Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

zene moje drage,recite vi meni da li vas nervira sto ja svaki dan dolazim ovde da vas citam i napisem po koji red?ja sam stekla nekako utisak kao da sam suvisan....

VOLIM VAS SVE PUNO......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene moje drage,recite vi meni da li vas nervira sto ja svaki dan dolazim ovde da vas citam i napisem po koji red?ja sam stekla nekako utisak kao da sam suvisan....

VOLIM VAS SVE PUNO......

To hormoni govore iz tebe....Kako bre suvišna?! Sad si rekla tako nešto i nikad više! Mi te puno volimo i lepo je od tebe što dolaziš da proćaskaš sa nama :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To hormoni govore iz tebe....Kako bre suvišna?! Sad si rekla tako nešto i nikad više! Mi te puno volimo i lepo je od tebe što dolaziš da proćaskaš sa nama :wub:

ja prvo ovde dodjem,pa onda druge teme,ali bih volela da ako iko misli da nije uredu ovde da kuckam,da mi kaze....

Ljubim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutroooooo! t4858.gif

Ja poranila iako je nedelja, odoh malo na turneju po Novom Sadu!

Radila test jutros....nema ništa, beo skroz, mislim, nisam ni očekivala nešto drugo, ili ipak maaaaaaloooo jesam, što kaže Ljuba, navučena sam na nadanje! :)

zene moje drage,recite vi meni da li vas nervira sto ja svaki dan dolazim ovde da vas citam i napisem po koji red?ja sam stekla nekako utisak kao da sam suvisan....

VOLIM VAS SVE PUNO......

Takice, šta pričaš to, kako bre suvišna? Nemoj da misliš tako i samo kuckaj sa nama. Ti uglavnom dođeš u kasne sate kad nema nikog pa kuckaš sama, možda ti se zato čini da si suvišna, ali što reče M@r@, sad si to pomislila i nikad više. CILJ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene moje drage,recite vi meni da li vas nervira sto ja svaki dan dolazim ovde da vas citam i napisem po koji red?ja sam stekla nekako utisak kao da sam suvisan....

VOLIM VAS SVE PUNO......

:o E sad ces da dobiješ po guzici t0160.gif

Ma kako ti tako nesto pada na pamet draga,nama,evo da kazem meni je uvek drago kad ti dodjes i piskaras sa nama. Kakvo bre smetanje,vojimo mi tebe puno. :wub:t4707.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

m0145.gifjutro

zene moje drage,recite vi meni da li vas nervira sto ja svaki dan dolazim ovde da vas citam i napisem po koji red?ja sam stekla nekako utisak kao da sam suvisan....

VOLIM VAS SVE PUNO......

Evo ti odgovort0135.gif pa da ne lupetaras vise :angry:

:wub: :wub: :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan drage moje, ja poranila jutros, išla do pijace, doručkovala i sad ću da stavim čorbu da se kuva a popodne ću da se patim sa paprikom.

Inače, ustanem jutros, sva sanjiva idem u wc jer mi se strašno piški....sve mi nešto kroz glavu prolazi da treba ujutru da uradim. Vidim nisam dobila i skontam. Na pola posla prekidam pa trk u sobu po kesicu sa testom i posudicom :D I ništa nema! Sad mi je lakše što nisam al i dalje razmišljam gde mi se veštica izgubila :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro mamice 2013! Eh Joco zao mi je za glupi beli test, zelim lepu setnju. Takice ne pricaj kojesta, volim te! Ja sa nekom novom nadom da me moja beba ceka uskoro, secam se sna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan drage moje, ja poranila jutros, išla do pijace, doručkovala i sad ću da stavim čorbu da se kuva a popodne ću da se patim sa paprikom.

Inače, ustanem jutros, sva sanjiva idem u wc jer mi se strašno piški....sve mi nešto kroz glavu prolazi da treba ujutru da uradim. Vidim nisam dobila i skontam. Na pola posla prekidam pa trk u sobu po kesicu sa testom i posudicom :D I ništa nema! Sad mi je lakše što nisam al i dalje razmišljam gde mi se veštica izgubila :rolleyes:

:( jbg Maro ja se bas ponadala

Joco zao mi je sto je i tvoj test beo,glupavi,ne radi kako treba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene moje drage,recite vi meni da li vas nervira sto ja svaki dan dolazim ovde da vas citam i napisem po koji red?ja sam stekla nekako utisak kao da sam suvisan....

VOLIM VAS SVE PUNO......

