Čekamo plusiće

Plusići   308 votes

  1. 1. Da li tema 'Čekamo plusiće' treba da bude zaštićena?

    • Da
      138
    • Ne
      170

Molimo vas da se prijavite ili regstrujete da biste glasali.

odgovora

Objavljeno

Cekalice, pa gde si?! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moram, sta cu a i tako mi je cekalica slatka sa njenim toljagama...

:D

Cekalice, pa gde si?! :D

Evo ga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam kod moje dr veceras i ona kaze da nema sanse da nikakav bol ne osetim ukoliko imam neprohodne jajovode kao i da nema sanse da su neprohodni kad sam se pre 2,5 god. porodila i nisam imala nikakve upale. Prvo mi je savetovala da uradim odmah laoroskopiju, pa kad smo videle kolike su cene privatno da se uradi (94.000 din :o ) kaze da ipak ponovimo hsg negde drugo, u Frontu ili Visegradskoj, ali obavezno u totalnoj anesteziji jer se ovo i pomerilo ili nije ni namesteno dobro zato sto misici nisu totalno opusteni. Samo da nigde ne spominjem da sam vec radila, kaze da su svuda sujetni <_< Dobro je da mi brisevi na miko i urea plazmu i hlamidiju vaze 6 meseci, samo cu da ponovim cervikalni bris da vidim da mi nisu jos i neku bakteriju usput ubacili i to negde privatno da ubrzam stvar. Sutra cu da se raspitam kad i gde mogu da zakazem hsg za sledeci ciklus a raspitacu se i za laporoskopiju, da znam ako mi nalaz stvarno bude los.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ljubo držim fige da uspeš da uradiš sve što treba i to bez nekog nerviranja!

Čačkalicoooooooooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A tuga ziva, ne da me boli levi jajnik, bice to jedna dobra a neiskoriscena ovulacija :(<_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A tuga ziva, ne da me boli levi jajnik, bice to jedna dobra a neiskoriscena ovulacija :(<_<

t2408.gif e to mi je najžalije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mackice, drzim fige da ti jos dugo ne dodje vestica ali moram da ti kazem da to sto meris BT tokom dana i uvece nije ama bas nikakav pokazatelj jer svaka aktivnost podize temperaturu i jedina merodavna je ona jutarnja, merena pre bilo kakve aktivnosti. Ali dobro, svakako je lepo kad vidis na toplomeru 37, pravu bebecu temperaturu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

t2408.gif e to mi je najžalije...

Ma i meni, majke mi <_< i sve se lomim da spopadnem mm, pa nek ide zivot sve mislim da mi ipak nije nista a onda opet kad pomislim na vanmatericnu :unsure: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA POLUDECU :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

gde ode ovo A :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma i meni, majke mi <_< i sve se lomim da spopadnem mm, pa nek ide zivot sve mislim da mi ipak nije nista a onda opet kad pomislim na vanmatericnu :unsure: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA POLUDECU :P

uf... i ja mislim da ti nije ništa, ali ko će ga znati :blink:

Kad bi ostala trudna, pa da im pokazes pravo stanje, kakav hsg ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E stvarno Ivancice, pa kako stignes da imas preko 40 unosa za jedan dan? Meni se cini kao da sam samo ja danas pisala na ovoj temi i to je satima trajalo a imam samo 25, ovaj je 26. :huh:

Al makar sad Sanju sisam za jedan :D (i nemoj da je neko pogresno procitao sisam - kao skracivanje kose :P )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uf... i ja mislim da ti nije ništa, ali ko će ga znati :blink:

Kad bi ostala trudna, pa da im pokazes pravo stanje, kakav hsg ;)

E to bi bilo najbolje! Bas bih im napakostila :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sigde Slavka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sigde i Facebook a i cekalice :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da vam poželim laku noć i lepe snove

CILJ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel ti bolje, draga?

joj jeste nemam bar temperaturu,tj.imam ali je oko 37.5....

Ne znam da li vam je My Heart već napisala (pošto sam u gužvi pa ne mogu sad unazad da čitam, obećavam kasnije ću :rolleyes: ) danas smo se upoznale :wub: na doduše neobičan način, otišla sam do salona gde radi i baš ona mi je radila korekciju obrva :) Naravno, ona je očekivala moj dolazak. My Heart je baš tako lepa, mila, draga i nežna devojka i baš mi je drago što sam je upoznala.

divno...hocu i ja da upoznam MY HEART

Bila sam kod moje dr veceras i ona kaze da nema sanse da nikakav bol ne osetim ukoliko imam neprohodne jajovode kao i da nema sanse da su neprohodni kad sam se pre 2,5 god. porodila i nisam imala nikakve upale. Prvo mi je savetovala da uradim odmah laoroskopiju, pa kad smo videle kolike su cene privatno da se uradi (94.000 din :o ) kaze da ipak ponovimo hsg negde drugo, u Frontu ili Visegradskoj, ali obavezno u totalnoj anesteziji jer se ovo i pomerilo ili nije ni namesteno dobro zato sto misici nisu totalno opusteni. Samo da nigde ne spominjem da sam vec radila, kaze da su svuda sujetni <_< Dobro je da mi brisevi na miko i urea plazmu i hlamidiju vaze 6 meseci, samo cu da ponovim cervikalni bris da vidim da mi nisu jos i neku bakteriju usput ubacili i to negde privatno da ubrzam stvar. Sutra cu da se raspitam kad i gde mogu da zakazem hsg za sledeci ciklus a raspitacu se i za laporoskopiju, da znam ako mi nalaz stvarno bude los.

znaci ipak nije odradjeno kako treba..... :angry:

strasno...

bar ti brisevi vrede....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima!

