije lose sto i vama zelimo :D

uzela preporucenu dnevnu dozu crnog vinca, pijuckam i citam sta ima novo ovde... i vrlo sam razocarana sto nista propustila nisam!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo nije lose sto i vama zelimo :D

uzela preporucenu dnevnu dozu crnog vinca, pijuckam i citam sta ima novo ovde... i vrlo sam razocarana sto nista propustila nisam!!

Ja sam već navikla da je nedeljom pustoš...

A reci ti meni bitnu stvar, jesi radila betu? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam već navikla da je nedeljom pustoš...

A reci ti meni bitnu stvar, jesi radila betu? :lol:

ne verujem u betu, test je zakon i beskrajno mu verujem!!!!!!!!

Ljubinka i Slavka volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne verujem u betu, test je zakon i beskrajno mu verujem!!!!!!!!

Ma i to sto kazes, beta je bezveze t2720.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne verujem u betu, test je zakon i beskrajno mu verujem!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma i to sto kazes, beta je bezveze t2720.gif

eto vidis, savrseno se razumemo!

moram se pozaliti da sam danas ceo dan imala mucnine, a i stomak mi je bas porastao, cak su mi danas ustupili mesto u autobusu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutroooooo! t4858.gif

Ja poranila iako je nedelja, odoh malo na turneju po Novom Sadu!

Radila test jutros....nema ništa, beo skroz, mislim, nisam ni očekivala nešto drugo, ili ipak maaaaaaloooo jesam, što kaže Ljuba, navučena sam na nadanje!

Takice, šta pričaš to, kako bre suvišna? Nemoj da misliš tako i samo kuckaj sa nama. Ti uglavnom dođeš u kasne sate kad nema nikog pa kuckaš sama, možda ti se zato čini da si suvišna, ali što reče M@r@, sad si to pomislila i nikad više. CILJ

E sad ces da dobiješ po guzici t0160.gif

Ma kako ti tako nesto pada na pamet draga,nama,evo da kazem meni je uvek drago kad ti dodjes i piskaras sa nama. Kakvo bre smetanje,vojimo mi tebe puno. t4707.gif

m0145.gifjutro

Evo ti odgovort0135.gif pa da ne lupetaras vise

dobro jutro mamice 2013! Eh Joco zao mi je za glupi beli test, zelim lepu setnju. Takice ne pricaj kojesta, volim te! Ja sa nekom novom nadom da me moja beba ceka uskoro, secam se sna...

Gde si kupila tu igracku?Ja sam u potrazi za dobrim spricom za kolace..

Hvala,Takice

Ces da ja uzmem cekalicinu toljagu???Nisi suvisna,ja jako volim kad vidim tvoj avatar i tvoje tikere,ali stvarno.Nemoj da se osecas suvisnom,jer nisi.

Meni jako fali Luna,a vama?

Dobar dan macke

Ja sam uspavana od jutros,mesila i pekla hleb sinoc do 01h da mm nosi na posao,a jutros kad sam videla da ga nije odneo poludela sam uspavao se pa je zaboravio

Takice,sta pricas?? Nemoj da smo te cule da si tako nesto opet pomislila!!! Ti si nasa dusa

Maro svidja mi se taj spisak za stednju A za beo test i ja sam se nadala da se tu nesto desava.

Joco I Valentina i za vas test mozda je jos rano

I meni fali Luna,nek samo dodje,nista je necemo ispitivati ako ne zeli da prica o svom zivotu,samo nek je tu

c..c..c.. svasta cu ja jos cuti meni bas odgovara kad nase stare cekalice kao Hellen, Jekalina, Aja, ti (mozda zaboravih neku) nastave da se kuckaju ovde, em sto volim vase postove da citam a i ne moram da vas jurim po drugim temama da vidim kako ste.

