Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

:lol: :lol: :lol:

Lude ste skroz! Ali dobro je što ste okrenule na šalu, nema nerviaranja zbog onih koje ne znaju kroz šta prolazimo čekajuići.

upravo tako, ne smemo se nervirati dodatno zbog gluposti... saveta tipa samo se opusti ce uvek biti, ako ne na forumu onda od Boze moj dobronamerne okoline, a mi moramo postati gluve za te savete i cuvati zivce za nas najlepsi cilj!!! sreca je da se ovde sve dobro razumemo i pruzamo podrsku jedna drugoj! sanja i cekalice bacajte toljage, ne vrede vam jer sam stavila kacigu :P :P

*Sanja* voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Red. ja sam pokrivena potrebnom terapijom i ništa se tu više ne može učiniti, biće kako je sudjeno. Te drndave arterije mogu da ostanu ovakve do kraja a mogu i da se pogoršaju. Ono na šta moram da pazim je da ne dobijem visok pritisak jer to može da pogorša situaciju, moram dvaput dnevno da ga merim. Postoji mogućnost da mi povećaju dozu Fraxiparina ali ne još, jer je vrednost D-dimera dobar, što je dobro. I takooo, govorim tiho i nosim psa sa sobom :D

Odoh sad pa se kuckamo, ostajte mi dobro i veselo i ne dajte da vam dušmani pokvare dan ;)t4803.gif

simona1107 voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro...i ja razumem!

I ja <_< i bas me briga nek lupa ko sta hoće

Slazem se sa Anchy, ponekad imam utisak da nas za*eba*aju t1953.gif

Vala bas

Sto mi se cini da ova nova clanica nece vise dolaziti ovde????

Čini ti se draga :lol:

imam jedno pitanje! molim vas za odgovor! imala sam rizican odnos pre 2 ipo dana, od sinoc osecam neko probadanje u donjem stomaku i grudi su mi bas bas nabujale! sinoc i jutros mi je bilo bas muka! da li je moguce da sam trudna i jel mogu sutra ujutru da uradim test??? p.s. treba da dobijem 14.10.

:lol: simptomi obećavaju

Sunce ljubim te jako i naše malo sunce. Nadam se da ce sve biti ok. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene al ste se raspisale od jutros! :D

Sunce ti si naš idol, guraš uprkos svemu i to sa pozitivnim stavom! :wub:Dva poljupca ti šaljem!

Babe su blesave skroz....samo sam zamislila Sanju i Čačkalicu za 60 godina :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eve me :D

Babe su blesave skroz....samo sam zamislila Sanju i Čačkalicu za 60 godina :lol:

:lol: :lol:

Nisam bila tu sat vremena i svasta sam propustila :lol:

Idemo dalje ja mislim da treba de se OPUSTIS i da smireno odradis jedan test :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zasto sad cutite ka sam ja dosla a kuckale ste sve u ses'nest <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zasto sad cutite ka sam ja dosla a kuckale ste sve u ses'nest <_<

Zato što si ti došla :P:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj kakvo divno jutro ste mi priredile, devojke moje najdraze :lol: :lol: :lol:

Ladno sam citirala 26 postova, sad cu redom da ih brisem inace bih do veceras kuckakla :wacko:

Simona, mora da je strasno kad dete bole zubici, morace da vam to ranije rese!

Mackice, bem mu misa :(

Anchy, sta god da je problem, nadam se da ces brzo da ga pronadjes. Ako sam dobro razumela Sunce da se aspirin pije do novog pokusaja (za posle znam da u nekim slucajevima moze da izazove pobacaj, upravo zato sto utice na cirkulaciju) onda ne vidim razlog da ga ne uzmes na svoju ruku ali bi bilo dobro da o tome obavestis Rasu i mozda da pitas i Mare da li bi nesto moglo da ti skodi.

Maro, a da ipak uradis neki testic, aaa? I ne sekiraj se zbog para, ako je za utehu (ne znam ni kakvu ni kome :huh: ) ja jos 20 dana imam do nove plate a na racunu 0! Najmanje 5 puta sam racunala po izvodu iz banke, sve sam mislila da su me nesto zeznuli :P

A tako je i bilo...

Nisam, strah me da ga radim...mislim, jedva čekam da budem trudna opet ali tek su 2,5 meseca prošla....