Ja sam Sanja! Imam divnog muza i sina od 3 godine i 2 meseca.

Imala sam spontani u 12. nedelji, kada mi je sin napunio 11 meseci i to sam jako tesko prebolela.

Sada smo se odlucili za bebicu i ovo je drugi mesec kako joj se nadamo :)

Vidim da se ovde bas lepo druzite i nadam se da ima mesta i za mene jer ce trebati snage opet iz pocetka brojati dane.

Srdacan pozdrav svima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SanjaS dobrodosla i sto pre zatrudnila! Dobro jutro svim mamicama!!! Osecam se naduveno, u naletima mi iznenada dodje da bacim peglu, sekret obilniji nego obicno za Dan NeD! Ljubo znam za Bt da je po pravilu cim se probudis al meni se Odmah piski pa nema sanse da izdrzim, djipam ko lansirana.

Ljubo zao mi je sto ces se opet zraciti al kad mora...uf bas nezgodno.

Maro kako si? Stigla veca?

Neco, Joco sretno novo radno mnogo rano jutro ranoranilice moje!

Cilj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima!

Ja sam Sanja! Imam divnog muza i sina od 3 godine i 2 meseca.

Imala sam spontani u 12. nedelji, kada mi je sin napunio 11 meseci i to sam jako tesko prebolela.

Sada smo se odlucili za bebicu i ovo je drugi mesec kako joj se nadamo :)

Vidim da se ovde bas lepo druzite i nadam se da ima mesta i za mene jer ce trebati snage opet iz pocetka brojati dane.

Srdacan pozdrav svima!

SanjaS dobrodosla i sto pre zatrudnila! Dobro jutro svim mamicama!!! Osecam se naduveno, u naletima mi iznenada dodje da bacim peglu, sekret obilniji nego obicno za Dan NeD! Ljubo znam za Bt da je po pravilu cim se probudis al meni se Odmah piski pa nema sanse da izdrzim, djipam ko lansirana.

Ljubo zao mi je sto ces se opet zraciti al kad mora...uf bas nezgodno.

Maro kako si? Stigla veca?

Neco, Joco sretno novo radno mnogo rano jutro ranoranilice moje!

Cilj

sanjas dobro dosla. bice ti sjajno sa nama ali sto pre da vidimo drugu crticu na testu :rolleyes:

mackice srcko dobro jutro i tebi, i svima naravno, srecno danas drage dame moje petaaaak jeeeeee jedva sam docekala mojoj sreci nema kraja t2774.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima!

Ja sam Sanja! Imam divnog muza i sina od 3 godine i 2 meseca.

Imala sam spontani u 12. nedelji, kada mi je sin napunio 11 meseci i to sam jako tesko prebolela.

Sada smo se odlucili za bebicu i ovo je drugi mesec kako joj se nadamo :)

Vidim da se ovde bas lepo druzite i nadam se da ima mesta i za mene jer ce trebati snage opet iz pocetka brojati dane.

Srdacan pozdrav svima!

Dobro došla imenjakinjo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E stvarno Ivancice, pa kako stignes da imas preko 40 unosa za jedan dan? Meni se cini kao da sam samo ja danas pisala na ovoj temi i to je satima trajalo a imam samo 25, ovaj je 26. :huh:

Al makar sad Sanju sisam za jedan :D (i nemoj da je neko pogresno procitao sisam - kao skracivanje kose :P )

Nemoj sad da kuckam ceo dan-pa da imam više od svih m04113.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav drage moje cekalice :wub:

Konacno i ja dodjoh do racunara da vam se javnem.Mi smo juce posle silnih odgadjanja,napokon otisli na ultrazvuk i porvdjena nam je srcana aktivnost.Doktorka ima super ultrazvuk i cak nam je pustila otkucaje.Rekla mi je da smo napredni,za 2 sedmice smo stigli onaj zaostatak sa prethodnog ultrazvuka.Sad smo veliki 17,3 mm.Saljem vam punoooooooooooo bebi prasine i da mi se uskoro pridruzite u prvom trimestru.Ljubim vas :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jeco pereco pa gde si, prozivam te juce, kakav je uz? cilj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aaa u isto vreme pisemo! E bas mi je drago!!! Sa srecom dusice:-)

Jeca-pereca voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej Uco, kasniš jutros m0496.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.