Ne znam gde se izgubila al nek povede i moju

Mrzim sva tri vasa bela testa

dobro bicu dobar ne tucite me :o

VOLIM VAS SVE PUNO i drago mi je sto vam ne smetam,a ja volim sa vama sve da delim i srecu i tugu..kad je nekoj od vas tesko ja se isplacem od srca,svaku vesticu mrzim kao i svoju,a svaki put sa nestrpljenjem ocekujem kad ce neka od vas da objavi dve crtice.........vi ste najdivnije drustvo svih foruma(i ja sa vama :P )

za testice cu da potpisem Ljubu...

a i meni jakooo fali nasa Luna :(

i kad vec svi pravite ajvar dajte i meni recept..... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eto vidis, savrseno se razumemo!

moram se pozaliti da sam danas ceo dan imala mucnine, a i stomak mi je bas porastao, cak su mi danas ustupili mesto u autobusu!

Ma i to sto kazes, beta je bezveze t2720.gif

ne verujem u betu, test je zakon i beskrajno mu verujem!!!!!!!!

:o:lol::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eto vidis, savrseno se razumemo!

moram se pozaliti da sam danas ceo dan imala mucnine, a i stomak mi je bas porastao, cak su mi danas ustupili mesto u autobusu!

Nema šta, sigurno je TO-TO m0139.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Naravno, verujem da si i dalje, opuštena? m0168.gif

My heart voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde vidi pa reši to pod hitno-jer to je ključno

Što si tako neutral?

Pa nemam pojma nesto sam :wacko: cas mi dobro,cas nije.... :mellow:

evo nije lose sto i vama zelimo

uzela preporucenu dnevnu dozu crnog vinca, pijuckam i citam sta ima novo ovde... i vrlo sam razocarana sto nista propustila nisam!!

Nedeljaaa......

ne verujem u betu, test je zakon i beskrajno mu verujem!!!!!!!!

:lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema šta, sigurno je TO-TO m0139.gif

P&P :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro bicu dobar ne tucite me :o

VOLIM VAS SVE PUNO i drago mi je sto vam ne smetam,a ja volim sa vama sve da delim i srecu i tugu..kad je nekoj od vas tesko ja se isplacem od srca,svaku vesticu mrzim kao i svoju,a svaki put sa nestrpljenjem ocekujem kad ce neka od vas da objavi dve crtice.........vi ste najdivnije drustvo svih foruma(i ja sa vama :P )

za testice cu da potpisem Ljubu...

a i meni jakooo fali nasa Luna :(

i kad vec svi pravite ajvar dajte i meni recept..... :unsure:

t4618.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema šta, sigurno je TO-TO m0139.gif

i ja sam sigurna, samo mi nije jasno kako mi ginekolog jos nista nije potvrdio, predlozicu ja njemu da poseti ocnog!!

Naravno, verujem da si i dalje, opuštena? m0168.gif

opustenost je kljuc svega!!!

P&P :lol: :lol:

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam nesto resila da kiselim kupus m0144.gif a blage veze nemam kako se to radi ali mi se ceo dan jeo i padne mi na pamet kad vec imam terasu veliku da stavim malo za mene i sveki..i, zna li iko sta da radim? ja sto znam treba da kupim bure i kupus...a kad i koliko i sta jos....m0145.gif

BlueFairy voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam nesto resila da kiselim kupus m0144.gif a blage veze nemam kako se to radi ali mi se ceo dan jeo i padne mi na pamet kad vec imam terasu veliku da stavim malo za mene i sveki..i, zna li iko sta da radim? ja sto znam treba da kupim bure i kupus...a kad i koliko i sta jos....m0145.gif

Ja znam i da ti treba jedan kamen :lol: eto,da svako po nesto zna,ispacse do kraja nesto :D

M@r@ i My heart volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam nesto resila da kiselim kupus m0144.gif a blage veze nemam kako se to radi ali mi se ceo dan jeo i padne mi na pamet kad vec imam terasu veliku da stavim malo za mene i sveki..i, zna li iko sta da radim? ja sto znam treba da kupim bure i kupus...a kad i koliko i sta jos....m0145.gif

.

Samo ti nama budi opustena ... Lako ce se ukiseliti kupus :)

:lol:

M@r@ voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ellie si zaboravila

Ne sekiraj se za vešticu, platiću im jedan dalek, dalek put!