Jao bre to su verovatno hormoni, jer i ja ponekad imam te tripove.Eto sad znas da nisi usamljena i verovatno cu i ja dobiti toljagu po glavi :wacko:

Dobro jutroooooo! t4858.gif

Ja poranila iako je nedelja, odoh malo na turneju po Novom Sadu!

Radila test jutros....nema ništa, beo skroz, mislim, nisam ni očekivala nešto drugo, ili ipak maaaaaaloooo jesam, što kaže Ljuba, navučena sam na nadanje! :)

Takice, šta pričaš to, kako bre suvišna? Nemoj da misliš tako i samo kuckaj sa nama. Ti uglavnom dođeš u kasne sate kad nema nikog pa kuckaš sama, možda ti se zato čini da si suvišna, ali što reče M@r@, sad si to pomislila i nikad više. CILJ

Danas je definitivno jutro za testicde, kao i prehodne cekalice i moj je beo :( , inace sutra treba da ne dobijem i bas sam nesto navucena na nadanje.

Sad moram da brisem ljubim vas :wub:

takica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:( jbg Maro ja se bas ponadala

Joco zao mi je sto je i tvoj test beo,glupavi,ne radi kako treba

I ja sam se malo ponadala ali ipak mislim da je bolje da bar još malo vremena prođe...a i čekam ja vas drage moje da se u isto vreme radujemo DECEMBAR JE NAŠ MESEC GARANTOVANO :wub:

takica, Yora i simona1107 volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joco i Valentina za vaše testove mi je baš krivo :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao bre to su verovatno hormoni, jer i ja ponekad imam te tripove.Eto sad znas da nisi usamljena i verovatno cu i ja dobiti toljagu po glavi :wacko:

t0135.gif

I ja sam se malo ponadala ali ipak mislim da je bolje da bar još malo vremena prođe...a i čekam ja vas drage moje da se u isto vreme radujemo DECEMBAR JE NAŠ MESEC GARANTOVANO :wub:

Dace Bog da je tako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t0135.gif

Dace Bog da je tako :)

Mora, svima nam to duguje! Čačkalico spremaš ručak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mora, svima nam to duguje! Čačkalico spremaš ručak?

aha :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nikako da se nakanim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja nikako da se nakanim :rolleyes:

supa se kuva jos da ispecem mesiste i krompirice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ću sad da stavim čorbu a kasnije u rernu roknem belo meso, krompir i pečurke. Mi retko kad pre 5 ručamo tako da imam fore :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Valjalo bi kad bi i ja okrenula list...

Ma prvo sam njemu sve po spisku a onda kupila sve po spisku...i malo preko toga :D

Jao kakvu sam igračku kupila! Dr.Oetker špric koji ima dodatke za kolačiće raznih oblika i dodatke za ukrašavanje! Sad sam hepi samo ne znam kad ću ja to koristiti :lol:

Gde si kupila tu igracku?Ja sam u potrazi za dobrim spricom za kolace..

i ja razumem i ne mogu da se nacudim....

Sunce bice sve ok,ljubim tebe i tvoju bebusku....

:o

avatar ti je super

ljubimo malog misa...a tebi zagrljaj da se osecas bolje...

Maro :wub:

Hvala,Takice

zene moje drage,recite vi meni da li vas nervira sto ja svaki dan dolazim ovde da vas citam i napisem po koji red?ja sam stekla nekako utisak kao da sam suvisan....

VOLIM VAS SVE PUNO......

Ces da ja uzmem cekalicinu toljagu???Nisi suvisna,ja jako volim kad vidim tvoj avatar i tvoje tikere,ali stvarno.Nemoj da se osecas suvisnom,jer nisi. :wub:

Meni jako fali Luna,a vama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro,ili dobar dan,kako za koga :) Mi smo rano ustali,bili na pijaci da kupimo paprike,hoce svekrva da sprema ajvar,pa smo danas u poslu...

Dosla sam samo da vam bacim prasinicu i da vam kazem da vas sve vooooliiiim!

A ti Takice,nemoj da se tripujes! ;) Ja obilazim sve teme,ali ovde se uvek najbolje osecam,i tu nema price!Volim moje cekalice,koje ce uskoro sve da budu moje trudnjace :wub:

Yora i Mackica volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan macke :D :D

Ja sam uspavana od jutros,mesila i pekla hleb sinoc do 01h da mm nosi na posao,a jutros kad sam videla da ga nije odneo poludela sam :angry: uspavao se pa je zaboravio <_<

Takice,sta pricas?? Nemoj da smo te cule da si tako nesto opet pomislila!!! Ti si nasa dusa :wub:

Maro svidja mi se taj spisak za stednju :D A za beo test <_< i ja sam se nadala da se tu nesto desava.