Ako je moja kuma mogla 3 meseca posle carskog i to 39oj godini da zatrudni i normalno iznese trudnocu, ima i ti da mozes!

Sanjas, ko ih bre sve sisa na poslu! Ti znas sta je tebi najvaznije, cutis i radis na tome, i trudi se da se ne stresiras previse zbog stvari na koje ne mozes da utices. Nadam se da ce uskoro da ti vide ledja!

Phoenix, jel moze novim clanicama kada se registruju na forum da stoji obavestenje i molba "Molim vas, ne idite na plusice samo da biste govorile devojkama da se opuste"? Mislim da bi nas sve postedelo muka

O da!

Sunce milo, ima jos samo 137 to go! Znaci vidimo se kad dojes na lezanje jer i ja cu u to vreme da se smucam po Frontu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Slazem se sa Anchy, ponekad imam utisak da nas za*eba*aju t1953.gif

ovo je ubedljivo najzaliji (kineska komparacija) smajlic kog sam videla :P

A pazi, ova od jutros se prvo javila na "Najraniim simptomima", pa pobogu, sto se nije vratila stranicu-dve unazad, nego sad mora i njoj naknadno da se objasnjava... Vise mi je smorno, majke mi..

Pa mozda se i vratila, procitala pa dosla da prospe malo mudrosti <_<

E samnom nesto nije uredu nisam se bas jako iznervirala :wacko::lol:

E pa nisam ni ja, izgleda smo stvorile imunitet :lol:

:lol: :lol: :lol: jesam rekla skoro da vas obozavam?

I dajte, ne opterećujte se više padobrancima koji upadaju sa pričom kako treba da se opustite. Ne dozvolite da vas poremete i pokvare dan, takvima samo jedan debeli IGNORE.

Ma kakvi IGNORE Sunce, pa da propustimo ovakvo jutarnje razgibavanje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imam jedno pitanje! molim vas za odgovor! imala sam rizican odnos pre 2 ipo dana, od sinoc osecam neko probadanje u donjem stomaku i grudi su mi bas bas nabujale! sinoc i jutros mi je bilo bas muka! da li je moguce da sam trudna i jel mogu sutra ujutru da uradim test??? :D :D :D p.s. treba da dobijem 14.10.

Test pod obavezno! :lol:

Ako se opustila onda 100% jeste :lol:

i ja sam prilicno sigurna u to! a da uradim ja ipak danas posle podne test?? :blink:

i jos malo :lol: :lol: :lol:

Bas mi nedostaje :D

ko? ko? KOOOO?

pu pu pu, daleko bilo t26143.gif

KOOOOOOOO ????? :smajlikojicedapukneodradoznalostiiocekujemakarpp:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zato što si ti došla :P:lol:

:o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:o

Uf, već sam mislila da će toljaga da radi :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

daemon07.gif

:lol: :lol: :lol: :lol: jel to novi fazon?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da ću danas da kupim test i ujutru da ga radim....a sad sedim i grickam kupus :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: jel to novi fazon?

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

daemon07.gif

Sto bi vi mladi rekli - bas si cool :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da ću danas da kupim test i ujutru da ga radim....a sad sedim i grickam kupus :lol:

Nadam se da ces sutra da menjas tiker :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto bi vi mladi rekli - bas si cool :P

Taka sam po celom teleTU

Mislim da ću danas da kupim test i ujutru da ga radim....a sad sedim i grickam kupus :lol:

Marooooooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da ces sutra da menjas tiker :rolleyes:

Taka sam po celom teleTU

Marooooooo

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kako vas volimmmmmmmmmmmmmmmmmm :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eve me :D

:lol: :lol:

Nisam bila tu sat vremena i svasta sam propustila :lol:

Idemo dalje ja mislim da treba de se OPUSTIS i da smireno odradis jedan test :lol: :lol:

skoknula sam do apoteke i uradila onaj najjeftini i vidi sta mi je pokazao, moram dodati da sam bila maximalno opustena dok sam ga radila!!!

hahaha.jpg samo mi nije jasno sta to pise!? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mislim da ću danas da kupim test i ujutru da ga radim....a sad sedim i grickam kupus :lol:

Jaw rodjo ja vec grizem nokte :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.