Joj QQ Elie :unsure: e nikad vise necu da nabrajam, uvek se obrukam

Tek se sad sekiram za vesticu, pa odakle ti Maro novci za dalek put kad si sve potrosila na tu zezalicu koju neces ni koristiti (znam iz licnog iskustva)

Ovaj svemirski pištolj, kako ga ja zovem, ima 10 različitih uložaka za kolačiće i 6 nastavaka za filovanje

I nadam se da su to svi ulosci koji ce ti biti potrebni sledecih godinu dana ;)

uuu dobar, moram i ja meni da kupim jedan takav, nisam znala da može i jedno i drugo. Pazi uopšte nije skup s obzirom šta sve radi..

Tu sam, svratim samo na kratko pa ne stignem lepo da pročitam pa mi ništa nije jasno. Još uvek smo u frci zbog selidbe, haos na sve strane. A još malo pa počinjemo da sređujemo naš stan, tu će tek biti haosa

Ti nadgledas radove i izdajes instrukcije, si cula!?

ne verujem u betu, test je zakon i beskrajno mu verujem!!!!!!!!

beta sucks, test rules :smajlikojijeucoolfazonu:

ja sam nesto resila da kiselim kupus a blage veze nemam kako se to radi ali mi se ceo dan jeo i padne mi na pamet kad vec imam terasu veliku da stavim malo za mene i sveki..i, zna li iko sta da radim? ja sto znam treba da kupim bure i kupus...a kad i koliko i sta jos....

I veliki kamen za odozgo :P e sad se i meni jede kiseli kupus :rolleyes:

I ja sam deo zimnice pripremila, vec danima idem u prodavnicu i kupujem po 2 tegle kornisona jer je na akciji (89 dindzi) :D

simona1107 i M@r@ volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene danima zigaju i to bas poprilicno jajnici, ili nesto u tim predelima. Najcesce levi ali zna ponekad i desni. Ako su mi neku bestiju ubacili oni na hsg-u, ne pise im se dobro :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Treba ti so za kupus! Toliko od mene.... :D

Ljubo kako sam se sad slatko nasmejala za uloške :smajlikojiljubiLjubu:

A i Sunce si zaboravila...sunce ti tvoje!

Dobar ti je recept za zimnicu, baš mi se ĐA!

Što se tiče veštičijeg puta...pa imam crni fond! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti nadgledas radove i izdajes instrukcije, si cula!?

Samo to i radim, i smetam naravno :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A i Sunce si zaboravila...sunce ti tvoje!

:o potuno sam se obrukala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage moje mame 2012/13

Kako ste mi? ponedeljk!!!!!! :(

ja sam sinoc stigla, pokusala sam nabrzaka da vas iscitam, nisam stigla sve, vidim bile ste vesele za vikend i dobro savjetovanje :D

Sunce nadam se da ce sve biti ok, ti i tvoj beban ste pravi heroji jos samo malo treba da izdrzite, saljem vam punoooooooooooo kisica :wub: :wub: :wub:

Mackice bas mi je zao za vesticu, bila sam sigurna da nece doci, ali sad opet u akciju i oteraj je :D kisic :wub:

Drage moje ljubim vas sve redom ja polako odoh na posao kisic :wub:

Suncokret voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

m0145.gifjutro

ja sam nesto resila da kiselim kupus m0144.gif a blage veze nemam kako se to radi ali mi se ceo dan jeo i padne mi na pamet kad vec imam terasu veliku da stavim malo za mene i sveki..i, zna li iko sta da radim? ja sto znam treba da kupim bure i kupus...a kad i koliko i sta jos....m0145.gif

Bure,kupus,so,kamen i nabijac(kako lepo zvuci :lol: )Narendas desetak centimetar kupusa posolis otprilike sakom soli dobro ga nabijes i to ti je sva mudrost.Znas da si dobro odradila posao kad pusti sok.Kako kretenski ovo sve zvuci :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jocoooooooooooooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.