Joco I Valentina i za vas test :( mozda je jos rano :wub:

I meni fali Luna,nek samo dodje,nista je necemo ispitivati ako ne zeli da prica o svom zivotu,samo nek je tu :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene moje drage,recite vi meni da li vas nervira sto ja svaki dan dolazim ovde da vas citam i napisem po koji red?ja sam stekla nekako utisak kao da sam suvisan....

VOLIM VAS SVE PUNO......

c..c..c.. svasta cu ja jos cuti <_< meni bas odgovara kad nase stare cekalice kao Hellen, Jekalina, Aja, ti (mozda zaboravih neku) nastave da se kuckaju ovde, em sto volim vase postove da citam a i ne moram da vas jurim po drugim temama da vidim kako ste.

Dobar dan drage moje, ja poranila jutros, išla do pijace, doručkovala i sad ću da stavim čorbu da se kuva a popodne ću da se patim sa paprikom.

Inače, ustanem jutros, sva sanjiva idem u wc jer mi se strašno piški....sve mi nešto kroz glavu prolazi da treba ujutru da uradim. Vidim nisam dobila i skontam. Na pola posla prekidam pa trk u sobu po kesicu sa testom i posudicom :D I ništa nema! Sad mi je lakše što nisam al i dalje razmišljam gde mi se veštica izgubila :rolleyes:

Ne znam gde se izgubila al nek povede i moju ;)

Mrzim sva tri vasa bela testa :angry:

valentina i Jekalina volite ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro,ili dobar dan,kako za koga :) Mi smo rano ustali,bili na pijaci da kupimo paprike,hoce svekrva da sprema ajvar,pa smo danas u poslu...

Dosla sam samo da vam bacim prasinicu i da vam kazem da vas sve vooooliiiim!

A ti Takice,nemoj da se tripujes! ;) Ja obilazim sve teme,ali ovde se uvek najbolje osecam,i tu nema price!Volim moje cekalice,koje ce uskoro sve da budu moje trudnjace :wub:

I ja sad kad primimo platicu bacam se na pravljenje ajvara i pecenje paprika,to je jedino sto cu praviti od zimnice :D ljubac :wub:

Jekalina voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde si kupila tu igracku?Ja sam u potrazi za dobrim spricom za kolace..

Hvala,Takice

Ces da ja uzmem cekalicinu toljagu???Nisi suvisna,ja jako volim kad vidim tvoj avatar i tvoje tikere,ali stvarno.Nemoj da se osecas suvisnom,jer nisi.

Meni jako fali Luna,a vama?

U Rodiću sam kupila, 1100,00 din. Za par dana ću da vidim kako radi sa šlagom, nadam se da će biti dobro.

Luna i previše nedostaje...nikako mi se ne javlja a ja neću da joj budem dosadna :(

Dobro jutro,ili dobar dan,kako za koga Mi smo rano ustali,bili na pijaci da kupimo paprike,hoce svekrva da sprema ajvar,pa smo danas u poslu...

Dosla sam samo da vam bacim prasinicu i da vam kazem da vas sve vooooliiiim!

A ti Takice,nemoj da se tripujes! Ja obilazim sve teme,ali ovde se uvek najbolje osecam,i tu nema price!Volim moje cekalice,koje ce uskoro sve da budu moje trudnjace :wub:

Ja sad idem po moju papriku, mama jedan deo peče na placu a ja ću ovde drugi deo da kiselim :D

Dobar dan macke

Ja sam uspavana od jutros,mesila i pekla hleb sinoc do 01h da mm nosi na posao,a jutros kad sam videla da ga nije odneo poludela sam uspavao se pa je zaboravio

Takice,sta pricas?? Nemoj da smo te cule da si tako nesto opet pomislila!!! Ti si nasa dusa :wub:

Maro svidja mi se taj spisak za stednju :D A za beo test i ja sam se nadala da se tu nesto desava.

Joco I Valentina i za vas test mozda je jos rano

I meni fali Luna,nek samo dodje,nista je necemo ispitivati ako ne zeli da prica o svom zivotu,samo nek je tu :(

Biće crtica...samo ne znam kad :D

c..c..c.. svasta cu ja jos cuti meni bas odgovara kad nase stare cekalice kao Hellen, Jekalina, Aja, ti (mozda zaboravih neku) nastave da se kuckaju ovde, em sto volim vase postove da citam a i ne moram da vas jurim po drugim temama da vidim kako ste.

Ne znam gde se izgubila al nek povede i moju ;)

Mrzim sva tri vasa bela testa :angry:

Ellie si zaboravila ;)

Ne sekiraj se za vešticu, platiću im jedan dalek, dalek put!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.